Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów dziecięcych w pobliżu
Anieli Krzywoń 2, Zielona Góra
Klinika Wiśniowa

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów dziecięcych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Wiśniowa

Ja jestem zachwycona. Bylam z kilkuletnim synkiem. Odklejanie napletka. Lekarz dal wytyczne jak sie przygotowac (znieczulenie kremem emla) a na zabiegu dziecko nawet nie wiedzialo kiedy i juz po sprawie. To byla sekunda i synek zdziwiony spytal: to juz? Doktor swietne podejscie. Wita sie usciskiem dloni, pyta, rozmawia i odpowiada na pytania. Nie ktytykuje i nie robi dziwnych min jak to inni potrafia. Malo tego to chwali rodzicow ze to czy tamto zrobili jak trzeba. Rozwiewa watpliwosci i podbudowuje. Do tego poza wizyta kontakt sms do rekonwalenscencji w domu po zabiegu. Mialam nie lada wsparcie z jego strony i wszystko potoczylo sie dobrze i jest do dzis. :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Wiśniowa pęcherz neurogenny

Gdy byłem dzieckiem, to muszę stwierdzić że badania to był koszmar. Ale lekarz był miły i dobrze nastawiony do dziecka, bo się go nie bałem - bałem się badania i słusznie. Lekarz mi pomógł i dziś jestem zdrowy. Mama twierdzi że miał bardzo dobre podejście do pacjenta.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usuwanie wrastających paznokci

Bardzo dobry chirurg, polecam. Przeprowadził mi dwa zabiegi, każdy przebiegł pomyślnie bez powikłań. Miły, nie nalega na jak inny na prywatny zabieg.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Wiśniowa

Doktor wykonał na niespełna półtorarocznym dziecku bez znieczulenia zabieg, który inni specjaliści przeprowadzają przy znieczuleniu ogólnym. Nie powiadomił nawet rodziców, że zamierza w/w przeprowadzić. Spowodował u dziecka cierpienie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne! Gdy sytuacja przybrała krytyczny obrót, nie raczył nawet (kilkakrotnie) odebrać telefonu w opisanej sprawie. Szczerze nie polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały Człowiek.. Zoperował mnie.. Żadnych powikłań.. Wszystko Okej.. Bardzo dziękuję za opiekę oraz pomoc w zdrowiu.. Polecam..


W
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz który ma podejście do pacjenta, bardzo miły swoim zachowaniem i podejściem do pacjenta czuję się od niego ciepło co zmniejsza stres jakie czuje dziecko. Swoim zachowaniem nie czułam nigdy presji jak u innych lekarzy, zawsze chętnie odbywałam zaplanowane wizyty w gabinecie. Bardzo dużo pomógł mi w mojej chorobie, przeszłam dwie operacje wykonane przez doktora Andrzeja Halińskiego, jest wspaniałym człowiekiem, cieszę się że mogłam mieć kontakt z takim wspaniałym lekarzem.


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz który pozwala przetrwać najtrudniejszy czas dla rodzica pomimo wielu obowiązków znajduje czas żeby odpowiedzieć na pytania nawet te blache..a co najważniejsze jezeli zauważy choć cień szansy na leczenie nieinwazyjne podejmuje taką próbę. Pamiętając slowa że ...oczy to zwierciadło duszy ... spójrzcie raz w te oczy a zrozumiecie .


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek ,lekarz .Nie znam z żoną takiej drugiej osoby z pośród lekarzy która samym podejściem do pacjenta leczy. Lekarz z POWOŁANIA.Dziękujemy Bogu że Pan doktora znamy. Rodzice Sebastiana z Kargowy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po wizycie u Pana Doktora Halińskiego i muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z tak miłym i konkretnym lekarzem. Byłam z dwoma synkami 5 lat i 21miesiecy i obaj chłopcy byli zachwyceni po mimo bólu jaki musieli przeżyć ( odklejanie napletka ) Pierwszy raz widziałam jak lekarz przeprosił dziecko za to, że musiał zrobić coś co było bolesne. Ja dostałam bardzo konkretne wytyczne, wszystko zostało mi wytłumaczone, a moje pytania nie spotkały się ze zdziwieniem , że w ogóle jako matka mogę czegoś nie wiedzieć ( czegoś co jest oczywiste dla lekarza). Co do ceny to lekarz wziął za 2 dzieci jak za jedną wizytę, co też było miłym zaskoczeniem. Polecam bardzo.


P
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały przykład, że osoba wykształcona też może być bardzo niekulturalna. Pacjentów traktuje przedmiotowo i w zależności od humoru. Wyniki diagnoz USG zostały ocenione przez innych ekspertów jako mierne i nie pozwalające na właściwą ocenę. Można więc dalej marnować czas na odwiedziny u lekarza, który chełpi się starą reputacją, albo zacząć leczyć dziecko u specjalisty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie