Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacje psychologiczne (45 minut) • od 120 zł

Pierwsza wizyta • od 120 zł

Zwykła wizyta (45min) • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

www.psycholog-balance.pl - numer kontaktowy https://www.facebook.com/psychologbalance/ Na chwile obecną proponowane przeze mnie terminy dotyczą kon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacje psychologiczne (45 minut)


Sokolska 65/23, Katowice

od 120 zł

Balance Usługi Psychologiczne


Pierwsza wizyta


Sokolska 65/23, Katowice

od 120 zł

Balance Usługi Psychologiczne


Zwykła wizyta (45min)


Sokolska 65/23, Katowice

120 zł

Balance Usługi Psychologiczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne konsultacje psychologiczne (45 minut)

Bardzo profesjonalna Pani psycholog, od razu poczułam zaufanie i mogłam się bez problemu przed nią otworzyć. Stwarza bezpieczną atmosferę i jest bardzo sympatyczna.
Po 2 latach wciąż wracam wspomnieniami do Pani Aleksandry, która była dla mnie pierwsza pomocą w trudnym momencie. Mieszkam za granica, więc nie kontynuowałam spotkań z Panią Aleksandra, ale to ona "popchnęła mnie" w dobrym kierunku i zaczęłam terapię w miejscu w którym mieszkam. Jeszcze u żadnego psychologa nie poczułam się tak szybko swobodnie jak u Pani Aleksandry. Pozdrawiam! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne Zwykła wizyta (45min)

Bardzo pozytywna i godna zaufania osoba. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani psycholog szczerze mówi o swoich przemyśleniach i nie owija w bawełnę. Uświadamia na co warto zwrócić uwagę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne zwykła wizyta (45min)

Polecam panią Aleksandrę, potrafiła wskazać gdzie tkwi problem i odpowiednio mnie pokierować, jest serdecznym człowiekiem który naprawdę chce pomóc pacjentowi.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne zwykła wizyta (45min)

Najlepsza, najbardziej konkretna i najmilsza terapeutka u jakiej kiedykolwiek byłem. Szybko stwierdziła z czym mogę mieć problem. Bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne terapia zaburzeń poznawczych

Polecam Panią psycholog z całego serca ! Trafiłam do niej jako pacjentka po ostrym zatruciu tlenkiem węgla z istotnymi zaburzeniami poznawczymi jako następstwem wypadku oraz silnym stresem pourazowym. Pani psycholog dokładnie i rzetelnie dobiera techniki terapeutyczne oraz wykazuje dużą dozę zrozumienia i cierpliwości. Umiejętnie słucha i wyłapuje wszystkie nieprawidłowości. Posiada bardzo dużą wiedzę i świetnie doradza na temat dalszego leczenia - w tym specjalistycznej rehabilitacji mózgu. Reaguje na tzw. zmęczenie pacjenta - proponuje przerwy podczas terapii - po czym terapia jest kontynuowana. U mnie procesy myślowe po zatruciu czadem wymagały dużego wysiłku, miałam także bardzo silne bóle głowy - Pani psycholog zawsze robiła przerwy w moich ćwiczeniach funkcji mózgowych i wspaniale rozładowywała napięcie i zmęczenie poprzez rozmowę o miłych rzeczach. Dzięki terapii u Pani psycholog niedawno mogłam wrócić do pracy zawodowej - odpowiedzialny zawód - i to w zaledwie niecałe 5 miesięcy po wypadku.
Jeszcze raz bardzo polecam !


