Pracownia Psychologiczna Pomocnia

(127 opinii)

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Śniadeckich 5/2

60-773 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając swoją pracę spojrzeniem z różnych perspektyw, staramy się być otwarte na nowości i elastyczne w rozwijaniu naszego warsztatu po to, aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskały wsparcie jakiego potrzebują. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Sochacka-Zięcina

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • D
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

   Bardzo pozytywnie.Syn 17 letni bardzo chętnie chodził do Pani Pauliny.Świety kontakt....rozmowa...wychodził pełen entuzjazmu.Bardzo dziękujemy.

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: Nieśmiałość dziecka

   Chodziłam z córką do Pani Pauliny i jestem bardzo zadowolona . Córka była bardzo nieśmiała i nie chciała się odzywać w szkole każdy problem rozwiązany był płaczem. Po paru wizytach u Pani Pauliny wszystko zmieniło się na lepsze . Córka zgłasza się i jest bardziej rozmowna i nawet pojechała na trzydniową wycieczkę co kiedyś nie miałoby miejsca. Pani Paulina wprowadziła spokój do naszego domu pokierowała nas jak mamy postępować w chwilach stresu i jest wspaniałą Panią psycholog polecam wszystkim serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Król

  Psycholog Dziecięcy, Psychoterapeuta,

  • B
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

   Wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze, pozwalały otworzyć się rodzicom oraz dziecku. Nasz synek czuł się tam bardzo swobodnie i był zadowolony z zabawy, cieszył się na kolejną wizytę. Polecamy

  • K
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: Inny

   Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.
   Miałam przyjemność uczęszczać na terapię do Pani Ani wraz ze swoim synem. Efekty terapii obserwuję tak naprawdę po dzień dzisiejszy. Stasiek z chłopca zlęknionego, nie wierzącego w siebie i mającego spory problem z poczuciem własnej wartości stał się niesamowicie odważny i pełen wiary we własne siły i możliwości. To tak naprawdę jeden z wielu pozytywnych efektów terapii. Ja ze swojej strony składam na ręce Pani Ani serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego co najlepsze. W mojej ocenie jest to osoba z powołaniem i ogromnym doświadczeniem a wiedzę którą posiada skutecznie przenosi na swoich małych pacjentów i ich rodziny. Polecam tym wszystkim którzy szukają fachowej pomocy bo w jej gabinecie z pewnością taką otrzymają.
   Karolina B.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Agnieszka Mazurczak

  Psycholog,

  • O
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: sesja indywidualna (60 minut)

   Panią Agnieszkę polecam każdemu z całego serca. Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym psychologiem, ale przede wszystkim wspaniałym i empatycznym człowiekiem. Jestem ogromnie wdzięczna, że udało mi się trafić na osobę, przed którą udało mi się otworzyć i z poczuciem bezpieczeństwa opowiedzieć o problemach i trudnych wspomnieniach.
   Pani Agnieszko, jeśli kiedyś Pani to przeczyta, dziękuję Pani z całego serca za całą dotychczasową pomoc i zaangażowanie. Wiem, że bez Pani pomocy w wielu momentach bym sobie nie poradziła. Dziękuję!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wszystkim potrzebującym pomocy i wsparcia polecam Panią Agnieszkę z całego serca ! Po kilku spotkaniach wszystko staje się zdecydowanie łatwiejsze, zaskakują nowe rozwiązania, życie nabiera kolorów :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Wojciechowska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • J
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: psychoterapia par i małżeństw

   Jestem zadowolona z pomocy pani mgr Anny Wojciechowskiej. Wizyta odbywała się w miłej atmosferze, z łatwością mogłam się otworzyć i powiedzieć o swoich uczuciach. W związku z tym, że była to terapia pary, podobało mi się, że Pani Anna zachowywała bezstronność, co ułatwiało rozmowę z moim partnerem. Nauczyła nas rozmawiać ze sobą. Po wizytach byliśmy spokojni i nie dochodziło do eskalacji problemu. Z czasem partner zaczął też bardziej pilnować swoich emocji. Ja z kolei zaczęłam interesować się psychologią, w kontekście umiejętności poprawnej komunikacji z drugim człowiekiem, co przydaje się w każdej strefie życia. Byliśmy na kilku wizytach, w dość dużym odstępie czasu, ale to wystarczyło, żeby relacje nasze się poprawiły. Uważam, że takie rozmowy są bardzo potrzebne. W domu trudno często samemu je zacząć prowadzić.
   Polecam dla psychoterapii par jak również indywidualnej :)

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię. Osoba z powołaniem, dużą wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle zaangażowana, punktualna. Spotkania dały wymierne efekty. Dzięki jej pomocy wiele rzeczy zostało przepracowanych i nabrało nowej jakości. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na pomoc Pani Ani.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Katarzyna Sancho (Tułaza)

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • W
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście. Od pierwszej wizyty można poczuć się bardzo dobrze poinformowanym i zadbanym. Wszelki lęk czy wstyd, często towarzyszące decyzji o skorzystaniu z pomocy psychologa, szybko znikają. Niezwykle dobrze się rozmawia i wspólnie pracuje, bardzo efektywnie. Polecam z całego serca.

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Wybór Kasi nie był przypadkowy, ze względu na jej doświadczenie zawodowe, ale już od pierwszego spotkania wiedziałam, że Kasia jest właściwą osobą. Przyjazna atmosfera, ciepło i zrozumienie Kasi spowodowały, że nie miałam problemu poruszać nawet najtrudniejszych dla mnie tematów bez obaw, że zostanę w jakikolwiek sposób oceniona. Dziś po skończonej już terapii jestem silną i szczęśliwą osobą, z poczuciem własnej wartości i wiarą we własne możliwości, które pomagają mi realizować się w życiu rodzinnym i zawodowym. Polecam Kasię z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania