lek.

Anna Jędrowiak

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 r. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice D... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 r. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Pracę zawodową łączę z obowiązkami naukowymi w ramach studiów doktoranckich. Specjalizuję się w dermatoskopii, leczeniu trądziku, atopowego zapalenia skóry, alergicznych i zakaźnych chorób skóry, a także chorób włosów. Od 2014 r. wykonuję zabiegi laserowe, posiadam również doświadczenie w zakresie elektrokoagulacji, krioterapii i łyżeczkowania. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. W zeszłym roku uczestniczyłam w prestiżowym stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych. Skuteczność i indywidualne podejście do pacjenta są moimi priorytetami. Zawsze uwzględniam przy tym osobiste preferencje chorego w zakresie najlepszych metod terapeutycznych.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

 • Zmiany barwnikowe skóry
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik pospolity
 • Łysienie
 • Łuszczyca
 • Wyprysk
 • Trądzik różowaty
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Zakaźne choroby skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Kobieta z wysoką kulturą osobistą, odpowiednią wiedzą i zaangażowana w problem pacjenta. Bardzo życzliwa postać. Poświęciła na mój problem nawet nieco więcej czasu niż wynikało to z harmonogramu spotkania... Serdecznie polecam!

 • A
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Polecam panią doktor ???? Wyleczyła mnie z bardzo trudnego trądziku , bardzo konkretna osoba . Z całego serca polecam panią doktor ????

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Jestem po laserowym zamykaniu popękanych naczynek na twarzy. Zabieg wykonany został przez Panią doktor Jędrowiak. Jestem zachwycony efektami i precyzyjnością wykonania. Pani doktor była niezwykle uprzejma i pełna profesjonalizmu. Polecam

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Do Pani doktor trafiłam z problemem blizn potrądzikowych na twarzy, Pani doktor wykonała u mnie serie zabiegów laserowych. Efekty były widoczne już po pierwszym a teraz moja twarz jest nie do poznania.
  Szczerze polecam Panią doktor za to jak wszystko szczegółowo objaśniła przed zabiegiem i po zabiegu jak dbać, a czego unikać, i rzecz jasna za sprawnie i profesjonalnie wykonany zabieg.
  Polecam wszystkim z tym problemem, będziecie zadowoleni !

 • E
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Miałam szczęście, że trafiłam do tej lekarki. Jest bardzo miła, ale co najważniejsze bardzo fachowa. Szybko postawiła diagnozę i wykonała potrzebny zabieg laserowy. Efekt był już po pierwszym satysfakcjonujący, natomiast będzie jeszcze jeden po którym już jestem pewna, że problem rumienia na mojej twarzy zniknie na dobre.

 • M
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Pani doktor usunęła naczyniaka z nosa naszemu synowi. Wcześniej miał robione zabiegi laserowe kilka razy w innych ośrodkach, które w ogóle nie przyniosły efektu. Wyrzucilismy tylko pieniądze w błoto. Po zabiegu w Medevacu efekt był widoczny od razu. Pani doktor dokładnie opowiedziała o zabiegu i jak później będzie się goiła skóra. Jestesmy zadowoleni i polecamy innym z podobnym problemem.

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor jest bardzo ciepłą, miłą osobą, która potrafi dotrzeć do pacjenta. Leczenie izotretynoiną uciążliwego trądziku spowodowało, że na twarzy i plecach nie ma śladu po wypryskach. Jestem bardzo zadowolona, że byłam w rękach takiego specjalisty. Dostałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz wszelkie porady jak pielęgnować skórę twarzy. Każdą wizytę zostałam przywitana z uśmiechem. Warto było przejechać tyle kilometrów. Pozdrawiam i dziękuję! Karolina L.:)

 • M
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor to bardzo miła, ale zarazem rzeczowa osoba. Konkretnie i wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania, a także wątpliwości związane z leczeniem zmian skórnych w czasie ciąży. Podczas wizyty wzbudziła moje zaufanie swoją chęcią niesienia pomocy. Co najważniejsze efekty leczenia były bardzo dobre za co jestem niezmiernie wdzięczna. Poza tym p doktor doradziła mi jak dbać o skórę oraz jakich kosmetyków używać. Polecam absolutnie :)
  Malwina P.

 • M
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor jest świetną specjalistką. Widać, że kocha swój zawód. Ma świetne podejście do pacjenta. Wcześniej wyleczyła moją małą córeczkę, która miała problem z atopową skórą. Idealnie dobrała jej maści. Teraz pomogła również mnie - doradziła mi najlepsze metody usuwania znamion. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani Dr, trafiłam z moim 4 letnim synkiem. Bardzo profesjonalnie podeszla do problemu skornego z jakim trafiliśmy do Pani Ani.
  Na spokojnie wytłumaczyla wszystko, synka dokładnie zbadala. Bardzo duża wiedza i doświadczenie.
  Pozdrawiam, mama Kacperka W.