dr n. med.

Andrzej Breborowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę
823 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Cieszę się, że w końcu trafiliśmy pod takie skrzydła! Doktor poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam - zero pośpiechu! Wszystko zostało mi bardzo dobrze wytłumaczone i zobrazowane, a jednocześnie zostałam podniesiona na duchu. Naprawdę z czystym sumieniem polecam wszystkim starającym się o maleństwo Doktora Andrzeja Bręborowicza!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Lekarz bardzo miły, wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Uzyskałam rzeczowe informacje, szczegółowe wytłumaczenie i pomysł na wdrożenie leczenia. W klinice poddałam się także badaniu drożności jajowodów (hsg), które zostało przeprowadzone przez lekarza i odbyło się bezboleśnie. Bardzo polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Doktora, jak na razie wrażenie pozytywne. Wizyta odbyła się terminowo, lekarz przeprowadził dość szczegółowy wywiad, powiedziałam wszystko co z punktu widzenia wydawało mi się istotne, Pan Doktor słuchał, notował, zrobione zostało USG. Otrzymałam wstępne zalecenia, część mogę skonsultować e-mailowo lub telefonicznie. Na pewno zapiszę się na kolejne wizyty. W gabinecie czułam się komfortowo, pomimo później pory nie czułam się jak niechciany intruz. Polecam

 • G
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Połączenie endokrynologii rozrodu i ginekologii w przypadku tego lekarza to strzał w dziesiątkę. Duża wiedza i doświadczenie, logicznie umiejący połączyć fakty. Polecam :)

 • Była to pierwsza wizyta u tego lekarza. Jestem mile zaskoczona. Dobry wywiad, szybkie decyzję, odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wizyta trwała odpowiednio długo. I zostałam profesjonalnie przyjęta. Jestem zadowolona. Więcej będę mogła napisać po kolejnych wizytach.

 • M
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: diagnostyka niepłodności

  Byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie i wrażenia mam pozytywne. Bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczył co i jak... dostałam dalsze wskazówki co do badań i mogę je wysłać mailem do Pana Doktora i kontaktować się telefonicznie. Więc jak ktoś szuka dobrego lekarza to polecam. A ja myślę że w końcu trafiłam w 10 po tylu latach które już przeleciały od lekarza do lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: USG ginekologiczne

  Pan Doktor bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający ogromną wiedzę. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, co jest bardzo ważne i czego często brakuje podczas wizyt u specjalistów. Badania przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo omówione. Polecam Pana Doktora.

 • Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArtUsługa: bol podbrzusza

  Byłam na pierwszej wizycie i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Po pierwsze pan doktor jest bardzo kompetentny, nie bagatelizuje opisywanych problemów, robi szczegółowy wywiad i widać, że naprawdę poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne.

 • B
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności MedArt

  Wizyta nie odbyla sie ze wzgledu na plan operacyjny, jakkolwiek Pan Dr skontaktowal sie telefonicznie z pacjentka i w tej formie zostala udzielona profesjonalna konsultacja.
  Pelen profesjonalizm. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta zawsze przebiega spokojnie, bez pośpiechu, z humorem. Dr. A. Bręborowicz jest konkretnie odpowiada na wszystkie pytanie, omawia w zrozumiały sposób wszelkie zagadnienia. Łatwy kontakt, pomocny jest także po za wizytą w gabinecie. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę dr. Andrzeja Bręborowicza. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłem w 2006 roku na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2007 roku pracowałem na stanowisku asystenta w Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W czerwcu 2009 roku rozpocząłem rezydenturę z zakresu ginekologii i położnictwa w St. Luke’s Roosevelt Hopsital, szpitalu uniwersyteckim Columbia University College of Physiscians and Surgeons w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych.
  Znaczną część działalności naukowej i zawodowej poświęciłem problemom płodności u par. Swój dalszy rozwój w tym kierunku kontynuowałem w ramach nadspecjalizacji (fellowship) - w dziedzinie endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności, którą odbyłem w Montefiore Medical Center, Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku w latach 2013 - 2016. W tym okresie pracowałem w uniwersyteckim centrum leczenia niepłodności i zaburzeń rozrodu, brałem czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach, jak również prowadziłem badania naukowe.
  Doświadczenie i wiedzę z zakresu medycyny rozrodu i leczenia niepłodności zdobywałem pracując ze światowej sławy specjalistami z wiodących ośrodków w Stanach Zjednoczonych, takich jak Reproductive Medicine Associates of New York, University Reproductive Associates, Continuum Reproductive Center i Montefiore Institute for Reproductive Medicine.
  Doswiadczenie chirurgiczne zdobyłem pod okiem dr Nezhat’a, w centrum referencyjnym chirurgii mini-inwazyjnej w Nowym Jorku (laparoskopia, hiteroskopia i chirurgia z zastosowaniem metody DaVinci). W tym czasie zostałem wyróżniony nagrodą przyznawaną przez Society for Laparoscopic Surgeons (amerykańskiego towarzystwa chirurgów laparoskopowych) za szczególne umiejętności.
  Moje zainteresowania zawodowe ukierunkowane są w szczególności na kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych związanych z rozrodczością, jak również zastosowaniem chirurgii mini-inwazyjnej w ginekologii.
  Mój dorobek naukowy obejmuje szereg publikacji, doniesień zjazdowych i rozdziałów. Wielokrotnie występowałem również w charakterze wykładowcy na rożnego typu konferencjach i sympozjach.
  Obecnie jako jedyny specjalista w Polsce i jeden z nielicznych w Europie ukończyłem pełną specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa i nadspecjalizację z endokrynologii rozrodu i leczenia niepłodności w Stanach Zjednoczonych. Posiada akredytacje amerykańskiego towarzystwa ginekologów i położników (American Board of Obstetritians and Gynecologists), którą udzielana jest lekarzom spełniającym najwyższe standardy zawodowe, moralne i etyczne.
  Jestem ponadto członkiem ACOG (American College of Obstetritians and Gynecologists), ESHRE (Esuropean Society for Human Reproductiona and Embryology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine) i SREI (Society for Reproduction, Endocrinology and Infertility).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - czerwiec 2006
 • Rezydentura z Położnictwa i Ginekologii - St. Luke's Roosevelt Hospital Center, Columbia University, Nowy Jork USA - czerwiec 2013
 • Nadspecjalizacja z zakresu Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu - Albert Einstein College of Medicine, Montefiore Medical Center, Nowy Jork - czerwiec 2016