MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika. Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach. N... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MEDIKLINIKA

Mickiewicza 55

70-385, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 91 ...

MEDIKLINIKA

konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe

O nas

MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika.

Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach.
Nasi Pacjenci chcą być zdrowi i piękni.

Aby sprostać tym oczekiwaniom, oferujemy Państwu konsultacje, porady i zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii, ortopedii, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii ręki, chirurgii dziecięcej, dermatologii, urologii, ginekologii, psychiatrii, neurologii, onkologii, endokrynologii i inne.
Oprócz tego umożliwiamy korzystanie z wiedzy i doświadczenia takich specjalistów jak: kardiolog, neurolog, onkolog, hematolog do których również możecie Państwo umówić się na wizytę.

Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów. Dbamy o to, aby lekarze, którym Pacjenci powierzają swój wygląd i zdrowie każdą osobę traktowali indywidualnie i z największą troską podchodzili do wszelkich problemów.

Świadomość i rosnące wymagania Pacjentów mobilizują nas do ciągłego ulepszania i poszerzania oferty.
Spokój i satysfakcja Pacjentów oraz poszanowanie ich prywatności są dla nas najwyższym priorytetem od momentu pierwszego kontaktu, poprzez konsultacje lekarskie, okres leczenia, aż po opiekę pozabiegową. Zadowolenie i uśmiech Pacjentów to dla nas najcenniejsza nagroda.

Mediklinika mieści się w pięknym, nowocześnie odrestaurowanym zabytkowym budynku. Sale operacyjne, zabiegowe, gabinety konsultacyjne, gabinet USG i sale pacjentów wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i urządzone zgodnie ze światowymi standardami. Wszyscy pacjenci mają do swej dyspozycji prywatne pokoje, każdy z własną łazienką i toaletą, telewizją kablową i telefonem.

Słuchamy sugestii naszych Pacjentów i dążymy do tego, by ich dotychczasowe wyobrażenia o opiece medycznej stały się naszym standardem.

W szeregu usług medycznych, jakie oferujemy naszym pacjentom, znajduje się również specjalistyczna przychodnia lekarska z własnym, nowoczesnym blokiem operacyjnym.
Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy uznanych lekarzy, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą służą Państwu od momentu diagnozowania choroby, po jej leczenie.

Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą dla dobra naszych pacjentów. Nasi lekarze, to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów.

Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach.

Twoje wyobrażenia – nasza codzienna praca.

Nasza oferta

Endokrynologia
Pediatria
Urologia
Ortopedia
Dermatologia
Neurologia
Hematologia
Pulmunologia – Centrum Leczenia Bezdechu i Chrapania
Kardiologia
Poradnia naczyniowa – Doppler
Chirurgia plastyczna
Medycyna Estetyczna
Laryngologia
Chirurgia naczyniowa
Chirurgia ogólna
Chirurgia dziecięca
Ginekologia
Psychologia
Schorzenia Kręgosłupa

Nasz sprzęt

 • usg
 • sprzęt do liposukcji wibracyjnej
 • rtg
 • icoone
 • fiberoskop
 • focus rf
więcej

Zabiegi

 • hemoroidy, żylaki, przepukliny, artroskopia, halluxy, ACL
 • powiększenie piersi, plastyka brzucha, liposukcja, korekta warg sromowych, , facelift, plastyka powiek, korekta nosa, korekta odstających małżowin usznych, ginekomastia
 • stulejka, wnętrostwo, wodniak powrózka, żylaki powrózka nasiennego
 • operacja likwidująca chrapanie, Celon, operacja zatok, usunięcie migdałka, korekta przywej przegrody
 • blokady przeciwbólowe kręgosłupa
 • lipotransfer
więcej

Badania

 • usg doppler, echo serca, ekg, usg piersi, usg tarczycy, usg jamy brzusznej, usg jąder
 • analiza moczu, posiew moczu, laparoskopie diagnostyczne, fiberoskopia
 • usg ginekologiczno-połoznicze, cytologia,biocenoza pochwy
 • badania krwi, morfologia
 • RTG cyfrowe
więcej

Choroby

 • schorzenia kręgosłupa, Choroby układu oddechowego, Choroby układu pokarmowego, Choroby tarczycy, Nadciśnienie tętnicze, Cukrzyca, Zaburzenia lipidowe (cholesterol)
 • Diagnostyka i leczenie: nieprawidłowych krwawień, zatrzymania miesiączki, mięśniaków, torbieli, polipów, guzów, przerostów śluzówki jamy macicy, zapalenia pochwy i sromu, zapalenia przydatków, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, monitorowanie wpływu terapii hormonalnej na śluzówkę jamy macicy
 • u dzieci: zakażenia układu moczowego (ostre i nawracające infekcje cewki moczowej, pęcherza, odmieniczkowe zapalenie nerek) zaburzenia oddawania moczu: moczenie nocne i dzienne, neurogenny układ moczowy, częstomocz itp. wrodzone wady układu moczowego: jedno – i obustronne poszerzenie układów kielichowo-miedniczkowych (wodonercze), wsteczny odpływ (refluks) pęcherzowo-moczowodowy, przeszkoda podpęcherzowa, stulejka itd. kłębuszkowe zapalenie nerek: zespół nerczycowy kamica układu moczowego inne, związane z układem moczowym objawy, jak: krwinkomocz, białkomocz, leukocyturia, nadciśnienie tętnicze nerkopochodne.

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Tudaj

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USGUsługa: Konsultacja położnicza

   Moja ocena wystawiana jest po 3 wizytach u doktora. Jak lekarz może powiedzieć pacjentce po poronieniu : ojej poleciało...! Zero współczucia,empatii i ciepła jakiego pacjentka potrzebuje. Wywiad lekarski w tempie expresowym,coś wpisane w kartę, samo badanie chyba też niezbyt dokładne, bo doktor nie zauważył torbieli na jajniku. Trzecia a zarazem ostatnia wizyta przekonała mnie ze to nie jest osoba której będę mogła zaufać i czuć sie bezpiecznie w kolejnej ciąży w której teraz jestem.Nawet na dobre nie zaczęłam być pacjentką tego pana a już wiedziałam że nią nie będę...Nie polecam!

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pacjentką Pana doktora od około 12 lat wstecz. Leczyłam się u niego a teraz prowadzę drugą ciąże. Pan doktor zawsze pilnuje by wszystkie badania były wykonane na czas. Nie spieszy się, spokojnie i rzetelnie odpowiada na pytania. Polecam go od lat. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi z niej korzystać. Ufam w 100%!

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Olimpia Sipak-Szmigiel

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • K

   Pełen profesjonalizm. Delikatność. Wyczucie. Brak pośpiechu. I taka dobra energia. Bardzo nawet. Polecam każdej Kobiecie.

  • Najlepszy ginekolog w mieście. Przeprowadziła moje 2 ciąże i nie wyobrażam sobie, by mógł to zrobić ktoś inny. Pani doktor jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta, rzeczowo tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Godna polecenia specjalistka.


 • Dariusz Bielicki

  Internista, Gastrolog, prof. dr hab. n. med.

  • T
   Lokalizacja: SPSK 1Usługa: kolonoskopia

   Pan Profesor to bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Cierpliwy dla pacjenta. Najpierw zrobił wywiad z historii choroby, słuchający i znający temat. Kolonoskopia całego jelita wykonana bez znieczulenia szybko i sprawnie. Profesjonalista. Dlatego zdecydowałem się pokonać ponad 200 km, żeby przyjechać do kliniki. Na pewno będę chciał tu wracać na kontrolę i konsultacje.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Bardzo dobry specjalista.
   Duża wiedza i wnikliwa analiza historii choroby.
   Do tego pan profesor to bardzo fajna osoba .

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Dominik Skupiński

  Radiolog, Lekarz Rodzinny, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból barku

   Byłam u Pana Doktora dwa razy na usg stawu barkowego i jestem bardzo zadowolona
   Bardzo sympatyczny człowiek interesuje się stanem zdrowia , cierpliwie tłumaczył wynik usg . Teraz wybieram się ponownie na usg stawu barkowego do Pana doktora .
   Jest niezwykle kulturalny i bardzo sympatyczny wysoka kultura ????????
   Polecam w 100%

  • P
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Miałam okazję 2 krotnie być u Pana doktora na wizycie. W obu przypadkach było to USG nadgarstka (przed i po zabiegu artroskopii). USG poprzedzone dokładnym wywiadem, rozmową. Wszystko wysłuchał oraz przeanalizował. Podczas USG wszystko tłumaczył i pokazywał . Do ręki dostałam bardzo dokładny i zrozumiały opis. Reasumując bardzo sympatyczny człowiek a przede wszystkim profesjonalny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, który na wizytę poświęca tyle czasu ile trzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Wechmann

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Byłem dzisiaj, o wczoraj bardzo inteligentny rzeczowy i miły Pan, w trakcie wizyty uprzejmy. Polecam bardzo.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: Zwichniecie kostki

   Pan doktor bardzo miły. Konkretny. Udzielił bardzo wyczerpującej informacji. Jak postępować że zwichnieta kostka. Przeprowadził wyczerpujący wywiad.Polecam bardzo gorąco pana dotora

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Justyna Kiersznicka

  Dietetyk,

  • E
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja z pomiarem składu ciała

   Super pozytywna, kompetentna osoba z dużą wiedzą. Przeprowadza dokładny wywiad i wszystko dobrze tłumaczy. polecam :-)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: zaburzenia odżywiana

   Pani Justyna to wspaniała osoba, bardzo pozytywna, ale przede wszytskim potrafiąca doskonale zrozumieć problem. Już pierwsza wizyta spowodowała, że nabrałam troszkę więcej wiary na powrót do zdrowia. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Agata Jankowska

  Pediatra, Neonatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Pani Doktor- wspaniała, słuchająca osoba, bardzo kompetentna i uważna- dobrze zdiagnozowała dziecko a jej zalecenia całkowicie pomogły nam wyzdrowieć! Dziękuję!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja pediatryczna

   Pełen profesjonalizm, Pani Doktor jest bardzo dokładna i wnikliwa, a do tego jest przemiłą osobą.
   Ma cudowne podejście do dzieci :)
   Wizyta trwa tyle ile pacjent potrzebuje, nie kończy się po 5/10 minutach jak u wielu innych „specjalistów”. Można o wszystko zapytać i każdy problem jest dokładnie wyjaśniony.
   Bardzo polecamy Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Wiesława Zabłocka

  Kardiolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Szczegółowy wywiad przed badaniami Echo i ekg serca. Wizyta w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu. Bardzo dokładny opis badań. Bardzo polecam.

  • A
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: EKG - elektrokardiografia

   Lekarz bardzo uprzejmy, dokładny, szczegółowo i zrozumiałe wyjaśnia przebieg leczenia. Miejsce godne polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Łukasz Kołodziej

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Cudowny operator wykonał korekcje mojej stopy po jednej wizycie, gdzie inni ortopedzi nie chcieli podjąć się zabiegu
   Nikt oprócz profesora nie chciał mi pomóc
   Dziękuję

  • M

   Wspaniały fachowiec. Po jednej wizycie określił skąd bierze się ból w kolanie. Wcześniej operował biodro mojego taty. Przesympatyczny człowiek. Wszystko szczegółowo wyjaśnił. Jak do ortopedy to tylko do Pana dr Kołodzieja. Jak najbardziej polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Tomasz Siek

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz bardzo kompetentny, empatyczny i komunikatywny.
   Skutecznie leczy i doradza . Poradził sobie z moimi dolegliwościami. Polecam
   Polecam.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Uraz w kolanie, "fachowcy" proponowali mi zabieg za 5 tys. zł nie gwarantując efektów. po dwóch wizytach u dr Sieka, ściągnięciu wody i zastrzykach w kolano ból i obrzęk ustąpiły.polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania