Aleksandra Tyszka

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

39 opinii +dodaj

www.psycholog-balance.pl - numer kontaktowy https://www.facebook.com/psychologbalance/ Przed rezerwacją wizyty prosimy o zapoznanie się z regulaminem poradni. W razie pytań proszę… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: terapia zaburzeń poznawczych

  Polecam Panią psycholog z całego serca ! Trafiłam do niej jako pacjentka po ostrym zatruciu tlenkiem węgla z istotnymi zaburzeniami poznawczymi jako następstwem wypadku oraz silnym stresem pourazowym. Pani psycholog dokładnie i rzetelnie dobiera techniki terapeutyczne oraz wykazuje dużą dozę zrozumienia i cierpliwości. Umiejętnie słucha i wyłapuje wszystkie nieprawidłowości. Posiada bardzo dużą wiedzę i świetnie doradza na temat dalszego leczenia - w tym specjalistycznej rehabilitacji mózgu. Reaguje na tzw. zmęczenie pacjenta - proponuje przerwy podczas terapii - po czym terapia jest kontynuowana. U mnie procesy myślowe po zatruciu czadem wymagały dużego wysiłku, miałam także bardzo silne bóle głowy - Pani psycholog zawsze robiła przerwy w moich ćwiczeniach funkcji mózgowych i wspaniale rozładowywała napięcie i zmęczenie poprzez rozmowę o miłych rzeczach. Dzięki terapii u Pani psycholog niedawno mogłam wrócić do pracy zawodowej - odpowiedzialny zawód - i to w zaledwie niecałe 5 miesięcy po wypadku.
  Jeszcze raz bardzo polecam !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: wsparcie awaryjne

  Pani Ola jest najlepsza z najlepszych. Zawsze dużo dobrej energii, skupienia i rozmowy.
  Wychodzi się po spotkaniu z uśmiechem.

 • M
  Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne

  Do pani Oli trafiłam z polecenia. Pani Ola wywarła na mnie pozytywnie wrażenie: miła, serdeczna, punktualna. Gabinet bardzo przytulny i czysty. Sesja diagnostyczna przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, pani Ola była bardzo zaangażowana w rozmowę, profesjonalnie prowadziła diagnostykę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, za punktualność i profesjonalizm, za miłą rozmowę i serdeczny uśmiech. Na pewno dalej będę kontynuować terapię u pani Oli, polecam z całego serca.

 • T
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: Diagnostyka

  Do pani Aleksandry udałem się na wizyty w celach diagnostycznych. Co do samej diagnozy nie mam większych zastrzeżeń, dostałem użyteczne informacje m.in. dot. tego, jakie terapie byłyby dla mnie odpowiednie. Mam natomiast mieszane uczucia co do sposobu prowadzenia rozmowy. Jak dla mnie brakowało trochę cierpliwości, delikatności i poczucia, że jestem zrozumiany; a nawet przez chwilę miałem wrażenie, że jestem krytykowany za objawy mojej choroby. To wszystko skutkowało barierami komunikacyjnymi, które czyniły rozmowę mniej owocną, a 45 minut wizyty szybko mija. Chyba nie poleciłbym tego psychologa osobom z mocnymi lękami społecznymi - mogą mieć trudności z poczuciem komfortu i z opowiadaniem o swoim dolegliwościach. Choć teoretycznie nie jest to wielki problem, bo pani Aleksandra nie zajmuje się terapią takich osób.

 • S
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: nerwica lękowa

  Witam. Jestem bardzo zadowolona z Pani Oli. Uczęszczam na terapie z powodu nerwicy lękowej już 2 lata. I w zasadzie jestem już wyleczona:-), ale uwielbiam wizyty u tak ciepłej osoby i chyba nigdy z nich nie zrezygnuje;-) Bardzo dużo mi pomogła, posiada ogromną wiedzę, jest miła i kompetentna, zawsze można na nią liczyć. Kto boryka się z nerwicą, zachęcam do wizyty u Pani Oli. Na początku nie wierzyłam, ze ktoś jest w stsnie mi pomóc, płakałam w drodze powrotnej do domu... Dzis jestem inną osobą. Najszczęśliwszą na świecie:-) Pani Olu za wszystko dziękuje:*

 • A

  Zaufałam opiniom z tej strony i dopisuję kolejną pozytywną opinię. Pani Ola zrobiła na mnie dobre wrażenie, kompetentna, miła... bardzo się cieszę, że do nie trafiłam. Mam wrażenie, że mi pomoże. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym. Wg mnie Lekarz Godny Polecenia

 • U
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: Sesja terapeutyczna (45min)

  Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami napisanymi wcześniej. Pani Ola to prawdziwa profesjonalistka. Zawsze przygotowana na spotkanie. Widzę, że terapia pomogła mi na wielu polach, dziś jestem szczęśliwsza niż kilka lat temu. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam się leczyć właśnie u tej, mającej wielkie serce, Pani Psycholog.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Balance Usługi PsychologiczneUsługa: Zwykła wizyta (45min)

  Pani Aleksandra to profesjonalny psycholog. Bardzo zaangażowana w swoją pracę i uważnie słuchająca pacjenta. W naszym przypadku pacjentem jest moja 13-letnia córka,dla której Pani Aleksandra znalazła odpowiedniego terapeutę w związku z występującym problemem. Jesteśmy dopiero po 1 wizycie,ale moje córka chce iść na kolejną i to jest najlepszy dowód, że polecamy tą psycholog.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przyjazna, można odczuć ogromną wiedzę i doświadczenie, indywidualne podejście do każdej osoby.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Aleksandra to bardzo miła, ciepła i kontaktowa osoba, która naprawdę zna się na tym co robi. Wierzę, że jest w stanie pomóc mi poradzić sobie ze wszystkim przez co teraz przechodzę. Zdecydowanie polecam!

Pytania pacjentów (83)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.psycholog-balance.pl - numer kontaktowy
  https://www.facebook.com/psychologbalance/
  Przed rezerwacją wizyty prosimy o zapoznanie się z regulaminem poradni.
  W razie pytań proszę o bezpośredni kontakt pod wskazany numer. Podany w stopce (kontakt) numer nie jest numerem mojej poradni, a numerem konsultantów Serwisu Znany Lekarz. Z uwagi na specyfikę mojej pracy (praca z pacjentem) nie zawsze mogę odebrać telefon. Proszę o cierpliwość lub pozostawienie wiadomości sms - w przerwie pracy odpowiem na państwa pytania.
  Aktualne dane, a także więcej wolnych terminów posiadam w ramach terminarza Przychodni Balance.

  Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Terapii Poznawczo - Behawioralnej akredytowanym przez Centrum Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie oraz Oxford Cognitive Therapy Centre. Głównym obszarem moich zainteresowań jest terapia poznawczo – behawioralna, oraz terapia schematu, jednak w pracy z klientem korzystam także z podejścia systemowego czy psychodynamicznego. Wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy, a więc także metody pracy powinny być dostosowane do charakteru i potrzeb pacjenta, tak aby dobrana metoda była optymalną forma pomocy. Planując pracę z klientem korzystam nie tylko ze swojej wiedzy psychoterapeutycznej, ale i biologicznej. Jestem bowiem przekonana, iż jedynie całościowe spojrzenie na pacjenta pozwala na postawienie trafnej diagnozy i dobór odpowiedniej metody pracy. Pracuje zgodnie z kodeksem etycznym psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję superwizji. Aby podnieść swoje kompetencje oraz świadczyć usługi zgodne z nowoczesnymi standardami pracy z pacjentem regularnie odbywam szkolenia w zakresie psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologi Poznawczo - Behawioralnej.

  Przed umówieniem wizyty proszę o zapoznanie się z regulaminem usług świadczonych w Usługi Psychologiczne Balance oraz zasad odwoływania umówionych wizyt. Regulamin znajduje się na stronie www.psycholog-balance.pl. Przychodnia BALANCE nie ponosi odpowiedzialności za sytuacje związane z niezapoznaniem się z powyższym regulaminem.

  Pierwsza wizyta ma charakter konsultacyjno - diagnostyczny. W czasie spotkania pacjent wraz z terapeutą ustala cel terapii. Terapeuta zaleca odpowiednią formę terapii lub w razie potrzeby ustala dodatkowe sesje diagnostyczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski Wydział Pedagogikii i Psychologii - Psychologia
 • Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski, Biotechnologia (specjalność fizjologia człowieka)
 • Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie
 • Doradztwo zawodowe i zarządzanie zasobami ludzkimi – Politechnika Śląska
 • Neuropsychologia kliniczna - Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego – NZOZ “Femina”- psychoterapeuta
 • Ośrodek Medyczno – Terapeutyczny “Syriusz” – psycholog, terapeuta biofeedback
 • Uniwersytet , Wydział Pedagogiki i psychologii – wykładowca
 • Stowarzyszenie “Niezwykłe Dzieci” – psycholog
 • Ośrodek Leczniczo – Rehabilitacyjny Psychiatryczny Zbrosławice – Kamieniec – psycholog
 • Stowarzyszenie “Akceptacja” – psycholog
 • NZOZ Alicja Kluczna – pscholog
 • Szpital Psychiatryczny Toszek
 • Śląskie Centrum Chorób Serca
więcej

Certyfikaty