Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

NEO
Piłsudskiego 36/1a, Stare Miasto, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Piłsudskiego 36/1a, Wrocław

NEO

Pozostałe usługi


Piłsudskiego 36/1a, Wrocław

NEOPiłsudskiego 36/1a, Wrocław

NEO

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Sympatyczny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze podczas , której pan doktor rzeczowo objaśniał dalsze etapy leczenia. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor na bieżąco wyjaśniał i tłumaczył aspekty medyczne planowanej operacji stawu biodrowego. Zlecał i kierował na konkretne badania. Operacja jak i opieka po niej przebiegła bez zarzutu. Szpital w Krakowie jak i personel medyczny spisali się na medal. Wszyscy byli empatyczni, zaangażowani w proces leczenia, udzielali pomocy i wyjaśnień z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam pana Doktora!

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Składam na ręce Pana Doktora Kochmann gorące i szczere podziękowania za profesjonalne podejście do pacjenta, empatię, trafną diagnozę, bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania i profesjonalnie przeprowadzoną operację zakończoną sukcesem, która daje mi możliwość powrotu do zdrowia i szansę na życie bez bólu.
Dziękuję także za ogromną empatię oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla nas chwilach. To dzięki Panu nie utraciłam nadziei na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla mnie sytuacji.
Pana profesjonalizm, dobre podejście, wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Otacza Pan pacjentów fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem.
Życzę Panu dużo zdrowia, wytrwałości w tak trudnym zawodzie oraz wszelkiego dobra i pomyślności.
Z poważaniem,
Genowefa Śpiewak z Legnicy

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Wszystkie aspekty zabiegu były szczegółowo omawiane i fachowo wyjaśniane. Pan doktor wykazuje duże zainteresowanie pacjentem i daje odczucie, że pacjent znajduje sie pod najlepszą opieką. Zabieg wszczepienia endoprotezy solidnie wykonany. Jestem bardzo zadowolony.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NEO

Fantastyczny Czlowiek I Specjalista. Jestem w szoku ( po moich wczesniejszych doswiadczeniach ) ... pan doktor ma dla mnie czas, rozmawia ze mna w taki sposob, ze wszystko jest klarowne, czytelne I brzmi zrozumiale. Na dodatek mam poczucie, ze jestem traktowana podmiotowo !!! Wiem, co mam dalej robic I wierze, ze niemozliwe moze stac sie mozliwe.... Bardzo panu doktorowi dziekuje. Anna Kozinska z Lodzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania