prof. dr hab. n. med.

Andrzej Żyluk

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dyplom lekarza uzyskał w Pomorskiej Akademii Medycznej w 1981 roku. Specjalizacja w chirurgii ogólnej w 1998 roku. Europejska specjalizacja w chirurgii ręki (FESSH Diploma) w 2012 roku.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Szybko ,sprawnie i wyczerpująco,polecam wszystkim.Pan Profesor jest bardzo miły, uśmiechnięty aż miło iść do takiego lekarza i wszystko dokładnie tłumaczy.Dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Swietny lekarz i sympatyczny czlowiek.Pan profesor wszystko mi wyjaśnił i pomógł.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • M
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: uraz ręki

  Profesjonalizm, wysoka kultura osobista i empatia-to cechy Pana Doktora! Polecam z czystym sumieniem! Lekarz z powołania!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: operacja przykurczu Dupuytrena

  Specjalista to widać a co bardzo rzadko spotykane bardzo miły i uprzejmy. Mogę powiedzieć że to lekarz z powołania. W dzisiejszych czasach to rzadkość.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Bardzo polecam!!!! Lekarz o wysokich kompetencjach, zna się doskonale na tym co robi, specjalista na najwyższym poziomie!!!! Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski, odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia.
  03-08-2018

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Powód wizyty : ból barku i ręki.
  Profesor Żyluk konkretnie, rzeczowo i cierpliwie wytłumaczył na czym polega mój problem. Zalecony sposób leczenia już daje efekty, za co jestem ogromnie wdzięczna. Lekarz godny zaufania i polecenia.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  : MEDIKLINIKA
  Najlepszy Pan Profesor jakiego znam. Ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Ogromna kompetencja poparta wiedzą i doświadczeniem. Konkretność i rzeczowość.

 • E
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: zerwanie ścięgna kciuka

  Pan Profesor na 6. Ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Ogromna kompetencja poparta wiedzą i doświadczeniem. Konkretność i rzeczowość. Diagnoza postawiona na pierwszej wizycie. Jasne wyjaśnienia co do rokowania i możliwości leczenia. Godny polecenia specjalista. Dziękuję. Edmund Kała

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Dziekuje za wizytę jestem bardzo zadowolony.Pan Profesor to cudowny lekarz,jest przede wszystkim dla ludzi żeby ulżyć w cierpieniu dziękuje.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Wizyta konkretna i fachowa. Lekarz był bardzo uprzejmy i miły. Szybkie rozpoznanie problemu z ruchliwością dłoni i już na drugi dzień spora ulga. Dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplom lekarza uzyskał w Pomorskiej Akademii Medycznej w 1981 roku. Specjalizacja w chirurgii ogólnej w 1998 roku. Europejska specjalizacja w chirurgii ręki (FESSH Diploma) w 2012 roku. Doktorat w 1992, habilitacja w 1998, tytuł profesora w 2004 roku. Od 1999 pracuje jako kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki. W latach 2009 – 2013 – Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Autor ponad 130 artykułów w czasopismach recenzowanych, w tym ponad 30 w czasopismach anglojęzycznych. Główne dziedziny zainteresowania naukowego to chirurgia ręki, algodystrofia i zespół kanału nadgarstka.

  „Klinika, którą kieruję jest nietypową kombinacją chirurgii ogólnej i chirurgii ręki. Choć moi asystenci i ja mamy specjalizacje z chirurgii ogólnej, zajmujemy się więcej chirurgią ręki. Leczymy urazy: złamania kości ręki, nadgarstka i przedramienia, naprawiamy uszkodzone ścięgna, więzadła i nerwy. Większość z nas ma umiejętności mikrochirurgiczne i potrafi przyszyć obcięte palce i całe kończyny. Wraz z ośrodkami w Trzebnicy, Poznaniu i Krakowie wchodzimy w skład Serwisu Replantacyjnego. Naprawiamy defekty pourazowe nowoczesnymi metodami, z użyciem technik mikrochirurgicznych i artroskopii. Leczymy choroby rąk: zespoły uciskowe nerwów, przykurcz Dupuytrena i wady wrodzone u dzieci. Zespół liczy 9 osób i wykonuje rocznie prawie 3000 operacji Moi asystenci odbywają systematyczne szkolenia w ośrodkach chirurgii ręki w Europie i w Indiach. Wszyscy maja doktoraty. Trzy osoby uzyskały europejską specjalizację w chirurgii ręki (FESSH Diploma).”

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna