Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Jantar

Piłsudskiego 7A

63-400 , Ostrów Wielkopolski , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego

  Profesjonalny, rzeczowy i życzliwy. Rozwiał moje wątpliwości. Zaproponował zabieg i konkretne leczenie. Serdecznie polecam Pana Profesora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja flebologiczna

  Pan Profesor przemiły czlowiek, zyczliwy a przede wszystkim slucha pacjenta co ma do powiedzenia, konkretny, objasnil moj przypadek i wdrożył dalszy etap leczenia. Szczerze polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja angiochirurgiczna

  Pan Profesor pełen profesjonalizm. Operował mnie i uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim, będę wdzięczna do końca życia ,Dziękuję z całego serca . Takich lekarzy z taką wiedzą medyczną jak Pan Profesor dzisiaj ze świeczką szukać


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Doktor konkretnie przedstawił zalecenia po przeprowadzonym usg, lekarz godny polecenia na przyszłość na pewno dokonam ponownych konsultacji.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Profesor dokładnie i rzeczowo wystawił diagnozę, oraz zaproponował leczenie. Polecam z pełnym przekonaniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Miętkiewicz Inny

  Lekarz spóznił sie 1h po czym gdy weszłam do gabinetu usłyszłam "niech Pani mówi szybko bo dużo mam dziś ludzi" gdy zaczełam mówić co mi dolega Pan doktor najbardziej był zainterosowany o nazwiska lekarzy u jakich byłam po czym z rozbawienie mówił" a to znam bardzo dobrze" cały czas mi przerywał nie byłam nawet w stanie powiedzieć dobrze dlaczego do niego przyszłam...byłam w stanie powiedzieć dosłownie 1/3 objawów które mam. musiałam sama podsuwać rozwiązania mojego problemu bo inaczej wypusicł by mnie bez żadnych badań.. zapytałam czy to może być SM"a no może" a może borelioza ? i wtedy oczy rozbłysły... "oooo! może sam mam.." cała wizyta trwała 10 minut z czego przez 4 dyktował pielegniarce jak mi napisać mi skierowanie do szpitala. Pan doktor zapytał mnie też o wiek.. gdy odpowiedziałam że mam 28 lat powiedział " i choroby sobie Pani szuka" Reasumując... otrzymałam zerową pomoc ze strony Pana doktora...Nie polecam!..


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja angiochirurgiczna

  Do Profesora trafiłam w kwietniu z polecenia innego lekarza. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalizm, zaangażowanie, ogromna wiedza i doświadczenie Profesora przywróciło radość życia. Dzisiaj jestem szczęśliwą kobietą, żoną. Przykre dolegliwości związane z żylakami miednicy małej odeszły w zapomnienie. Świat będzie piękniejszy gdy bedą nas otaczali tacy ludzie jak Pan Profesor. Z całego serca dziękuję!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego

  Lekarz odpowiadał na wszystkie pytania, badanie było przeprowadzone dokładnie i rzetelnie. Pełen profesjonalizm. Atmosfera wizyty przyjazna. Polecam każdemu.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego

  Jestem pod ogromnym wrażeniem wizyty u Doktora pelna kultura wszystko wyjaśnia ze szczegolami jestem pod wrażeniem nie zbywa pacjenta dopracowany każdy szczegół i doprecyzowany .Dziękuję


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis konsultacja chirurga naczyniowego

  Profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem .
  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Miałam kontakt z profesorem kilka lat wcześniej kiedy operował moją mamę , cieszę się , że nadal mogę liczyć na jego fachową pomoc i zaangażowanie podczas każdej wizyty.
  Serdecznie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania