Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze
Zyty 26, 65-046 Zielona Góra
Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (34)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Ujma konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobry lekarz ,profesjonalny ,delikatny ,bardzo miły ,wszystko szczegółowo tlumaczy ,nie spieszy się ,bardzo polecam

  H
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Haliński Inny

  Doktor zainteresował się przypadkiem córki (stwierdzone wodonercze już w życiu płodowym, w chwili urodzenia stwierdzone wodonercze wrodzone) oraz szybko po sprawdzeniu wyników zleconych badań zakwalifikował niemowlaka do operacji. Dziecko 5mscy już po udanej operacji. Dziecku nic nie dolega, jest pod stałą kontrolą u doktora. Pan Andrzej bardzo szybko i konkretnie podejmuje decyzje, przejmuje się samopoczuciem dziecka oraz rodziców. Po operacji odwiedzał dziecko w szpitalu w każdy dzień i sprawdzał jego stan. Bardzo empatyczny lekarz, super podejście do niemowląt oraz do zatroskanych rodziców. Bardzo się cieszymy z mężem, że trafiliśmy do tak dobrego chirurga dziecięcego

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Ptaszyńska Inny

  Okropny lekarz z empatią na poziomie zerowym. Tata lat 70 od ponad 2 tygodni wymiotuje. Nie moze jeść stałych pokarmów po wszystkich badaniach zrobionych na własna rękę łącznie z konsultacja od neurologa skierowany do szpitala. Pani doktor z wielka złością po długim oczekiwaniu zeszła zbadać tatę. Nie pozwoliła nikomu z rodziny przedstawić faktów co sie dzieje . Do słowa dopuściła tylko osłabionego i skołowanego tatę, który nie był w stanie nawet sam w pełni przedstawić swojego stanu zdrowia. Człowiek ktory nie reaguje na leki przeciwwymiotne wymagający głębszej diagnostyki badań i podłączenia chociażby kroplówek został po paru godzinach odesłany do domu z odmowa na skierowaniu od lekarza rodzinnego zeby jak to zaznaczono umarł sobie w domu! Tak! zalecenie to hospicjum domowe! Bez badań, bez diagnostyki! Czyli starszej osobie juz leczenie sie nie nalezy bo sie nie opłaca?! Goraco nie polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Inny

  Pan Marek był obecny przy porodzie mojego pierwszego dziecka w 2021 roku. Jedyne co mogłabym sobie życzyć to żeby był przy kolejnych. Był kiedy zaszła taka potrzeba a kiedy nie dał nam poczucie intymności i komfortu. Pomocny i życzliwy. Bardzo polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Aldona Witek Inny

  Bardzo miłe Panie doktor, opieka nad dziadkiem świetna. Zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze, wszystko wyjaśnione. Dużo szczegółowych badań przed zabiegiem. Szybki termin. Opieka na najwyższym poziomie. Dziadek w 100% zadowolony.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Leszek Siemion Inny

  Człowiek pozbawiony empatii. Odmówił porady w trakcie leczenia onkologicznego dlatego, że nie on wykonywał operacje pomimo, iż przyjmował w poradni publicznej. Poziom godny pożałowania. Nie polecam tego lekarza - brak komunikacji i bardzo niski poziom kultury osobistej.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Ptaszyńska konsultacja gastrologiczna

  Pani była zaskoczona, że przyjechałam do niej aż z Poznania - jakby miało to jakieś znaczenie. Widocznie kpiła z tego, że wbijam spożywane produkty do aplikacji fitatu, że staram się kontrolować co jem, bo właśnie od jedzenia mam dolegliwości bólowe. Po jednej wizycie - nie robiąc badań -stwierdziła, że mam zespół jelita drażliwego. Wypisała receptę i dokument dla lekarza rodzinnego, żeby ten wypisywał mi kolejne leki. Nie zaprosiła na kolejną wizytę. Dodatkowo w moje dokumenty, które dałam do wglądu włożyła plan wizyt z danego dnia zawierający numery telefonów, adresy, nazwiska wszystkich pacjentów, których przyjmowała.

  lek. Barbara Ptaszyńska

  Postawienie rozpoznania choroby nie odbyło się bez badań, jak to Pani tutaj przedstawiła. Przede wszystkim bardzo ważny jest wywiad. Ponadto okazała Pani dokument z hospitalizacji, której powodem była diagnostyka dolegliwości, z którymi przyszła Pani na wizytę . W karcie informacyjnej było zawartych wiele badań. Jeśli nie zgadza się Pani z postawionym rozpoznaniem, ma Pani prawo skorzystać z opinii innego lekarza. Gdy stwierdzam, że pacjent powinien się zgłosić na kontrolę to zawsze wydaje takie zalecenie. W Pani przypadku dalsze leczenie mógł bez problemu poprowadzić lekarz rodzinny i w tym celu wydano stosowne dokumenty.
  Niezależnie od wieku pacjenta, płci, miejsca zamieszkania, koloru skóry, narodowości, nałogów itp. każdego pacjenta traktuje poważnie, z empatią. Czasami role mogą odwrócić - to ja będę pacjentem i chciałbym być potraktowana godnie i z szacunkiem.
  Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na listę pacjentów. Mam nadzieję, że Pani, jako osoba, bardzo przejęta problemem bezpieczeństwa danych, postąpiła w sposób właściwy i niezwłocznie po zauważeniu tej listy, odesłała listę do poradni, nie robiąc użytku ze znajdujących się tam danych. Oczywiście bezpieczeństwo danych pacjentów jest dla mnie sprawą bardzo ważną i w związku z tym poczyniłam już działania naprawcze – lista pacjentów nie jest drukowana na moje wizyty, a co za tym idzie nie ma możliwości, aby taka sytuacja miała miejsce ponownie.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jędrzej Bandurski Inny

  Lekarz niesympatyczny powierzchowny bezkompromisowy.. nie słuchał mnie, nie miał czasu, kazał szybko wyjść. Jego diagnoza czemu boli była "bo ciało czasem boli." Jestem po operacji wycięcia nowotworu czuje gózki i ból a on mnie olał nie dał nawet skierowania n jakiekolwiek badania. Powiedział ze to nie zależy w jego kompetencji a przecież jest chirurgiem onkologiem! Czas wizyty 10 minut z czego 5 załatwiał przez telefon prywatę przy mnie. Bez szacunku, niemiły.

  N
  Profil zweryfikowany
  Hanna Łuczak-Aszkowska Inny

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Lekarz z powołania, zaangażowana w problem pacjenta. Szczerze polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Urbańska-Kosińska Inny

  Lekarz z powołania. Na wizycie zostało wszystko szczegółowo wyjaśnione. Termin wizyty dostosowany do potrzeb, poza wizytami kontakt mailowy, pytanie o wyniki badań, konsultacji u innych lekarzy, plan dalszych działań. Jestem pod dużym wrażeniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania