Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Inny

  Wszystkim, którzy latami starają się o dziecko polecam z całego serca pana profesora. Po 6latach na wizycie usłyszałam słowa od Pana
  ,ktorych do dzis nie zapomne: cierpi Pani na wiele schorzeń, ale wszystko da się odwrócić lekami i szczepieniami. Dziś dzięki profesorowi jestem mamą moich kochanych bliźniąt. Panie profesorze dziękuję z calego serca! Pomimo endometriozy,zniszczonego jajnika i niedroznych jajowodow zostalam mamą.Kompetenty, wspaniały lekarz. Leczenie jest wprawdzie drogie, ale skuteczne. Dojeżdżałam 250km na wizyty i trud sie opłacił.Dodam, że mnóstwo par, ktore leczyło sie razem ze mną doczekalo się upragnionych dzieci.Wspaniały lekarz, ktory spełnił moje najwieksze marzenie!Dziękuję profesorze.

 • K

  Wiem że leczenie u profesora jest drogie i nie każdy wierzy w jego skuteczność. Jestem byłą pacjentka profesora Malinowskiego dzięki któremu pół roku temu zostałam mamą. Z przykrymi doswiadczeniami osiem lat starałam się o dziecko . Dzięki Panu profesorowi po 5 - miesięcznym leczeniu zaszłam w ciążę. Byłam otoczona troskliwa opieka, Pan profesor zadbał o wszystko cały czas trzymał rękę na pulsie. Podsumowując, wspaniały lekarz, dobry człowiek. Panie profesorze WIELKIE DZIĘKI! Pozdrawiam. Kinga.

 • A

  Nic dodać nic ująć jeśli chodzi o wypowiedzi osób które przyznały jedną gwiazdkę. Profesor Malinowski nie uznaje wyników badań które nie są robione u niego, chodź wynik jest taki sam. Dla mnie po prostu dobry sposób na zarabianie pieniędzy na badaniach. Po kosztownych badaniach i leczniu szczepionkami i martwej ciąży w 8 tygodniu dowiedzieliśmy się że znaleźliśmy się w 18% gdzie się nie powiodło. I trzeba próbować dalej .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Przede wszystkim skuteczny. Moim problemem był brak implantacji zarodka podczas procedury in vitro. Nim trafiliśmy do profesora przeszłam 5 pełnych stymulacji (6 transferów), a ciąży mimo blastocyst oraz dobrych wyników wcześniejszych badań nadal nie było. Badania z krwi i leczenie niestety nie jest tanie, dodatkowo pan prof. nie przyjmuje wyników z innych laboratoriów niż swoje, ale prawda jest taka, że ma do tego prawo. Leczenie trwało ok. 4 miesięcy. Najważniejsze, udało mi się zajść w upragnioną ciążę już w pierwszej próbie po leczeniu u profesora!!! Pomyśleć, że wcześniej nie chciałam wierzyć, że tu może być problem.
  Profesor kilka lat temu pomógł też mojej siostrze. Po 5ciu poronieniach (zachodziła w ciążę naturalnie), dzięki profesorowi wreszcie udało się jej donosić ciążę.

 • Potwierdzam, świetny specjalista, lekarze w Warszawie nie chcieli podjąć się laparoskopii a On bez zastanowienia ją wykonał ze znakomitym rezultatem - dał mi nadzieje na zajście w ciąże, inni mówili ze nie ma szans. Bardzo konkretny lekarz wie o czy mówi, odpowiada na każde pytanie. Zleca wiele badań, próbuje szukać przyczyn wszędzie gdzie się da, dlatego diagnozę stawia bardzo szybko. Naprawdę polecam pana profesora jak również oddział w szpitalu w którym pracuje - ma świetnych pracowników którymi świetnie zarządza…naprawdę polecam!

 • B

  Pan Profesor w pełni zasłużył na bardzo dobre opinie. Ja także, podobnie jak wiele kobiet, byłam po dwóch poronieniach. Lekarze ginekolodzy nie potrafili znaleźć przyczyny, ani sposobu na donoszenie kolejnej ciąży. Pojechaliśmy z mężem do Łodzi, po badaniach immunologicznych zostaliśmy skierowani do szczepień. Po drugim szczepieniu udało się nam!! Ciąża była fotelowo-łóżkowa, czas stresujący, dojazdy na wizyty kontrolne wyczerpujące, ale to nieważne!!! Córeczkę urodziłam w mojej miejscowości:) a po roku synka - tak niespodziewanie dla nas:) WARTO było udać się z wizytą do Profesora!!! Dziękujemy

 • A

  Według mnie prof.Malinowski jest świetnym specjalistą i człowiekiem. Po operacji wykryto u nowotwór złośliwy mimo wcześniej dobrych badań histopatologocznych .Profesor w tej trudnej sytuacji poświęcił mi dużo czasu i okazał dużą troskę i pomoc w dalszym leczeniu mimo ,że nie byłam tzw. pacjętką profesora .Wdzięczna pacjętka Jadwiga

 • A

  Profesor Malinowski to Tytan pracy, niesamowity człowiek i najlepszy specjalista jakiego znam, gdyby nie on albo by mnie już nie było albo była bym kaleką, miałam za sobą 17,5 roku leczenia hormonalnego, 4 ciężkie operacje, a on ze mną zrobił "porządek" w kilka miesięcy. Kiedy trafiłam do mojego lekarza prowadzącego po operacji u Profesora z wypisem z Łodzi to mi powiedział że się cieszy że ktoś za niego brudną robotę odwalił, lekarze na komisjach podważali decyzję profesora, pozbawiali mnie praw do zasiłku rehabilitacyjnego po zabiegu wiecie Państwo dlaczego? z czystej polskiej próżności i zazdrości... nie muszę tego chyba dalej komentować... żyję, oddycham, bywam szczęśliwa :) dziękuję Profesorze:) Anka.

 • JA NIE POWIEM ZŁEGO SŁOWA O PROFESORZE.JEDYNYM MINUSEM JEST TO,ŻE ZOSTAWIA SIĘ TAM MNÓSTWO KASY,BADANIA KOSMICZNIE DROGIE WIZYTA TEZ,ALE UWIERZCIE MI WIELE WYDAŁAM NA LEKARZY, KTÓRZY MI NIE POTRAFILI POMÓC PO PORONIENIACH TYLKO DARMO WYCIĄGALI PIENIADZE. PROFESOR BYŁ MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU.PRZYZNAJĘ,ŻE NA PIERWSZYCH WIZYTACH BYŁAM NIECO ZDEGUSTOWANA KIEDY TO PRZEGLADAŁ MOJE BADANIA BARDZO SZYBKO I TYLKO COŚ ZAKREŚLAŁ, A POTEM PRZEDSTAWIŁ CAŁY PLAN DZIAŁANIA. PO UPRZEDNICH DOSWIADCZENIACH POMYSLAŁAM "PEWNIE ZNOWU TRAFIŁAM NA JAKIEGOS WYCIAGACZA KASY.OCENIŁAM ZBYT POCHOPNIE I ZA TO PRZEPRASZAM.DZIŚ WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ PROFESORA.TO BARDZO MIŁY,MADRY CZŁOWIEK, SUMIENNIE WYKONUJE SWOJA PRACĘ I ZAPEWNIAM,ŻE ZADBA O KAŻDY SZCZEGÓŁ , NICZEGO NIE PRZEOCZY.WSZYSCY LEKARZE POWINNI BYC TACY JAK ON.KIEDY BYŁAM W SZPITALU ZAWSZE UDZIELIŁ MI INFORMACJI O MOIM STANIE ZDROWIA MIMO,IŻ JEST TAM BARDZO ZAGANIANY.PROFESOR ZDIAGNOZOWAŁ ODRAZU MOJE PROBLEMY ZWIĄZANE Z NIEMOŻNOSCIĄ DONOSZENIA CIAŻY I DZIS DZIĘKI NIEMU MAM WSPANIAŁEGO SYNA.ZAWSZE WYCZERPUJĄCO ODPOWIADAŁ NA MOJE PYTANIA.PRZEMIŁY CZŁOWIEK.POLECAM.DODAM TYLKO,ŻE BARDZO STRESOWALA MNIE TYLKO STARSZA PANI Z RECEPCJI.KOBIETA JEST TAK NIEMILA I PODŁA,ŻE NIE PASUJE TAM DO CAŁEJ RESZTY.JEŚLI KTOŚ TAM JUZ BYŁ PEWNIE WIE KTÓRA TO PANI.POWIEM TAK.KOBIETA TA NIE PRZEBIERA W SLOWACH,DO PACJENTEK I MĘŻÓW ZWRACA SIĘ JAK DO SMARKACZY,WIECZNIE MA JAKIES PRETENSJE,AŻ STRACH JĄ O COŚ ZAPYTAĆ.DOŚĆ, ŻE CZŁOWIEK MARTWI SIĘ SWOIM PROBLEMEM TO JESZCZE TA BABA DOŁOŻY SWOJE.TAKA OSOBA NIE POWINNA TAM PRACOWAĆ BO STRESUJE PACJENTKI.POZOSTAŁE PANIE SUPER.

 • W moim odczuciu złe odczucia co do prof. Malinowskiego wynikaja z tego, że jest drogi i badania, które każe robic kosztują min 3 tys. złotych. Dla mnie to jedyny minus. Jako jedyny doszedł do tego dlaczego moja ciąża
  ( 6 miesiąc !) obumarła. Czemu moje zdrowe dziecko po prostu umarło. Większośc lekarzy kazało mi nie drążyć tematu tylko starać się o następne. Pan profesor uważa, że bez odpowiedniego przygotowania i leków może się to powtórzyć. Wierzę mu i czuję, że jestem wreszcie w dobrych rękach. I jeszcze jedno na pierwszej wizycie dał mi skierowanie do "Matki Polki" ( na NFZ) na histeroskopie bo podejrzewał, że mogę miec zrosty na macicy po łyżeczkowaniu, co może grozić odklejeniem się łozyska w kolejnej ciąży. I miałam zrosty. Myśli o wszystkim. Dla mnie wart swojej ceny.

Jesteś tym lekarzem?

1227

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.