Pracownia Psychologiczna Pomocnia

(47 opinii)

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Śniadeckich 5/2

60-773 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając swoją pracę spojrzeniem z różnych perspektyw, staramy się być otwarte na nowości i elastyczne w rozwijaniu naszego warsztatu po to, aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskały wsparcie jakiego potrzebują. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia par i małżeństw

  Niebywała umiejętność komunikacyjna, która sprawia,że nawet osoby bardzo zamknięte w sobie , zaczynają mówić.Bezstronna i obiektywna. Stwarza przyjazną atmosferę w gabinecie. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia indywidualna

  Anię ciężko mi tak po prostu polecać. Wiem, że bez Niej nie odważyłam się/ nie umiałam pobyć ze sobą, przerobić trudne doświadczenia, poczuć się lepiej. Moja praca poprowadzona przez Anię (czasem w samochodzie) służy mi każdego dnia. Jeśli jestes gotowa/wy na trudne spotkania ze sobą, to po prostu dobrze to zrobić pod dobrymi i fachowymi skrzydłami Ani.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia indywidualna

  Od ostatniego z naszych spotkań minął ponad rok. Właściwie przerwała je pandemia, a potem poczułam...że to już:)) Ania zaprosiła mnie do najpiękniejszego, najbardziej zaskakującego, a przede wszystkim.. najważniejszego spotkania w moim życiu. Była wspaniałą przewodniczką: wrażliwą, odważną, a kiedy trzeba niewidoczną. Jestem Jej wdzięczna za Jej profesjonalizm, bo zawsze czułam się bezpiecznie. Jej wrażliwość ciepło i wielka intuicja zostaną ze mną jeszcze na długo. Dziękuję. M.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia indywidualna

  Nie ma wielu tak skutecznych terapeutòw. Pani Ania, dokonała cudu i uratowała rozpadającą się rodzinę, nauczyła mnie panować nad sobą i pomogła wyeliminować błędy w komunikacji szczerze polecam.

  Anna Wojciechowska

  Bardzo dziękuję za tę pozytywną opinię. Życzę całej rodzinie wszystkiego dobrego :).


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Sancho psychoterapia indywidualna

  Terapia u Kasi przyniosła wielkie pozytywne zmiany w moim życiu.

  Już od pierwszego spotkania Kasia zbudowała we mnie poczucie absolutnego zaufania, stała się osobą, przed którą nie miałem żadnych oporów do dzielenia się wewnętrznymi sprawami, o których wcześniej nie rozmawiałem nawet z najbliższymi. Otwarcie się u niej stało się moim otwarciem się również na innych ludzi i ogólnie na świat. Zacząłem dostrzegać w nim to, czego wcześniej nie dostrzegałem, odczuwać to, czego wcześniej nie odczuwałem. Skomunikowałem się ze sobą i ze swoimi potrzebami. Z umysłem i z ciałem. Z siłami i ze słabościami. Z siłami w formie przyjaźni, ze słabościami w formie akceptacji.

  Kasia ma dużą wiedzę teoretyczną w dziedzinie psychologii, wspartą również pewną wiedzą ogólnomedyczną. Nie wykorzystuje ich jednak, by się „mądrować”, ale bym sam doszedł do pewnych odkryć/wniosków. Nie jest natarczywa w tym co mówi, nie ocenia. Posiłkuje się odpowiednimi, przystępnymi przykładami.

  Oprócz zmian, które sam w sobie odczuwam, wg mnie o jakości pracy Kasi bardzo dobrze świadczą też mniej subiektywne opinie bliskich mi osób, które przypatrując się temu z boku, zauważają we mnie w ostatnim czasie większy entuzjazm, większy spokój, większą pewność siebie. Relacje z nimi są też zwyczajnie jakby pełniejsze.

  Nie napiszę, że Kasia to najlepszy psycholog w Polsce, bo najzwyczajniej w świecie nie mam porównania. Wiem jednak, że zapisując się do niej, nie ryzykujesz zbyt wiele, bo jest to specjalista, który zrozumie każdego. Specjalista wykonujący swoją pracę z powołania. Psychoterapeuta przez duże P.

  mgr Katarzyna Sancho

  Serdecznie dziękuję za te przemiłe słowa uznania i tak precyzyjną opinię! Było mi bardzo miło towarzyszyć Ci w tej wszechstronnej przemianie i obserwować Twój rozkwit. Trzymam kciuki za realizację Twoich pragnień :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia par i małżeństw

  W moim odczuciu pani Anna to wyjątkowo uzdolniona specjalistka w swoim fachu. Z ogromną dozą empatii i wiedzy potrafi sprawnie i logicznie naprowadzić na rozwiązanie problemu, dzięki czemu terapia przebiega bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam!

  Anna Wojciechowska

  Panie Macieju, serdecznie dziękuję za te ciepłe słowa. Myślę też, że najwięcej zawdzięcza Pan swojemu zaangażowaniu w pracę nad sobą na spotkaniach i pomiędzy nimi dzięki czemu bardzo efektywnie skorzystał Pan z tej pomocy :).


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Sancho psychoterapia młodzieży

  Pani Kasia uratowała moje zdrowie. Byłam na skraju absolutnego załamania, kiedy postanowiłam zmienić terapeutę i umówiłam się do Pani. Byłam z początku bardzo nieufna, ale 1pani Kasia idealnie mnie rozgryzła, pomogła się otworzyć i zaufać sobie. Zaczęłam mówić o rzeczach, których nikomu wcześniej nie powiedziałam. Zawsze wyglądała na zainteresowaną i wczuwającą się w moją sytuację. Nie tylko rozmawiała ze mną, dając mi inną perspektywę, ale także tłumaczyła teorię - dlaczego działam tak, jak działam, co bardzo pomagało mi zdystansować się od własnych problemów i spojrzeć na siebie ze współczuciem. Na sesje zaczęłam przychodzić podekscytowana, zamiast zdenerwowana i przygnębiona. Sprawiła, że czułam się, jakbym rozmawiała z przyjacielem, nie psychologiem. Zawsze będę Pani wdzięczna.

  mgr Katarzyna Sancho

  Bardzo dziękuję za pamięć i tak pozytywną informację zwrotną. Cieszę się, że tak efektywnie skorzystałaś z naszych spotkań i sprawiłaś, że z ziarenek na nich zasadzonych wyrosły piękne rośliny. Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny. ;)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia par i małżeństw

  Jak najbardziej polecam , terapia jest bolesna, ale odkrywanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne. Pani Ania potrafi celnie trafić w czuły punkt który jest problemem, oraz znaleźć rozwiązanie. Z tym że rozwiązanie to trzeba już samemu wdrożyć w życie :-)

  Anna Wojciechowska

  Panie Marku, cieszę się, że ma Pan w sobie taką otwartość na zmierzenie się z prawdą o sobie, która dla każdego z nas bywa trudna. Dużo sukcesów życzę we wdrażaniu w życie tego rozwiązania :).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia indywidualna

  Szukając psychologa nie miałam nikogo z polecenia, wiec kierowałam się opiniami w internecie i tak trafiłam na Panią Anię. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że był to strzał w dziesiątkę. Przez dwa lata po zdradzie nie mogłam się pozbierać, czułam, że jestem wrakiem człowieka, bez energii do życia, a po 2/3 spotkaniach widziałam już wyraźne światło w tunelu. Teraz po zakończonej terapii mogę powiedzieć, że Pani Ania była moim zbawieniem. Przestałam rozpamiętywać przeszłość i zaczęłam skupiać się na tym jak zbudować przyszłość. Nie raz dostawałam olśnienia, gdy Pani Ania ukazywała mi różne sprawy z zupełnie innej perspektywy. W końcu otworzyłam oczy. Krótko podsumowując: polecam Panią Anię jako bardzo dobrego psychologa, który dokonuje rzeczy niemożliwych, nawet z tak topornymi ludźmi jak ja, który przychodząc na pierwsze spotkanie w ogóle nie wierzą, że da się ich "naprawić".

  Anna Wojciechowska

  Bardzo się cieszę, że przede wszystkim udało się Pani uwierzyć w możliwość zmiany a później przepracować wiele spraw w sobie. Pięknego budowania teraźniejszości i przyszłości :).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wojciechowska psychoterapia indywidualna

  Szczerze polecam Panią Annę wszystkim, którzy czują, że dzieje się z nimi coś czego jeszcze nie odczuwali i nie rozumieją jakie są tego przyczyny. Podczas rozmów z Panią Anną wszystko staje się jasne. Zaczynamy rozumieć nasze myśli i przyczyny naszego postępowania oraz interakcje z osobami z naszego otoczenia. To bardzo ważne aby zrozumieć i zaakceptować przemiany jakie zachodzą w naszej psychice pod wpływem upływającego czasu i zmian w otoczeniu. Pomaga to w akceptacji i daje podstawy do dalszej pracy nad sobą.

  Anna Wojciechowska

  Panie Macieju cieszę się, że udało Panu wypracować większą samoświadomość i lepsze rozumienie kontekstu w jakim toczy się nasze życie psychiczne. Życzę powodzenia w kolejnych zmianach :).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania