Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana Jerzego Haffnera 10/1, Dolny Sopot, Sopot
Klinika Leczenia Żylaków Kończyn Dolnych

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurg, specjalista chirurgii naczyniowej. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku z 25 letnim stażem zawodowym w tym z 6- cio letnim doświadczeniem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Żylaki kończyn dolnych

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Jana Jerzego Haffnera 10/1, Sopot

200 zł

Klinika Leczenia Żylaków Kończyn DolnychJana Jerzego Haffnera 10/1, Sopot

od 3 500 zł

Klinika Leczenia Żylaków Kończyn Dolnych

zabieg operacyjny jednej lub 2 kończynJana Jerzego Haffnera 10/1, Sopot

300 zł

Klinika Leczenia Żylaków Kończyn Dolnych

pajączki, żylaki siatkowate - za 1 ampułkę/ nie więcej jednorazowo niż 4-5 ampułek

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Leczenia Żylaków Kończyn Dolnych Skleroterapia żylaków kończyn dolnych

Lekarz godny polecenia. Zabieg usunięcia żylaków przebiegł bez żadnych komplikacji, rezultat bardzo dobry !


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Leczenia Żylaków Kończyn Dolnych usunięcie żylaków

Trafiłam do Pana Doktora z tzw poczty pantoflowej. Wyjątkowy specjalista. Przede wszystkim niedrogi w tym co robi! Wszystko wyjaśnia dokładnie i rzetelnie. Żartuje a to sprawia, że nie myśli się o zabiegu. Jestem dopiero 3 dzień po zabiegu i noga jest w ponczosze uciskowej ale widzę już brak żylaków. Profesjonalizm i serce jakie Pan Doktor wkłada w swoją pracę jest niesamowite! Posiada wielka wrażliwość a to ważne. Wrócę tu niedługo z drugą noga!


Użytkownik zweryfikowany

Zaczęłam leczyć żylaki przez ostrzykiwanie , piankowanie czy jak to się bardziej fachowo nazywa u dwóch wcześniej polecanych chirurgów . Nie byłam zadowolona w żadnym przypadku . Nogi nadal były chore i nieładne. Teraz kiedy podjęłam leczenie u doktora Zielińskiego widzę bardzo dużą pozytywną zmianę .Moje nogi robią się ładne białe bez żył nie bolą , a byłam dopiero na dwóch wizytach ,i pan doktor powiedział że to już raczej będzie wszystko .Bardzo gorąco polecam , miły profesjonalny skuteczny lekarz.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Zielinski jest dobrym lekarze i specjalista,korzystałem z jego kliniki w Jantarze kilkakrotnie z roznymi schrzeniami miedzy innymi zylaki oraz przepuklina pępkowa .Zaraz po zabiegu mogłem funkcjonowac normanie,przy jego technice i profesjonalizie przy małych nacięciach dokonuje powaznych zabiegów.Jeste bardzo zadowolony ,szczeze poleca
Dariusz z Elblaga


Użytkownik zweryfikowany

Do doktora Zielińskiego trafiłam, jak to się powiada drogą pantoflową. Został mi po prostu polecony przez przyjaciółkę, która pokazując mi swoje nogi po usunięciu żylaków, nie mogła się nachwalić profesjonalizmem i kunsztem lekarskim, jak też miłym podejściem do pacjentów.Skuszona tą opinią skorzystałam z usług tego lekarza. Faktycznie słowa przyjaciółki sprawdziły się w 100% . Dziś jestem posiadaczką gładkich nóg. Pozbyłam się uciążliwych dolegliwości, związanych z żylakami i mogę z czystym sumieniem polecić pana Andrzeja Zielińskiego , rodzinie, znajomym bliższym i dalszym.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z leczenia i ostatecznego efektu. Minęło ponad 2 lata od operacji. Przed zabiegiem doktor wykonał dokładne badanie, w tym badanie USG Doppler żył kończyn dolnych. Wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie. Wręcz narysował moje żyły, moją chorobę oraz operację.


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana dr gdyż poleciło mi go kilka osób. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usunięcia żylaków jak również całego kontaktu podczas leczenia. Gorąco polecam. Gabrysia z Gdańska


Ż

Opinia z dnia 23.03.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


B

Opinia z dnia 20.06.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam żylaki prawej nogi ale zakrzepicy nie stwierdzono.Czy przed lotem mogę zastosować lek Vessel Due F ?

  Należy zoperować żylaki.Stosowanie Vessel-Duo nie ma większego sensu tak samo jak leków P.krzepliwych.Żylaki b.żadko są przyczyną powikłań zatorowych.Powikłania te dotyczą zakrzepicy żył głębokich a żylaki są zmienionymi,niewydolnymi żyłami powierzchownymi.

  lek. Andrzej Zieliński


 • Proszę o informację dotyczącą kamieni w pęcherzyku żółciowym. Na profilaktycznym badaniu USG jamy brzusznej zdiagnozowano u mnie kamień wielkości o średnicy 18 mm. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, wypełniony ¾ złogami. Chcę nadmienić, że nie miałem i nie mam żadnych dolegliwości związanych z pęcherzykiem żółciowym. Wyniki badań z krwi też nie wykazują żadnych stanów zapalnych. Gdyby nie USG nie wiedziałbym, że mam kamienie w pęcherzyku żółciowym. Proszę o poradę, co robić ? Wszyscy chirurdzy, z, którymi się konsultowałem są za usunięciem pęcherzyka, ale też wiem, że sporo ludzi żyje z kamieniami i nic się nie dzieje. !
  Proszę o odpowiedz.
  Pozdrawiam

  Należy wykonać wycięcie pęcherzyka a nie czekać na powikłania. m.in zapalenie czy też żółtaczkę mechaniczną.Powikłania takie mogą być szczególnie zaskakujące np.podczas zagranicznych wczasów.Należy też pamiętać,że nie zawsze będziemy zdrowi i młodzi.Wiek i choroby serca,nadciśnienie,cukrzyca zwiększają ryzyko operacji .

  lek. Andrzej Zieliński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurg, specjalista chirurgii naczyniowej. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku z 25 letnim stażem zawodowym w tym z 6- cio letnim doświadczeniem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Żylaki kończyn dolnych

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Powiązane wyszukiwania