dr n. med.

Andrzej Breborowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 144 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: wizyta po operacji

  Dr bardzo fachowy i konkretny. Operował mnie, przed i po zabiegu przekazał wyczerpujące informacje. Bardzo polecam!

 • P
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: diagnostyka niepłodności

  Byla to moja pierwsza wizyta u doktora Breborowicza , ale juz wiem , ze znalazlam lekarza , ktoremu zaufałam w pełni . Doktor uwaznie mnie wysłuchał wszytsko odnotowal , wytłumaczył , zlecil niezbedne badania i rozpisał dalszy plan działania . Jestem szczesliwa , ze trafiłam do gabinetu doktora Breborowicza i pelna nadziei , ze pomimo choroby i wszytskich przeciwnosci , ktore stoja na drodze dzieki zangazowaniu doktora bedziemy z mezem cieszyc sie pieknem macierzynstwa . Dziekuje Kinga .

 • J
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Po pierwsze dr Andrzej Bręborowicz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Merytoryczny, rzeczowy, konkretny, i - co ważne - szczery. Nie ignoruje zgłaszanych obaw czy dolegliwości, ale też nie zleca zbędnych kosztownych badań. Zaangażowany, otwarty na konsultacje wyników badań drogą mailową. W swoim profesjonalizmie Pan Doktor pozostaje jednak również po prostu Człowiekiem - potrafiącym postępować z pacjentami w trudnych dla nich okolicznościach niezwykle życzliwie i taktownie. Cenię tego lekarza za całokształt dotychczasowej opieki i uważam, że jest specjalistą godnym zaufania.

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Nareszcie ktoś się zainteresował moim problemem i zlecił wnikliwie potrzebne badania,zapisał leki.Badanie fizykalne i ginekologiczne pomimo bólu od stanu zapalnego przebiegło b.delikatnie a to dla mnie b.istotne.Usg prawie bezbolesne.Polecam trudnym pacjentkom z bogatą przeszłością ginekologiczną i nie tylko.Pan Dr jest b.dobrym.słuchaczem choć małomówny.Wsz co mówilam skrupulatnie odnotowywał w historii choroby.Dziekuje Panie Doktorze.

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora i mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko tłumaczy i dobiera leczenie, zleca badania, które wg innych lekarzy nie były mi potrzebne. Polecam

 • D
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Pełen profesjonalizm, komfort podczas badania. Pan doktor z chęcią odpowiada na pytania i wszystko wytłumaczy co i jak. Bardzo polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: nieregularne miesiączki

  Pan Doktor jest cudowną osobą. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowalam. Mam wrażenie, że wreszcie komuś na mnie zależy i nie jest mu obojętne moje zdrowie.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Cieszę się,że w końcu trafiłam do profesjonalisty. Doktor poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam bez pośpiechu.Wszystko wytłumaczył i zobrazował.Z czystym sumieniem polecam Doktora Andrzeja Bręborowicza.

 • K
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Cieszę się, że w końcu trafiliśmy pod takie skrzydła! Doktor poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam - zero pośpiechu! Wszystko zostało mi bardzo dobrze wytłumaczone i zobrazowane, a jednocześnie zostałam podniesiona na duchu. Naprawdę z czystym sumieniem polecam wszystkim starającym się o maleństwo Doktora Andrzeja Bręborowicza!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Lekarz bardzo miły, wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Uzyskałam rzeczowe informacje, szczegółowe wytłumaczenie i pomysł na wdrożenie leczenia. W klinice poddałam się także badaniu drożności jajowodów (hsg), które zostało przeprowadzone przez lekarza i odbyło się bezboleśnie. Bardzo polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W czerwcu 2009 roku rozpocząłem rezydenturę z zakresu ginekologii i położnictwa w St. Luke’s Roosevelt Hopsital, szpitalu uniwersyteckim Columbia University College of Physiscians and Surgeons w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.
  Znaczną część działalności naukowej i zawodowej poświęciłem problemom płodności u par. Swój dalszy rozwój w tym kierunku kontynuowałem w ramach nadspecjalizacji (fellowship) - w dziedzinie endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności, którą odbyłem w Montefiore Medical Center, Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku w latach 2013 - 2016. W tym okresie pracowałem w uniwersyteckim centrum leczenia niepłodności i zaburzeń rozrodu, brałem czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach, jak również prowadziłem badania naukowe.
  Doświadczenie i wiedzę z zakresu medycyny rozrodu i leczenia niepłodności zdobywałem pracując ze światowej sławy specjalistami z wiodących ośrodków w Stanach Zjednoczonych, takich jak Reproductive Medicine Associates of New York, University Reproductive Associates, Continuum Reproductive Center i Montefiore Institute for Reproductive Medicine.
  Doswiadczenie chirurgiczne zdobyłem pod okiem dr Nezhat’a, w centrum referencyjnym chirurgii mini-inwazyjnej w Nowym Jorku (laparoskopia, hiteroskopia i chirurgia z zastosowaniem metody DaVinci). W tym czasie zostałem wyróżniony nagrodą przyznawaną przez Society for Laparoscopic Surgeons (amerykańskiego towarzystwa chirurgów laparoskopowych) za szczególne umiejętności.
  Moje zainteresowania zawodowe ukierunkowane są w szczególności na kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych związanych z rozrodczością, jak również zastosowaniem chirurgii mini-inwazyjnej w ginekologii.
  Mój dorobek naukowy obejmuje szereg publikacji, doniesień zjazdowych i rozdziałów. Wielokrotnie występowałem również w charakterze wykładowcy na rożnego typu konferencjach i sympozjach.
  Obecnie jako jedyny specjalista w Polsce i jeden z nielicznych w Europie ukończyłem pełną specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa i nadspecjalizację z endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności w Stanach Zjednoczonych. Posiada akredytacje amerykańskiego towarzystwa ginekologów i położników (American Board of Obstetritians and Gynecologists), którą udzielana jest lekarzom spełniającym najwyższe standardy zawodowe, moralne i etyczne.
  Jestem ponadto członkiem ACOG (American College of Obstetritians and Gynecologists), ESHRE (Esuropean Society for Human Reproductiona and Embryology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) i SREI (Society for Reproduction, Endocrinology and Infertility).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - czerwiec 2006
 • Rezydentura z Położnictwa i Ginekologii - St. Luke's Roosevelt Hospital Center, Columbia University, Nowy Jork USA - czerwiec 2013
 • Nadspecjalizacja z zakresu Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu - Albert Einstein College of Medicine, Montefiore Medical Center, Nowy Jork - czerwiec 2016