dr

Agnieszka Skrzypek-Mikulska

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

63 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
589 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuje jako starszy asystent Oddziału Urologii i Transplantacji Nerek w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Mikołaja Pirogowa w Łodzi. Posiada specjalizację w dziedzinie Urologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycyna

  Dr Skrzypek - Mikulska to ciepła i empatyczna osoba. Badanie wykonała w sposób sprawny i profesjonalny. Wysłuchała mnie z uwagą i zaproponowała dalsze leczenie. Na tym etapie leczenia nie mam zastrzeżeń i polecam.

 • Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: leczenie kamicy moczowej

  Wizyta przebiegła pomyślnie, w sposób przystępny rzeczowo i konkretnie zostały przedstawione sposoby leczenia
  Polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja urologiczna

  Wizyta miła i bardzo profesjonalna. Pani Doktor wszystko mi wytłumaczyła i udzieliła fachowej porady. Badanie usg ze szczegółowym opisem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja, USG ukł. moczowego (nerki

  Lekarz bardzo rzetelny kontaktowy i profesjonalnie podchodzi do pacjenta nie lekceważy dolegliwości pomocny starający się znaleść przyczyne dolegliwości.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Na tym wstępnym etapie leczenia jestem zadowolona. Lekarka dokładnie wypytała o dolegliwość i zaproponowała dalsze postępowanie. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Agnieszka Skrzypek-Mikulska to bardzo dobry lekarz, fachowiec. Zawsze miła i sympatyczna, mająca czas dla pacjenta. Dokładnie informuje pacjenta o metodzie i postępach w leczeniu. Polecam wszystkim swoim znajomym. Ci, którzy już byli, mają dokładnie takie samo zdanie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja, USG ukł. moczowego (nerki, pęcherz)

  Teresa Plewinska
  Bardzo konkretny lekarz, rzetelny i profesjonalny. Polecam wszystkim, którzy potrzebują wizyty u dobrego urologa. Bardzo sprawnie i dokładnie wykonane badanie, widać że jest specjalistą w tym co robi.

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z czystym sercem polecam Panią Doktor. Jest to lekarz, który godnie traktuje swoich pacjentów. Dziękuję jeszcze raz!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacja, USG ukł. moczowego (nerki, pęcherz)

  Pani Doktor to przemiły człowiek, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Do gabinetu udałam się pełna niepokoju o swoje zdrowie i mojego maluszka, którego noszę pod sercem. Po chwili rozmowy już wiedziałam że lepiej trafić nie mogłam... Pani Doktor wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na każde moje pytanie i tym samym uspokoiła moje obawy. Z czystym sumieniem polecam wizytę.

 • Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Pani doktor to niezwykle miła, kulturalna osoba, bardzo zaangażowana w problem pacjenta. Dokładnie przeprowadza badanie i wywiad lekarski. Jest świetnym fachowcem, w moim przypadku postawiła szybko właściwą diagnozę i przepisała odpowiednie leki. Pierwszy etap leczenia mam za sobą, oczywiście skuteczny. Wkrótce pora na etap drugi, oczywiście z udziałem pani doktor. Do tej pory nie spotkałem drugiego takiego sympatycznego lekarza i nie wyobrażam sobie, żeby mógł mnie leczyć ktoś inny. Gorąco polecam panią doktor Agnieszkę Skrzypek-Mikulską wszystkim pacjentom z problemami urologicznymi. Nie będziecie żałować!!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  kompetentna, cierpliwa, wszystko wytlumaczyla bardzo przystepnie, odpowiedziala na wszystkie moje pytania

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje jako starszy asystent Oddziału Urologii i Transplantacji Nerek w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Mikołaja Pirogowa w Łodzi. Posiada specjalizację w dziedzinie Urologii oraz Chorób wewnętrznych.

  Znajomość języków obcych: język angielski

  Leczone choroby: choroby układu moczowego , choroby męskich narządów płciowych, choroby prostaty

  Wykonuje:
  - Konsultacje urologiczne
  - Wlewy do pęcherza z kwasu hialuronowego (INSTYLAN)
  - USG układu moczowego
  - USG jąder
  - USG prostaty
  - Laserowe leczenie stulejki
  - Ablacja krótkiego wędzidełka
  - Terapia mięska cewkowego
  - Punkcja wodniaka jąder
  - Oddzielenie akrecji napletka

Specjalizacje

 • Urologia