Informacje o placówce

Gabinety

Cer-Medic

Przemysłowa 19

63-700, Krotoszyn, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Topczewski

  Urolog, lek.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

   Bardzo dziękuję za poszerzoną diagnostykę i leczenie, z czystym sumieniem polecam Doktora wszystkim pacjentom.

  • W
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Opieka urologiczna po operacji nerki i leczeniu sepsy urologicznej

   Delikatny, kulturalny dla pacjenta, trafny w diagnozie, skuteczny w leczeniu. Profesjonalne podejście.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Tomasz Rymer

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Polecam w 100 %. Lekarz konkretny,sumienne podejście do pacjenta. Wszystko mialem wytłumaczone tzw.łopatologicznie co i jak z zerwaniem mięśni w przedramieniu . Warto było czekać na wizytę. Panie doktorze dziękuję ????

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: chirurgia ortopedyczna

   Pan doktor bardzo mi pomógł, poskładał operacyjnie moją nogę po wypadku w pracy. Pogodny, miły, kompetentny i fachowy, tak mogę określić dr Rymera. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Adamczak-Ratajczak

  Neurolog, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Jestem pod wrażeniem. Szczegółowy wywiad, dokładna analiza wszystkich wyników. Byliśmy w gabinecie więcej czasu jak przewidziano w grafiku, pacjent jest najważniejszy. Polecam

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   Kompetentna, miła i sympatyczna Pani doktor. Słucha i poświęca czas pacjentowi. Szuka różnych rozwiązań problemu, analizując wszystkie za i przeciw.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Wioletta Braciszewicz

  Internista, Kardiolog,

  • V

   Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Grzegorz Bielaczyc

  Onkolog,

  • U

   Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Gorąco polecam. Znakomite podejście do pacjenta. A to, że pracuje w kilku miejscach świadczy źle o polskim państwie, a nie o lekarzu. Gdyby takich fachowców było więcej i byli odpowiednio wynagradzani to nie musieliby pracować w kilku miejscach. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy jak Pan Doktor Bielaczyc.

  • I

   .....byłam z wizytą u p.doktora .zostałam poinformowana dlaczego jest tak ....dostałam dużo informacji na temat mojej choroby...ciągle o niej myślałam teraz jestem spokojniejsza....panie doktorze jest pan profesjonalista...dziękuję i pozdrawiam..I.SZ.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dariusz Robert Horyza

  Chirurg,

  • M

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Horyzy. Jego diagnoza była prawidłowa a leczenie skuteczne. Polecam


 • Janusz Miętkiewicz

  Neurolog, lek.

  • M

   Doktor pomaga mi uporać się ze schorzeniami po udarze. Gdyby nie on zapewne byłabym w gorszym stanie. Leczenie przebiega dobrze, choć potrzeba dużo mojej siły, doktor stara się ją ze mnie wykrzesać. Na razie skutecznie. Polecam.

  • A

   Jak dla mnie lekarz z powołania. Leczyłam się u pana doktora z nerwicy. Nie trwało to krótko, w zasadzie chyba nigdy nie będę mogła o sobie powiedzieć, że jestem całkowicie wyleczona, ale czuję się znacznie lepiej, przede wszystkim normalnie funkcjonuje w świecie. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi, który ma w sobie ogromną cierpliwość i empatię.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Aleksandra Baumann-Antczak

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • Nie polecam. Nie dość, że 10 minutowa wizyta polega tylko na usg i ważeniu to jeszcze odbywa się w głupiej atmosferze, a co najważniejsze - tarczyca może i leczona, a reszta? Rozwalona całkowicie, a panią doktor to nie obchodzi, bo ona jest tylko endokrynologiem

  • Niestety nie mogę polecić tej pani.
   Zdecydowałam się na leczenie u niej w związku z tym, że kiedyś pomogła mojej bliskiej znajomej, ale po pierwszej wizycie jestem pewna, że muszę zmienić endokrynologa i to na mężczyznę. Nie słuchała co do niej mówię o innych dolegliwościach, a chciałam wiedzieć czy może mieć na to wpływ tarczyca, nie interesowały ją inne wyniki, trochę mnie nastraszyła, bardzo skrępowana czułam się w jej obecności i ogólnie jej podejście czułam tak: "chcesz to sobie sprawdź inne rzeczy mnie interesuje tylko tarczyca" a wiadomo, że ma ona wpływ na bardzo wiele różnych procesów w organizmie więc mogła choć dwa słowa powiedzieć. Ponadto zapisała mi leki w taki sposób, że nie mogłam ich wykupić! Kazała się umówić za kilka miesięcy, ale niestety mnie już nie ujrzy. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Bartosz Adamiec

  Ginekolog,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jeśli o mnie chodzi nie mogę nic złego powiedzieć na temat doktora.Prowadzi moją ciążę i jak do tej pory wszystko jest dobrze.

  • Nieprzyjemny jako człowiek. W trakcie wizyty zerka co chwilę na zegarek. Cytologię przeprowadza raz na trzy lata. Badanie wraz z wizytą i wypisaniem recepty na antykoncepcję trwa trzy minuty. Dr Adamiec odmawia skierowania na badania hormonalne, choć wg mnie są ku temu powody. Kategorycznie odmawia również wystawienia recepty na jakikolwiek środek przeciwbólowy czy rozkurczowy , pomimo zgłaszanych przeze mnie silnych bóli menstruacyjnych. Po takie środki jak i skierowanie na badania hormonalne mam się zgłosić do internisty. Może w prywatnej praktyce jest lepszym lekarzem. Na NFZ nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Grażyna Grzelczak

  Dietetyk,

  • M

   Wspaniały specjalista. Panią Grażyna cechuje wiarygodność, zaangażowanie, cierpliwość no i przede wszystkim wiedzą i doświadczenie! Przemiły kontakt. Odpowiada na każde pytanie nawet te przesłane drogą elektroniczną.
   Pomimo źle prowadzonej niedoczynności tarczycy i stanu zapalnego typu Hashimoto udało się schudnąć nawet poniżej zalecanej prawidłowej wagi.
   Jedząc przy, placki ziemniaczane, biały chleb, ziemniaki, spaghetti i wiele innych pyszności pani dietetyk udowodniła że nawet z powolnym metabolizmem i opornym Hashimoto można smacznie schudnąć! Poza ubytkiem wagi poprawiły się wyniki krwi, samopoczucie, cera, oczy zaczęły błyszczeć. ...słowem stałam się piękniejsza. Baaaardzo mi pomogła i za to będę wdzięczna pani Grażynie już zawsze!
   Dodam że pani dietetyk jest bardzo rozsądna w zleceniach dietetycznych. Przy odchudzaniu w chorobach auto immunologicznych rozsądek jest niezbędny! Żadnych skrajnych zaleceń, normalne jedzenie indywidualnie dostosowane do gustu i smaku pacjenta. Wszystko w diecie mi odpowiadało.
   Oczywiście sam gabinet profesjonalnie wyposażony, waga mierząca wszystkie niezbędne parametry ilość tkanki tłuszczowej, wody, wagę kości. Poza jadłospisem pacjent otrzymuje karty informacyjne dla lekarza z informacjami ile wynosiła początkowa waga, wyniki badań laboratoryjnych (zawsze na.pierwszej wizycie szeroki wywiad pod kątem chorób, przyjmowanych leków itp) zakres kaloryczności przepisanej diety wraz z pozostałymi zaleceniami. Z takimi informacjami lekarz prowadzący ma czarno na białym profesjonalny opis ile pacjent schudł w jakim tempie w jakim stosunku ubytku tkanki tłuszczowej do masy mięśni.
   Z perspektywy czasu wiem, że nie warto było eksperymentować na sobie różnych niezdrowych diet z Internetu. Ale mądry polak po szkodzie. Warto warto warto zwłaszcza ze dieta można tak wspomóc tradycyjne leczenie i to w tańszy, zdrowszy no i przyjemniejszy sposób :)
   Pani dietetyk pomogła mojej mamie, cioci, koleżankom, mamom moich koleżanek uff długo by wyliczać. ...
   Słowem polecam!

  • Z

   Bardzo dobry i mądry Dietetyk.Jeśli dostosujesz się do zaleceń osiągniesz zamierzony efekt.Utrata wagi bez szkodliwosci dla zdrowia sprawdzona.Szczerze polecam.