Alicja Dąbrowska - Kugacka, kardiolog Gdynia

dr n. med. Alicja Dąbrowska - Kugacka

Kardiolog, Internista

13 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Świętojańska 95 lok.1, Śródmieście, Gdynia
Gabinet, konsultacja kardiologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Arytmia
 • Nadciśnienie płucne
 • Nadciśnienie tętnicze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Usługi i ceny

EKG - elektrokardiografia


ul.Świętojańska 95 lok.1, Gdynia

Gabinet, konsultacja kardiologiczna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet, konsultacja kardiologiczna konsultacja kardiologiczna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta .Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje oraz zalecenia .Polecam Panią doktor .


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor to bardzo miła osoba,przeprowadziła wywiad i dokładnie przebadała. Zleciła dodatkowe badania,po czym przepisała leki po których czuję się dobrze.teraz tylko kontrolne wizyty.Pani doktor znajduje czas by zadzwonić do mnie i zapytać jak się czuję,mimo natłoku zajęć zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony. Polecam każdemu takiego lekarza .


G
Użytkownik zweryfikowany

Po roku tułania się po różnych prywatnych specjalistach, mierzeniem się z brakiem zainteresowania moim stanem zdrowia oraz ciągłymi zaleceniami kolejnych wizyt, byle tylko zgarnąć więcej pieniędzy, trafiłam na panią doktor. Zdecydowanie najlepszy kardiolog z jakim miałam do czynienia! Pani dr Dąbrowska-Kugacka szczegołowo wypytała się o moją historię choroby, zmiany w stylu życia i ich wpływ na moje samopoczucie. Wyrażała szczere zainteresowanie moimi problemami. Po długiej rozmowie, w której pani doktor często wyprzedzała moją historię domyślając się skutków stosowania kolejnych terapii! i wnikliwej analizie wszystkich moich badań i recept wytłumaczyła wnioski do jakich dochodzili moi poprzedni lekarze, po czym postawiła diagnozę. Po miesiącu leczenia mogłam już zauważyć znaczną poprawę samopoczucia, po kolei ustępowały kolejne dolegliwości. Dzisiaj czuję się świetnie i to dzięki pani doktor! Zdecydowanie warto było przejechać ten kawałek drogi z Warszawy do Gdyni, żeby się z panią spotkać. Z przyjemnością oczekuje kolejnych wizyt kontrolnych.


G
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Od kilku miesięcy cierpiałam na przeszywające bóle w klatce piersiowej. Na wizytę u Pani doktor Kugackiej namówiła mnie koleżanka której leczenie doktor prowadziła na Akademii w Gdańsku. Muszę powiedzieć że jest to chyba najbardziej cierpliwa lekarka miałam okazję się spotkać. Niektórzy lekarze umawiają pacjentów co dziesięć minut a Pani doktor poświęciła mi swój czas, zebrała dokładny wywiad i w prosty sposób wytłumaczyła skąd biorą się dolegliwości. Polecam bo to osoba godna zaufania


I
Użytkownik zweryfikowany

Chciałabym wystawić bardzo pozytywną opinię Pani doktor. Jestem osobą w podeszłym wieku, toteż zdarzyło mi się odwiedzić już wielu lekarzy ''specjalistów''. Od ponad dwóch lat zmagałam się z silnym bólem w klatce piersiowej, który pojawiał się przy podnoszeniu się z krzesła. Lekarz u którego leczyłam się zanim zdecydowałam się na prywatną konsultację twierdził, że nie widzi szans na poprawę mojego stanu jako że, ze względu na wiek i inne choroby ( jestem cukrzykiem), jakakolwiek operacja byłaby zbyt ryzykowna. Na szczęście nie poddawałam się i spotkałam na swojej rodzę Panią Doktor Alicję Dąbrowską- Kugacką, która trafnie postawiła diagnozę, skierowała na dalsze badania, dokładnie objaśniła ryzyka związane z operacją. Dzięki niej dzisiaj jestem już pół roku po zabiegu i czuje się o niebo lepiej. Polecam z całego serca, bo Pani Alicja jest przesympatyczną osobą i do pacjenta podchodzi z cierpliwością i wyrozumiałością. Życzę Pani wszystkiego najlepszego i gorąco pozdrawiam Alina Baranowska


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą ale przede wszystkim niezrównanym fachowcem w swojej dziedzinie! Dopiero ona z trójmiejskich lekarzy pomogła mi z moją dolegliwością. Bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz na wizytę do Pani doktor wybrałam się ponad rok temu. Miałam silne bóle w klatce piersiowej i bardzo słaba wydolność. Przez ostatni rok mój stan zdrowia bardzo się polepszył i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to zasługa Pani doktor. Bardzo polecam bo oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia to także bardzo miła osoba.


A
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę dobry lekarz.Do tego miła i sympatyczna osoba. Serdecznie polecam Panią Docent


G
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie to najlepsza kardiolog w trójmieście- mogę tak powiedzieć bo byłem już ze swoim sercem u niejednego lekarza i żaden nie potrafił mi pomóc. Doktor Kugacka ma podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie i wiedzę. Przyjmowałem wiele leków leczyłem się na arytmię miałem problemy z najmniejszym nawet wysiłkiem fizycznym. Teraz czuję się lepiej bo poprawiła się moja wydolność i bóle w klatce piersiowej się skończyły i to dzięki pomocy Pani doktor bardzo dziękuje i polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany

Podzielam opinie poprzedników. Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor. Poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu przez co postawiona na końcu diagnoza i przepisane leki nie są przypadkowe. Byłam na wizycie w czerwcu z moją mamą, która jest po zawale i mimo że kolejka do gabinetu była to mogłysmy się spokojnie o wszystko zapytać, a Pani doktor dokładnie omówiła wyniki badań i przepisała leki, po których mama czuje się lepiej. Polecam bo to wysokiej klasy specjalista, który zna się na rzeczy a jednocześnie podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Arytmia
 • Nadciśnienie płucne
 • Nadciśnienie tętnicze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Powiązane wyszukiwania