Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze

Zyty 26

65-046 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Ptaszyńska konsultacja gastrologiczna

  Pani była zaskoczona, że przyjechałam do niej aż z Poznania - jakby miało to jakieś znaczenie. Widocznie kpiła z tego, że wbijam spożywane produkty do aplikacji fitatu, że staram się kontrolować co jem, bo właśnie od jedzenia mam dolegliwości bólowe. Po jednej wizycie - nie robiąc badań -stwierdziła, że mam zespół jelita drażliwego. Wypisała receptę i dokument dla lekarza rodzinnego, żeby ten wypisywał mi kolejne leki. Nie zaprosiła na kolejną wizytę. Dodatkowo w moje dokumenty, które dałam do wglądu włożyła plan wizyt z danego dnia zawierający numery telefonów, adresy, nazwiska wszystkich pacjentów, których przyjmowała.

  lek. Barbara Ptaszyńska

  Postawienie rozpoznania choroby nie odbyło się bez badań, jak to Pani tutaj przedstawiła. Przede wszystkim bardzo ważny jest wywiad. Ponadto okazała Pani dokument z hospitalizacji, której powodem była diagnostyka dolegliwości, z którymi przyszła Pani na wizytę . W karcie informacyjnej było zawartych wiele badań. Jeśli nie zgadza się Pani z postawionym rozpoznaniem, ma Pani prawo skorzystać z opinii innego lekarza. Gdy stwierdzam, że pacjent powinien się zgłosić na kontrolę to zawsze wydaje takie zalecenie. W Pani przypadku dalsze leczenie mógł bez problemu poprowadzić lekarz rodzinny i w tym celu wydano stosowne dokumenty.
  Niezależnie od wieku pacjenta, płci, miejsca zamieszkania, koloru skóry, narodowości, nałogów itp. każdego pacjenta traktuje poważnie, z empatią. Czasami role mogą odwrócić - to ja będę pacjentem i chciałbym być potraktowana godnie i z szacunkiem.
  Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na listę pacjentów. Mam nadzieję, że Pani, jako osoba, bardzo przejęta problemem bezpieczeństwa danych, postąpiła w sposób właściwy i niezwłocznie po zauważeniu tej listy, odesłała listę do poradni, nie robiąc użytku ze znajdujących się tam danych. Oczywiście bezpieczeństwo danych pacjentów jest dla mnie sprawą bardzo ważną i w związku z tym poczyniłam już działania naprawcze – lista pacjentów nie jest drukowana na moje wizyty, a co za tym idzie nie ma możliwości, aby taka sytuacja miała miejsce ponownie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jędrzej Bandurski Inny

  Lekarz niesympatyczny powierzchowny bezkompromisowy.. nie słuchał mnie, nie miał czasu, kazał szybko wyjść. Jego diagnoza czemu boli była "bo ciało czasem boli." Jestem po operacji wycięcia nowotworu czuje gózki i ból a on mnie olał nie dał nawet skierowania n jakiekolwiek badania. Powiedział ze to nie zależy w jego kompetencji a przecież jest chirurgiem onkologiem! Czas wizyty 10 minut z czego 5 załatwiał przez telefon prywatę przy mnie. Bez szacunku, niemiły.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Łuczak-Aszkowska Inny

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Lekarz z powołania, zaangażowana w problem pacjenta. Szczerze polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Urbańska-Kosińska Inny

  Lekarz z powołania. Na wizycie zostało wszystko szczegółowo wyjaśnione. Termin wizyty dostosowany do potrzeb, poza wizytami kontakt mailowy, pytanie o wyniki badań, konsultacji u innych lekarzy, plan dalszych działań. Jestem pod dużym wrażeniem.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Niedźwiedź Inny

  Przede wszystkim wspaniały grzeczny, spokojny, ciepły człowiek
  Uratował mi życie, jego zaangażowanie i podejście na najwyższym poziomie. Pozdrawiam serdecznie Doktora i polecam z czystym sumieniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Łuczak-Aszkowska Inny

  Polecam z całego serca Panią Doktor. Jej wiedza i naprawdę ludzkie podejście do sprawy powoduje, że wiesz w jak dobrych jesteś rękach. Diagnoza po szeregu zleconych badań. Dziękować Bogu za takich ludzi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Nowak Inny

  Pan dr Nowak uratowal mi życie za co chcialbym bardzo podziękować.
  W styczniu 1985 jako dziecko mialem krwotok wewnętrzny z powodu pękniętej śledzony i tak naprawdę niewiele brakowalo...Na szczęście był dr Nowak w szpitalu.
  Jeszcze raz bardzo dziękuje razem z moją rodziną.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Giblewski Inny

  Doskonały specjalista. Pan doktor operował mi rozległą dyskopatię L5/S1 z sekwestrem. Operacja w pełni udana - noga wolna od bólu.
  Pan doktor bardzo zaangażowany, świetny kontakt.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Iciek Inny

  Jestem pół roku po operacji. Pan Doktor Witold Iciek wykonał operację - Perlak, rekonstrukcja kostek słuchowych oraz Myringoplastyka błony bębenkowej. Jestem dalej pod opieką Doktora. Polecam Pana Doktora wszystkim. Super przygotowanie do operacji, Wspaniała opieka oraz mam bardzo dobry słuch. Teraz jestem pod opieką Pana Doktora, o wszystko mogę pytać i zawsze dostaję obszerną i zrozumiałą dla mnie odpowiedź. Dzięki Panu Doktorowi słyszę. Dziękuję.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Kwapisz Inny

  Wspaniały człowiek i lekarz, informacja bardzo dokładna, rozumie pacjenta i jego potrzeby . Zawsze uśmiechnięty i ma dar do podnoszenia ducha kiedy przychodzi z gorszą informacją.
  Najważniejsze ze przekazuje spokojnie wszystkie informacje jakich potrzebujemy. No i ma b.dobra wiedzę lekarską.
  Polecam aby wami sie opiekował
  Tomasz Trzaskawka


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania