Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


511 07..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


32 754..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i zastosowała skuteczne leczenie.Traktuje pacjenta holistycznie, przeprowadza specjalistyczne badania ginekologiczne, jak również zleca badania dające obraz funkcjonowania całości organizmu. Dzięki przeprowadzonym zabiegom oraz leczeniu moje endometrium osiągnęło normę. Reasumując: dr Solecka postawiła trafną diagnozę, zastosowała skuteczne leczenie. Moim zdaniem dr A. Solecka jest bardzo dobryn profesjonalnym lekarzem oraz pełnym empatii człowiekiem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest lekarzem niezwykle oddanym swojej profesji. Potrafi zaopiekować się pacjentką od początku do końca. Byłam u wielu ginekologów ale u żadnego dwa razy. Pani doktor objęła mnie troskliwą opieką i oprowadziła przez trudny czas, kiedy zmagałam się z mięśniakiem macicznym. świetnie przeprowadziła operacje laparoskopowa usunięcia macicy, gdyż mięśniak zajął jej znaczną część. Po operacji Pani doktor wydała stosowne zalecenia dzięki którym czuje się swietnie. Również dzięki badaniu USG piersi wykryto u mnie niepokojąca torbiel. pani doktor i tym razem wytyczyła właściwa ścieżkę postępowania by pozbyć się tej uciążliwości. polecam wizytę u niej wszystkim koleżankom. Z pewnością uzyskają natychmiastową i profesjonalną pomoc przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Bardzo sympatyczna, godna zaufania, pogodna, ciepła osoba o ludzkim podejściu do pacjenta. Trafiłam do niej, gdyż nie mogłam zajść w ciążę. Staraliśmy się z mężem od przeszło 2 lat. Dopiero Pani Doktor zleciła nam szereg badań i przy pierwszej stymulacji byłam w ciąży. Prowadzenie ciąży u Pani Doktor było czystą przyjemnością. Zawsze dokładnie zrobione USG, szczegółowy wywiad, natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek niepokojące objawy. Swoją ciążę zakończyłam w 37 tyg. cięciem cesarskim, gdyż w innym wypadku mogłoby to się źle skończyć dla mojego dziecka. Blizna po CC jest u mnie w ogóle nie widoczna. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Witam godna polecenia pani doktor konkretną miła i skuteczną zawsze wysłucha pacjenta.Zabieg miałam usunięcie macicy metoda laparoskopową,rekonwalescencja po zabiegu bez porównania po cięciach podbrzusza .Jeszcze raz polecam naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam Panią Doktor z całego serca . Jest najwspanialszym lekarzem jakiego spotkałam w życiu. Pełna empatii i zaangażowania. Bardzo dokładnie wykonuje każde badanie i bardzo szybko reaguje na niepokojące ją objawy. To Pani Doktor trafnie zdiagnozowała u mnie chorobę, którą lekceważyli inni lekarze i to dzięki niej jestem dziś szczęśliwą mamą. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży. Bardzo dokładnie przez całe 38 tygodni ciąży sprawdzała czy ze mną i przede wszystkim z maleństwem jest w porządku. Dzięki jej ogromnej wiedzy i fachowemu podejściu zawsze wiem ze jestem w dobrych rękach. Z chęcią odpowiada na każde pytanie i zawsze służy pomocą. Nigdy nie ignoruje zglaszanych przez pacjentkę objawów. Zleca dużo badań i to bardzo duży plus ponieważ lepiej zrobić dwa badania więcej niż o jedno za mało. Naprawdę z czystym sumieniem i całym sercem polecam Panią Doktor.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MarMedicam

Pełny profesjonalizm. Podejście do pacjenta, kontakt,opieka przez cały czas leczenia- w skali od 1-10 to pełne 10. Miałam robiony zabieg laparoskopowo dot.usunięcia narządów pod pełną narkozą.Do tej pory te części usuwa się operacyjnie, zostaje wiele blizn a czas powrotu do pełnej formy trwa znacznie dłużej niż w zabiegach, jakie wykonuje Pani Doktor. Dziękuję bardzo, bardzo gorąco.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MarMedicam

Przez wiele lat cierpiałam z powodu ciągłych bólów brzucha, krwawien, zapaleń pęcherza, częstych omdleń, bolacych miesiaczek, dodatkowo występował u mnie trądzik. Byłam u wielu lekarzy, w tym ginekologów, leżałam pewien czas w szpitalu, nikt nie potrafił stwierdzić co mi dolega, ani w żaden sposób pomóc. Na szczęście 2 lata temu trafiłam do Pani Doktor Soleckiej, która już na pierwszej wizycie postawiła (jak się później okazało) trafna diagnozę, skierowała mnie do szpitala, przepisala leki. Pani Doktor jest nie tylko świetnym ginekologiem, ale zawsze stara się pomóc także w innych występujących u pacjenta dolegliwościach (dzięki Pani Doktor pozbylam się trądziku, z którym włączyłam 8 lat i zapaleń pęcherza, które miałam od 6 lat), widać że interesuje się nowoczesnymi metodami leczenia. Jest prawdziwym lekarzem z powołania, a w Jaworznie takich lekarzy niestety brakuje. Pani Doktor do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, wszystko tłumaczy, bardzo dokładnie wykonuje USG, bez problemu zleca potrzebne badania (o których inni lekarze ginekolodzy, do których chodziłam, nawet nie wspominali, tylko na wszystko wypisywali antybiotyki). Dodatkowo Pani Doktor jest przesympatyczna osoba, każdy czas "wystany" w kolejce do gabinetu jest warty skorzystania z jej fachowej porady.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MarMedicam

Z całego serca polecam Panią Doktor Solecką! Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo szybko zdiagnozowała u mnie endometriozę, przeprowadziła udany zabieg. Jestem pełna uznania, podziwu i wdzięczności!!! Ewa M.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z całego serca polecam Panią Doktor Agnieszkę Solecką. Chodziłam do niej w ciąży oraz obecnie. Jest lekarzem z powołania, zawsze uprzejma, wysłucha i odpowie na wszystkie pytania, pilnuje wszystkich potrzebnych badań. Polecam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Elvita Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego

Bardzo kompetentna Pani doktor, zatroskana o swoich pacjentów, pełna ematii, wprowadza spokój. Na każde pytanie udzieli konkretnej odpowiedzi i przede wszystkim nie wprowadza zamieszania. Można mieć z Panią doktor ciągły kontrakt smsowy co bardzo pomaga. Dla mnie najlepsza pełna empatii, wspaniała osoba, którą z całego serca polecam. Kamilla R.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie