Agnieszka Mazurczak, psycholog Poznań

Agnieszka Mazurczak

Psycholog więcej

7 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

• magister psychologii, specjalność kliniczna, SWPS w Poznaniu • magister filologii romańskiej na UAM w Poznaniu • konsultant terapii krótkoterminow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Śniadeckich 5/2, Poznań

150 zł

Pracownia Psychologiczna PomocniaŚniadeckich 5/2, Poznań

200 zł

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Panią Agnieszkę polecam każdemu z całego serca. Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym psychologiem, ale przede wszystkim wspaniałym i empatycznym człowiekiem. Jestem ogromnie wdzięczna, że udało mi się trafić na osobę, przed którą udało mi się otworzyć i z poczuciem bezpieczeństwa opowiedzieć o problemach i trudnych wspomnieniach.
Pani Agnieszko, jeśli kiedyś Pani to przeczyta, dziękuję Pani z całego serca za całą dotychczasową pomoc i zaangażowanie. Wiem, że bez Pani pomocy w wielu momentach bym sobie nie poradziła. Dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wszystkim potrzebującym pomocy i wsparcia polecam Panią Agnieszkę z całego serca ! Po kilku spotkaniach wszystko staje się zdecydowanie łatwiejsze, zaskakują nowe rozwiązania, życie nabiera kolorów :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jako nastolatka zachorowałam na chorobę afektywną dwubiegunową. Nagle zawalił się cały mój świat i wszystko w co wierzyłam okazało się nieprawdziwe. Ta choroba odebrała mi wszystko co miałam. Okropne lęki i straszne fobie oraz kompletne zero wiary w siebie to była moja codzienność. Leki które brałam bardzo otępiały mnie, sprawiały że byłam senna i wszystko było mi obojętne. Oprócz farmakoterapii lekarz prowadzący zalecił mi psychoterapię. Chodziłam na terapię do wielu specjalistów lecz zazwyczaj wizyty te okazywały się mało skuteczne. W końcu trafiłam do Pani Agnieszki i to w dość kiepskim stanie.
Pamiętam moją pierwszą wizytę u Pani Agnieszki jak dziś. Siedziałam w gabinecie i przez łzy mówiłam, że ja już nie mam siły na nic i nie chce mi się żyć, że to wszystko nie ma sensu i ... chciałabym umrzeć. Dzisiaj jestem całkiem inną Osobą i to w dużej mierze zawdzięczam spotkaniom z Panią Agnieszką. Pani Agnieszka to bardzo mądra, ciepła i sympatyczna Osoba. Dzięki Naszym spotkaniom odzyskałam wiarę w siebie, w ludzi, poczucie własnej wartości oraz ogromnie rozwinęłam swój wachlarz emocjonalny. Choć nadal jestem bardzo wrażliwą Osobą to dziś już potrafię doskonale zapanować nad swoimi emocjami. Chcę pracować nadal nad sobą a spotkania z Panią Agnieszką to dziś dla mnie czysta przyjemność. Efekty tej pracy są u mnie widoczne gołym okiem. Nauczyłam się żyć świadomie co ogromnie ułatwia mi funkcjonowanie w społeczeństwie. Dzięki spotkaniom z Panią Agnieszką nauczyłam się skutecznie zmieniać swoje nastawienie do świata, życia i ludzi oraz wzmocniłam w sobie pozytywne emocje i stworzyłam od podstaw moje prawdziwe Ja. Dzięki Pani Agnieszce by mieć to czego pragnę wykorzystałam to co już posiadam i teraz już wiem, że początek wszelkich zmian jest we mnie. Dzisiaj już nie myślę o sobie jak o Osobie chorej chociaż regularnie przyjmuję leki i uczęszczam na terapię do Pani Agnieszki. Skończyłam ciężkie studia, mam dobrą pracę, fajnego chłopaka, dobre stosunki z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, podróżuję po świecie, rozwijam swoje życie towarzyskie a już niedługo zdobędę mój wymarzony zawód. Nie wyobrażam sobie innego życia niż tu i teraz....A moim pierwszym krokiem ku lepszemu Ja było spotkanie z Panią Agnieszką ! Dziękuję Pani Agnieszko z całego serca za wszystko !!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki spotkaniom z Agnieszką przełamałem wewnętrzne ograniczenia, które jeszcze niedawno wydawały się nie do przeskoczenia. Szczerze polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Kobieta anioł. Ciepła, miła i sympatyczna z wielką dozą empatii. Pomogla mi wyjsć z depresji. Dzięki niej odzyskałam równowagę i radość życia po tragicznej śmierci taty. Kiedy jest mi gorzej idę na sesje do Agnieszki i odrazu czuje się lepiej. Polecam z całego serca!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka pomogła mi uporać się z poważnymi problemami w związku , odbudowała moje poczucie własnej wartości, pokazała, że mam wybór i tak naprawdę uratowała mnie od poważnego załamania nerwowego.
Dziś jestem inną osobą za co bardzo dziękuję i polecam wszystkim będącym na zakręcie: warto zgłosić się do niej po pomoc.


I
Użytkownik zweryfikowany

,, Świetny psycholog. Dzięki swojej wiedzy i osobowości, skutecznie pomaga rozwiązać problemy osobiste. Budzi zaufanie od samego początku. W trakcie sesji, stwarza przyjazna i bezpieczna przestrzeń, która pozwala otworzyć się i rozmawiać o swoich dylematach i doświadczeniach. Podczas terapii, chciałam się poddać kilka razy. Dzięki jej cierpliwości i empatii za każdym razem udało mi się zmobilizować i ostatecznie poukładać wszystko na swoim miejscu. Ogromna ulga. Mocno polecam.,,


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

• magister psychologii, specjalność kliniczna, SWPS w Poznaniu • magister filologii romańskiej na UAM w Poznaniu • konsultant terapii krótkoterminow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania