Pracownia Psychologiczna Pomocnia

(118 opinii)

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Śniadeckich 5/2, Grunwald

60-773, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Pracując w różnych podejściach terapeutycznych, wspierając swoją pracę spojrzeniem z różnych perspektyw, staramy się być otwarte na nowości i elastyczne w rozwijaniu naszego warsztatu po to, aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskały wsparcie jakiego potrzebują. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Mazurczak

  Terapeuta, Psycholog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wszystkim potrzebującym pomocy i wsparcia polecam Panią Agnieszkę z całego serca ! Po kilku spotkaniach wszystko staje się zdecydowanie łatwiejsze, zaskakują nowe rozwiązania, życie nabiera kolorów :)

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jako nastolatka zachorowałam na chorobę afektywną dwubiegunową. Nagle zawalił się cały mój świat i wszystko w co wierzyłam okazało się nieprawdziwe. Ta choroba odebrała mi wszystko co miałam. Okropne lęki i straszne fobie oraz kompletne zero wiary w siebie to była moja codzienność. Leki które brałam bardzo otępiały mnie, sprawiały że byłam senna i wszystko było mi obojętne. Oprócz farmakoterapii lekarz prowadzący zalecił mi psychoterapię. Chodziłam na terapię do wielu specjalistów lecz zazwyczaj wizyty te okazywały się mało skuteczne. W końcu trafiłam do Pani Agnieszki i to w dość kiepskim stanie.
   Pamiętam moją pierwszą wizytę u Pani Agnieszki jak dziś. Siedziałam w gabinecie i przez łzy mówiłam, że ja już nie mam siły na nic i nie chce mi się żyć, że to wszystko nie ma sensu i ... chciałabym umrzeć. Dzisiaj jestem całkiem inną Osobą i to w dużej mierze zawdzięczam spotkaniom z Panią Agnieszką. Pani Agnieszka to bardzo mądra, ciepła i sympatyczna Osoba. Dzięki Naszym spotkaniom odzyskałam wiarę w siebie, w ludzi, poczucie własnej wartości oraz ogromnie rozwinęłam swój wachlarz emocjonalny. Choć nadal jestem bardzo wrażliwą Osobą to dziś już potrafię doskonale zapanować nad swoimi emocjami. Chcę pracować nadal nad sobą a spotkania z Panią Agnieszką to dziś dla mnie czysta przyjemność. Efekty tej pracy są u mnie widoczne gołym okiem. Nauczyłam się żyć świadomie co ogromnie ułatwia mi funkcjonowanie w społeczeństwie. Dzięki spotkaniom z Panią Agnieszką nauczyłam się skutecznie zmieniać swoje nastawienie do świata, życia i ludzi oraz wzmocniłam w sobie pozytywne emocje i stworzyłam od podstaw moje prawdziwe Ja. Dzięki Pani Agnieszce by mieć to czego pragnę wykorzystałam to co już posiadam i teraz już wiem, że początek wszelkich zmian jest we mnie. Dzisiaj już nie myślę o sobie jak o Osobie chorej chociaż regularnie przyjmuję leki i uczęszczam na terapię do Pani Agnieszki. Skończyłam ciężkie studia, mam dobrą pracę, fajnego chłopaka, dobre stosunki z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, podróżuję po świecie, rozwijam swoje życie towarzyskie a już niedługo zdobędę mój wymarzony zawód. Nie wyobrażam sobie innego życia niż tu i teraz....A moim pierwszym krokiem ku lepszemu Ja było spotkanie z Panią Agnieszką ! Dziękuję Pani Agnieszko z całego serca za wszystko !!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maria Kiczka

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • P
   Lokalizacja: Maria Kiczka - terapeuta dziecięcy, psycholog

   Polecam współpracę z panią Marysią! Jest osobą wyrozumiałą, empatyczną i szczerą. Potrafi słuchać pacjenta, poświęcić mu czas i 100% swojej uwagi. Po pierwszej wizycie moje wrażenia są bardzo dobre :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Maria Kiczka - terapeuta dziecięcy, psycholog

   Byłem pierwszy raz... Nie spodziewałem się że ktoś może spowodować to że otworzę się tak mocno i wszystko wyrzucę z siebie co mnie boli dręczy itp. Po wizycie u Pani Marii poczułem się lepiej jak nigdy dotąd... Na pewno to nie była pierwszą i ostatnią wizyta...

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Król

  Psycholog Dziecięcy, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: Inny

   Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.
   Miałam przyjemność uczęszczać na terapię do Pani Ani wraz ze swoim synem. Efekty terapii obserwuję tak naprawdę po dzień dzisiejszy. Stasiek z chłopca zlęknionego, nie wierzącego w siebie i mającego spory problem z poczuciem własnej wartości stał się niesamowicie odważny i pełen wiary we własne siły i możliwości. To tak naprawdę jeden z wielu pozytywnych efektów terapii. Ja ze swojej strony składam na ręce Pani Ani serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego co najlepsze. W mojej ocenie jest to osoba z powołaniem i ogromnym doświadczeniem a wiedzę którą posiada skutecznie przenosi na swoich małych pacjentów i ich rodziny. Polecam tym wszystkim którzy szukają fachowej pomocy bo w jej gabinecie z pewnością taką otrzymają.
   Karolina B.

  • P

   Przyszliśmy do Pani Ani z naszą niespełna 6-letnią córką, która miała duże problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku, w nowych sytuacjach, w kontaktach z dorosłymi. Była dzieckiem nieśmiałym, które nie potrafiło poradzić sobie w kontaktach społecznych. Ze względu na wyjazdy wakacyjne odbyliśmy u Pani Ani tylko jeden cykl spotkań. Córka bardzo lubiła te wizyty. Poprawa była widoczna już po kilku spotkaniach. Zarówno my, jak i opiekunowie w przedszkolu zauważyliśmy większą otwartość i pewność siebie. We wrześniu córka bez trudności rozpoczęła rok szkolny w nowej placówce. Jeżeli kiedykolwiek zaistnieje taka potrzeba, na pewno zwrócimy się do Pani Ani ponownie o pomoc. Dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Paulina Sochacka-Zięcina

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna PomocniaUsługa: Nieśmiałość dziecka

   Chodziłam z córką do Pani Pauliny i jestem bardzo zadowolona . Córka była bardzo nieśmiała i nie chciała się odzywać w szkole każdy problem rozwiązany był płaczem. Po paru wizytach u Pani Pauliny wszystko zmieniło się na lepsze . Córka zgłasza się i jest bardziej rozmowna i nawet pojechała na trzydniową wycieczkę co kiedyś nie miałoby miejsca. Pani Paulina wprowadziła spokój do naszego domu pokierowała nas jak mamy postępować w chwilach stresu i jest wspaniałą Panią psycholog polecam wszystkim serdecznie

  • W

   Osoba Pani Pauliny została polecona mi przez koleżankę z pracy, która bardzo pozytywnie wypowiadała się o pomocy udzielonej jej dziecku. Kilka spotkań i udzielonych wskazówek wystarczyło do poprawy sytuacji pomiędzy nami a naszym synem. Miły kontakt oraz możliwość awaryjnej konsultacji telefonicznej były dla mnie i mojej żony bardzo istotne.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Tułaza

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

   Niedługo minie rok od mojej pierwszej wizyty u pani Kasi. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Kasię jako terapeutkę: jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i okazuje pacjentowi sporo empatii. Widzę naprawdę dużą poprawę w tym, jak interpretuję różne reakcje swojego organizmu oraz powoli uczę się jak radzić sobie z problemami, które powstały w efekcie trudnego okresu dojrzewania.

   Dziękuję! :)

  • B
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

   Do Pani Kasi trafiłam razem z córką. Pani Kasia okazała sie pełną empatii, budząca zaufanie, profesjonalną terapeutką.
   Musiałyśmy z córką rodzinnie przepracować kilka tematów. Pani Kasia bardzo nam pomogła. Pokazała drogę. Już po pierwszej wizycie w naszym rodzinnym życiu zaszły ogromne zmiany , a z każdą kolejną było już tylko lepiej. Dla córki te wizyty okazały się zbawienne w jej nastoletnim życiu. Osiągnęła wewnętrzny spokój, którego tak bardzo potrzebowała, uwierzyła w siebie ale także w swoich rodziców. W naszej rodzinie znów zagościła radość. Ani Kasiu, jeszcze raz dziękuję za wszystko.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Anna Wojciechowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

   Bardzo polecam Panią Annę!
   Pomogła mi odzyskać pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Pokazała także wiele cennych metod i ćwiczeń na poprawę relacji w związku (związek ma się teraz znacznie lepiej :).
   Słucha cierpliwie i aktywnie. Zawsze przygotowana do sesji. W gabinecie panuje atmosfera spokoju i bezpieczeństwa.
   Jestem teraz silniejsza i cieszę się życiem. Spotkania z Panią Anną bardzo mi pomogły w odzyskaniu równowagi, radości i w ogóle siebie!
   Szczerze polecam i ogromnie dziękuję!! :))

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy ze stresem

   Już po pierwszej rozmowie wszystko się zmieniło stałem się odporniejsze na stres i tylko mogę powiedzieć że bardzo zachęcam do współpracy! ????????

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu