lek.

Anna Jędrowiak

Dermatolog

27 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 roku. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że Pani dr jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą. Panią Anię mogę polecić każdemu, gdyż pomogła w pełni wyleczyć moje dolegliwości. Zgłosiłam się do Pani doktor z problemem łupieżu różowego Giberta. W czasie pierwszej wizyty Pani Ania szybko rozpoznała chorobę oraz trafnie przepisała odpowiednie leki. Efekty widziałam już po kilku dniach stosowania kuracji. Po miesiącu stosowania leków problem łupieżu został zażegnany. Bardzo dziękuję za pomoc.

  lek. Anna Jędrowiak2018-03-22

  Dzień dobry! Dziękuję bardzo za pozytywną opinię. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty. Pozdrawiam serdecznie! lekarz Anna Jędrowiak

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Ania jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Kultura osobista i profesjonalizm przekładają się na rzetelne podejście do pacjenta. Doskonałe podejście do małego pacjenta, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam wizytę u Pani doktor Anny Jędrowiak.

  lek. Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za miłą opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Witam chciałby na początku zaznaczyć iż podejście Pani doktor do pacjentki(4miesięczne dziecko) wzór, jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania! Konkretna diagnoza w 100% potwierdzona i efekt końcowy uśmiech na twarzy dziecka nie do ocenienia dla rodziców bezcenne! dziękujemy serdecznie i polecamy

  lek. Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wyjątkowa osobowości, bardzo szczegółowe diagnozowanie mojego synka poprostu rewelacja dwie wizyty i po problemie synek w pełni wyzdrowiał z całego serca polecam !!! Dziękujemy Pani doktor pozdrawiamy serdecznie

  lek. Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pani Ania jest nie tylko świetnym lekarzem ale także przesympatyczną osobą.
  Widać że zna się na tym co robi i przede wszystkim lubi to robić.

  Byłam już na drugiej wizycie, z rezultatów leczenia jestem zadowolona.
  Pani doktor jest cierpliwym słuchaczem i wyjaśnia dokładnie wszelkie wątpliwości. W dodatku ma bardzo szeroką wiedzę, doradza i pomaga jak tylko może :)

  Zdecydowanie polecam!

  lek. Anna Jędrowiak2017-10-29

  Pani Ewo, jest mi niezmiernie miło czytać tak pochlebną opinię :) Cieszę się, że pozytywnie ocenia Pani efekty naszej współpracy! Życzę, aby dalsze efekty leczenia spełniły wszystkie oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie dermatoskopowe

  Pojawiłem się u Pani Doktor w gabinecie z dość szybko powstałym znamieniem, które Pani Ania od razu zakwalifikowała jako niebezpieczne i w trybie pilnym skierowała mnie do Poradni Chirurgii Onkologicznej przy Szpitalu M. Kopernika w Łodzi. W takich sytuacjach nie ma bohaterów, człowiekowi przechodzą różne myśli przez głowę, a na dole czekają najbliżsi Żona, Córka i piątkowy wieczór z sielanki weekendowej nagle zmienia się nie do poznania.

  Jednak dzięki lekarzom takim jak Pani Jędrowiak, którzy oprócz profesjonalnego podejścia do sprawy, mają również wspaniałe podejście do ludzi, cała sytuacja nabiera innego tła, nagle człowiek zdaje sobie sprawę jakie miał szczęście, że trafił akurat tu. Dziś mogę powiedzieć to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ w porę usunięta zmiana nie zdążyła się jeszcze uzłośliwić, czyli zamienić w czerniaka.

  lek. Anna Jędrowiak2017-10-29

  Panie Jakubie, w całej tej historii najbardziej cieszy mnie dobry wynik badania histopatologicznego. Opisuje Pan sytuację, która zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi na długo zostaje się w pamięci. Życzę, aby podobne wydarzenia już nigdy nie miały miejsca. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię! Proszę również pozdrowić żonę, której czujne oko pozwoliło na happy end :)

 • K
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: trądzik

  Zgłosiłam się z tradzikiem. Pani dr mnie wysłuchała wzięła pod uwagę leki zazywane do tej pory, które nie przynosiły żadnego rezultatu a następnie dokładnie wyjaśniła plan leczenia. Jestem już po 2miesiacach kuracji i widzę efekty co bardzo mnie cieszy. Dodatkowo powiem że Pani dr jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. W pełni mogę polecić każdemu. Bardzo dziękuję.

  lek. Anna Jędrowiak2017-10-23

  Dzień dobry, pani Klaudio! Bardzo dziękuję za przemiłą opinię! Trzymam kciuki, aby dalsze efekty naszej wspólnej pracy, były już tylko lepsze! :)
  Pozdrawiam i do zobaczenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor nie tylko jest bardzo sympatyczna, ale też stara się zrozumieć sytuację pacjenta, uważnie słucha jaki jest powód wizyty i bierze pod uwagę wszelkie okoliczności przy ustalaniu leczenia. Pełen profesjonalizm!

  lek. Anna Jędrowiak2017-09-24

  Dzień dobry, panie Jakubie! Dziękuję bardzo za pozytywną opinię! Cieszę się, że jest pan zadowolony z wizyty :) Pozdrawiam!

 • M

  Przyszłam do dr Jędrowiak z naczynkami na twarzy, jestem po pierwszym zabiegu i już widzę ogromną różnice. Zapłaciłam za zabiegi w promocyjnej cenie, w dodatku Pani dr zrobiła mi zdjęcia przed zabiegiem abym mogła porównać różnice po zabiegach laserowych. Bardzo polecam, super specjalista.

  lek. Anna Jędrowiak2017-09-14

  Dzień dobry, pani Marto! Bardzo się cieszę, że potrafiłam skutecznie pomóc.Dobro pacjenta jest dla mnie priorytetem :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Widać ze Pani doktor z powołania wczuwa sie w problem i poleca najlepsze rozwiązanie. Tłumaczy cały proces leczenia i zleca odpowiednie badania przy czym widać ze naprawde zalezy jej na tym zeby pacjent był w pełni zadowolony. Gorąco polecam tego lekarza. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej wizycie ????.

  lek. Anna Jędrowiak2017-08-09

  Witam serdecznie panie Mariuszu! Dziękuję za ciepłe słowa! Pozdrawiam i do zobaczenia. Lek. Anna Jędrowiak

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 roku. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Pracę zawodową łączę z obowiązkami naukowymi w ramach studiów doktoranckich. Specjalizuję się w dermatoskopii, trichoskopii, leczeniu trądziku, atopowego zapalenia skóry, alergicznych i zakaźnych chorób skóry. Od 2014 r. wykonuję zabiegi laserowe. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. W zeszłym roku uczestniczyłam w prestiżowym stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych. Skuteczność i indywidualne podejście do pacjenta są moimi priorytetami. Zawsze uwzględniam przy tym osobiste preferencje chorego w zakresie najlepszych metod terapeutycznych. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society. W medycynie kieruję się zasadą, aby leczyć pacjenta tak, jakbym leczyła swoją rodzinę i sama chciała być leczona.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • https://www.youtube.com/watch?v=Rp09SSB0Xlg
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33578278/nadpotliwosc-jak-z-nia-walczyc
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/34034489/toksyny-w-srodkach-czystosci

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dermatology Department, Melanoma Unit, Hospital Clinic, Barcelona

Certyfikaty

Choroby

 • Zmiany barwnikowe skóry
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik pospolity
 • Łysienie
 • Łuszczyca
 • Wyprysk
 • Trądzik różowaty
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Zakaźne choroby skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej