lek.

Aneta Stachurska

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

13 opinii +dodaj

Umów wizytę
258 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kardiomedical - Poradnie KardiologiczneUsługa: konsultacje kardiologiczne z USG serca

  Lekarz z sercem do pacjenta. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, wnikliwie bada problem. Poza tym sympatyczna osoba.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Jest to lekarka , dla której dobro pacjenta jest najważniejsze . Szczegółowe badania , trafna diagnoza oraz we właściwy sposób przekazane informacje o stanie zdrowia . Na dodatek nie ma znaczenia czy jest to wizyta na F-sz czy prywatnie .

 • U
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W wieku 82 lat poznałam wreszcie wspaniałą doktor kardiolog, która nie tylko doskonale opanowała sztukę leczenia serca, ale też jest po ludzku miła i sympatyczna. Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, potrafi szybko i celnie zdiagnozować dolegliwości a przy tym mówi prostym językiem zrozumiałym dla pacjenta. I wszystko to odbywa się w miłej bezstresowej atmosferze. Dziękuję Pani Doktor za serdeczną opiekę. Helena M.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wysokie ciśnienie i trudności z oddychaniem

  Leczę się w przychodni przy ul. Legnickiej u Pani doktor Anety Stachurskiej. Trafiłam z wysokim ciśnieniem i trudnościami w oddychaniu. Pani doktor po szczegółowym wysłuchaniu moich dolegliwości skierowała mnie na badania lekarskie i zmieniła leki. Obecnie mimo mojego wieku (77 lat) jestem w dobrej kondycji fizycznej a stan mojego zdrowia zdecydowanie się poprawił. Pani doktor Aneta Stachurska to Lekarz z powołania, posiadająca dużą wiedzę. Troszczy się o pacjęta. Jest miła, życzliwa i uśmechnięta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  Katarzyna Urban.

 • Lokalizacja: Kardiomedical - Poradnie Kardiologiczne

  Bardzo dobry specjalista,Orócz tego że jest sympatyczną i młodą osobą świetnie zna się na swojej specjalizacji.Wielu starszych kardiologów mogłoby się dużo od niej nauczyć.Jestem pielęgniarką z 25letnim doświadczeniem szpitalnym i śmiało mogę powiedzieć że mojemu tacie uratowała życie.Dziękuję bardzo Pani doktor!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią doktor. Rzeczowa, konckretna, sympatyczna. Wyczerpująca informacją na temat stanu zdrowia i dalszych działań.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dlawica piersiowa

  Pani doktor po dokładnym wywiadzie i badaniu wystawila skierowanie na badanie do szpitala.Widac było fachowość i ludzkie podejście do mojej choroby.Bardzo Dziekuje Pani doktor.Polecam wszystkim.

 • Witam, wszystkim szukającym dobrego kardiologa polecam dr Anetę Stachurską. Do pani doktor trafiłem, ponieważ pomogła mojemu tacie – dzięki jej trafnej i szybkiej diagnozie udało się rozwiązać u taty bardzo poważny problem kardiologiczny i tak „po ludzku” mówiąc, uratowało mu to życie. Co do mnie, to mam 40 lat, trochę za dużo cm w pasie i dużo za dużo siwych włosów na głowie. Mam pracę generującą potężne stresy, dzieci do wychowania, kredyt do spłacenia – taka codzienność, która dotyka wielu z nas. Od kilku lat mam problemy z ciśnieniem (pojawiają się duże skoki) oraz wysokim tętnem. Od kilku lekarzy usłyszałem, że jest to choroba cywilizacyjna i nie należy się tym przejmować. Pani dr Aneta Stachurska podeszła do mnie jednak inaczej (bardzo fachowo i konkretnie), twierdząc, że w moim wieku nie można bagatelizować tych problemów. Po wykonaniu pierwszych podstawowych badań (morfologia, EKG, USG serca), mam wstępny obraz mojego stanu zdrowia. Jestem zaskoczony ile czasu i uwagi poświęciła mi pani doktor, nadmieniam, że byłem na wizycie refundowanej przez NFZ w zwykłej przychodni. Nigdy wcześniej nie pisałem żadnych opinii o lekarzach, ani złych ani dobrych, ale zaangażowanie z jakim pani dr Aneta Stachurska podchodzi do pacjenta jest naprawdę niespotykane. Co do mnie, to obecnie pani doktor skierowała mnie do szpitala (mam już wyznaczony termin przyjęcia), w celu przeprowadzenia wszystkich badań w kierunku rozpoznania samoistnego (pierwotnego) nadciśnienia. Po kilkudniowym pobycie w szpitalu i kompleksowym „prześwietleniu” mojej osoby, pani doktor określi dalsze leczenie. W mojej ocenie, pani dr Aneta Stachurska to doskonały kardiolog, lekarz „z powołania”, który poświęca wiele uwagi pacjentowi z niezwykłym zaangażowaniem w swoją pracę. Życzę nam wszystkim, pacjentom, więcej takich lekarzy w szukającym dobrego kardiologa jeszcze raz polecam panią doktor Anetę Stachurską.
  Marcin Nowicki

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ,rzeczowy ,kompetentny. Pani doktor , przekazuje informacje w języku zrozumiałym dla laika ,co jest ważne w chorobie. Informuje jakie mogą być konsekwencje jeśli chorobę się zbagatelizuje. A to jest uczciwe podejście do pacjenta.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Miła, życzliwa i profesjonalna lekarka, do tego komunikatywna. Postawiła trafną diagnozę, zmieniła mi leki i bez problemu wystawiła skierowania do innych specjalistów. Polecam!
  Zdzisław Marcinkowski

Doświadczenie i kwalifikacje