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne wsparcie awaryjne

Pani Ola jest najlepsza z najlepszych. Zawsze dużo dobrej energii, skupienia i rozmowy.
Wychodzi się po spotkaniu z uśmiechem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne

Do pani Oli trafiłam z polecenia. Pani Ola wywarła na mnie pozytywnie wrażenie: miła, serdeczna, punktualna. Gabinet bardzo przytulny i czysty. Sesja diagnostyczna przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, pani Ola była bardzo zaangażowana w rozmowę, profesjonalnie prowadziła diagnostykę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, za punktualność i profesjonalizm, za miłą rozmowę i serdeczny uśmiech. Na pewno dalej będę kontynuować terapię u pani Oli, polecam z całego serca.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne Diagnostyka

Do pani Aleksandry udałem się na wizyty w celach diagnostycznych. Co do samej diagnozy nie mam większych zastrzeżeń, dostałem użyteczne informacje m.in. dot. tego, jakie terapie byłyby dla mnie odpowiednie. Mam natomiast mieszane uczucia co do sposobu prowadzenia rozmowy. Jak dla mnie brakowało trochę cierpliwości, delikatności i poczucia, że jestem zrozumiany; a nawet przez chwilę miałem wrażenie, że jestem krytykowany za objawy mojej choroby. To wszystko skutkowało barierami komunikacyjnymi, które czyniły rozmowę mniej owocną, a 45 minut wizyty szybko mija. Chyba nie poleciłbym tego psychologa osobom z mocnymi lękami społecznymi - mogą mieć trudności z poczuciem komfortu i z opowiadaniem o swoim dolegliwościach. Choć teoretycznie nie jest to wielki problem, bo pani Aleksandra nie zajmuje się terapią takich osób.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne nerwica lękowa

Witam. Jestem bardzo zadowolona z Pani Oli. Uczęszczam na terapie z powodu nerwicy lękowej już 2 lata. I w zasadzie jestem już wyleczona:-), ale uwielbiam wizyty u tak ciepłej osoby i chyba nigdy z nich nie zrezygnuje;-) Bardzo dużo mi pomogła, posiada ogromną wiedzę, jest miła i kompetentna, zawsze można na nią liczyć. Kto boryka się z nerwicą, zachęcam do wizyty u Pani Oli. Na początku nie wierzyłam, ze ktoś jest w stsnie mi pomóc, płakałam w drodze powrotnej do domu... Dzis jestem inną osobą. Najszczęśliwszą na świecie:-) Pani Olu za wszystko dziękuje:*


A
Użytkownik zweryfikowany

Zaufałam opiniom z tej strony i dopisuję kolejną pozytywną opinię. Pani Ola zrobiła na mnie dobre wrażenie, kompetentna, miła... bardzo się cieszę, że do nie trafiłam. Mam wrażenie, że mi pomoże. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym. Wg mnie Lekarz Godny Polecenia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

85 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam bóle stawów mięśni, oczu głowy, karku czasami całego ciała. Siedzenie pieczenia uczucie robakow pod skóra. Zawroty głowy czy można podejrzewac nerwice?

  Najpierw należy wykluczyć przyczyny somatyczne. Wymienione objawy oczywiście mogą pojawiać się przy nerwicy, natomiast zawsze postępowanie wymaga konsultacji lekarskiej.

  Aleksandra Tyszka

 • Gdzie udać się po pomoc z uzależnieniem. Funkcjonuje normalnie, mam normalne życie, ale kiedy zacznę, nie mogę przestać , trwa to zwykle kilka dni. PrZez to oszukuje moja narzeczona i niszczę nasz związek. Gdzie powinienem się udać, żeby to zmienić? ...

  Najlepiej będzie jeśli uda się Pan do poradni specjalizującej się w leczeniu uzależnień. Nie napisał Pan gdzie Pan mieszka. Na Śląsku mogę polecić poradnie w Siemianowicach Śląskich oraz pracującego w naszej poradni Pana Krzysztofa Pastuszka. To Bardzo ważne, że zauważa Pan problem - to pierwszy najtrudniejszy krok. Z całego serca życzę powodzenia w walce z nałogiem!

  Aleksandra Tyszka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

www.psycholog-balance.pl - numer kontaktowy https://www.facebook.com/psychologbalance/ Na chwile obecną proponowane przeze mnie terminy dotyczą kon...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania