MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika. Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach. N... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MEDIKLINIKA

Mickiewicza 55

70-385, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 91 ...

O nas

MEDIKLINIKA to dynamicznie rozwijająca się prywatna klinika.

Nasza oferta dotyczy wielu dziedzin medycyny a świadczone przez nas usługi opierają się na najlepszych, międzynarodowych standardach.
Nasi Pacjenci chcą być zdrowi i piękni.

Aby sprostać tym oczekiwaniom, oferujemy Państwu konsultacje, porady i zabiegi z zakresu: chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii, ortopedii, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii ręki, chirurgii dziecięcej, dermatologii, urologii, ginekologii, psychiatrii, neurologii, onkologii, endokrynologii i inne.
Oprócz tego umożliwiamy korzystanie z wiedzy i doświadczenia takich specjalistów jak: kardiolog, neurolog, onkolog, hematolog do których również możecie Państwo umówić się na wizytę.

Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów. Dbamy o to, aby lekarze, którym Pacjenci powierzają swój wygląd i zdrowie każdą osobę traktowali indywidualnie i z największą troską podchodzili do wszelkich problemów.

Świadomość i rosnące wymagania Pacjentów mobilizują nas do ciągłego ulepszania i poszerzania oferty.
Spokój i satysfakcja Pacjentów oraz poszanowanie ich prywatności są dla nas najwyższym priorytetem od momentu pierwszego kontaktu, poprzez konsultacje lekarskie, okres leczenia, aż po opiekę pozabiegową. Zadowolenie i uśmiech Pacjentów to dla nas najcenniejsza nagroda.

Mediklinika mieści się w pięknym, nowocześnie odrestaurowanym zabytkowym budynku. Sale operacyjne, zabiegowe, gabinety konsultacyjne, gabinet USG i sale pacjentów wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i urządzone zgodnie ze światowymi standardami. Wszyscy pacjenci mają do swej dyspozycji prywatne pokoje, każdy z własną łazienką i toaletą, telewizją kablową i telefonem.

Słuchamy sugestii naszych Pacjentów i dążymy do tego, by ich dotychczasowe wyobrażenia o opiece medycznej stały się naszym standardem.

W szeregu usług medycznych, jakie oferujemy naszym pacjentom, znajduje się również specjalistyczna przychodnia lekarska z własnym, nowoczesnym blokiem operacyjnym.
Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy uznanych lekarzy, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą służą Państwu od momentu diagnozowania choroby, po jej leczenie.

Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, a poszczególne dziedziny medycyny mają okazję współdziałać ze sobą dla dobra naszych pacjentów. Nasi lekarze, to wybitni specjaliści, którzy każdą osobę traktują indywidualnie i podchodzą z największą troską do wszelkich problemów.

Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach.

Twoje wyobrażenia – nasza codzienna praca.

Nasza oferta

Endokrynologia
Pediatria
Urologia
Ortopedia
Dermatologia
Neurologia
Hematologia
Pulmunologia – Centrum Leczenia Bezdechu i Chrapania
Kardiologia
Poradnia naczyniowa – Doppler
Chirurgia plastyczna
Medycyna Estetyczna
Laryngologia
Chirurgia naczyniowa
Chirurgia ogólna
Chirurgia dziecięca
Ginekologia
Psychologia
Schorzenia Kręgosłupa

Nasz sprzęt

 • usg
 • sprzęt do liposukcji wibracyjnej
 • rtg
 • icoone
 • fiberoskop
 • focus rf
więcej

Zabiegi

 • hemoroidy, żylaki, przepukliny, artroskopia, halluxy, ACL
 • powiększenie piersi, plastyka brzucha, liposukcja, korekta warg sromowych, , facelift, plastyka powiek, korekta nosa, korekta odstających małżowin usznych, ginekomastia
 • stulejka, wnętrostwo, wodniak powrózka, żylaki powrózka nasiennego
 • operacja likwidująca chrapanie, Celon, operacja zatok, usunięcie migdałka, korekta przywej przegrody
 • blokady przeciwbólowe kręgosłupa
 • lipotransfer
więcej

Badania

 • usg doppler, echo serca, ekg, usg piersi, usg tarczycy, usg jamy brzusznej, usg jąder
 • analiza moczu, posiew moczu, laparoskopie diagnostyczne, fiberoskopia
 • usg ginekologiczno-połoznicze, cytologia,biocenoza pochwy
 • badania krwi, morfologia
 • RTG cyfrowe
więcej

Choroby

 • schorzenia kręgosłupa, Choroby układu oddechowego, Choroby układu pokarmowego, Choroby tarczycy, Nadciśnienie tętnicze, Cukrzyca, Zaburzenia lipidowe (cholesterol)
 • Diagnostyka i leczenie: nieprawidłowych krwawień, zatrzymania miesiączki, mięśniaków, torbieli, polipów, guzów, przerostów śluzówki jamy macicy, zapalenia pochwy i sromu, zapalenia przydatków, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, monitorowanie wpływu terapii hormonalnej na śluzówkę jamy macicy
 • u dzieci: zakażenia układu moczowego (ostre i nawracające infekcje cewki moczowej, pęcherza, odmieniczkowe zapalenie nerek) zaburzenia oddawania moczu: moczenie nocne i dzienne, neurogenny układ moczowy, częstomocz itp. wrodzone wady układu moczowego: jedno – i obustronne poszerzenie układów kielichowo-miedniczkowych (wodonercze), wsteczny odpływ (refluks) pęcherzowo-moczowodowy, przeszkoda podpęcherzowa, stulejka itd. kłębuszkowe zapalenie nerek: zespół nerczycowy kamica układu moczowego inne, związane z układem moczowym objawy, jak: krwinkomocz, białkomocz, leukocyturia, nadciśnienie tętnicze nerkopochodne.

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominik Skupiński

  Radiolog, Lekarz Rodzinny, Diagnostyk, lek.

  • G

   jest cudownym ciepłym i umiejacym słuchać pacjeta lekarzem,potrafi doradzić i pomoc.

  • G

   Lekarz z powołaniem. Zawsze potrafi postawić właściwą diagnozę, wyleczy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Nowak

  Kardiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja, echo serca

   Była to moja pierwsza wizyta. Gorąco polecam Panią Doktor. Badania wykonane bardzo skrupulatnie. Wyjaśnienia szczegółowe i zrozumiałe. Wizyta minęła bez stresu w miłej atmosferze.

  • A
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Była to moja pierwsza wizyta u p. Dr.gdzie przeprowadziła oczekiwane i wymagane badania kardiologiczne.Podczas badań nawiązuje kontakt z pacjentem i wyjaśnia wyniki przeprowadzonych badań i ich wpływ dla zdrowia pacjenta.Podczas wizyty po wywiadzie kardiologicznym zaproponowała zastosowanie innego leku który ustabilizuje ciśnienie tętnicze.Wizyta zakończyła sie wydaniem obszernej opinii z przeprowadzonych badań ze wskazaniami na dalszy okres leczenia.Polecam Dr.Nowak za spokój i szczegółowość( brak pośpiechu) podczas wykonywanych badań i przyjemną atmosferę w czasie wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Daniel Kotrych

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Resekcja wznowy guza z alloplastyką stawu kolanowego

   Pan Doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Wszystko kompetentnie wytłumaczył, odpowiedział na każde zadane pytanie. W szpitalu miałam zapewnioną najlepszą opiekę. Po moich wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami byłam mile zaskoczona starannością, dbałością o pacjenta, a przede wszystkim ilością badań, dzięki którym zastosowano najlepsze leczenie. Pan Doktor Kotrych bardzo mi pomógł za co dziękuje i polecam wszystkim z czystym sumieniem.

  • D
   Lokalizacja: FizjolineUsługa: złamana rzepka

   Na początku bardzo chciałabym podziękować Panu Doktorowi za pomoc mi i mojemu mężowi. Pan Doktor jest wspaniałym i wybitnym specjalistą i człowiekiem. Zawsze z uśmiechem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i służy pomocą. Wszystkim polecam Pana Doktora

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Tudaj

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USGUsługa: Konsultacja położnicza

   Moja ocena wystawiana jest po 3 wizytach u doktora. Jak lekarz może powiedzieć pacjentce po poronieniu : ojej poleciało...! Zero współczucia,empatii i ciepła jakiego pacjentka potrzebuje. Wywiad lekarski w tempie expresowym,coś wpisane w kartę, samo badanie chyba też niezbyt dokładne, bo doktor nie zauważył torbieli na jajniku. Trzecia a zarazem ostatnia wizyta przekonała mnie ze to nie jest osoba której będę mogła zaufać i czuć sie bezpiecznie w kolejnej ciąży w której teraz jestem.Nawet na dobre nie zaczęłam być pacjentką tego pana a już wiedziałam że nią nie będę...Nie polecam!

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pacjentką Pana doktora od około 12 lat wstecz. Leczyłam się u niego a teraz prowadzę drugą ciąże. Pan doktor zawsze pilnuje by wszystkie badania były wykonane na czas. Nie spieszy się, spokojnie i rzetelnie odpowiada na pytania. Polecam go od lat. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi z niej korzystać. Ufam w 100%!

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Wiesława Zabłocka

  Kardiolog, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: porada kardiologiczna

   Pani dr Zabłocka to wspaniały kardiolog, którego polecam. U pani doktor leczy się moja mama. Wizyty są profesjonalne, a pacjent jest właściwie poinformowany. Jestem zadowolona, że moja mama trafiła na takiego dobrego lekarza. Dziękuję

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Pani doktor jest miła, uprzejma, każdego pacjenta traktuje bardzo poważnie i fachowo. Leczę się u pani doktor od 5 lat i jestem z tego bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Justyna Wichlińska

  Dietetyk,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja z pomiarem składu ciała

   Uzyskałam szczegółową analizę składu ciała wraz z dokładnym omówieniem poszczególnych składowych. Fachowo i konkretnie. Polecam.

  • E

   Rewelacja. 100% ... Profesjonalna i Kocha to co robi. Zna się na rzeczy. Wszystko pyszne, dieta różnorodna. Pani sympatyczna uśmiechnięta, bardzo oczytana, Kobitka z pasją : )

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Lipińska

  Specjalista Medycyny Naturalnej,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: rzucenie palenia

   Szczegółowe wyjaśnienie metody zabiegu. Empatia... Co widać w podejściu do pacjenta. No i trzeci dzień nie palę papierosów a to najlepsza opinia...

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: odczulanie

   Polecam z całego serca. Miła i ciepła osoba. Śpiewa nawet dziecku piosenki. Byłam z dzieckiem na kilku wizytach. Cudowna atmosfera.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Gołąb-Janowska

  Neurolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

   - Po trzech innych lekarzach za pierwszym razem trafna diagnoza, - pełen profesjonalizm, a do tego wspaniałe podejście do pacjenta, już sama rozmowa już przynosi ulgę; - nigdy na wizycie nie czuję, że już upłynął mój czas.

  • K
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, cierpliwie wysłuchała, dokładnie zbadała i zaleciła konieczne badania. Polecam z całego serca, lekarz z powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Zbigniew Ziętek

  Onkolog, Urolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Bardzo sympatyczny lekarz, brak schematów podczas wizyty, jasno określa kierunek leczenia.
   Pozdrawiam

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Z opinii innych pacjentów i moja opinia również pozytywnie byłem pierwszy raz przeprowadzony wywiad przez doktora wyczerpujący brak badania usg na który byłem przygotowany ale doktor zapewnił że jest ok poprzez badanie palc.... skierowanie na badania i do kontroli

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Edyta Skwirczyńska

  Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta, dr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: konsultacja psychologiczna

   Gorąco polecam, Pani Doktor ma bardzo fachowe podejście do problemu i potrafi bardzo dobrze wyjaśnić jego genezę, jest osobą bardzo ciepłą co pomaga się otworzyć na szczerą rozmowę :)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Konsultacja z panią Edytą potwierdziła moje przypuszczenia, że powinienem wybrać się na terapię. Mam nadzieję że to początek zmian na lepsze.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu