Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Nie polecam. Nie dość, że 10 minutowa wizyta polega tylko na usg i ważeniu to jeszcze odbywa się w głupiej atmosferze, a co najważniejsze - tarczyca może i leczona, a reszta? Rozwalona całkowicie, a panią doktor to nie obchodzi, bo ona jest tylko endokrynologiem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niestety nie mogę polecić tej pani.
  Zdecydowałam się na leczenie u niej w związku z tym, że kiedyś pomogła mojej bliskiej znajomej, ale po pierwszej wizycie jestem pewna, że muszę zmienić endokrynologa i to na mężczyznę. Nie słuchała co do niej mówię o innych dolegliwościach, a chciałam wiedzieć czy może mieć na to wpływ tarczyca, nie interesowały ją inne wyniki, trochę mnie nastraszyła, bardzo skrępowana czułam się w jej obecności i ogólnie jej podejście czułam tak: "chcesz to sobie sprawdź inne rzeczy mnie interesuje tylko tarczyca" a wiadomo, że ma ona wpływ na bardzo wiele różnych procesów w organizmie więc mogła choć dwa słowa powiedzieć. Ponadto zapisała mi leki w taki sposób, że nie mogłam ich wykupić! Kazała się umówić za kilka miesięcy, ale niestety mnie już nie ujrzy. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • BARDZO , BARDZO DOBRA JEST PANI DOKTOR BAUMAN - ANTCZAK . Dzieki Pani Doktor wspaniale się czuje . Bardzo wnikliwie bada. Oby w Polsce byli tacy lekarze jak Pani Doktor Bauman- Antczak , to byloby wspaniale.
  Kto chce korzystac z bardzo dobrego leczenia , POLECAM Z CAŁEGO SERCA Panią Doktor.

 • J

  Po 4. latach leczenia choroby hashimoto doprowadziła mnie do takiego stanu, że gdyby nie własna czujność i dociekliwość, byłabym już na drugim świecie. Może jest dobra w leczeniu innych schorzeń, ale na pewno nie tarczycy!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  W zakresie leczenia choroby Hashimoto pani doktor jest bardzo słaba. Z internetu dowiedziałam się, ze przy tej chorobie trzeba robić dodatkowe badania, poza hormonalnymi. Okazało się, że mam skrajnie niski poziom witaminy B12, nie wiem, co by się stało gdybym bezgranicznie zaufała tej lekarce.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Dr potwierdziła mój dobry stan zdrowia tak samo jak uważał już dr seksuolog Więznowski.
  Inaczej twierdziła już na szczęście jest moją BYŁĄ partnerka co chciała zrobić ze mnie enucha i impotenta.
  Strzeszcie się panowie kobiet tych co psychicznie przebiegłe i cwane!
  Dziękuje p.dr Antczak za rzetelne badanie hormonalne i lekarskie oraz wyjaśnienia.
  Jestem zdrowy tylko zbyt przejmuje sie i zbyt miękim sercem, do takiego wniosku doszłem ...
  Dzięki Bogu są jeszcze wspaniali doktorzy!!

 • Pani Doktor zdaje się być dobrym specjalistą, całkiem miła. Ustawiła mnie na dobrych lekach tak, że teraz wszystko funkcjonuje jak powinno. Z drugiej jednak strony nie odpowiada bardzo wyczerpująco na pytania, raczej oszczędna w słowach. W dodatku w przypadku koniecznej operacji sugeruje wizytę u chirurga z którym współpracuje, co ilustruje "łańcuszek" przepływu pacjentów.

 • Zdecydowanie polecam! Leczę się u pani doktor od kilku lat po całkowitym wycięciu hashimoto z róznymi skokami TSH i dziwnymi poziomami FT3i4. Dopiero Jej udało się doprowadzić mój organizm do właściwego poziomu, co w konsekwencji dało mi cudowne dzieciaczki :)

 • W Poznaniu Pani doktór niestety nie pracuje już na 3Maja u prof.Drewsa,ani na Ratajczaka35 - u prof.Konteka i dr Wieznowskiego."Złapałem" p.doktór na Bogusławskiego w Centrum Alergologicznym,bo z prolaktyną sobie Doktór radzi super.
  Podobno u facetów częściej szwankuje prolaktyna niż testosterony.
  Ja mam już wszystko "normal"! Oleksiuk

 • Pani doktor może i miła i sympatyczna ale tylko i wyłącznie sugeruje się wynikiem TSH. Nie patrzy na wyniki FT3 i 4, które ja mam np. rozjechane.
  Poza tym zajmuje się tylko zmierzeniem ciśnienia, usg i ważeniem. Mi nic nie powiedziała o Hashimoto- co to za choroba. Sama dowiedziałam się z internetu. Gdyby nie porady koleżanek z netu nie wiedziałabym,ze przy mojej chorobie powinnam zbadac poziom ferrytyny i B12= niestety mam poważne niedobory co świadczy o anemii.A ona nie zwróciła na to uwagi. Zdiagnozowała u mnie tą chorobę ale niestety nie zabłysnęła kompetencją, dlatego przeszłąm do innego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

336

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.