Centrum Medyczne Spychalscy powstało z myślą o pacjentach na każdym etapie ich życia. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie ze światowymi standardami. Ciągłe doskonalenie wiedzy oraz szeroki zakres s... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Spychalscy

Strzelecka 33

63-000 , Środa Wlkp. ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Spychalscy powstało z myślą o pacjentach na każdym etapie ich życia. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie ze światowymi standardami. Ciągłe doskonalenie wiedzy oraz szeroki zakres szkoleń gwarantuje naszym Pacjentom bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz usług specjalistycznych w połączeniu z nowoczesnym sprzętem diagnostycznym czyni naszą placówkę bezkonkurencyjną.
Chcemy, by Pacjent pojawiając się w naszym Centrum, miał możliwość skorzystania kompleksowo ze wszystkich dostępnych badań. To właśnie dlatego, stale otwieramy kolejne gabinety lekarskie z dodatkowymi specjalistami. To wszystko dla Was.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szymczak-Biały Inny

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor jest konkretna, wszystko tłumaczy. Kieruje młode kobiety na badania (usg piersi). Wszystko na plus! Polecam

  lek. Agnieszka Szymczak-Biały

  Dziękuję!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szymczak-Biały Inny

  Byłam u wielu specjalistów szukając pomocy, aż trafiłam na odpowiedniego lekarza. Po raz pierwszy moje wątpliwości zostały rozwiane. Pani doktor odpowiadała bardzo szczegółowo na moje pytania, jest bardzo kompetentna. Widać też, że zależy jej na zdrowiu pacjentki, jest bardzo empatyczna i rzetelnie podchodzi do sprawy. Moim zdaniem jest to lekarz z powołania. Na pewno wrócę ponownie.

  lek. Agnieszka Szymczak-Biały

  Bardzo miło mi to czytać, dziękuję.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Maciejewski konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor od początku był nieprzyjemny i nieprofesjonalny. Kazał mi zrobić zdjęcie USG swoim telefonem, bo jak twierdził nie może go wydrukować. Stwierdził, że moja córka może mieć dysplazję stawu biodrowego i zalecił szerokie pieluchowanie, swoją drogą odradzane przez fizjoterapeutów. Swojej diagnozy nie chciał wpisać w książeczkę zdrowia córki. W ogóle nie zdobył mojego zaufania, dlatego tego samego dnia pojechałam na wizytę do innego specjalisty, który stwierdził, że stawy biodrowe córki rozwijają się w 100% prawidłowo, wydrukował mi USG oraz opis i sporządził notatkę w książeczce zdrowia. Odradzam wizytę u pana doktora, bardzo mnie zestresował swoją diagnozą. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z jego usług.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szymczak-Biały Inny

  Pani Doktor jest zawsze bardzo sympatyczna, zaangażowana w swoją pracę oraz naprawdę profesjonalna. Chodzę od paru lat. Polecam z całego serca :)

  lek. Agnieszka Szymczak-Biały

  Dziękuję!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szymczak-Biały Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor przedstawiła mi opcje postępowania, razem wybrałyśmy optymalną metodę dla mnie. Wizyta w przemiłej atmosferze i choć na początku bardzo się stresowałam, po chwili rozmowy z panią doktor byłam już rozluźniona. Polecam!

  lek. Agnieszka Szymczak-Biały

  :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Grętkiewicz-Tomczyk Inny

  Lekarz jakich mało! Dokładna,konkretna,sumienna, rzetelna, mega empatyczna,wzbudzająca zaufanie,przyjazna dla pacjentki. Pani Doktor, dziękuję.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szymczak-Biały Inny

  Czuję się zawiedziona! Pani Doktor opryskliwa i mało empatyczna. Sugerowałam się pozytywnymi opiniami, jednak był to błąd.Wizyta miała przebieg ekspresowy.Ironizowała każde pytanie . Odpowiedzi były lakoniczne i niesprecyzowane. Bardzo subiektywne podejcie do tematu. Krytyka innych lekarzy. Słabo to wyszło.Szkoda.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Kwiatek Inny

  Lekarz idealny. Miły, pomocny i przede wszystkim posiadający fachową wiedzę i ogromne doświadczenie. Diety proste, tanie, skuteczne i odpowiadające indywidualnym preferencją pacjenta. Każda wizyta u Pana doktora to czysta przyjemność. Rozmowa przebiega zawsze w sympatycznej atmosferze. Polecam z całego serca.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Grętkiewicz-Tomczyk Inny

  Pani Ania podchodzi do tematu indywidualnie, jest spokojna mówi zrozumiale dla pacjenta. Jest zawsze uśmiechnięta.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Waldemar Wojnowski Inny

  Wizyta byle szybko, empatii zero, byłem ostatnim pacjentem i chyba Pan doktor bardzo się spieszył gdzieś, bo dawno nie poczułem się tak niewysłuchany i zwyczajnie "olany", a problem mam poważny, bo tracę słuch. Po ekspresowym płukaniu uszu słuch stał się jeszcze gorszy. Żaden laryngolog nie wykonał mi płukania w tak szybkim tempie, a zwykle kiedy zwracam uwagę, że słyszę gorzej płukanie jest powtarzane. Pan doktor przepisał mi leki głównie na alergię z tego co sprawdziłem. Oczywiście nie jestem lekarzem, żeby kwestionować te leki, ale na pewno zweryfikuję je u innego specjalisty. Na pytanie czy jest to efekt infekcji usłyszałem "poprzedni lekarz Panu tego nie wyjaśnił?" Gratuluję podejścia do pacjenta, w połowie wizyty po prostu chciałem już tylko stamtąd wyjść, bo każde pytanie było zwyczajnie zbywane w nieprzyjemny sposób. Mam nadzieję, że Pan to przeczyta i pomyśli chociaż chwilę nad tym co tu napisałem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz