Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Danusi 6 (gabinet nr 6), Gdańsk
Centrum Psyche

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyłem Psycholo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Choroby psychosomatyczne
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Danusi 6 (gabinet nr 6), Gdańsk

150 zł

Centrum Psyche

Pozostałe usługi


Danusi 6 (gabinet nr 6), Gdańsk

150 zł

Centrum PsycheDanusi 6 (gabinet nr 6), Gdańsk

150 zł

Centrum PsycheDanusi 6 (gabinet nr 6), Gdańsk

150 zł

Centrum Psyche

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche psychoterapia indywidualna

Pan Amadeusz jest bardzo empatyczny. Czułem że pochyla się nad moim problemem, a nie jestem jednym z wielu pacjentów. Gorąco polecam.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche

Jedna z kilku odbytych w życiu prób terapii. Już od uścisku ręki wiedziałem, że ta będzie zupełnie inna. Nie myliłem się. Kompletny wywiad, nawet, gdy o czymś ważnym zapomniałem wspomnieć, to w następnym zdaniu lekarz już sam o to dociekał (czyta w myślach? ;) ). Zdecydowanie "siedzi po właściwej stronie biurka". Nie należy do tej grupy osób, który wszystkich swoich pacjentów leczy dosłownie kilkoma "gotowymi, sprawdzonymi zestawami" stosowanymi bez zmian od X lat. Wnikliwie słucha i dostosowuje terapię do potrzeb pacjenta. Brawo.

N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche psychoterapia

Spodobało mi się to, ze Pan Amadeusz bardzo angażuje się w swoich pacjentów. To pozwala mi zaufać i otwierać się jeszcze bardziej. Mówić o rzeczach, które przez tyle lat dusilam w sobie. Nie będę pisać tutaj ile i jakie mam problemy. Ile diagnoz czy przeżyć. Jeśli ktoś to czyta, to niech wie, że jestem naprawdę wdzięczna za to, że mogłam poznać Pana Amadeusza, który jest miłym, ciepłym i profesjonalnym terapeutą. To dopiero "początek" mojej drogi, ale chciałabym Panu podziękować za Pana zaangażowanie, empatie, zrozumienie i niesamowitą cierpliwość. Za to, że zawsze potrafi mnie Pan wysłuchać, a na terapii mogę czuć się swobodnie; za uczucia, których wciąż się uczę i za to, że mogę je wyrażać. Terapię u Pana Amadeusza mogę śmiało polecić każdemu.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche

Mamy za sobą długą i udaną współpracę. Jest dokładnie tym, czego potrzebuję od terapeuty. Wiedza, kultura i empatia. Polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany

To była moja pierwsza wizyta u Pana Amadeusza i wiem, że na pewno nie ostatnia. Korzystałam z usług kilku terapeutów, ale zawsze coś było nie tak. Profesjonalnie przeprowadzony wywiad, dokładne informacje o tym jak może wyglądać terapia, jestem zadowolona i czekam na kolejną wizytę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche ataki paniki

Bardzo serdeczny i rzeczowy specjalista.
Czułam, że rozmawiam z człowiekiem, a nie ze ścianą, co jest dla mnie bardzo ważne.
Nie ocenia, nie podaje gotowego rozwiązania problemu, ale naprowadza pacjenta na właściwą ścieżkę. Dzięki tym wizytom zrozumiałam skąd pochodzą moje problemy, poprawiłam relację z samą sobą, a moje ataki paniki odeszły w niepamięć. Polecam z całego serca każdemu, kto potrzebuje odnaleźć wewnętrzny spokój i radość z dnia codziennego.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche

Nie jestem skory do pochwał, zwłaszcza tych udzielanych przedwcześnie, jednak postanowiłem w tym przypadku zrobić wyjątek. Jestem pacjentem Pana Amadeusza od 5 miesięcy, ale już na tym etapie mogę go śmiało, z czystym sumieniem polecić. Urzeczywistnia on wszelkie moje dotychczasowe wyobrażenia na temat psychoterapii i uważam, że wybór (nieprzypadkowy zresztą - polecił mi go mój psychiatra jako specjalistę w dziedzinie zaburzeń osobowości) tej właśnie osoby był jedną z najtrafniejszych decyzji podjętych kiedykolwiek w moim życiu. 
Jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć zbyt wiele o zawodowej skuteczności Pana Amadeusza, jednak przyznaję, że już odczuwam pewne delikatne, korzystne zmiany w moim życiu. Stwarza on nadzwyczajnie przyjazną atmosferę - w gabinecie panuje swoisty mikroklimat sprzyjający zwierzeniom, co rzuciło mi się w oczy już podczas pierwszej wizyty. Z mojej obserwacji wynika, że Pan Amadeusz jest człowiekiem bardzo inteligentnym, o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle taktownym i empatycznym, posiadającym ogromną dozę delikatności w podejściu do pacjenta. Sprawia wrażenie prawdziwie zaangażowanego w problemy, jakimi się z nim dzielę. Na tym etapie mogę powiedzieć o nim tyle, że jest idealnym słuchaczem, który z zainteresowaniem wysłuchuje wszystkiego, co chciałbym mu o sobie powiedzieć, a z jego strony nie wyczuwa się ani krzty krytyki, czy nawet próby oceny mnie i mojego życia. Odnoszę wrażenie, że ma bardzo indywidualne podejście do każdego z osobna, co w tej profesji jest chyba kwestią kluczową i, jak wynika z doświadczeń bliskich mi osób, wcale niekoniecznie często spotykaną cechą wśród psychologów.
Rozsądek nakazuje mi zachowywać pewien sceptycyzm, jednak mam bardzo wyraźne podstawy, aby ufać - jakkolwiek uważam się za skomplikowany przypadek - że moje problemy zostaną choć częściowo zredukowane. Na tym etapie jestem zachwycony. Szczerze polecam jego pomoc.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche

Pan Amadeusz to wspaniała osoba o wielkim sercu. Bardzo mądry w swoim działaniu. Bardzo uważnie słucha. Chodziłam do wielu terapeutów i zwykle po 2 spotkaniach więcej nie wracałam. Wizyty u Pana Amadeusza sprawiają, że pierwszy raz w życiu widzę, że to wszystko ma sens. Czuję sie bezpieczna. Choć do pełni szczęścia jeszcze długa droga to pierwszy raz uwierzyłam, że moge stać się lepszym człowiekiem i poczuć się wolna od swoich problemów.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psyche nerwica natręctw

Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt, zrozumienie problemów i zaangażowanie. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Amadeusza.

A
Użytkownik zweryfikowany

Zanim trafiłam do pana Amadeusza miałam styczność z dwoma terapeutami, więc mam porównanie jeśli chodzi o jakość terapii. Na pierwsza wizytę poszłam bez żadnej presji bo już trochę straciłam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Wizyta okazała się inna niż te, na których byłam lub o których słyszałam - pan Amadeusza najzwyczajniej w świecie mówił. Była to fajna odmiana dla dość milczących terapeutów pozwalających mówić bez końca i robiących niezrozumiałe miny w reakcji na opowiadane zdarzenia. Pan Amadeusz jest na sesjach niezwykle zaangażowany, aktywny i naprawdę robi wszystko żeby pomóc pacjentowi. Atmosfera na wizytach jest naprawdę luźna i przyjazna, co sprzyja maksymalnemu otwarciu się. Byłam w szoku jak otwarcie można rozmawiać z drugim człowiekiem. Po kilku spotkaniach czułam się tak bezpiecznie ze mogłam bez skrępowania wypowiedzieć każda rwaną i nielogiczną myśl, która mi się pojawiła w głowie, dzięki której można było się dokopać do źródła problemu. Pan Amadeusz swoją empatią, zaangażowaniem, elastycznością i mądrością bije na głowę konkurencję i wydaje mi się że to właśnie dlatego jest tak niesamowicie skuteczny. Miałam ogromne szczęście że trafiłam na tak wybitnego terapeutę i wszystkim pana Amadeusza szczerze polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyłem Psycholo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Choroby psychosomatyczne
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania