prof. dr hab. n. med.

Andrzej Pozowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz rehabilitacji medycznej

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator (1980-2013) Oddziału Ortopedii w Specjalistycznym NZOZ we Wrocławiu Poświętne. Kierownik Katedry Fizjoterapii (2004-2013) Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 40-letnie doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: stłuczone kolano

  Pełen profresjonalizm!
  Pan profesor w ciągu krótkiego czasu wizyty potrafił bardzo uważnie mnie wysłuchać, trafnie zdiagnozować i ustalić przebieg terapii. Niejednokrotnie potrzebowałam pomocy lekarza ortopedy i Pan Doktor zawsze mi pomógł.
  Dlatego z całego serca polecam leczenie u profesora Pozowskiego.

  Pacjentka Anna Jacek

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: pierwsza wizyta

  Serdecznie polecam! Pan Doktor ma ogromne doświadczenie, wiedzę i dużo dobrej energii. W chorobach narządu ruchu nie zawsze można liczyć na pełne wyzdrowienie. Trudno liczyć na cud, jak coś wadliwie się wykształciło albo doszło do trwałego ubytku anatomicznego. I w tych przypadkach liczy się talent, powołanie i fachowość, żeby dodać otuchy na przyszłość i naładować optymizmem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do Pana Profesora zglosilam sie w zwiazku z urazem stawu kolanowego po wypadku samochodowym. Wczesniej bylam leczona przez lekarza ortopede, ktore polegalo na sciaganiu wody. Dopiero Pan Profesor po wykonaniu RM /ktorego nikt wczesniej nie wykonal/ podjal sie leczenia.Jest rzeczywiscie Lekarzem z powolania. Mily, uprzejmy. Polecam wszystkim, ktorzy szukaja pomocy w chorobach stawow. Duzo zdrowia Panie Profesorze.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Super fachowiec. Dokładnie objasnil sposób leczenia, w sposób zrozumiały dla przecietnego pacjenta. Miły, uprzejmy polecam z czystym sumieniem.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dałabym 6+ gdyby można było.Pan Profesor to złoty
  człowiek wie jak pomóc wystraszonemu i cierpiącemu pacjentowi.Obecnie jestem 10 dobę po operacji haluksa.Pan Profesor dał mi nową nogę ,szansę na normalne życie bez bólu i wstydu ale za to z możliwością kupienia wymarzonych butów.Dziękuję Bogu ze postawił mi profesora na mojej drodze.Polecam tego człowieka z ręką na sercu.
  Pan Profesor posiada wielką wiedzę i umie ją wykorzystać w leczeniu jak i uszczęśliwieniu pacjenta. Dziękuję Panu za wszystko.Agnieszka

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Choroba Perthesa

  Dzięki temu panu nie jestem inwalida i gdyby nie on prawdopodobnie cale zycie spedzil bym na wózku inwalidzkim. Jako 5-7 dziecko wykrył i przez pare lat leczył u mnie Chorobę Perthesa. Aktualnie mam ponad 30 lat i 100% sprawnosc. Dodam tylko ze paru lekarzy przed nim kierowalo mnie na przeszczep kosci/proteze w wieku 5 lat. Jesli chodzi o choroby stawu biodrowego to jest to fenomen na skale Polski.

  Dziekuje panie doktorze !!!

 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej Pozowski

  Konsultacje u pana Profesora Andrzeja Pozowskiego dotyczyły halluksów, były bardzo rzeczowe i merytoryczne, otrzymałam wyczerpujące informacje oraz przebiegały w bardzo miłej atmosferze.

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: staw biodrowy

  Pan Doktor operował mojego tatę i do tej pory jestem Mu za to niewymownie wdzięczna. Inni lekarze nie dawali tacie szans, że będzie chodził, tymczasem Pan Doktor "dokonał cudu" i tata czuje się znakomicie. To niezwykle kompetentny i utalentowany Lekarz. Posiada nie tylko imponującą wiedzę, ale również intuicję chirurgiczną. Jako Lekarz i jako człowiek jest dla mnie prawdziwym autorytetem. Szczerze polecam!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Początek wizyty zaczął się dla mnie niefortunnie, lekarz potraktował mnie jak histeryczkę, jednak po dokładnym przeglądnięciu dokumentacji i wywiadzie lekarz wykazał się dużą kompetencją,odpowiadającą moim oczekiwaniom, tj. stwierdził, że powinnam leczyć się u lekarza neurologa, ( poprosił o konsultacje z neurologiem w sprawie...)po uzyskaniu ewentualnego rozpoznania prosił o poinformowanie o wyniku konsultacji. Wykluczył konieczność leczenia ortopedycznego. Polecam wizytę u Pana Profesora.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej Pozowski

  Wspaniały lekarz, miły, uprzejmy, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi i zalecił badania w kierunku, w którym żaden inny lekarz od 3 lat nawet nie spojrzał. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za jego czas, podejście i troskę. Szczerze polecam innym pacjentom!
  Dziękuję!

  Wanda Kamińska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ordynator (1980-2013) Oddziału Ortopedii w Specjalistycznym NZOZ we Wrocławiu Poświętne. Kierownik Katedry Fizjoterapii (2004-2013) Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 40-letnie doświadczenie w endoprotezoplastyce stawów biodrowych pierwotnej i rewizyjnej. 20-letnie doświadczenie w endoprotezoplastyce stawów kolanowych. Operacje ręki i stopy reumatoidalnej. Inne operacje narządu ruchu.
  Konsultuje: Wrocław Podwale 75/116 w poniedziałki godz. 17-19 h .Konsultuje i operuje: NZOZ Orthos Komorowice / Wrocławia ul. Wrocławska 2A. Konsultacje w czwartki godz. do ustalenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu 1962-1968

Publikacje

 • 130 publikacji naukowych, 79 w czasopismach recenzowanych, 29 w języku angielskim. Monografie : " Mam sztuczny Staw Biodrowy" 3 wydania. Alloplastyka Stawu Biodrowego ( 2011 r.))

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski