Lek. dent.

Agnieszka Szcześniak-Topór verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

 • Best Dent Stomatologia ul.Powstańców śląskich 85 lok.U5 01-355 Warszawa

  Powstańców Śląskich 85 lok.U5, Bemowo, 01-355 Warszawa, mazowieckie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • G

  Pani Agnieszka to bardzo nie tylko profesjonalny lekarz, ale także miła i ciepła osoba. Z chęcią tłumaczy wykonywany zabieg i pokazuje efekty. Az chce się wracać do takich stomatologów!

  Gosia K.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Sylwia Ossowska-Łukasik
  Sylwia Ossowska-Łukasik
  Stomatolog, Protetyk, Lekarz medycyny estetycznej
  Narwik 12 lok.U2, Warszawa
  Lekarz poświęcił mi więcej czasu niż było to zaplanowane wcześniej, a także wykazał się starannością podczas przeglądu,… więcej

  Anita Śmiech
  Anita Śmiech
  Ortodonta, Stomatolog
  Coopera 12G, Warszawa
  Pani Doktor jest bardzo kompetentną, profesjonlną i przemiłą osobą.Przyjęła mnie na wizytę awaryjną, mimo tego,… więcej

  Paweł Polakowski
  Paweł Polakowski
  Stomatolog
  Erazma Ciołka 35 lok.30, Warszawa
  Poszłam do Doktora Polakowskiego z zamiarem wyrwania zęba. Nic bardziej mylnego! Będzie leczony i przy okazji korzystając… więcej

  Anna Polakowska
  Anna Polakowska
  Stomatolog
  Erazma Ciołka 35 lok.30, Warszawa
  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, po raz pierwszy miałam leczone zęby od dawien dawna i nie było tak strasznie… więcej

  Katarzyna Ludwików
  Katarzyna Ludwików
  Stomatolog, Ortodonta
  Powstańców Śląskich 85 lok.U5, Warszawa
  Leczenie przebiegło sprawnie, zgodnie z cennikiem i w czasie o którym mówiła Doktor na początku , jestem bardzo… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  NAJLEPSZA STOMATOLOGIA DLA CAŁEJ RODZINY

  Od 2006 roku, kiedy to otworzyłam Praktykę Stomatologiczną bestDent na warszawskim Bemowie, pomagamy naszym pacjentom w utrzymaniu zdrowego i pięknego uśmiechu na każdym etapie życia.
  Naszą intencją jest służyć naszym pacjentom wiedzą, doświadczeniem, najwyższą starannością swej pracy, ale także dobrym słowem, wyrozumiałością i zrozumieniem w rodzinnej atmosferze nowoczesnego gabinetu.
  Bardzo cieszę się, że naszymi pacjentami są całe rodziny. Mamy już liczną grupę pacjentów, z którymi znamy się jeszcze ‘’sprzed urodzenia’’, kiedy to odwiedzali nasz gabinet jeszcze w brzuchu mamy. Szczególną grupą pacjentek są bowiem dla nas kobiety w ciąży, którym służymy radą także w kwestii pielęgnacji jamy ustnej maleństwa. Rodzice siadając na naszym komfortowym fotelu stomatologicznym dają swym pociechom doskonały przykład jak dbać o zęby, aby były one zdrowe i piękne przez całe życie.
  Dla dzieci mamy kolorowe wypełnienia z brokatem, bezigłowe znieczulenia, piękne nagrody po wizycie.
  Dorosłym oferujemy małoinwazyjne odbudowy adhezyjne z włókien szklanych, najwyższej jakości estetyczne wypełnienia technika warstwową, śnieżnobiały uśmiech dzięki wybielaniu, licówkom, koronom pełnoceramicznym.
  Odtwarzamy brakujące zęby, stosując nowoczesne mosty adhezyjne z włókien szklanych, pełnoceramiczne korony i mosty, estetyczne i funkcjonalne bezmetalowe protezy elastyczne oraz implanty.
  Łatwiej zapobiegać niż leczyć , dlatego na pierwszym miejscu jest dla nas PROFILAKTYKA. Próchnica wcześnie wykryta to krótka, bezbolesna i mniej kosztowna wizyta i brak powikłań w przyszłości. Zawsze w dogodny dla pacjenta sposób przypominamy o wizytach kontrolnych i profilaktycznych co 6 miesięcy dorośli i co 3 miesiące dzieci.
  Wszystkie zabiegi wykonujemy kierując się zasadą ‘’mini-max’’ tj minimalnej ingerencji i maksymalnego efektu.
  Rozsądnie podchodzimy do problemów stomatologicznych starając się wraz z pacjentem wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.
  Nie ma nic cenniejszego niż NATURA dlatego z szacunkiem podchodzimy do opracowania tkanek zęba i kości. Kierujemy się zasadą oszczędnego opracowania zęba przy leczeniu zachowawczym i protetyce oraz szanowania kości podczas usuwania zębów. Staramy się jak najdłużej zachować ząb własny pacjenta wiedząc, że żaden implant nie zastąpi naturalnego zęba, który za pomocą nerwów i naczyń połączony jest z całym organizmem. Odbiera on bodźce dotykowe, termiczne, nacisku i przekazuje je do centralnego układu nerwowego, wywołując odruchową reakcję zwrotną. Naturalny ząb, przenosząc fizjologiczne obciążenia na kość najlepiej chroni ją przed zanikiem.
  Pomagamy pacjentom z paradontozą w jak najlepszym utrzymaniu właściwej higieny, szynujemy rozchwiane zęby włóknem szklanym lub szynoprotezą. Przeprowadzamy zabiegi odtwarzające ubytki w kości.
  Zdrowy styl odżywiania to nie tylko zdrowe zęby, smukła sylwetka, ale także dobre samopoczucie każdego dnia. Dlatego propagujemy wśród naszych pacjentów zdrową, naturalną i ekologiczną dietę.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Usługi

  Best Dent Stomatologia ul.Powstańców śląskich 85 lok.U5 01-355 Warszawa

  Powstańców Śląskich 85 lok.U5, Bemowo, 01-355 Warszawa, mazowieckie

  Odbudowa zębów od 200 zł
  Protezy od 1 200 zł
  Korony od 890 zł
  Mosty od 1 500 zł
  Piaskowanie od 150 zł
  Implanty od 3 000 zł
  Lakierowanie zębów od 100 zł
  Wypełnienie kolorowe dziecięce od 100 zł
  Badanie stomatologiczne 50 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Pani Agnieszka to bardzo nie tylko profesjonalny lekarz, ale także miła i ciepła osoba. Z chęcią tłumaczy wykonywany zabieg i pokazuje efekty. Az chce się wracać do takich stomatologów!

   Gosia K.

  • M

   Zacznę od tego, że straszny ze mnie panikarz. Szczególnie na fotelu dentystycznym. Jeszcze do niedawna każda wizyta wiązała się z koniecznością zaaplikowania mi znieczulenia. Bez względu na to ile i jak duże ubytki były robione... do czasu.... Do Pani dr Agnieszki Szczęśniak-Topór trafiłam zachęcona opiniami w internecie. I nie zawiodłam się. Pani doktor bardzo sympatyczna, miła i ciepła. Spokojnie tłumaczy każdy zabieg, jest wyrozumiała i empatyczna. Podczas wizyty udało się naprawić moje 3 zęby, a co najważniejsze zupełnie bezboleśnie! Bez znieczulenia, szybko i w cudownej atmosferze. Będę wracać! Szczerze polecam! :)

  • T

   Trafiłem do gabinetu Best Dent z polecenia moich znajomych. Wizyty w tym gabinecie pozowliły mi wreszcie zakończyć problemy z zębami, które miałem leczone już wcześniej u innych stomatologów. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego leczenia ze względu na efekty, profesjonalizm Pani dr Agnieszki Sześniak-Topór oraz jej zespołu oraz ogólną atmosferę w gabinecie. Skorzystałem także z konsultacji implantologicznej u Pani dr Julia Reymont, która przedstawiła mi dokładny proces leczenia. Dlatego zdecydowałem się na dalsze leczenie. Bardzo polecam ten gabinet wszystkim, którym zależy na dobrze wyleczonych i pięknych zębach.

  • D

   Do gabinetu trafiłam można powiedzieć z ulicy, z bolącym zębem. Zawsze ze strachu przed dentystą czekałam do ostatniej chwili. Od dnia dzisiejszego to się zmieni :) !!!
   Pani dr Agnieszka jest w 100% profesjonalistką ! Odniosłam wrażenie, że bardzo lubi swój zawód, co przekłada się na zadowolenie pacjenta. Z wielką precyzją i delikatnością wykonała wszystkie czynności. Kolejne wizyty będą czystą przyjemnością. A mój uśmiech szeroooooki :)

  • Dziś pierwszy raz byłam u Pani doktor. Jestem pacjentem trudnym, histerycznym i mam duuuże problemy z uzębieniem. Panią Agnieszkę znalazłam dzięki tej stronie i z uwagi na bardzo dobre opinie - postanowiłam zaryzykować.
   Po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że znalazłam dentystę mojego życia. Pani doktor jest w każdym calu profesjonalistką. Począwszy od Jej empatycznego podejścia do pacjenta a skończywszy na zawodowej rzetelności. Dodatkowo - cenowo bardzo przystępna. Polecam każdemu zębowemu tchórzowi.

  • P

   Z dzieciństwa "dentysta" kojarzy mi się ze strachem, kiedy to podczas lekcji wywoływana byłam na kolejną wizytę, która zawsze była dla mnie traumatycznym przeżyciem, kojarząc się tylko z bólem, strachem i obawą.
   Dziś, dzięki temu, że w końcu wiem, że trafiłam "we właściwe ręce" każda możliwość "wywołania" mnie znów do pięknego, estetycznego gabinetu, w której króluje doktor Agnieszka zawsze jest tylko miłym doznaniem. Powtarzam i będę powtarzać: "nie bójmy się wizyt u stomatologa". Dobry stomatolog = tylko dobre doznanie.
   U doktor Agnieszki leczymy się wraz z moim mężem od bardzo długiego czasu, a każda z tych wizyt jest dla nas czymś wyjątkowym. Wyjątkowa atmosfera, jaką można odczuć zaraz po wejściu do poczekalni i wszystko to, co już zaczyna nas otaczać w poczekalni (zabawki dziecięce, prace wdzięcznych małych pacjentów), uśmiech witającej Pani asystentki a na koniec "niezmordowana" doktor Agnieszka, która pyta: co dziś robimy? Pani doktor, powinna się Pani zastanowić nad zmianą nazwy gabinetu z "Best dent" na "Denta Spa Agnes".
   Dużo by tu pisać, że miło, że nie boli, że wszystko wyjaśnione no i przede wszystkim dobrze zaleczone. Można by się rozpisywać, ale ja pisać nie będę, ja po prostu WSZYSTKIM POLECAM Doktor Agnieszkę z czystym sumieniem. Warto przyjechać, nawet z drugiego końca Warszawy !

  • P

   Pani Dr Szcześniak jest moim lekarzem od lat i pomimo darmowej opieki dentystycznej w ramach firmowego abonamentu, leczyć zęby przychodzę wyłącznie do jej gabinetu.
   Jest uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy i leczy tak, że nie boli. Niby wszędzie można dostać znieczulenie, a tylko do niej chodzę bez stresu, że nie będę cierpiał na fotelu, a potem jeszcze godzinami w domu, jak to bywało w przypadku różnych innych.
   Miałem leczenie kanałowe, proste wypełnienia i usuwałem ósemki. Najlepszy lekarzy od zębów w Warszawie.

  • E

   Pełen PROFESJONALIZM! Jestem Pacjentką Pani dr Agnieszki Szcześniak- Topór od wielu miesięcy (moje dzieci natomiast od wielu lat) - wcześniej uczęszczałam do znanych prywatnych klinik w pobliżu domu - do czasu wystąpienia niepokojących objawów pomimo regularnych konsultacji stomatologicznych. Teraz jestem na drodze pełnego wyleczenia. A zabieg usunięcia ósemki, o którym krążą legendy, przeszłam bezboleśnie i bez powikłań:)
   Fachowa pomoc i fantastyczne podejście do każdego Pacjenta (także tego małego!) sprawiają, że nie szukamy już nowych miejsc!
   Dodam jeszcze, że goście z zagranicy przybywający do mnie, również korzystają rodzinnie z usług Pani Doktor i są bardzo zadowoleni.
   Pozdrowienia i Podziękowania dla WSPANIAŁEJ Pani Doktor!

  • K

   Gorąco polecam Panią Doktor - leczy całą moją rodzinkę i to od lat. Nigdy nie było ŻADNEGO kłopotu z jakimkolwiek zębem prowadzonym przez Panią Agnieszkę, zawsze udziela wyczerpujących informacji nt. tego co i dlaczego robi oraz jak dalej postępować. Profesjonalna i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta - moja córka zaczęła chętnie chodzić do dentysty, czego nie zanotowałam z żadnym innym specjalistą i to nie tylko stomatologiem :) A doświadczenia w tym zakresie nabyliśmy podczas Jej długiego leczenia ortodontycznego oraz koniecznością interwencji chirurga szczękowego. Gorąco polecam !

  • I

   Pani Agnieszko bardzo dziękuję za wspaniałe wykonanie mojego uzębienia. Piękne dzieło. Pani lek.dent Agnieszka Szcześniak-Topór pracuje profesjonalnie, przez ostatni czas leczyła moje zęby i wykonała most, który przechodzi moje najśmielsze oczekiwania, w ogóle nie widać różnicy z prawdziwymi zębami. Polecam każdemu wizyty u Pani Agnieszki, na pewno nie będziecie zawiedzeni, a wręcz przeciwnie będziecie zachwyceni pracą, rzetelnością wykonania i podejściem do pacjenta. Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional