lek. dent.

Anna Czyżyk-Opiłowska

Stomatolog, Protetyk

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2003 roku.Przez wszystkie lata aktywności zawodowej współpracuje z pacjentami wszystkich grup wiekowych od małych dzieci po osoby starsze,wykonując… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jaki byłby koszt leczenia kanałowego górnej szóstki? Dentysta zatruł ząb na okres jednego miesiąca. Dziękuję za odpowiedź

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Czyżyk-Opiłowska

  Dzień dobry.Koszt leczenia kanałowego wynosi 400 zł..Po zakończonm leczeniu kanałowym trzeba jeszcze doliczyć koszt wypełnienie zęba...

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej z 2003 roku.Przez wszystkie lata aktywności zawodowej współpracuje z pacjentami wszystkich grup wiekowych od małych dzieci po osoby starsze,wykonując pełen zakres usług stomatologicznych od profilaktyki przez leczenie,usuwanie zębów i wykonywanie prac protetycznych.
  Dla pacjentów szczególnie obawiających się leczenia stomatologicznego istnieje możliwość leczenia z użyciem gazu rozweselającego(podtlenek azotu) bądź znieczulenia ogólnego(dożylnego), zwanego potocznie narkozą. W nagłych przypadkach nasz gabinet pełni funkcję pogotowia stomatologicznego,starając się nieść pomoc przez 7 dni w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym wizyty(telefon na stronie internetowej www.cos-szczecin.pl).

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Anestezjologia i intensywna terapia
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego "LAUR PACJENTA 2015/2016"

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepsza Pani dentystka jaką znam, delikatna, wyrozumiała, nawet taki cykor jak ja robił u niej zęby bez znieczulenia. Polecam każdemu kto chce mieć piękny uśmiech !

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-10-17

  Dziękuję za ciepłe słowa .Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wizytach :-)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: wypełnienie

  Bezbolesnie - bez znieczulenia, dobre podejście do pacjenta. Kolor wypełnienia dobrany idealnie. Sprzęt wysokiej klasy

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-09-28

  Bardzo dziękuję,za wystawienie opinii!! Cieszę się,że jest Pan zadowolony z efektu estetycznego :-).Serdecznie pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-Opiłowska

  Wspaniała i profesjonalna.Od paru lat systematycznie uczęszczamy na wizyty i zawsze wychodzimy szczęśliwi co przecież to slowo nie nawiązuje do stomatologi a jednak...ze wszystkich gabinetów polecam panią doktor i tylko panią doktor.Bardzo dziękujemy za zdrowe ząbki ????

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-08-11

  Pani Izo,dziękuję bardzo!Niezmiernie miło jest czytać takie wpisy.Komfort pacjenta i zadowolenie ze świadczonych usług przez Nasz gabinet to największa motywacja do dalszego działania.Dziękuję jeszcze raz za ciepłe słowa :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Trafilam do Pani Doktor w zwiazku z bardzo pozytywnymi opiniami i rzeczywiscie bardzo mila i sympatyczna a co najwazniejsze profesjonalna osoba. Bardzo dobre podejscie do dzieci. Polecam wszystkim ktorzy do tej pory kojarza wizyte u dentysty ze strachem moje obawy minely po kilku pierwszych minutach na fotelu :)

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-08-09

  Dziękuję,bardzo mi miło! Serdecznie pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor to osoba, która łączy w sobie wszystkie cechy dobrego lekarza, czyli: profesjonalizm, rzeczowość i zaangażowanie a zarazem szacunek dla pacjenta, okazywany chociażby przez traktowanie go jak partnera do rozmów i przedstawienie alternatywnych możliwości leczenia/postępowania.
  Do tego wszystkiego Pani Doktor to lekarz empatyczny i sympatyczny, czyniący wizytę wręcz miłą, nawet tę ze skalingiem i piaskowaniem w roli głównej. Naprawdę godne polecenia !

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-07-12

  Bardzo dziękuję za tak "ciepłą" i pozytywna opinię :-).Serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor do dzieci - jest cierpliwa, wszystko tłumaczy. Moja 5 letnia córka bez większych oporów leczy ząbki. Polecam :)

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-05-08

  Dziękuję,bardzo mi miło.Serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor bardzo profesjonalna. Wszytko co jest robione tłumaczone. W razie potrzeby zdjęcia rtg na miejscu. Jestem zadowolony z wizyty w przyszłości w razie potrzeby będę korzystał.

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-04-25

  Dziękuję za wystawioną opinię.W razie potrzeby służę pomocą.Serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka;).Jestem naprawde zachwycona jej spokojem,wszystko dokladnie tlumaczy.i jej praca jest na najwzszym poziomie.Polecam wszystkim z calego serca

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-03-11

  Dziękuję za tak miłe słowa! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wizytach :-)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo mila i pomocna Pani Doktor. Konkretna i potrafiaca profesjonalnie podejsc do sprawy. Polecam wszystkim rozczarowanym swoja dotychczasowa historia stomatologiczną :)

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-03-11

  Dziękuję za pozytywną opinię.Serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Opieki Stomatologicznej Anna Czyżyk-OpiłowskaUsługa: Zwykła wizyta

  "Od zawsze" sama myśl o wizycie u stomatologa budziła we mnie mało przyjemne emocje, szczególnie po niektórych nieudanych wizytach. Dlatego z mieszanymi uczuciami zapisałem się do kogoś nowego - z jednej strony zachęcony pozytywnymi opiniami, z drugiej - miałem w pamięci wcześniejsze przejścia.

  Okazało się, że nie musi być tak źle, a nawet... wizyty mogą być całkiem miło spędzonym czasem. Trzeba tylko trafić na odpowiednią osobę, co mi się udało. Pani Anna cierpliwością, życzliwością i uśmiechem potrafi sprawić, że stres nie dotyka pacjenta. Dzięki temu nie miałem problemu nawet z tymi sytuacjami, których się do tej pory bałem.

  Dodatkowo w trakcie trudniejszych dla pacjenta zabiegów można korzystać z gazu rozweselającego. A wtedy spędzony czas na fotelu to sama przyjemność. Szkoda tylko, że tak szybko mija :)

  Tak więc nie pozostaje mi nic innego, niż polecić Panią Doktor każdemu, a w szczególności osobom bojącym się dentysty. Razem z Panią Asystentką dadzą takie wsparcie psychologiczne, że nie może się nie udać :)

  lek. dent. Anna Czyżyk-Opiłowska2017-02-17

  Kolejny raz jest mi bardzo miło,że świadczone przez gabinet usługi są doceniane przez pacjentów.Bardzo się cieszę, że wizyta stomatologiczna może kojarzyć się z przyjemnością ;-)! Życzę jednak, aby takich wizyt w przyszłości było jak najmniej. Serdecznie pozdrawiam !!!!