mgr

Aleksandra Drogomirecka

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Fizjoterapia.

Uczestniczka wymiany studenckiej Erasmus na Universidad…
więcej

 • Witam,
  Mam problem z biodrem, a dokładnie całym trójkątem (lędźwie, biodro, pachwina).
  Na TK wyszły lekkie przepukliny na lędźwiach i stenoza.
  Chciałbym jednak nawiązać do biodra i tych okolic.
  Podejrzewam mięsień biodrowo-lędźwiowy, ponieważ gdy leżę i gdy siedzę, nie odczuwam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam serdecznie,

  Z powyższego opisu wnioskuję, że po pierwsze bardzo dokładnie jest Pan/Pani w stanie określić miejsce dolegliwości bólowych- opisany przez Pana/Panią przebieg napiętej struktury… Więcej

 • Witam. jestem po zabiegu artroskopii barku(niestabilność) z dolno przednim szyciem obrąbka stawowego oraz remplissage hill sachs łącznie mam 2 kotwice. Stabilizator muszę nosić 4 tygodnie ale w zaleceniach lekarskich mogę go zdejmować do ćwiczeń biernych . Jakie to są ćwiczenia bierne ? Ponieważ nie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  Ćwiczenia bierne -tak jak sugeruje już ich nazwa- charakteryzują się tym, że są wykonywane przez rehabilitanta lub urządzenie (np. przez szynę CPM, która stymuluje kończynę do ciągłego ruchu… Więcej

Adresy i cenniki usług

 • FizjoArtis Gabinet sztuki fizjoterapeutycznej

  Sklepowa 9, Włochy
  02-482 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Fizjoterapia indywidualna 30 min (terapia manualna i/lub ćwiczenia) 70 zł
  Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych 30 min 70 zł
  Rehabilitacja wad postawy 45 min 80 zł
  Rehabilitacja sportowa 60 min 110 zł
  Fizjoterapia indywidualna dla biegaczy 60 min 110 zł
  Rehabilitacja kobiet w ciąży i w połogu 60 min 110 zł
  Trening stabilizacji centralnej kręgosłupa/mięśni głębokich 60 min 110 zł
  Instruktaż ćwiczeń 60 min 70 zł
  Masaż leczniczy z elementami terapii tkanek miękkich 90 min 150 zł
  Masaż sportowy 45 min 110 zł
  Kinesiotaping - plastrowanie dynamiczne 35 zł
  Konsultacja fizjoterapeutyczna 50 zł
  Fizjoterapia indywidualna 60 min (terapia manualna i/lub ćwiczenia) 110 zł
  Rehabilitacja po zabiegach ortopedycznych 60 min 110 zł
  Rehabilitacja sportowa 30 min 70 zł
  Fizjoterapia indywidualna dla biegaczy 30 min 70 zł
  Rehabilitacja kobiet w ciąży i w połogu 30 min 70 zł
  Trening stabilizacji centralnej kręgosłupa/mięśni głębokich 30 min 70 zł
  Instruktaż ćwiczeń 30 min 40 zł
  Masaż leczniczy z elementami terapii tkanek miękkich 45 min 110 zł
  Masaż klasyczny 45 min 110 zł
  Elektrostymulacja aparatem compex sp 6.0 20 zł
  "uwolnij swoją przeponę" terapia oddychania przeponowego i optymalnej postawy ciała 60 min 120 zł

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku Fizjoterapia.

  Uczestniczka wymiany studenckiej Erasmus na Universidad de Valencia w Hiszpanii, gdzie zdobyła również doświadczenie w tamtejszych szpitalach - Hospital la Fe i Hospital Clínico Universitario. W Walencji odbyła staż w klinice IVRE o profilu sportowo-traumatologicznym. Ukończyła również specjalność: Fizjoterapia w sporcie w ramach projektu Wyższej Szkoły Mazowieckiej. Podczas studiów zyskała doświadczenie podczas licznych praktyk, m.in. na oddziałach szpitalnych w SPSK4 w Lublinie czy w Carolinie Medical Center w Warszawie.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Aleksandry przyszłam do niej z bólem całego kregosłupa. Pani Aleksandra naprawde świetnie rozlużniła mięśnie i pokazała ćwiczenia które je wzmocniły. Jestem bardzo zadowolona dzieki niej bóle mineły. Dziekuje!

