dr n. med.

Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog, Pediatra, Neurolog dziecięcy

Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; poprzednio – Starszy Asystent w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu koło Warszawy. Jest autorem i współautorem wielu publikacji i prac naukowych z neurologii i neurologii dziecięcej.
  W Centrum Terapii DIALOG Pani Doktor Alicja Goszczańska-Ciuchta przyjmuje jako neurolog dziecięcy.

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży w Zagórzu

Choroby

Ocena pacjentów:

15 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobre podejście do dziecka, otrzymanie niezbędnych dodatkowych informacji na temat dalszych badań, zrozumiała treść rozmowy, fachowa i rzetelna pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo kompetentna, jeden z najlepszych specjalistów z którymi mieliśmy do czynienia. Wszystko dokładnie wyjaśni, doradzi a przede wszystkim uspokoi. Lekarz z powołania! Polecamy wszystkim na pewno spotkamy się z Panią Doktor jeszcze nie raz ????

 • Byliśmy dwukrotnie na wizycie u pani doktor i jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebowali konsultacji neurologa dziecięcego to na pewno do niej wrócimy. Rozwiała nasze wątpliwości, których jako młodzi rodzice mieliśmy my sporo, cierpliwie i kompetentnie wszystko wyjaśniła. Ma doskonałe podejście do małego pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr była bardzo miła i dokładna w badaniu mojego synka. Wskazała, jak należy z nim ćwiczyć, jak nosić, jak układać. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam tego lekarza.

 • Witam, dr Goszczańska jest jednym z niewielu specjalistów którym mozna bezwzglednie zaufac. Jest przesympatyczna i ma ogromna wiedze oraz Jej jako jedynymu lekarzowi udalo sie trafnie zdiagnozowac moja siostre gdzie inni rozkladali rece lub podawali zle leki. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci, nawet tych malutkich:) Jak dla mnie 11/10.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U pani doktor pojawiłam się z 5cio letnią córką w celu wykluczenia nieprawidłowości neurologicznych w jej rozwoju (dziecko chodzi na palcach). Szczegółowo omówiła ze mną historię dziecka, wyjaśniła wątpliwości, pomogła w nakreśleniu dalszych kroków. Pani doktor szybko złapała kontakt z dzieckiem. Cała wizyta w tym badanie odbywało się w przyjaznej atmosferze. Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma doskonałe podejście do dziecka, jest delikatna i troskliwa. Wizyta odbywa się bez pośpiechu, poświęca czas dziecku i zbadaniu problemu. Nie straszy przy tym rodziców, wręcz odwrotnie - wszystko wyjaśnia i uspokaja. My spotkanie oceniamy pozytywnie. (rodzice 3-miesięcznego dziecka)

 • Pani doktor jest komunikatywna, przyjazna dla dziecka, rodziców. Kompetnetna w zakresie wywiadu, badania dziecka, zaleceń i postawionej diagnozy. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemila Pani doctor, ze swietnym podejsciem do dzieci, syn zostal gruntownie przebadany, na kazde pytanie odpowiadala wyczerpujaco z usmiechem I serdecznoscia do dziecka, syn stwierdzil ze wcale nie boi sie zaleconych badan - pani doctor opowiedziala jakie badania bedzie mial robione I co one wniosa do leczenia. Bardzo polecam Pania doctor - profesjonalizm I serdecznosc w jednym

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, uważnie słuchała co nas niepokoi.Bardzo wnikliwie analizowała i dopytywała. Odpowiedzi, które udzielała były jasne i zrozumiałe. Ponadto to lekarz z ogromną wiedzą i kulturą. Bardzo polecam innym zaniepokojonym opiekunom maluchów.