lek. dent.

Agnieszka Pakosz-Majewska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Lekarz medycyny estetycznej

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na moją stronę internetową : www.stomatologplewiska.com . Na stronie dostępny jest numer telefonu bezpośrednio do gab665021440. Jestem stomatologiem od 2003 roku. Ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Twój StomatologUsługa: leczenie kanałowe

  Pani doktor mila, wizyta przebiegla bezbolesnie. Oczywiscie jeszcze tam wroce ;) polecam 100% piersza wizyta u stomatologa od ktorego wyszlam zadowolona ;)

 • I
  Lokalizacja: Twój Stomatolog

  Niepotrzebnie sie tak stresowałam. Pani doktor już swoją osobą uspokaja.
  Nieprzyjemny zabieg wyrwania zęba przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuje, bede wracać!

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twój Stomatolog

  Pani doktor wspaniała, polecam każdemu i każdemu kto boi się stomaologa tak jak ja :).po wizytach u pani doktor mój problem strachu przed dentystą minął .Specjalista godny polecenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twój Stomatolog

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz z mozliwosci umawiania wizyt przez internet, jest to bardzo wygdne. Pani Agnieszka jest super

 • K
  Lokalizacja: Twój StomatologUsługa: badania diagnostyczne

  Wizyta w porządku. Szybkie przyjęcie. Nie mam zastrzeżeń. Pani doktor pomogła i znalazła rozwiązanie mojego problemu.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twój StomatologUsługa: leczenie kanalowe

  Szybko,sprawnie,bezboleśnie.Do pani doktor chodze bez stresu.Jestem bardzo zadowolona Polecam!!!!!!!!!!!!!!

 • Lokalizacja: Twój Stomatolog

  Profesjonalne podejście. Pani doktor przesympatyczna, empatyczna, bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robiła, jak będzie przebiegała wizyta. Super. Byłam pierwszy raz i zapewne wrócę do Pani doktor.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Twój StomatologUsługa: usunięcie szóstki

  Trafilam do Pani Doktor przez przypadek . Zależało mi na szybkim rozwiązaniu problemu ukruszonego zęba. W piątek wieczorem leczony ponad dwa lata i wart juz chyba majątek zab ukryszyl się. Zostały tylko 3 korzenie i polowa szkliwa. Nadawał sie tylko do usunięcia. Przerażona szukalam lekarza na juz i tak trafilam na Panią Doktor. Wizta odbyła się punktualnie, w gabinecie przy domu Pani Doktor. Zostałam powitania z uśmiechem i od razu 'obsłużona'. Zab okropnie siedział w szczece; konieczne było wielo minutowe dlutowanie i rozwiercanie. Na szczęście bez bolu podczas zabiegu. Zeba nie ma, pozostała ogromna rana, a ja sie ciesze że trafilam w dobre rece . Az strach pomyśleć jak mogło sie to skończyć w rękach nieporofesjinalisty. Wrócę oby tylko z zębami do wybielania. :) na trudne przypadki i bóle-polecam !!!

 • U
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ekstrakcja zęba

  Bardzo sympatyczna Pani doktor ,usunięcie zęba trwało chwilkę,nawet nie wiedziałam kiedy to się stało,polecam serdecznie na pewno tam wrócę -dziękuję ☺

 • M
  Lokalizacja: Twój StomatologUsługa: operacyjne usunięcie ósemki

  Polecam Panią doktor. Szybko sprawnie i bez komplikacji. A co najważniejsze bez bólu miło i profesjonalnie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moją stronę internetową : www.stomatologplewiska.com . Na stronie dostępny jest numer telefonu bezpośrednio do gab665021440.
  Jestem stomatologiem od 2003 roku. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Stomatologii.
  Praca jest dla mnie pasją. Moim celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferuję kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną, miłą, bezstresową atmosferę w nowoczesnym gabinecie. Kładę nacisk na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzeniu mu komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym. Aby sprostać temu wyzwaniu stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. W codziennej praktyce korzystam z nowoczesnych i sprawdzonych materiałach o najwyższej jakości. Stosuję nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z profesjonalną obsługą i indywidualnymi metodami leczenia przynosi uznanie i zaufanie moich pacjentów - a dla mnie satysfakcję i radość z wykonywanej pracy.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna