Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Wiśniowa

Anieli Krzywoń 2

65-001 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Haliński Inny

  Byłam pierwszy raz na wizycie z córką. Jestem bardzo zadowolona z podejścia pana doktora, dokładnego omówienia problemu. Wizyta bez pośpiechu, na wszystkie pytania pan doktor odpowiadał konkretnie i wyczerpująco. Z całego serca polecam i na pewno jeśli będę miała wybrać się na wizytę do chirurga dziecięcego to tylko do doktora Halińskiego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Haliński Inny

  Dr Halinski to nie tylko lekarz ,który posiada wiedzę i doświadczenie ale wspaniały człowiek. Człowiek który ma podejście dla dziecka jak i rodzica. U syna diagnozowano kamienice odlewowa obu nerek , inne szpitale odmówili przyjęcia tak szpital odmówił przyjęcia bo nerki mu jeszcze pracują !!! Dr. Halinski sam zaproponował że się zajmie leczeniem syna , dał mu leki prowadził diagnostyke . W tym tygodniu zoperował nerkę synowi wyciagnal mu około 40 kamieni cystynowych nie tylko uratowal mu nerkę ale zająl się jego leczeniem po . Syna czeka jeszcze operacja drugiej nerki ale wiemy że jesteśmy w dobrych rękach. Naprawdę najlepszy lekarz polecam .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Haliński Inny

  Bardzo dobry lekarz urolog jak on tak i jego ojciec
  Corka miala robiony zabieg ESWL bez bólu itd... Wszystko wytlumaczy co i jak, zawsze uśmiechnięty itp. Na kontrole pojedziemy z zadowoleniem wiedzac do kogo jedziemy...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Taras Hladun konsultacja urologiczna

  Świetny fachowiec, bardzo przyjazny, empatyczny i kontaktowy, współpracuje z pacjentem. Wyczuwa się jego zaangażowanie i chęć skutecznej pomocy.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Siemion Inny

  Polecam. Mialam zabieg usunięcia, czegos co mnie denerwowalo. Zdecydowanie polecam. Drugi raz bym wybrala tego samego lekarza :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Filar Inny

  Prywatna wizyta, trwająca 5 minut, która ograniczyła się do zasugerowania ewentualnego wykonania usg (na swój koszt, we własnym zakresie).
  Czuję rozczarowanie podejściem lekarza.
  Spróbuję wizyty u innego specjalisty.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Taras Hladun konsultacja urologiczna

  Świetny, godny polecenia lekarz.
  Wyczerpująco i w sposób zrozumiały dla pacjenta omawia wyniki badań, omawia stan zdrowia i proponowane leczenie, wyjaśnia przebieg przeprowadzanych zabiegów.
  Każdą wizytę oceniam bardzo wysoko!
  Rzetelność, trafność diagnozy i profesjonalizm lekarza sprawiają, że czuję się bezpieczna i pewna powrotu do pełni zdrowia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Krenz Inny

  Dr Krenz to świetny specjalista i bardzo pozytywna osoba. Wyjaśnia wszystko i wiesz, ze jesteś w dobrych rękach. Oby więcej było takich lekarzy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Bromber Inny

  Lekarz godny polecenia. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Podchodzi do pacjenta w sposób konkretny bez "zbędnych słówek". Zoperował mnie w sposób precyzyjny, skuteczny, a co najważniejsze profesjonalny. Jestem wdzięczna za okazaną opiekę i podejście. Polecam szczególnie dr Brombera.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Haliński Inny

  Świetny lekarz.
  Przeprowadzał zabiegi ESWL
  Lekarz bardzo mądry i kompetentny.
  Bardzo dobrze wszystko tłumaczy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania