dr n. med.

Andrzej Breborowicz

Ginekolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 693 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W czerwcu 2009 roku rozpocząłem rezydenturę z zakresu ginekologii i położnictwa w St. Luke’s Roosevelt Hopsital, szpitalu uniwersyteckim Columbia University College of Physiscians and Surgeons w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.
  Znaczną część działalności naukowej i zawodowej poświęciłem problemom płodności u par. Swój dalszy rozwój w tym kierunku kontynuowałem w ramach nadspecjalizacji (fellowship) - w dziedzinie endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności, którą odbyłem w Montefiore Medical Center, Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku w latach 2013 - 2016. W tym okresie pracowałem w uniwersyteckim centrum leczenia niepłodności i zaburzeń rozrodu, brałem czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach, jak również prowadziłem badania naukowe.
  Doświadczenie i wiedzę z zakresu medycyny rozrodu i leczenia niepłodności zdobywałem pracując ze światowej sławy specjalistami z wiodących ośrodków w Stanach Zjednoczonych, takich jak Reproductive Medicine Associates of New York, University Reproductive Associates, Continuum Reproductive Center i Montefiore Institute for Reproductive Medicine.
  Doswiadczenie chirurgiczne zdobyłem pod okiem dr Nezhat’a, w centrum referencyjnym chirurgii mini-inwazyjnej w Nowym Jorku (laparoskopia, hiteroskopia i chirurgia z zastosowaniem metody DaVinci). W tym czasie zostałem wyróżniony nagrodą przyznawaną przez Society for Laparoscopic Surgeons (amerykańskiego towarzystwa chirurgów laparoskopowych) za szczególne umiejętności.
  Moje zainteresowania zawodowe ukierunkowane są w szczególności na kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych związanych z rozrodczością, jak również zastosowaniem chirurgii mini-inwazyjnej w ginekologii.
  Mój dorobek naukowy obejmuje szereg publikacji, doniesień zjazdowych i rozdziałów. Wielokrotnie występowałem również w charakterze wykładowcy na rożnego typu konferencjach i sympozjach.
  Obecnie jako jedyny specjalista w Polsce i jeden z nielicznych w Europie ukończyłem pełną specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa i nadspecjalizację z endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności w Stanach Zjednoczonych. Posiada akredytacje amerykańskiego towarzystwa ginekologów i położników (American Board of Obstetritians and Gynecologists), którą udzielana jest lekarzom spełniającym najwyższe standardy zawodowe, moralne i etyczne.
  Jestem ponadto członkiem ACOG (American College of Obstetritians and Gynecologists), ESHRE (Esuropean Society for Human Reproductiona and Embryology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) i SREI (Society for Reproduction, Endocrinology and Infertility).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - czerwiec 2006
 • Rezydentura z Położnictwa i Ginekologii - St. Luke's Roosevelt Hospital Center, Columbia University, Nowy Jork USA - czerwiec 2013
 • Nadspecjalizacja z zakresu Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu - Albert Einstein College of Medicine, Montefiore Medical Center, Nowy Jork - czerwiec 2016

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Wizyta nie odbyla sie ze wzgledu na plan operacyjny, jakkolwiek Pan Dr skontaktowal sie telefonicznie z pacjentka i w tej formie zostala udzielona profesjonalna konsultacja.
  Pelen profesjonalizm. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta zawsze przebiega spokojnie, bez pośpiechu, z humorem. Dr. A. Bręborowicz jest konkretnie odpowiada na wszystkie pytanie, omawia w zrozumiały sposób wszelkie zagadnienia. Łatwy kontakt, pomocny jest także po za wizytą w gabinecie. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę dr. Andrzeja Bręborowicza. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski, odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam na pierwszej wizycie i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Po pierwsze pan doktor jest bardzo kompetentny, nie bagatelizuje opisywanych problemów, robi szczegółowy wywiad i widać, że naprawdę poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne. Także po wizycie można liczyć na dalszą pomoc, choćby przez e-maila. Jestem też mile zaskoczona bardzo nowoczesnym wyposażeniem gabinetu - wszystko było na najwyższym poziomie. Także drogie panie, polecam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Po kilku latach starań o dziecko, mam wrażenie , że dopiero teraz trafiliśmy z mężem pod właściwy adres. Pan doktor przeanalizował dokładnie naszą historię, zlecił wszystkie brakujące badania diagnostyczne i opracował dla nas dalszy plan działania z przedstawieniem kolejnych kroków. Odpowiada na wszystkie pytania , także przez telefon jeśli w późniejszym czasie pojawiają się wątpliwości, można czuć się naprawdę dobrze "zaopiekowanym". Gabinet i sprzęt - najwyższa półka. Bardzo polecam.

 • Z
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: prowadzenie ciąży

  Pana Doktora Bręborowicza polecam wszystkim przyszłym mamom. Wspaniały profesjonalista z ludzkim podejściem do pacjentki. Zawsze znajdzie czas na szczegółowe przedyskutowanie wątpliwości i problemów; serdeczny, rzeczowy i sumienny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz byliśmy z partnerem u Pana Doktora i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Pan Doktor bardzo miło i serdecznie nas przywitał. Dzięki temu, że około tygodnia przed planowaną wizytą otrzymałam na e-mail ankietę, którą wraz z posiadanymi przez nas wynikami przesłaliśmy do Pana Doktora, mieliśmy więcej czasu na omówienie naszego problemu. Pan Doktor bardzo dokładnie omówił na czym polega nasz problem, zaproponował metody leczenia i dał czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Wizyta w miłej, przyjaznej atmosferze. Pan Doktor zapewnił nas, że z każdym pytaniem odnośnie leczenia możemy się do niego zwrócić w każdej chwili. Polecam każdej parze, która stara się o dzidziusia takiego lekarza z pasją jakim jest Pan Doktor Bręborowicz.