Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2, 65-001 Zielona Góra
Klinika Wiśniowa logo
Ubezpieczenia
POLMED, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (65)

Ogólna ocena

    G
    Profil zweryfikowany
    lek. Taras Hladun konsultacja urologiczna + USG układu moczowego

    Pierwszy lekarz, który zaczął od szukania przyczyny kamicy nerkowej zamiast tylko leczenia jej objawów. Niestety finalnie okazało się, że to jednak genetyka, ale chociaż zostało to potwierdzone odpowiednimi badaniami. Dodatkowo pomysł i zlecenie badania tomograficznego określiło prawdziwą ilość złogów (na USG zawsze wychodziło ich zbyt dużo). Teraz wyniki USG mogą być porównywane z wynikami tego badania i również są dokładniejsze (bardziej realne).
    Żałuję, że lekarz kończy pracę w klinice, w której się leczę, ponieważ to właśnie pod jego kontrolą doszedłem do bardzo dobrego i stabilnego stanu zdrowia, który nie wymaga już leczenia a jedynie wizyte kontrolne (raz w roku).

    P
    Profil zweryfikowany
    lek. Taras Hladun konsultacja urologiczna + USG układu moczowego

    Chłop. zna się na swoim fachu ,bardzo dobry kontakt fachowa pomoc .Polecam na 100%

    T
    Profil zweryfikowany
    Krzysztof Bromber Inny

    Bardzo skuteczny lekarz .Po dwóch wcześniejszych nieudanych zabiegach w innym szpitalu , Pan Doktor Bromber podjął się kolejnego . Jednym słowem ''fachowiec'' z dużą wiedzą. Bardzo mi pomógł , za co bardzo dziękuję i polecam z całego serca. Pozdrawiam

    A
    Profil zweryfikowany
    Tomasz Niedźwiedź Inny

    Wspaniały lekarz. Robiłam u doktora kolonoskopię, szczerze polecam. Bardzo cierpliwy i miły

    Profil zweryfikowany
    lek. Taras Hladun Inny

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miły kontakt. Bardzo polecam

    D
    Profil zweryfikowany
    dr n. med. Leszek Siemion Inny

    Wykonanie laserowej plastyki hemoroidów nie było tak traumatycznym przeżyciem jak zakładałam...dzięki postawie zaangażowania i wysokiej empatii Pana Doktora. Operacja na jednodniowym oddziale chirurgii bardzo podniosła komfort codziennego życia, a raczej go przywróciła. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym wizytę u dr Leszka Siemiona.

    K
    Profil zweryfikowany
    dr Janusz Błocki Inny

    Lekarz bardzo rzetelny i dokładny, przy tym sympatyczny i empatyczny. Przeprowadził badanie niemowlaka szczegółowo opisując i wyjasniając co robi i czemu to służy, chętnie odpowiadał na pytania w sposób wyczeprujący i jasny. Miło, dla odmiany, spotkać takiego lekarza. Polecam serdecznie.

    Profil zweryfikowany
    dr n. med. Leszek Siemion Inny

    Na wejściu dostałem informację, że Doktor nie poświęci mi za dużo czasu bo już koniec przyjęć ( mimo iż byłem punktualnie i zapisany planowo). Co do samej wizyty, przebiegła bardzo szybko bez dokładnych wyjaśnień dot. problemu.
    Komunikacja bardzo słaba.

    W
    Profil zweryfikowany
    lek. Taras Hladun Inny

    Doktor z powołania! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo profesjonalne a jednocześnie ludzkie podejście do pacjenta. Dostałam szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Z całego serca polecam oby więcej takich lekarzy!

    P
    Profil zweryfikowany
    lek. Taras Hladun konsultacja urologiczna + USG układu moczowego

    To moja pierwsza wizyta u p. doktora ale wyszłam bardzo zadowolona. Doktor uprzejmy, wszystko tlumaczy i rozmawia z pacjentem a nie klepie swoje nie dając dojść do słowa. Ostatnio byłam w innym gabinecie urologi i po wyjściu powiedziałam że więcej tam nie wrócę.
    Od dr Hladuna wyszłam z pełną dokumentacja i wiedzą o stanie swojego zdrowia. Już jestem umówiona na zabieg . Wiem, że to już będzie mój lekarz urolog. Polecam bo aż miło!
    P.B

    Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania