dr

Agnieszka Jodzis

Ginekolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2, gdzie prowadzi Poradnię Nietrzymania Moczu. Specjalizuje się w: - prowadzeniu ciąży fizjologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u dr. Jodzis przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor zadawała dużo pytań, jednocześnie tłumacząc w jakim celu je zadaje. Wizytę u dr. Jodzis polecam każdej kobiecie, która ma jakiekolwiek obawy przed wizytą u ginekologa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta w ciąży

  Czytam opinie o Pani doktor i tylko się mogę pod nimi podpisać.
  Pani doktor ma niezwykle miłe i sympatyczne usposobienie przy czym łączy to z profesjonalizmem. Kobieta czuje, ze jest pod dobrą opieką. Naprawdę fantastyczny ginekolog.
  Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

  Cudowny lekarz. Fantastyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja, słucha, odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy szczegółowo. Czułam się profesjonalnie potraktowana. Polecam szczerze!

 • B
  Lokalizacja: Alfa LekUsługa: kontrola

  U Pani Doktor zapomina się że jest się na wizycie u lekarza, stwarza wspaniałą atmosferę. Jest bardzo dokładna i zaangażowana w pacjenta. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Badania przeprowadza bardzo profesjonalnie. A do tego jest niezwykle ciepła i sympatyczna. Oby więcej takich lekarzy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Bardzo rzeczowa i mila pani Doktor. Cechuje ją wysoki stopnień profesjonalizmu i wyjątkowo przyjazne, holistyczne podejście do pacjentki. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: Wizyta w ciąży

  Chcę gorąco polecić Pani Doktor. Jest bardzo ciepłym lekarzem, ale to co dla mnie było ważne to profesjonalizm dający poczucie bezpieczeństwa. Zgłosiłam się z ciążą według innego lekarza ginekologa zagrożoną. Na szczęście nie jest tak źle. Pani Doktor długo wyjaśniała mi w czym dokładnie jest problem i przekazała wskazania. Wyszłam o jedną tonę lżejsza o 10 trosk spokojniejsza z poczuciem że jestem pod dobrą opieką. Mogę z czystym sercem i uśmiechem polecić Panią Doktor.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Fantastyczna specjalistka, która słucha pacjentkę z szacunkiem i zrozumieniem, nie traktuje pacjentów taśmowo. Polecam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: konsultacja położnicza

  Moja Pani ginekolog jest niezastąpiona i nieoceniona. Prowadzę i u p. Doktor drugą ciążę i decyzję o tym podjęłam bez wahania. W pierwszej ciąży z moim Kubą wszystko było ok, a teraz też oddaję się pod dobrą opiekę. Wizyty przebiegaj w dobrej atmosferze, p.Doktor jest serdeczna i jednocześnie konkretna. I pamiętała mnie z poprzedniej ciąży :-) Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

  Pani dr Agnieszka Jodzis jest niesamowita. Ogromnie cierpliwa, dopytuje o szczegóły, uważnie czyta opisy przyniesionych badań i wyniki. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile trzeba, niezależnie od tego ile ze sob przyniosę papierów i ile mam do powiedzenia. Jest przy tam niesamowicie ciepła miła, że kobieta czuje się komfortowo. Na koniec dokładnie wyjaśniła przebieg dalszego leczenia. Prowadziłam u p. dr ciążę, teraz mam leczenie nietrzymania moczu. Mogę ją gorącą polecić każdej kobiecie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Zostałam skierowana do dr Jodzis z problemem nietrzymania moczu. Wizyta przebiegła bez pośpiechu. Pani doktor przemiła, dokładnie mnie zbadała, przejrzała teczkę moich badań, zrobiła USG i wyjaśniła dalsze kroki. Widać że zna się na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalizmu pani doktor. Polecam ją gorąco każdej kobiecie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2, gdzie prowadzi Poradnię Nietrzymania Moczu.

  Specjalizuje się w:
  - prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej
  - poradnictwie antykoncepcyjnym
  - diagnostyce i leczeniu nietrzymania moczu
  - leczeniu zaburzeń statyki narządu rodnego
  - pessaroterapii
  - diagnostyce i leczeniu stanów zapalnych pochwy
  - opiece nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym.

  Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Uniwersytetu Warszawskiego

Znajomość języków

 • angielski