lek.

Anna Jędrowiak

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 r. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż specjalizacyjny rozpoczęłam w 2012 r. Obecnie pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Pracę zawodową łączę z obowiązkami naukowymi w ramach studiów doktoranckich. Specjalizuję się w dermatoskopii, leczeniu trądziku, atopowego zapalenia skóry, alergicznych i zakaźnych chorób skóry, a także chorób włosów. Od 2014 r. wykonuję zabiegi laserowe, posiadam również doświadczenie w zakresie elektrokoagulacji, krioterapii i łyżeczkowania. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. W zeszłym roku uczestniczyłam w prestiżowym stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych. Skuteczność i indywidualne podejście do pacjenta są moimi priorytetami. Zawsze uwzględniam przy tym osobiste preferencje chorego w zakresie najlepszych metod terapeutycznych.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

 • Zmiany barwnikowe skóry
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik pospolity
 • Łysienie
 • Łuszczyca
 • Wyprysk
 • Trądzik różowaty
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Zakaźne choroby skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor nie tylko jest bardzo sympatyczna, ale też stara się zrozumieć sytuację pacjenta, uważnie słucha jaki jest powód wizyty i bierze pod uwagę wszelkie okoliczności przy ustalaniu leczenia. Pełen profesjonalizm!

  lek. Anna Jędrowiak2017-09-24

  Dzień dobry, panie Jakubie! Dziękuję bardzo za pozytywną opinię! Cieszę się, że jest pan zadowolony z wizyty :) Pozdrawiam!

 • M

  Przyszłam do dr Jędrowiak z naczynkami na twarzy, jestem po pierwszym zabiegu i już widzę ogromną różnice. Zapłaciłam za zabiegi w promocyjnej cenie, w dodatku Pani dr zrobiła mi zdjęcia przed zabiegiem abym mogła porównać różnice po zabiegach laserowych. Bardzo polecam, super specjalista.

  lek. Anna Jędrowiak2017-09-14

  Dzień dobry, pani Marto! Bardzo się cieszę, że potrafiłam skutecznie pomóc.Dobro pacjenta jest dla mnie priorytetem :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Widać ze Pani doktor z powołania wczuwa sie w problem i poleca najlepsze rozwiązanie. Tłumaczy cały proces leczenia i zleca odpowiednie badania przy czym widać ze naprawde zalezy jej na tym zeby pacjent był w pełni zadowolony. Gorąco polecam tego lekarza. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej wizycie ????.

  lek. Anna Jędrowiak2017-08-09

  Witam serdecznie panie Mariuszu! Dziękuję za ciepłe słowa! Pozdrawiam i do zobaczenia. Lek. Anna Jędrowiak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta z synem i zapewne nie ostatnia. Pani doktor zleciła badania, przepisała leki, wszystko dokładnie omówiła i zapisała. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i szczęśliwa, że trafiłam na takiego lakarza.

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-17

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Kobieta z wysoką kulturą osobistą, odpowiednią wiedzą i zaangażowana w problem pacjenta. Bardzo życzliwa postać. Poświęciła na mój problem nawet nieco więcej czasu niż wynikało to z harmonogramu spotkania... Serdecznie polecam!

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję bardzo za opinię! Jest mi niezmiernie miło to czytać! :)

 • A
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Polecam panią doktor Wyleczyła mnie z bardzo trudnego trądziku , bardzo konkretna osoba . Z całego serca polecam panią doktor

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję bardzo za opinię! Pozdrawiam serdecznie! :)

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Jestem po laserowym zamykaniu popękanych naczynek na twarzy. Zabieg wykonany został przez Panią doktor Jędrowiak. Jestem zachwycony efektami i precyzyjnością wykonania. Pani doktor była niezwykle uprzejma i pełna profesjonalizmu. Polecam

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję za opinię! Bardzo mi miło! Pozdrawiam serdecznie! :)

 • K
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Do Pani doktor trafiłam z problemem blizn potrądzikowych na twarzy, Pani doktor wykonała u mnie serie zabiegów laserowych. Efekty były widoczne już po pierwszym a teraz moja twarz jest nie do poznania.
  Szczerze polecam Panią doktor za to jak wszystko szczegółowo objaśniła przed zabiegiem i po zabiegu jak dbać, a czego unikać, i rzecz jasna za sprawnie i profesjonalnie wykonany zabieg.
  Polecam wszystkim z tym problemem, będziecie zadowoleni !

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję bardzo za miłe słowa! Pozdrawiam!

 • E
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Miałam szczęście, że trafiłam do tej lekarki. Jest bardzo miła, ale co najważniejsze bardzo fachowa. Szybko postawiła diagnozę i wykonała potrzebny zabieg laserowy. Efekt był już po pierwszym satysfakcjonujący, natomiast będzie jeszcze jeden po którym już jestem pewna, że problem rumienia na mojej twarzy zniknie na dobre.

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję bardzo za opinię! Pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: MEDEVAC Klinika PawlikowskiUsługa: Laseroterapia

  Pani doktor usunęła naczyniaka z nosa naszemu synowi. Wcześniej miał robione zabiegi laserowe kilka razy w innych ośrodkach, które w ogóle nie przyniosły efektu. Wyrzucilismy tylko pieniądze w błoto. Po zabiegu w Medevacu efekt był widoczny od razu. Pani doktor dokładnie opowiedziała o zabiegu i jak później będzie się goiła skóra. Jestesmy zadowoleni i polecamy innym z podobnym problemem.

  lek. Anna Jędrowiak2017-07-11

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Dzięki pracy ze sprzętem najwyższej jakości świadczymy usługi bezpiecznie i skutecznie. Pozdrawiam!