dr hab. n. med.

Andrzej Pozowski

Ortopeda, Lekarz rehabilitacji medycznej

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator (1980-2013) Oddziału Ortopedii w Specjalistycznym NZOZ we Wrocławiu Poświętne. Kierownik Katedry Fizjoterapii (2004-2013) Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 40-letnie doświadczenie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ordynator (1980-2013) Oddziału Ortopedii w Specjalistycznym NZOZ we Wrocławiu Poświętne. Kierownik Katedry Fizjoterapii (2004-2013) Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 40-letnie doświadczenie w endoprotezoplastyce stawów biodrowych pierwotnej i rewizyjnej. 20-letnie doświadczenie w endoprotezoplastyce stawów kolanowych. Operacje ręki i stopy reumatoidalnej. Inne operacje narządu ruchu.
  Konsultuje: Wrocław Podwale 75/116 w poniedziałki godz. 17-19 h .Konsultuje i operuje: NZOZ Orthos Komorowice / Wrocławia ul. Wrocławska 2A. Konsultacje w czwartki godz. do ustalenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu 1962-1968

Publikacje

 • 130 publikacji naukowych, 79 w czasopismach recenzowanych, 29 w języku angielskim. Monografie : " Mam sztuczny Staw Biodrowy" 3 wydania. Alloplastyka Stawu Biodrowego ( 2011 r.))

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej Pozowski

  Konsultacje u pana Profesora Andrzeja Pozowskiego dotyczyły halluksów, były bardzo rzeczowe i merytoryczne, otrzymałam wyczerpujące informacje oraz przebiegały w bardzo miłej atmosferze.

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: staw biodrowy

  Pan Doktor operował mojego tatę i do tej pory jestem Mu za to niewymownie wdzięczna. Inni lekarze nie dawali tacie szans, że będzie chodził, tymczasem Pan Doktor "dokonał cudu" i tata czuje się znakomicie. To niezwykle kompetentny i utalentowany Lekarz. Posiada nie tylko imponującą wiedzę, ale również intuicję chirurgiczną. Jako Lekarz i jako człowiek jest dla mnie prawdziwym autorytetem. Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Początek wizyty zaczął się dla mnie niefortunnie, lekarz potraktował mnie jak histeryczkę, jednak po dokładnym przeglądnięciu dokumentacji i wywiadzie lekarz wykazał się dużą kompetencją,odpowiadającą moim oczekiwaniom, tj. stwierdził, że powinnam leczyć się u lekarza neurologa, ( poprosił o konsultacje z neurologiem w sprawie...)po uzyskaniu ewentualnego rozpoznania prosił o poinformowanie o wyniku konsultacji. Wykluczył konieczność leczenia ortopedycznego. Polecam wizytę u Pana Profesora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ortopedyczny Andrzej PozowskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wspaniały lekarz, miły, uprzejmy, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi i zalecił badania w kierunku, w którym żaden inny lekarz od 3 lat nawet nie spojrzał. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za jego czas, podejście i troskę. Szczerze polecam innym pacjentom!
  Dziękuję!

  Wanda Kamińska

 • V

  Generalnie ok, brakowało mi tylko dokładniejszego wywiadu np. o przyjmowanych lekach albo chorobach przewleklych. Przy reumatoidalnym zapaleniu stawów problemy ze stopami są realnie powiązane.

 • M

  Szybko, sprawnie, fachowo, z wydanym skierowaniem i podpowiedziami. Piątka to stanowczo za mało! Polecam wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły lekarz tłumaczy pacjentowi językiem zrozumiałym dla człowieka nie mającym pojęcia o medycynie ma bardzo dobre podejście do pacjenta w przypadku mojej mamy efekt białego fartucha po raz pierwszy raz nie zadziałał ku mojemu zdziwieniu i zadowoleniu a wizyt lekarskich mieliśmy u różnych lekarzy i zawsze było u mamy bardzo wysokie ciśnienie tętnicze

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od dwóch lat próbuje się wyleczyć (w Irlandii), żaden lekarz nie wiedział co mi jest. Przyjechałem z wynikami, z MRI,itd. Doktor popatrzył dotknął mi kolana i stwierdził typowy "książkowy" przypadek. Wiem ze to może bardziej mówić o poziomie irlandzkich lekarzy:-). Ale dziękuje za profesjonalizm i pomoc. Na drugi dzień - mogę z powrotem chodzić.

 • A

  Milo, szybko i profesjonalnie ;) pan doktor mnie uspokoil, odpowiedzial cierpliwie na wszystkie pytania, polecil dobrego rehabilitanta i dokladnie zbadal zrodlo bolu. Polecam!

 • Skontaktowałam się z ortopedą Panem Profesorem Andrzejem Pozowskim, gdyż bardzo bolał mnie lewy staw biodrowy. W moim przypadku sprawa bardzo skomplikowana. Mam 62 lata i we wczesnym dzieciństwie miałam juz wiele operacji na oba stawy biodrowe. Efekt: prawy staw biodrowy już po usunięciu endoprotezy i cała miednica, zarówno z lewej, jak i z prawej strony bardzo zdeformowana. Miałam uprzedzenie do dalszego leczenia, ale ból przezwyciężył. Profesor Pozowski bardzo drobiazgowo wszystko przebadał i zaproponował wstawienie endoprotezy w lewym stawie (tym bardzo bolącym). Operacja okazała się bardzo skomplikowana, bo ciężko było osadzić panewkę. W tej chwili pozbyłam się bólu, rehabilitacja przebiega prawidłowo. Jestem 10 dni po operacji. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi :)