Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Andrologia, Endokrynologia, Ginekologia, Interna, Onkologia, Pediatria, Położnictwo, Radiologia, Psychologia, Diagnostyka więcej

(99+ opinii)

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Beata Szymańska

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: kolposkopia

   Niesympatyczna, traktuje pacjenta z góry, podczas wizyty wymieniłyśmy dosłownie kilka słów. Brak własnej inicjatywy, niestety o wszystko musiałam wypytać sama. Podczas badania nie uprzedziła o aplikacji wziernika, co skutkowało bólem, ponieważ nie miałam szansy się rozluźnić. Miałam wrażenie, że pani doktor jak najszybciej chce skończyć wizytę - to byłoby usprawiedliwione ponieważ kolejka do przyjęcia była opóźniona o ponad 40 minut.

  • Z
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: ciąża

   Bardzo profesjonalna i życzliwa Pani Doktor. Pokierowała mnie na koniec ciąży, pomimo że nie chodziłam do niej wcześniej. Poświęciła dużo czasu i uwagi, wszystko dokladnie wyjaśniła. Wreszcie poczułam się zaopiekowana.
   Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski USGUsługa: kotrolne USG

   Wizyta w gabinecie dr Szczeciny była najgorszym dniem w moim życiu. Po godzinnym czekaniu w poczekalni, w której było niespotykanie zimno (wizyta w grudniu ), pan doktor zrobił mi pierwsze USG (poza tym potwierdzającym ciążę ). Stwierdził obrzęk płodu. Powiedział, że mogłam mieć infekcję i niestety nie może powiedzieć, że wszystko jest dobrze, bo nie jest. Na moje dopytywanie i przerażenie huknal "Wolałaby pani nie wiedzieć!?" Powiedziałam, że oczywiście, że wiedzieć, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej,  o jakiego rodzaju wady chodzi, co dalej robić. Widać było, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć, pierwszy raz spotkałam się z tak  lekceważącym stosunkiem lekarza do pacjenta, na dodatek w tak ważnej sprawie, najważniejszej na świecie.  Dr Szczecina powiedział, że mogą to być wady genetyczne  albo funkcjonalne i mam sobie zrobić test pappa  "gdzieś na mieście ".
   Wyszłam z gabinetu w kompletnym szoku, mąż też bardzo się przejął.  Zadzwoniłam do mamy z płaczem (w internecie obrzęk plodu opisany jest jako symptom bardzo poważnych wad plodu, często letalnych). Ja, mój mąż i nasze rodziny przeżyły weekend pełen stresu i przerażenia,  ale zabraliśmy się do działania i w poniedziałek odwiedziłam gabinet według mnie (i według specjalistów, których znam ) najlepszego ginekologa w Warszawie, który stwierdził, że żadnego obrzęku nie ma! Wykazał się autentyczną troską, skonsultował mój przypadek z innym fachowcem, który potwierdził, że obraz USG jest całkowicie normalny . Córka ma dziś pół roku i jest w 100% zdrowa.
   Nigdy nie zapomne jednak ogromnego bólu jaki przeżyłam i tego, że był on całkowicie niepotrzebny.
   Na koniec wizyty dr Szczecina wziął ode mnie 300 zł (paragonu nie otrzymałam) mówiąc "gdybym mógł, to bym nic nie brał", co w jego ustach zabrzmiało wyjątkowo nieszczerze.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: USG ginekologiczne

   Witam,
   Jestem po wizycie u Pani doktor. Przemiła i niezwykle delikatna osoba. Badanie przeprowadzone bezboleśnie,wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Serdecznie polecam.
   AM

  • D
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem pod dużym wrażeniem Pani Doktor. Już bardzo rzadko spotyka się tak sympatycznych, dokładnych i kompetentnych lekarzy jak Pani Doktor.. W trakcie badania tłumaczy co robi i jest bardzo delikatna. Na koniec wizyty nie miałam żadnych pytań, gdyż w trakcie wizyty dowiedziałam się wszystkiego o co bym chciała zapytać. Bardzo serdecznie polecam. Do takich lekarzy się z chęcią wraca.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG ginekologiczne

   Bardzo dobry lekarza. Podczas ciąży wykonywałam u doktora badania USG (w 13, 20 i 30 tc). Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza. Do tego niesamowicie przyjazna i komfortowa atmosfera w gabinecie. Oboje z mężem byliśmy zadowoleni po każdym USG.

  • D
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy lekarz ginekolog! Polecam wszystkim paniom. Życzliwy, inteligentny, godny zaufania, a przede wszystkim o niesamowitej kulturze osobistej i rzetelności. Jestem pacjentką Pana Doktora od ponad roku, prowadził moją ciążę- wszystkie badania kontrolne, usg i konsultacje przebiegały tak, że czułam się komfortowo. Odpowiedział na każde pytanie moje czy męża, rozwiał każdą wątpliwość.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem, który rozumie emocje swojej pacjentki. Fachowa, rzeczowa. Pomocna. Mój lekarz :)) czułam się wysluchana, zrozumiana, poinstruowana w jasny dla laika sposób. Polecam.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Byłam dopiero na jednej wizycie, ale na pewno wrócę. Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, jest dokładna i rzeczowa. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, przystępnie tłumaczy przebieg leczenia. Szczerze polecam innym.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

   Pani Doktor jest niesamowicie miłą i sympatyczną osobą,a przy tym świetnym specjalistą prenatalnym.
   Bardzo dokładna,nie spieszy się,zobaczy każdy najmniejszy szczegół, no i robi wspaniałe ujęcia 3D/4D. Myślę,że w tym momencie plasuje się w czołówce specjalistów od usg płodu, dodatkowo w przystępnej cenie.
   Zdecydowanie polecam szczególnie osobom ceniącym sobie dokładną prenatalną diagnostykę.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: ciaza

   Mogę tylko dodać kolejną pozytywną opinię na temat Pani Doktor. Najlepszy ginekolog u którego byłam. Pani Doktor prowadziła moją ciąża bardzo skrupulatnie i dokładnie, zlecając badania, robiąc dokładny wywiad. Miałam trudną ciążę (poprzedzona poronieniami) infekcje, składająca się szyjka. Dzięki zaleceniem Pani Doktor udało się donosić ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Wiem, że Dr Hamela dołożyła wszelkich starań aby tak właśnie było. Wizyty i usg zawsze odbywały się bez pośpiechu, Pani Doktor zawsze opisywała na smsy czy oddzwaniala jak potrzebowałam pomocy. To wspaniały lekarz i bardzo miła i serdeczna osoba.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Oksana Szewczuk

  Ginekolog, dr

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: USG ciąży - rozszerzone (4 D)

   Odbyłam wizytę USG u Pani Doktor Oksany Szewczuk w 13 tyg ciąży. Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dużą wiedzę. Najpierw przeprowadziła dokładne badanie USG, pomierzyła wskaźniki. Potem omówiła całe badanie wraz z wynikami i odpowiedziała na nasze pytania. Zdjęcia 3D wyszły bardzo ładne :-) Polecamy Panią Dokor,

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

   Do Pani Doktor przyszłam na USG początku ciąży jako do poleconego lekarza. Przed wizyta wypełniłam ankietę o ciąży. Na wizycie Pani Doktor wypytała o szczegóły. Pani Doktor też wykonała badanie USG a ja dostałam pierwsze zdjęcie małego dzidziusia :-) Wszytko z nim w porządku. Po dzisiejszej wizycie zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Pani Doktor i an kolejne USG, takie prenatalne. Mogę polecić Pani Doktor jako kompetentnego lekarza, z dobra ręką do USG i naprawdę niezwykle miłego.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u Pani doktor. Badanie przebiegło w przesympatycznej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadzony szczegółowy wywiad i wizyta bez żadnego stresu!

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Wspaniałe podejście do pacjenta, pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Profesjonalizm w każdym calu! Zleciła odpowiednie badania i umówiłam się na kolejną wizytę w celu wymiany Mireny.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Nikola Niewęgłowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

   Pani Doktor posiada ogromną wiedzę. Sama wizyta przebiega w spokojnej i rzeczowej atmosferze. Pani Doktor zawsze udziela pełnej informacji, otrzymuję odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Polecam.

  • O
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna dziewczynki

   Byłam na wizycie z 15 letnią córką, która pierwszy raz poszła do ginekologa. Polecam Pani Doktor jako ginekologa dziecięcego. Widać że Pani doktor ma ogromne doświadczenie, empatię, jest bardzo wyrozumiała i delikatna. Poświęcono nam tyle czasu ile było potrzeba, nie było pośpiechu. Moja córka mimo obaw, była bardzo mile zaskoczona i chyba już nie będzie się bała ginekologów. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu