Prof. dr hab. n. med.

Andrzej Paradysz

Urolog

14 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Mój syn miał rekonstrukcje cewki moczowej operował go doktor Paradysz w Zabrzu i też polecony przez lekarzy ze szpitala w Chrzanowie.Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy mają podobne problemy urologiczne. Dziękuje Panie Doktorze .

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Od roku 1978 asystent, adiunkt Profesor nadzwyczajny w Kliniece Urologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Od 2009 roku kierownik Kliniki Urologii w SPSK nr. 1 w Zabrzu. W latach 2010-2014 Konsultant Wojewódzki do sp. Urologii. Przewodniczący Oddziału Śląskiego Towarzystwa Urologicznego.

  Specjalizacje

  • Urologia dziecięca
  • Urologia

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Mój syn miał rekonstrukcje cewki moczowej operował go doktor Paradysz w Zabrzu i też polecony przez lekarzy ze szpitala w Chrzanowie.Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy mają podobne problemy urologiczne. Dziękuje Panie Doktorze .

  • Polecam Pana Profesora! Przeprowadzał operację ( dodam bardzo skomplikowaną nefrektomii mojej mamie ) dzięki poleceniu przez Zespół Lekarzy z Chrzanowa - im też należą się Wielkie podziękowania. Mama czuje się bardzo dobrze - Pan Profesor bardzo ludzko podchodzi do każdego pacjenta.
   Dziękuję Bardzo Panu Doktorowi za to że moja mam nadal żyje bo rokowania były bardzo złe.
   POLECAM

  • Pan Profesor jest mądrym lekarzem i świetnym chirurgiem, dzięki niemu udało się uratować nerkę !
   Także wyrazy uznania dla pracy całego oddziału w Zabrzu. Nie mam żadnych negatywnych uwag - oprócz tragicznego stanu lokalowego, ale jest czysto.
   Dodaję jeszcze, że opinia dotyczy aktualnej sytuacji - pobyt w szpitalu w kwietniu 2013.
   Ogólna opieka nad pacjentem - lekarska i pielęgniarska jest bardzo dobra - a mam porównanie zw ostatnim roku z innymi szpitalami na Śląsku. Personel jest kulturalny, dobra opieka pooperacyjna, nie ma żadnego problemu z wezwaniem pielęgniarki i lekarza. wszyscy są grzeczni i dyspozycyjni, co rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia. Widać, że zarządzanie oddziałem jest prawidłowe.
   Co do samego Profesora - to kontakt w sprawie operacji, dalszego postępowania bez problemu, ale krótki, "wojskowy", jeśli ktoś chce wypłakać się na ramieniu to raczej gdzie indziej. ;)
   Ale pełen profesjonalizm i decyzje (przynajmniej w naszym przypadku) na korzyść pacjenta oraz przede wszystkim korzystanie z najnowszej wiedzy medycznej. W innym szpitalu na pewno mąż by nerkę stracił.
   Mnie to odpowiada. Zależy mi na profesjonalnym, skutecznym leczeniu.

  • Polecam - byłam pacjętką pana profesora w 2010. W trakcie cesarskiego ciecia uszkodzono mi pęcherz - został zszyty przez chirurga, ale po pewnym czesie okazało się że zrobiła się przetoka. Z oddziału ginekologicznego trafiłam na oddział urologii - profesor Paradysz nie zgodził się na kolejną operację w tak krótkim czasie, wypisał mnie do domu - dając nadzieje że może sam się zrośnie. Niestety tak się nie stało po trzech miejącach powróciłam na oddział urologii. Pan profesor dotrzymał daną mi obietnicę i podjął kolejną już próbę jego naprawy. Operacja była długa i badzo trudna. Uadało się - po odłączeniu cewnika okazało się że mój pęcherz trzyma. Dziękuję serdecznie Panu Profesorowi i całemu personelowi medycznemu, którego cechuje profesjonalna opieka medyczna i żadko okazywana empatia wobec pacjęta.

  • Jeśli chodzi o operacje prostowania prącia to radze szukać innego doktora, kogoś z większym doświadczeniem w tych sprawach, bo potem można tylko żałować tak jak ja teraz. Drugi raz na pewno nie podjąłbym leczenia u tego pana... tyle tylko mogę napisać.

  • Nie polecam .Gdybym polegala na wiedzy tego lekarza, dziecko dawno mialoby usunieta nerke. Na szczescie diagnozy tego pana w zadnym stopniu sie nie potwierdzily. Dziecko ma nerke, ktora pracuje i jest pod opieka CZD w Warszawie. Polecam wszystkim tamtejszych lekarzy pod kierownictwem Pani prof. Baki-Ostrowskiej.

  • nie trafił z diagnozą choroby gdyż sytuacje sie tylko u mnie pogorszyła... zapłaciłem 150 zl tylko za co??

  • Leczymy syna u profesora od ponad 2 lat. To on jest naszym lekarzem prowadzącym;sam decyduje co i kiedy robimy. Teraz czekamy na następną operacje. Uważam, ze profesor zasługuje na pozytywna opinie;nie mam do niego, a raczej jego opieki lekarskiej, żadnych przeciwwskazań. Polecam, jako dobrego urologa.

  • Mój syn miał operzcje dwa lata temu na spodziectwo,po operacji się otworzyła przetoka lekarz ten nie potrafił wyjaśnić dlaczego tak sie stało. Po pół roku znów zgodziłam sie by ten sam lekarz przeprowadził kolejną operacje miało to być zamknięćie przetoki i znów zrobiono rekonstrukcję cewki moczowej i do dzisiejszego dnia nie wiem dlaczego.Syn został pozbawiony napletka a jego siusiaczek po tej operacji wyglądał jak piłeczka.Od tam tej pory nie chodzę już do tego doktora, teraz jeżdzimy z synkiem do Warszawy do Biosu gdzie mój syn jest traktowany jako pacjenti a nie jak królik doświadczalny jak to było w Zabrzu.

  • Z Panem doktorem miałam styczność dobrych kilka lat temu. Okazał się świetnym specjalistą, fachowo, ale przede wszystkim ludzko i wrażliwie podchodzącym do mojego problemu. Polecam gorąco.