lek.

Alicja Koszel-Orłowska

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

34 opinie +dodaj

Witaj, Pacjentom, którym potrzebny jest naprawdę dobry, zaufany laryngolog, Piaseczno ma do zaoferowania nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet laryngologiczny. Gabinet z ludzką twarzą,… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Doświadczenie zawodowe
Leczenie chrapania i bezdechów

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny

  Nefrytowa 12
  05-500 Piaseczno, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat

  Usługi

  Konsultacja laryngologiczna dzieci od lat 3 : oczyszczenie uszu z woskowiny (u dzieci współpracujących) od 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych - podstawowa od 200 zł
  Konsultacja laryngologiczna dzieci od 3 lat - podstawowa od 200 zł
  Konsultacja laryngologiczna - oraz wystawienie zwolnienia lekarskiego na druku zus-zla od 300 zł
  Poszerzenie nacięcia ropnia okołomigdałkowego od 200 zł
  Przyżeganie naczyń krwionośnych nosa (splotu kisselbacha) od 300 zł
  Założenie tamponady nosa (żelowej tamponady rhinorapid) z powodu krwawienia z nosa od 400 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych - oczyszczenie ucha z wydzieliny, opatrunek uszny z lekiem - przy zastosowaniu ssaka usznego i mikroskopu diagnostyczno-operacyjnego od 300 zł
  Konsultacja laryngologiczna dorosłych : oczyszczenie uszu z woskowiny od 250 zł
  Konsultacja laryngologiczna : nakłucie i nacięcie ropnia okołomigdałkowego od 400 zł
  Konsultacja laryngologiczna oraz przedmuchiwanie trąbki słuchowej balonem politzera od 230 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: badanie laryngologiczne

  Poszedłem do Pani Doktor ponieważ moim problemem był niedosłuch. Okazało się, że trzeba wykonać mały zabieg. Cała wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Byłem na bieżąco informowany o każdym kroku zabiegu i o tym, co może dziać się po zabiegu. Czułem się w pełni zaopiekowany. To świetny lekarz. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: badanie laryngologiczne

  Poszedłem do Pani Doktor po pomoc ponieważ nie dosłyszałem na jedno ucho. Wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Pani Doktor wykonała zabieg. Cały czas tłumaczyła co robi i jakie będą następstwa zabiegu. Czułem się w pełni zaopiekowany. Bardzo polecam. To świetny lekarz.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor przeprowadziła wywiad wstępny, zbadała i zaproponowała optymalna forme leczenia biorac pod uwage karmienie piersią. Dokladnie wyjasnila proces chorobowy, porozmawiala dodatkowo o innym meczacym mnie schorzeniu, na ktore rowniez zaproponowala odpowiednia diagnostyke. Jasny przekaz, rzetelna informacja. Bezbolesne badanie;)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: konsultacja laryngologiczna dorosłych - podstawowa

  Bardzo kompetentna, rzetelna a przy tym sympatyczna i cierpliwa Pani doktor. Po wielu próbach leczenia mojego ucha u innych specjalistów w końcu trafiłam do Pani doktor, która dobrała mi leki i po 5 tygodniach męczarni w ciągu tygodnia nastąpiła poprawa. Pani doktor jest bardzo cierpliwa, wytłumaczyła mi dlaczego ucho nie chcialo sie wyleczyć do tej pory. Bardzo "ludzki" i skuteczny specjalista, jakich niestety brakuje. Polecam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: przewlekły katar, usuwanie woskowinowy z uszu

  Wizyty z dzieckiem u Pani Doktor przebiegały w serdecznej atmosferze. Pani Doktor ma wyjątkowe empatyczne podejście do dzieci, poświęcając małemu pacjentowi tyle czasu i cierpliwości ile wymaga sytuacja. Moja 4-letnia córeczka chętnie wracała do Pani Doktor, co nie zdarzyło jej się w żadnym innym gabinecie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: Konsultacja laryngologiczna

  Pani dr po tylu pozytywnych opiniach mnie zawiodła, nie pomogła mojemu dziecku w żadnym stopniu. Na kropelki do oczu nie wypisała mi recepty tylko napisała na kartce nazwę i dawkowanie. Na drugi dzień w aptece dowiedziałam się ze takie kropelki są na receptę, po czym musiałam jechac do naszego pediatry po takową receptę. Za takie pieniądze jakie płaci się u Pani dr za wizytę byłam wręcz zniesmaczona. Cała wizyta trwała 10 min a ja przejechałam do Pani dr 70 km.Nigdy tam nie wroce.

  Alicja Koszel-Orłowska2018-06-05

  Szanowna Pani,

  jestem specjalistą laryngologiem i zajmuję się leczeniem i diagnostyką chorób uszu, nosa, gardła i krtani.
  Zalecam moim pacjentom postępowanie diagnostyczne i lecznicze zgodnie z najnowszymi rekomendacjami światowymi z zakresu laryngologii.

  Choroby oczu nie leżą w zakresie mojej specjalizacji. Tymi problemami zajmuje się lekarz okulista.

  W razie pojawienia się dolegliwości i problemów z zakresu chorób laryngologicznych zapraszam Panią do mojego gabinetu

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny

  bardzo miło i profesjonalnie, gabinet dobrze wyposażony i przyjemnie zaprojektowany, pani doktor zainteresowana pacjentem, jak uzna, że ktoś inny powinien zajrzeć do ucha to poda adres i kontakt i pomoże w umówieniu wizyty.

 • J
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: przerosniety migdał

  Pani Doktor bardzo miła, słuchała uważnie,chętnie odpowiadała na pytania.
  Umiała poradzić co trzeba zrobić z przerośniętym migdałem u dziecka.
  Mogę ją polecić z czytym sumieniem.

  Mama czterolatki

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Laryngolog Piaseczno - Gabinet Laryngologiczny SpecjalistycznyUsługa: Konsultacja laryngologiczna dorosłych - podstawowa

  Pani Alicjo, jest Pani najlepszym lekarzem u jakiego byłem. Posiada Pani imponującą wiedzę i dar do przekazania jej w przystępny dla pacjenta sposób. Odpowiedziała Pani na wszystkie moje pytania, a z konsultacji wyszedłem świadomy i zadowolony. Na podstawie doświadczeń ze swojej wizyty, będę Panią szczerze polecać! Bardzo dziękuję.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i ciepła osoba. Dokładnie i delikatnie zbadała moja córke i powiedziała o kolejnych krokach leczenia. Swoim spokojem oraz wyjaśnieniami uspokoiła nasze obawy. Wykazywała też ogromną cierpliwość i wyrozumiłość do mojej rozkrzyczanej dwójki dzieci. Na pewno wrócimy

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Zatkane woskowina i bolace ucho jak je odetkac????

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  tylko laryngolog może usunąć problem.

 • Z powodu kichania codziennie rano miałam robione rtg zatok, które wykazało torbiel prawej zatoki szczękowej. Lekarz nie wiele mi powiedział tylko dał skierowanie na tomografie. Mam 37 lat i bardzo się boję tego co usłyszałam. Boję się że to nowotwór złośliwy , chociaż wiem , ze torbiele to zmiany łagodne ale stres mnie wykończy, ze przekształci sie to w nowtwór złośliwy. czy to jest możliwe ? Czy koniecznie trzeba to usuwać? Czy na rtg widać dobrze , ze to torbiel?
  Pzdr serdecznie

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, proszę się nie obawiać. Na zdjęciu rentgenowskim niewiele można zobaczyć dlatego lekarz zlecił wykonanie tomografii komputerowe zatok. To jest rutynowe postępowanie. Torbiele w zatokach szczękowych występują często i mogą nawet nie wymagać żadnej interwencji chirurgicznej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witaj,
  Pacjentom, którym potrzebny jest naprawdę dobry, zaufany laryngolog, Piaseczno ma do zaoferowania nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet laryngologiczny. Gabinet z ludzką twarzą, gdzie lekarz laryngolog jest otwarty na pacjenta, ma dla niego czas, słucha go i mówi do niego zrozumiałym, pełnym życzliwości językiem.

  Wiemy, że na zaufanie pracuje się latami. Jednak już od pierwszej wizyty, pierwszego spojrzenia, pacjent intuicyjnie wie, czy ma do czynienia z lekarzem, który go szanuje i rozumie jego potrzeby. Nasz gabinet laryngologiczny w Piasecznie daje Państwu taką pewność. Poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania.

  Jestem lekarzem laryngologiem - specjalistą II stopnia w dziedzinie otolaryngologii.
  Moimi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci.
  Dysponuję bardzo nowoczesną i aktualną wiedzą medyczną stale udoskonalaną na sympozjach, szkoleniach i konferencjach naukowych oraz podczas wieloletniej pracy w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a oraz w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w Warszawie.
  Jest to niezwykle istotne w czasach dynamicznego postępu w diagnostyce, zapobieganiu i leczeniu chorób.

  Pomagam pacjentom zarówno :
  - w drobnych dolegliwościach (np. oczyszczanie uszu z woskowiny, leczenie zapaleń uszu i gardła i nosa),
  - w przypadkach przewlekłych i skomplikowanych schorzeń ( np. zapalenia zatok przynosowych, diagnostyka i leczenie problematycznych dolegliwości )
  - jak również w profilaktyce ( np. chrapanie i bezdech senny),

  Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na ostrych dyżurach laryngologicznych na Izbie Przyjęć Centralnego Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha 1a.
  Zapraszam Pacjentów do mojego Gabinetu Laryngologicznego z niektórymi nagłymi dolegliwościami laryngologicznymi:
  -z ropniem okolołomigdałkowym w celu jego nacięcia,
  -w celu poszerzenia nacięcia ropnia okołomigdałkowego,
  -usunięcia ciała obcego z ucha, nosa, gardła,
  -tamowania krwawienia z nosa,
  -usunięcia tamponady przedniej nosa,
  -gdy konieczne jest szycie rany,

  Pozwoli to Państwu uniknąć wielogodzinnego męczącego oczekiwania na przyjęcie na ostrym dyżurze laryngologicznym na szpitalnej Izbie Przyjęć lub na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR).

  Wskazuję moim pacjentom najnowsze sposoby diagnostyki i leczenia.
  W przypadkach konieczności wykonania zabiegu operacyjnego lub pogłębionej diagnostyki - kieruję moich pacjentów do najlepszych placówek i przekazuję w ręce najlepszych lekarzy w celu dalszego leczenia.

  Tematem moich zainteresowań klinicznych jest również Medycyna Snu - problem chrapania oraz bezdechów sennych - diagnostyka i leczenie pacjentów z zespołem OBS ( Obturacyjnym Bezdechem Sennym ).

  Należę do Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz do Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem.

  Chciałam Państwa serdecznie zaprosić do znakomicie wyposażonego i nowoczesnego Prywatnego Specjalistycznego Gabinetu Laryngologicznego w Piasecznie.
  W moim gabinecie znajdują się wysoce specjalistyczne urządzenia bardzo rzadko spotykane w wyposażeniu innych placówek.
  Takie wyposażenie umożliwia właściwą i dokładną diagnostykę chorób oraz zapewnia najwyższy poziom leczenia.

  Są to:
  - MIKROSKOP USZNY diagnostyczno - operacyjny, niemieckiej firmy ZEISS - służy do szczegółowej oceny i diagnozowania chorób ucha oraz do bezpiecznego wykonywania drobnych zabiegów w powiększeniu.

  - SSAK USZNY - we współpracy z mikroskopem przy pomocy ssaka oczyszcza się uszy z patologicznej
  wydzieliny w stanach zapalnych - tylko wtedy możliwa jest rzetelna ocena stanu ucha i dokładna diagnoza choroby. Dopiero po takim oczyszczeniu ucha zastosowane miejscowo leki mogą skutecznie zadziałać.
  Ssak służy również do usuwania woskowiny z ucha.
  - Unit Płuczący WATERPIK OtoClear - amerykański certyfikowany i opatentowany system do bezpiecznego wypłukiwania woskowiny z uszu u dzieci i dorosłych.

  - Zestaw specjalistycznych narzędzi, materiałów opatrunkowych i leków niezbędnych do wykonywania
  drobnych zabiegów i opatrunków,

  - Tamponada nosa typu RhinoRapid - to najnowocześniejsza, niebolesna przy zakładaniu i usuwaniu
  tamponada do tamowania krwawienia z nosa. Specjalne rurki w tamponadzie pozwalają oddychać
  nosem zmniejszając przez to jej uciążliwość.

  - Szwy chirurgiczne i zestawy do szycia ran.
  - itp.

  Przyjmuję pacjentów w wieku od 3 do 103 lat.
  Jestem bardzo lubiana przez dzieci, które wychodzą z mojego gabinetu uśmiechnięte.
  ZAPRASZAM :)

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Lublinie Wydział Lekarski
 • Klinika Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul Banacha 1a - 5-letni staż do specjalizacji I stopnia w dziedzinie Otolaryngologii pod kierunkiem p.prof.dr hab.med. Teresy Goździk-Żołnierkiewicz
 • Klinika Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul Banacha 1a - 5-letni staż do specjalizacji II stopnia z Otolaryngologii pod kierunkiem p.prof.dr hab.med. Teresy Goździk-Żołnierkiewicz

Publikacje

 • Inwazyjna grzybica zatok przynosowych powikłana ropniem mózgu – opis przypadku (Polski Przegląd Otorynolaryngologiczny 2014)
 • Ocena położenia elektrody implantu ślimakowego i uszkodzeń struktur ślimaka po implantacji przy zastosowaniu technik tomografii komputerowej - (Polski Przegląd Otorynolaryngologiczny 2016),

Nagrody i wyróżnienia

 • Egzamin specjalizacyjny II stopnia z Otolaryngologii zdany z wyróżnieniem.

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • szwedzki

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - Kurs Oceny i Opisu Badań Snu "POLISOMNOGRAFIA" organizowany przez Polskie Towarzystwo Badań nad Snem i Narodową Fundację Snu.

Certyfikaty