 • G
  Lokalizacja: FizjoArtis Gabinet sztuki fizjoterapeutycznejUsługa: bóle i i napięcia mięśni twarzy, bóle szczęki i zgrzytanie zębami

  Byłam po raz pierwszy u fizjoterapeuty, i mogę panią Olę polecić w stu procentach. Całkowicie profesjonalna, mimo pewnych bolesnych zabiegów pomaga się odprężyć. Efekty czuć od razu. Na pewno wybiorę się jeszcze raz w razie dalszych problemów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo duża wiedza Pani Aleksandry, widać duże zaangażowanie i chęć pomocy. Nie zostałem policzony "co do minuty" mimo że Pani Aleksandra pomogła mi nieco dłużej niż wg harmonogramu. Szanuje pacjenta, tłumacząc mu dokładnie przyczyny dolegliwości i wykonywane czynności. Polecam gorąco!

 • Pani Aleksandra jest świetnym fachowcem. Nie dość, że szybko zdiagnozowała przyczynę bólu pleców, którego również się pozbyła, to dodatkowo dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy o ludzkim ciele.
  Polecam każdemu!

 • L

  Pani Aleksandra Drogomirecka jest wspaniałą fizjoterapeutką i bardzo przyjaznym człowiekiem. Mam 62 lata, a do jej gabinetu trafiłam z silnym bólem lędźwiowego odcinka pleców. Ból ten uniemożliwiał mi sen w nocy. W okresie niemal dwóch tygodni nie byłam w stanie zasnąć w nocy nawet na minutę. Krótka drzemka w dzień pozwoliła mi jakoś funkcjonować, choć w dzień też bolały plecy. Nie pomagały leki przeciwbólowe. Dzięki ogromnemu wysiłkowi Pani Aleksandry udało się bardzo znacznie zredukować ból. W nocy mogę spać, a w dzień dolegliwości są coraz mniejsze. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna Pani Aleksandrze. Jest ona osobą o ogromnej wiedzy i umiejętnościach ! Ważna dla mnie była jej wielka empatia i troska wobec pacjenta. Serdecznie polecam jej gabinet FizjoArtis !

 • M
  Lokalizacja: FizjoArtis Gabinet sztuki fizjoterapeutycznejUsługa: ból kręgosłupa lędźwiowego

  Pani Aleksandra jest cudotworczynią! Dzięki niej ból znikł. Fachową opieką świetnie wyposażony gabinet oraz jego piękne wnętrze sprawia, niesamowity klimat. Pani Ola przemiła bardzo przyjemnie umila zabiegi rozmową, ma olbrzymią wiedzę i dach w ręku. Polecam wszystkim dzięki Pani Oli wkoncu poczułam ze są się funkcjonować bez bólu !

 • A

  Pani Aleksandra to najlepszy i najbardziej skuteczny fizjoterapeuta, do jakiego trafiłam. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, na pacjenta i jego problem patrzy całościowo - uważnie słucha, tłumaczy przyczyny danego stanu, przebieg rehabilitacji. Ból zmniejsza się już w czasie wizyty. Pani Ola szybko i skutecznie rozwiązała problem, z którym kilku fizjoterapeutów nie radziło sobie kilka miesięcy. Polecam ogromnie i dziękuję za dotychczasową pomoc.

 • A
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.pl

  Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalną i miłą osobą. Odpowiednio do mojego problemu dobrała ćwiczenia oraz zabiegi, dzięki czemu udało się całkowicie wyeliminować ból ramienia i odzyskać pełną mobilność. Przedstawiła mi również szereg ćwiczeń do wykonywania w domu, by problem już nie powrócił. Zajęcia odbywały się punktualnie, a w ich trakcie wszystko było tłumaczone. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoArtis Gabinet sztuki fizjoterapeutycznejUsługa: Fizjoterapia indywidualna 30 min (terapia manualna i/lub ćwiczenia)

  Pierwszy raz trafiłam na specjalistę, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, ból, który przeszkadzał mi w normalnym funkcjonowaniu, w końcu daje o sobie zapomnieć. Dodatkowo Pani Aleksandra jest przesympatyczną osobą i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Świetny fachowiec. Polecam!

 • Lokalizacja: FizjoArtis Gabinet sztuki fizjoterapeutycznejUsługa: Fizjoterapia indywidualna 30 min (terapia manualna i/lub ćwiczenia)

  Bardzo odpowiedzialne i fachowe podejście. Efekty były zauważalne już po pierwszej wizycie, natomiast sama terapia przebiegała bardzo szybko i sprawnie. Dzięki profesjonalnej opiece udało Nam się wyeliminować kontuzję i skorygować wadę postawy będącą jej źródłem, nie rezygnując jednocześnie z ( ważnej dla mnie) aktywności fizycznej.

  W trakcie zajęć nauczyłem się również bardzo wiele o swoim ciele, m.in. jak dbać o mięśnie po treningach i jak utrzymać prawidłową postawę na co dzień. Myślę, że wiedza ta powinna zmniejszyć ryzyko podobnych kontuzji w przyszłości :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online