lek.

Agnieszka Szymczak-Biały

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz Agnieszka Szymczak-Biały posiada bogate doświadczenie ostro-dyżurowe, szczególnie z zakresu położnictwa, zdobywane między innymi w Guy’s and St Thomas’ Hospital w Londynie, Szpitalu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Bardzo przyjemna wizyta, Pani doktor tłumaczyła przebieg badań, odpowiadała na pytania, bezbolesne badanie, bezstresowo. Polecam!

  Agnieszka Szymczak-Biały2018-08-16

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona:)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie mogę polecić wizytę u Pani doktor. Dokładny wywiad, wszystko odbyło się bez pośpiechu, delikatnie i rzeczowo. Na każde pytanie uzyskałam bardzo wyczerpującą odpowiedź. Atmosfera była bardzo przyjemna, uśmiechnięta Pani doktor sprawiła, że wizyta odbyła się bez skrępowania. Każdemu serdecznie polecam!

  Agnieszka Szymczak-Biały2018-08-16

  Dziękuję!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  To nie była moja pierwsza wizyta ale też innego lekarza już nie chcę. Pani Doktor jest lekarzem z powołania, mało takich w dzisiejszych czasach. Wszystko wyjaśni i rozmawia jak z koleżanką a nie pacjentka. Pozdrawiam w 200%!!!

  Agnieszka Szymczak-Biały2018-07-30

  Dziekuję bardzo za miłe słowa:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyty odbywają się bez pośpiechu. Badanie wykonywane delikatnie, z wcześniejszym uprzedzeniem o czynnościach. Pani Doktor z ogromną życzliwością odpowiada na wszelkie pytania. Specjalista godny polecenia.

  Agnieszka Szymczak-Biały2018-08-16

  Dziękuję.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta w przyjaznej atmosferze z uśmiechniętą Pani Doktor. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, a badania przeprowadza profesjonalnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam

 • B

  Wizyta w miej atmosferze, rzetelne i dokładnie Pani doktor odpowiadała na pytania. Szczegółowo określa jakie czynności wykonuje i w jakim celu. Ogólnie bardzo gorąco polecam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie. Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani doktor na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • E
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

  Miła i sympatyczna atmosfera podczas wizyty, pani doktor chętnie udzielająca odpowiedzi, prezentowała sporą wiedzę w swojej dziedzinie

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania okresowe

  Pani Agnieszka rozpoczęła wizytę punktualnie (+1). Niestety nie była przygotowana do wizyty: w systemie powinna mieć informacje dotyczące mojej historii (daty ostatnich wizyt i badań), i była niezadowolona, że sama nie pamiętam kiedy jakie badania miałam robione.
  Poprosiłam ją o wystawienie skierowania na zestaw badań. Zabrakło mi chęci wytłumaczenia problemów i na koniec rzuciła kąśliwą uwagą. Przykro mi kiedy przychodzę do lekarza z problemem a w zamian nie otrzymuję wsparcia.

  Agnieszka Szymczak-Biały2018-07-11

  Szanowna Pani,
  bardzo mi przykro, że jest Pani niezadowolona z wizyty.
  Sądzę, że kilka kwestii, które Pani poruszyła, wymaga wyjaśnienia.
  Pani wizyta odbyła się w jednej z tzw. sieciówek medycznych i była pierwszą wizytą u mnie. Każda wizyta, a szczególnie pierwsza u danego lekarza, składa się z badania podmiotowego i przedmiotowego pacjenta. Badanie podmiotowe, czyli wywiad lekarski, obejmuje m.in. przebyte choroby, wykonywane w przeszłości badania itd. Tak więc to, co Pani określiła jako nieprzygotowanie do wizyty z mojej strony, było podstawowym elementem prawidłowej wizyty lekarskiej. Co więcej, jak sama Pani zauważyła - w systemie powinny być Pani wizyty, czy badania, ale nie zawsze tak jest. Część badań i wyników do niedawna była wydawana tylko w formie papierowej. Istotnym jest także, że pacjentki często leczą się i badają także poza danym miejscem, w tym przypadku wspomnianą "sieciówką". Chcąc więc posiadać pełen obraz Pani historii medycznej, jestem zmuszona zadawać pytania o poprzednie wizyty i badania. Przepraszam, jeśli poczuła się Pani tym urażona.
  Zgłosiła się Pani z prośbą o skierowania na badania. Nie zgłaszała Pani żadnych dolegliwości, czy problemów. Nie zadawała Pani pytań. Moją "pogadankę" na temat profilaktyki, związaną z Pani prośbą o badania, potraktowała Pani jako "kąśliwą uwagę". Jako lekarz, nawet jeśli prywatnie zgadzam się z danym postępowaniem, nie mogę pochwalać pewnych zachowań i mam obowiązek udzielić Pani informacji na ten temat. Nie oznacza to w żaden sposób mojej złośliwości. Pani tryb życia i postępowania jest całkowicie Pani prywatnym wyborem. Jednak, kiedy udaje się Pani do fachowca, musi Pani liczyć się z faktem otrzymania porady medycznej, która nie zawsze jest wygodna dla pacjenta.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo miła, dociekliwa rzetelna, odpowiadała na wszystkie moje pytania bez zniecierpliwienia. Pani doktor uprzedzala o wykonywaniu danej czynności podczas badania, które było bezbolesne. W gabinecie można czuć się bardzo komfortowo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Agnieszka Szymczak-Biały posiada bogate doświadczenie ostro-dyżurowe, szczególnie z zakresu położnictwa, zdobywane między innymi w Guy’s and St Thomas’ Hospital w Londynie, Szpitalu św. Rodziny w Poznaniu, Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, Szpitalu Średzkim, Szpitalu w Obornikach Wielkopolskich.

  Na co dzień można ją spotkać w Szpitalu św. Rodziny w Poznaniu. Współpracuje też z grupą LUX MED w Poznaniu. Przyjmuje prywatnie w Centrum Medycznym Lekarze w Poznaniu Klinice Grunwaldzkiej w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Spychalscy w Środzie Wielkopolskiej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Wydział Lekarski.

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Guy’s and St Thomas’ Hospital w Londynie. Członek Royal College of Obstetrics and Gynaecology.
 • Kurs w zakresie operacyjnej laparoskopii ginekologicznej (Hands on Gynaecological Laparoscopy), Guy’s and St Thomas’ Hospital, London UK
 • Diagnostyka i leczenie uszkodzeń krocza trzeciego i czwartego stopnia (Third and Fourth Degree Perineal Tears & Episiotomy), Croydon University Hospital, London UK
 • Podstawowe umiejętności z położnictwa i ginekologii (Basic skills in Obstetrics and gynaecology) Royal College of Obstetrics and Gyanecology, London UK
więcej

Certyfikaty

 • Agnieszka Szymczak-Biały, ginekolog w mieście Poznań - Certyfikaty

Zdjęcia