Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

(131 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

Wolności 338 B

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Kowalski

  Ginekolog, lek.

  • Cudowny i profesjonalny lekarz. Prowadził moją ciążę i przeprowadzał cc. Wszystko bardzo profesjonalnie. Polecam doktora z czystym sumieniem.

  • K

   Lekarz z powołania! Bardzo zaangażowany w problemy. Razem z żoną dosyć długo staraliśmy się o dziecko, kiedy w końcu się udało w międzyczasie wyszły inne niedogodności które mogły mieć duży wpływ na pozytywne rozwiązanie ciąży. Duża wiedza, zaangażowanie oraz najzwyczajniej mówiąc miłe słowo profesjonalisty jakim jest dr Kowalski, pomogły nam doprowadzić do końca ciążę. Patrząc z perspektywy czasu jesteśmy najszczesliwszymi rodzicami, że trafiliśmy do niego.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wojcieszek

  Ginekolog,

  • P

   Bylam u Pana doktora pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Doktor wszystko wytłumaczył odpowiedzial na kazde moje pytanie wyczerpująco. Przebadana zostalam w kazdym zakamarku z delikatnoscia i dokładnością . Wyszlam z wizyty uspokojona i pelna nadzieji. Zdecydowanie polecam !

  • Bardzo konkretny lekarz. Potrafi wszystko wytłumaczyć, a nawet narysować! :)
   Miły, godny zaufania, trafnie stawia diagnozę i leczy. Pierwszy raz trafiłam do doktora 12 lat temu. Chciałabym, żeby każdy lekarz taki był.. polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mieczysław Fryczkowski

  Urolog, dr hab. n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Św. Łukasza

   Mój tata był u Pana Fryczkowskiego, miał skierowanie pilne do Urologa. Pan Fryczkowski na badaniu USG stwierdził przerost prostaty. Niestety Pan Fryczkowski nie zauważył guza złośliwego na prawej nerce o wielkości ponad 4 cm, pomimo, że ze skierowania jasno wynikało, że jest przypuszczenie guza nerki. Niestety, nie dawało nam to spokoju, więc tata zgłosił się na konsultacje do innego lekarza, który stwierdził bezwzględnie, że występuje guz na prawej nerce, co potwierdziło późniejsze badanie tomografią komputerową.

  • K

   Byłem u pana doktora nie dawno z wizytą z zpaleniem prostaty jestem szokowany ze lekarz z tyloma tytułami i z takim stażem, robi badanie i stawia diagnozę w 3 minuty nie fatygując się zrobienia nawet badania USG i kasując przy tym 150 zł.
   Zapisał mi jakieś tabletki i powiedział ze jak by się nie poprawiło to proszę jeszcze przyjść. Z czystym sumieniem nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Andrzej Dłubak

  Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: NZOZ SalubrisUsługa: ciąża

   Świetny lekarz, prowadzi już drugą moją ciążę. Byłam wcześniej u wielu innych ale u tego już zostanę. Na każde pytanie zawsze dostaję wyczerpującą odpowiedź, nie ma żadnych niedopowiedzeń, nigdy się nie pomylił.

  • A

   Ja do dr. Dłubaka chodzę już jakiś czas, i jak dla mnie to bardzo dobry lekarz, owszem jest zasadniczy, czasem trzeba się go zapytać o coś jeśli sam nie powie ale nie zmieniłabym go na innego. Prowadził moją ciążę za każdym razem usg robił, słyszałam bicie serca mojej córeczki.
   Polecam Pana doktora jest rewelacyjny :)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Maria Gabriela Tokarska

  Internista, Reumatolog,

  • Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o.Usługa: bóle stawów

   Polecam Panią Doktor jest bardzo dokładną serdeczna i czuję że chce mi pomóc. Wie co robi w mojej opini jest świetnym specjalistą


 • Aurelia Morawiec - Knysak

  Nefrolog, Pediatra, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

   Tarfilismy z naszym 2 miesiecznym synem do p.Doktor właśnie dzieki tej stronie. Maluszek jest po usunieciu zastawki cewki tylnej i walczymy o zdrowie nerek. Pani Doktor wspaniala- przede wszystkim jestesmy pod jej opieką 24h/dobe. Konkretna i rzeczowa a do tego sympatyczna. Polecam!

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

   Pani dr Morawiec, to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, lekarz z powołania,dusza człowiek .Ma wielkie serce dla wszystkich swoich małych pacjentów i ich rodziców.Od 15 lat moja córka jest pod opieką Pani doktor, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne. Pacjentka Klaudia i jej mama Sylwia

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Andrzej Paradysz

  Urolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Derma pointUsługa: Inny

   Pan prof. Andrzej Paradysz jest człowiekiem życzliwym, przyjaznym i wrażliwym. Dziękuję za fachowa pomoc, dzięki której mogę kontynuować leczenie.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: biopsja prostaty

   Profesor Andrzej Paradysz "opiekował" się mną profilaktycznie od kilku dobrych lat i do tej pory wszystko zawsze było dobrze. Niestety w ubiegłym roku pojawiła się "tkliwość" w podbrzuszu i trzeba było to zdiagnozować. Trwało to trochę ale po MR była szybka decyzja o biopsji i niestety konieczność operacji. Wszystko wcześniej zostało mi wyjaśnione a sam termin ustalony wspólnie. Pobyt w szpitalu to zaskakująco szybki ciąg zdarzeń od przygotowania do operacji do samego wykonania zabiegu. Wszystko zostało zrobione dobrze o czym Profesor mnie osobiście poinformował. Jak tylko można było zostałem wypisany do domu. Co do kompetencji Profesora to są one niepodważalne i z najwyższej półki. Jest przychylny pacjentowi aczkolwiek nie ma w nim "bajkopisarza" , same konkrety.Na oddziele urologicznym, którego jest ordynatorem cieszy się wielką charyzmą. Z całą pewnością mogę go polecić jako bardzo dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania