lek.

Aneta Stachurska

Kardiolog, Internista

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 359 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Certyfikaty

Choroby

 • nadciśnienie tętnicze
 • choroba wieńcowa
 • niewydolność serca
 • choroba niedokrwienna serca
 • zaburzenia rytmu serca
 • arytmia
 • wady serca
 • choroby serca
 • zawał serca
 • ból w klatce piersiowej
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W wieku 82 lat poznałam wreszcie wspaniałą doktor kardiolog, która nie tylko doskonale opanowała sztukę leczenia serca, ale też jest po ludzku miła i sympatyczna. Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, potrafi szybko i celnie zdiagnozować dolegliwości a przy tym mówi prostym językiem zrozumiałym dla pacjenta. I wszystko to odbywa się w miłej bezstresowej atmosferze. Dziękuję Pani Doktor za serdeczną opiekę. Helena M.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wysokie ciśnienie i trudności z oddychaniem

  Leczę się w przychodni przy ul. Legnickiej u Pani doktor Anety Stachurskiej. Trafiłam z wysokim ciśnieniem i trudnościami w oddychaniu. Pani doktor po szczegółowym wysłuchaniu moich dolegliwości skierowała mnie na badania lekarskie i zmieniła leki. Obecnie mimo mojego wieku (77 lat) jestem w dobrej kondycji fizycznej a stan mojego zdrowia zdecydowanie się poprawił. Pani doktor Aneta Stachurska to Lekarz z powołania, posiadająca dużą wiedzę. Troszczy się o pacjęta. Jest miła, życzliwa i uśmechnięta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  Katarzyna Urban.

 • Lokalizacja: Kardiomedical - Poradnie Kardiologiczne

  Bardzo dobry specjalista,Orócz tego że jest sympatyczną i młodą osobą świetnie zna się na swojej specjalizacji.Wielu starszych kardiologów mogłoby się dużo od niej nauczyć.Jestem pielęgniarką z 25letnim doświadczeniem szpitalnym i śmiało mogę powiedzieć że mojemu tacie uratowała życie.Dziękuję bardzo Pani doktor!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią doktor. Rzeczowa, konckretna, sympatyczna. Wyczerpująca informacją na temat stanu zdrowia i dalszych działań.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dlawica piersiowa

  Pani doktor po dokładnym wywiadzie i badaniu wystawila skierowanie na badanie do szpitala.Widac było fachowość i ludzkie podejście do mojej choroby.Bardzo Dziekuje Pani doktor.Polecam wszystkim.

 • Witam, wszystkim szukającym dobrego kardiologa polecam dr Anetę Stachurską. Do pani doktor trafiłem, ponieważ pomogła mojemu tacie – dzięki jej trafnej i szybkiej diagnozie udało się rozwiązać u taty bardzo poważny problem kardiologiczny i tak „po ludzku” mówiąc, uratowało mu to życie. Co do mnie, to mam 40 lat, trochę za dużo cm w pasie i dużo za dużo siwych włosów na głowie. Mam pracę generującą potężne stresy, dzieci do wychowania, kredyt do spłacenia – taka codzienność, która dotyka wielu z nas. Od kilku lat mam problemy z ciśnieniem (pojawiają się duże skoki) oraz wysokim tętnem. Od kilku lekarzy usłyszałem, że jest to choroba cywilizacyjna i nie należy się tym przejmować. Pani dr Aneta Stachurska podeszła do mnie jednak inaczej (bardzo fachowo i konkretnie), twierdząc, że w moim wieku nie można bagatelizować tych problemów. Po wykonaniu pierwszych podstawowych badań (morfologia, EKG, USG serca), mam wstępny obraz mojego stanu zdrowia. Jestem zaskoczony ile czasu i uwagi poświęciła mi pani doktor, nadmieniam, że byłem na wizycie refundowanej przez NFZ w zwykłej przychodni. Nigdy wcześniej nie pisałem żadnych opinii o lekarzach, ani złych ani dobrych, ale zaangażowanie z jakim pani dr Aneta Stachurska podchodzi do pacjenta jest naprawdę niespotykane. Co do mnie, to obecnie pani doktor skierowała mnie do szpitala (mam już wyznaczony termin przyjęcia), w celu przeprowadzenia wszystkich badań w kierunku rozpoznania samoistnego (pierwotnego) nadciśnienia. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu i kompleksowym „prześwietleniu” mojej osoby, pani doktor określi dalsze leczenie. W mojej ocenie, pani dr Aneta Stachurska to doskonały kardiolog, lekarz „z powołania”, który poświęca wiele uwagi pacjentowi z niezwykłym zaangażowaniem w swoją pracę. Życzę nam wszystkim, pacjentom, więcej takich lekarzy w szukającym dobrego kardiologa jeszcze raz polecam panią doktor Anetę Stachurską.
  Marcin Nowicki

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ,rzeczowy ,kompetentny. Pani doktor , przekazuje informacje w języku zrozumiałym dla laika ,co jest ważne w chorobie. Informuje jakie mogą być konsekwencje jeśli chorobę się zbagatelizuje. A to jest uczciwe podejście do pacjenta.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Miła, życzliwa i profesjonalna lekarka, do tego komunikatywna. Postawiła trafną diagnozę, zmieniła mi leki i bez problemu wystawiła skierowania do innych specjalistów. Polecam!
  Zdzisław Marcinkowski

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam serdecznie konsultacje kardiologiczne u Pani Doktor Anety Stachurskiej, która moim zdaniem jest świetnym fachowcem i profesjonalistką w dziedzinie kardiologii we Wrocławiu. Pani doktor rozpoznała i klarowne wyjaśniła problem, który mnie dotyczy. Atmosfera w czasie wizyty była bardzo miła i przyjazna. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo uwagi, tłumacząc iż nie powinienem lekceważyć mojego stanu zdrowia. Udałem się do szpitala, zaznaczam, że bez złego samopoczucia, gdzie okazało się, że mam zatkaną tętnicę. Miałem zawał. Jak wskazuje na to powyższy opis, swoją szybką i szczegółową diagnozą Pani Doktor uratowała mi życie. Polecam wszystkim konsultacje kardiologiczne u Pani Doktor Anety Stachurskiej a Pani Doktor serdecznie dziękuję za pomoc.
  Bogdan Nowicki.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pozytywne zdania po wizycie u kardiologia, Pani dr. Aneta Stachurska Przychodnia Specjalistyczna - Wrocław, ul. Legnicka 61. Trafiłam do Pani doktor z problemami kardiologicznymi, dużym nadciśnieniem i cukrzycą. Została mi postawiona trafna diagnoza oraz zmienione prawidłowo leki na nadciśnienie. Miałam pewność, że nic istotnego odnośnie stanu mego serca nie umknęło. W czasie wykonywania adekwatnej diagnostyki 'odbierałam' wyjątkową fachowość i rzetelność Pani doktor. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor! Oby wszyscy specjaliści mieli takie podejście do 'przejętego' pacjenta. Wyszłam z gabinetu z ogromną wdzięcznością, dzięki serdeczne.