Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

(136 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zabrzańskie Centrum Opieki Medycznej Salubris

Wolności 338 B

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz Inny

  U Pana doktora byłam łącznie dwa razy, były to wizyty prywatne. Niestety muszę stwierdzić, że tylko zmarnowałam pieniądze. Moja ocena jest tak niska, ponieważ Pan doktor poza krótkim wywiadem i badaniem USG nie zlecił mi żadnych badań (mam problemy z częstym oddawaniem moczu). Nie miałam zleconych nawet podstawowych badań moczu, czy posiewu. Pan doktor na podstawie tak małej ilości informacji stwierdził u mnie nadreaktywny pęcherz i przepisał mi pierwsze tabletki, gdzie po około 14 dniach miała już nastąpić chociaż lekka poprawa (tabletki miałam brać miesiąc). W międzyczasie miałam przez cały miesiąc prowadzić dzienniczek mikcji (co było uciążliwe, ale starałam się go wykonać bardzo dokładnie). Po miesiącu niestety nie było żadnej poprawy, ale Pan doktor na pierwszej wizycie sam wspominał, że tak może być i trzeba będzie po prostu spróbować innych tabletek.

  Po drugiej wizycie zaczęłam trafić zaufanie do Pana doktora. Po pierwsze doktor był bardzo zdziwiony, że tabletki mi ani trochę nie pomogły (chociaż sam mówił, że tak może być), po drugie wciąż nie zlecił mi żadnych dodatkowych badań, a po trzecie na dzienniczek, który dla niego przygotowałam ledwo rzucił okiem, bez żadnej analizy, po czym zgiął go niedbale na pół (domyślam się, gdzie później wylądował). Przepisał mi inne tabletki (które swoją drogą były dość drogie) i dodatkowo miałam brać jeszcze te, które mi nie pomagały. Wizyta trwała bardzo krótko, nie dostałam też informacji po jakim czasie mogą zacząć działać nowe tabletki (przy wcześniejszych taka informacja była). Już w tamtym momencie poczułam się delikatnie olana, według mnie opieka była niewystarczająca. Wykupiłam jednak receptę, ale po miesiącu brania nowych tabletek nic się nie poprawiało. W tym momencie postanowiłam zrezygnować z wizyt u Pana doktora i brania tabletek (oczywiście tabletki z recepty wybrałam do końca), które nic mi nie pomagają i nawet nie wiem czy mają jakakolwiek szanse pomoc, ponieważ według mnie ciężko bez żadnych badań wydać prawidłową diagnozę, a niestety tabletki, które brałam niosły za sobą skutki uboczne.

  Udałam się do kogoś innego i do tej pory miałam wykonane badanie moczu i posiew, cystoskopię, dzięki czemu dowiedziałam się, że mam wąską cewkę (co może być powodem problemów), a obecnie czekam na badanie urodynamiczne. Także cieszę się, że w końcu jestem diagnozowana przed stwierdzeniem co mi jest.

  Po podsumowaniu wszystkiego co mnie spotkało od pierwszej wizyty u Pana doktora do tego w jakim momencie aktualnie jestem, niestety nie polecam Pana doktora Andrzeja Paradysz. Jestem zawiedziona i podejściem do pacjenta i samą diagnostyką mojego problemu, której tak naprawdę po prostu nie było.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aurelia Morawiec - Knysak Inny

  Z całego serca polecam. Bardzo sympatyczna, ciepła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Wszystko dokładnie wyjaśnia, szczegółowe badania. Oby więcej takich lekarzy


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Dłubak Inny

  Pierwszy okulista który tak szczegółowo zbadał moje oczy.Pani doktor bardzo konkretna,rzeczowa,skrupulatna.
  Bardzo polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aurelia Morawiec - Knysak Inny

  Dr Morawiec to nie tylko lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu. To perła w dzisiejszym swiecie - empatia, troska i zrozumienie, a przede wszystkim autentyczna chęć pomocy. Pani doktor jest naszym Aniołem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aurelia Morawiec - Knysak Inny

  Pani doktor zaangażowana i naprawdę dużo wyjaśniająca w trakcie wizyty. Ogólnie polecam jako specjalistę, trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość także na prywatnych wizytach, gdzie opóźnienia sięgają nawet 1,5h (nie jest to pojedynczy przypadek).
  Wydaje się, że dałoby się to na pewno lepiej zorganizować, szczególnie przy takich kosztach wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz Inny

  Pan prof. Andrzej Paradysz jest człowiekiem życzliwym, przyjaznym i wrażliwym. Dziękuję za fachowa pomoc, dzięki której mogę kontynuować leczenie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz biopsja prostaty

  Profesor Andrzej Paradysz "opiekował" się mną profilaktycznie od kilku dobrych lat i do tej pory wszystko zawsze było dobrze. Niestety w ubiegłym roku pojawiła się "tkliwość" w podbrzuszu i trzeba było to zdiagnozować. Trwało to trochę ale po MR była szybka decyzja o biopsji i niestety konieczność operacji. Wszystko wcześniej zostało mi wyjaśnione a sam termin ustalony wspólnie. Pobyt w szpitalu to zaskakująco szybki ciąg zdarzeń od przygotowania do operacji do samego wykonania zabiegu. Wszystko zostało zrobione dobrze o czym Profesor mnie osobiście poinformował. Jak tylko można było zostałem wypisany do domu. Co do kompetencji Profesora to są one niepodważalne i z najwyższej półki. Jest przychylny pacjentowi aczkolwiek nie ma w nim "bajkopisarza" , same konkrety.Na oddziele urologicznym, którego jest ordynatorem cieszy się wielką charyzmą. Z całą pewnością mogę go polecić jako bardzo dobrego lekarza.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aurelia Morawiec - Knysak

  Tarfilismy z naszym 2 miesiecznym synem do p.Doktor właśnie dzieki tej stronie. Maluszek jest po usunieciu zastawki cewki tylnej i walczymy o zdrowie nerek. Pani Doktor wspaniala- przede wszystkim jestesmy pod jej opieką 24h/dobe. Konkretna i rzeczowa a do tego sympatyczna. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz

  Do Pana profesora trafiłam w 98 roku,nerka funkcjonowała w 7°\°-wodonercze.Na salę operacyjną wjezdzalam ze świadomością że obudzę się bez nerki,bylam przerażona.Kiedy się obudziłam obok byli rodzice i pan profesor,który trzymając mnie za rękę oświadczył,że udało się ocalić narząd.Teraz mam lat 40 i mam dwie dobrze funkcjonujące nerki,dziękuję bardzo Panie profesorze.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Gabriela Tokarska bóle stawów

  Polecam Panią Doktor jest bardzo dokładną serdeczna i czuję że chce mi pomóc. Wie co robi w mojej opini jest świetnym specjalistą


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania