MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika. Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach. N... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MEDIKLINIKA

Mickiewicza 55

70-385 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MEDIKLINIKA

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika.

Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach.
Nasi Pacjenci chcą być zdrowi i piękni.

Aby sprostać tym oczekiwaniom, oferujemy Państwu konsultacje, porady i zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii, ortopedii, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii ręki, chirurgii dziecięcej, dermatologii, urologii, ginekologii, psychiatrii, neurologii, onkologii, endokrynologii i inne.
Oprócz tego umożliwiamy korzystanie z wiedzy i doświadczenia takich specjalistów jak: kardiolog, neurolog, onkolog, hematolog do których również możecie Państwo umówić się na wizytę.

Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów. Dbamy o to, aby lekarze, którym Pacjenci powierzają swój wygląd i zdrowie każdą osobę traktowali indywidualnie i z największą troską podchodzili do wszelkich problemów.

Świadomość i rosnące wymagania Pacjentów mobilizują nas do ciągłego ulepszania i poszerzania oferty.
Spokój i satysfakcja Pacjentów oraz poszanowanie ich prywatności są dla nas najwyższym priorytetem od momentu pierwszego kontaktu, poprzez konsultacje lekarskie, okres leczenia, aż po opiekę pozabiegową. Zadowolenie i uśmiech Pacjentów to dla nas najcenniejsza nagroda.

Mediklinika mieści się w pięknym, nowocześnie odrestaurowanym zabytkowym budynku. Sale operacyjne, zabiegowe, gabinety konsultacyjne, gabinet USG i sale pacjentów wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i urządzone zgodnie ze światowymi standardami. Wszyscy pacjenci mają do swej dyspozycji prywatne pokoje, każdy z własną łazienką i toaletą, telewizją kablową i telefonem.

Słuchamy sugestii naszych Pacjentów i dążymy do tego, by ich dotychczasowe wyobrażenia o opiece medycznej stały się naszym standardem.

W szeregu usług medycznych, jakie oferujemy naszym pacjentom, znajduje się również specjalistyczna przychodnia lekarska z własnym, nowoczesnym blokiem operacyjnym.
Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy uznanych lekarzy, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą służą Państwu od momentu diagnozowania choroby, po jej leczenie.

Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą dla dobra naszych pacjentów. Nasi lekarze, to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów.

Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach.

Twoje wyobrażenia – nasza codzienna praca.

Zabiegi

 • hemoroidy, żylaki, przepukliny, artroskopia, halluxy, ACL
 • powiększenie piersi, plastyka brzucha, liposukcja, korekta warg sromowych, , facelift, plastyka powiek, korekta nosa, korekta odstających małżowin usznych, ginekomastia
 • stulejka, wnętrostwo, wodniak powrózka, żylaki powrózka nasiennego
 • operacja likwidująca chrapanie, Celon, operacja zatok, usunięcie migdałka, korekta przywej przegrody
 • blokady przeciwbólowe kręgosłupa
 • lipotransfer
więcej

Badania

 • usg doppler, echo serca, ekg, usg piersi, usg tarczycy, usg jamy brzusznej, usg jąder
 • analiza moczu, posiew moczu, laparoskopie diagnostyczne, fiberoskopia
 • usg ginekologiczno-połoznicze, cytologia,biocenoza pochwy
 • badania krwi, morfologia
 • RTG cyfrowe
więcej

Choroby

 • schorzenia kręgosłupa, Choroby układu oddechowego, Choroby układu pokarmowego, Choroby tarczycy, Nadciśnienie tętnicze, Cukrzyca, Zaburzenia lipidowe (cholesterol)
 • Diagnostyka i leczenie: nieprawidłowych krwawień, zatrzymania miesiączki, mięśniaków, torbieli, polipów, guzów, przerostów śluzówki jamy macicy, zapalenia pochwy i sromu, zapalenia przydatków, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, monitorowanie wpływu terapii hormonalnej na śluzówkę jamy macicy
 • u dzieci: zakażenia układu moczowego (ostre i nawracające infekcje cewki moczowej, pęcherza, odmieniczkowe zapalenie nerek) zaburzenia oddawania moczu: moczenie nocne i dzienne, neurogenny układ moczowy, częstomocz itp. wrodzone wady układu moczowego: jedno – i obustronne poszerzenie układów kielichowo-miedniczkowych (wodonercze), wsteczny odpływ (refluks) pęcherzowo-moczowodowy, przeszkoda podpęcherzowa, stulejka itd. kłębuszkowe zapalenie nerek: zespół nerczycowy kamica układu moczowego inne, związane z układem moczowym objawy, jak: krwinkomocz, białkomocz, leukocyturia, nadciśnienie tętnicze nerkopochodne.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Antoszewski Inny

  Wspaniałe podejście do małego pacjenta, szczera rozmowa, jasno określona metoda leczenia, wysoka kultura. Po wyjściu z gabinetu córka zapytała kiedy kolejna wizyta, bo Pan Doktor tak fajnie z nią rozmawiał. :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Inny

  Jestem obecnie tylko po konsultacji . Ale mogę już wyrazić swoją szczerą opinię na temat , jak zostały mi przekazane informacje o możliwej operacji . Otóż same wiecie - stres , przed każdym lekarzem, czasami potrafi sprawić , że zapominamy ,o co mamy pytać , jak się zachowywać. Zapomnijcie o stresie:) Usiądźcie w poczekalni i po prostu wyluzujcie się :) łatwo mi mówić, bo to już za mną , ale naprawdę , nie ma się czego bać. Pan doktor jest przesympatyczny, posiada ogromną wiedzę, potrafi wszystko jasno i rzetelnie wytłumaczyć. Czasami wyprzedza pytania jakby czytał w myślach . Jestem osobą , która lubi coś sprawdzić, poprzeć inną konsultacją...muszę mieć pewność:)
  Tutaj jestem przekonana , że będę w dobrych rękach. Wcześniej czytałam o Panu doktorze . O doświadczeniu jakie zdobył, przeglądałam dzieła Pana doktora . Złoty lekarz . Cieszę się, że pomimo 400 km jakie mnie dzieli z Panem doktorem Piotrowiakiem , zdecydowałam się przyjechać. Zwolnił się akurat termin na operację...wiec o samych jej efektach napisze w innej opinii :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Inny

  Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo skomplikowaną, dwuetapową rekonstrukcję piersi po masakrze, jaką zafundowano mi w innej klinice. Podczas gdy inni lekarze rozkładali ręce nie wiedząc, jak mi pomóc bądź proponowali drogę na skróty, Pan Doktor jako jeden z nielicznych od razu wiedział, w czym leży problem i jak należałoby go naprawić. Było trudno, ale było warto! Ogromna empatia, zaangażowanie, umiejętność słuchania i komunikowania się z pacjentem, a przede wszystkim umiejętności Pana Doktora sprawiły, że moje piersi wyglądają w końcu tak, jak powinny od początku, a ja mogę znów cieszyć się życiem bez cierpienia. Panie Doktorze, będę Panu wdzięczna do końca życia. Przez cały trudny czas rekonwalescencji czułam, że jestem w najlepszych rękach. Polecam z całego serca, nie można trafić lepiej!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Panie doktorze, wystarczy jedno słowo- dziękuję. Za opiekę i za efekt końcowy zabiegu. Nic tak nie uszczęśliwia pacjenta jak możliwość polegania na lekarzu na każdym etapie. Nie tylko przed zabiegiem- w trakcie konsultacji, ale i po. Dziękuję, że mogłam i mogę liczyć na pomoc i odpowiedź w przypadku jakiejkolwiek niepewności.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo rzetelny, kontaktowy, miły i pełen empatii lekarz. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wyjaśnia bardzo szczegółowo nie pomijając żadnych zagadnień.
  Polecam serdecznie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo miły lekarz , czujesz się przy nim swobodnie , opowiada szczegółowo wręcz wyprzedza pytania.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz poświecił dużo czasu, aby wszystko wyjaśnić. Polecam

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Inny

  Polecam pana doktora, super specjalista. Pełen profesjonalizm. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie, wszystko dokładnie, spokojnie tłumaczy bez pośpiechu. A przy tym wszystkim bardzo sympatyczny z poczuciem humoru. Sam zabieg bardziej niż zadawala :) Z pewnością jeszcze się spotkamy :) :)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Indywidualne podejście do pacjenta, bez pośpiechu. Doktor konkretne i szczegółowo wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości i pomógł w podjęciu decyzji. Jak najbardziej polecam .

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Michał Piotrowiak Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Konsultacja na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, ale też na luzie, wszystko zostało wytłumaczone i wyjaśnione. Polecam serdecznie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania