Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Radiologia, Onkologia, Położnictwo, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Sprawnie, rzeczowo i w przystępny sposób udziela porad, a przy badaniu jest bardzo delikatna. Zdecydowanie polecam!

  • Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: usg ciąży między 11 a 14 tygodniem ciąży

   Byłam u Pana Doktora na badaniu usg w 13 tygodniu ciąży. Był bardzo sympatyczny, z wielkim wyczuciem. A co najważniejsze jest niezwykle kompetentny, wszystko tłumaczy i opowiada szczegółowo o badaniu. Bardzo polecam!

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Znakomity lekarz pod każdym względem. Bardzo dobry specjalista od badania USG, dokładny, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Badanie ginekologiczne i wywiad rzetelny. U Pana doktora pacjentka czuje się swobodnie pomimo poruszanych czasami bardzo osobistych tematów. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG płodu

   Pani Anna jest fachową i przesympatyczną osobą. Zgłosiłam się do niej pełna obaw po przebytej cp. Badanie przeprowadziła powoli, dokładnie opisując mi to, co znajdowało się na monitorze. Zachęcona pierwszą wizytą zdecydowałam się na kolejną - również mnie nie rozczarowała. Polecam

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam dziś na wizycie u Pani doktor jestem bardzo mile zaskoczona podejściem i profesjonalizmem jakim wykazuje się Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowo wywiad, podczas badania wszystko wyjaśnia. Napewno wrócę na wizytę do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marcin Wrona

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Wspaniały lekarz, nie trakrujący pacjentki jako numeru w kolejce, na który poświęca się 15 minut, a potem wyprasza z gabinetu - nie, to Lekarz, który poświęca pacjentów tyle czasu, ile ona potrzebuje. Pan Wrona jest cierpliwy, bardzo dokładny, przesympatyczny i wszystko wyczerpująco wyjaśnia, tłumaczy, odpowiada na pytania. Byłam u Doktora już dwa razy, ostatni raz na założeniu gynefixu - tłumaczył krok po kroku wszystko co robi, był bardzo spokojny, podczas gdy ja panikowałam, ma świetne podejście do pacjentki. Polecam z całego serca, bo to Specjalista z najwyższej półki, rzetelny, skrupulatny, kulturalny i posiadający ogrom wiedzy, którą przekazuje ludzkim językiem laikowi, a dodatkowo bardzo miły.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: Zwykła wizyta

   To była moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta u dr. Wrony. Lekarz z ogromną wiedzą i super podejściem do pacjenta. W końcu dostałam skierowanie na wszystkie badania i nie usłyszałam kolejne diagnozy wziętej 'z kosmosu'. Jestem pewna, że kontynuacja leczenia będzie tak samo owocna, jak pierwsza wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Polecam Panią Doktor. Jest miła i sympatyczna, a przede wszystkim co najważniejsze jest doskonałym specjalistą. Usg (20 tydz ciąży) wykonane zostało bardzo dokładnie i szczegółowo. Poświęca pacjentce tyle czasu ile jest niezbędne, aby wszystko dokładnie sprawdzić. Podczas badania wszystko tłumaczy.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor jest niezwykle dokładna i szczegółowa. Pilnuje wszystkich badań. USG wykonuje rownież bardzo dokładnie, "zagląda" w każdy "kąt". Nic sie przed nią nie ukryje!

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Omelian Kwarcianyj

  Ginekolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz oraz przemiły człowiek, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Nie stwarza bariery, cierpliwie wysłucha każdą pacjentkę i zawsze pomoże. Bardzo polecam. Życzyłabym sobie, aby wsyscy lekarze mieli takie podejście i tak traktowali pacjenta.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Udałam się do Pana doktora, ponieważ zwolnił się do niego termin w Enel-med, a potrzebowałam pilnej konsultacji po otrzymaniu wyników ---> ciąza między 5, a 7 tygodniem, na usg tylko pęcherzyk i pojawiły się plamienia, beta nie rosła prawidłowo. Czułam, że już nic z tego, ale chciałam żeby mimo wszystko zobaczył mnie lekarz. Pod gabinetem czekałam jakieś 30 minut, słysząc odgłosy kłótni, ale Pani wyszła uśmiechnięta, więc uznałam, że to dobry znak. W gabinecie powiedziałam doktorowi o obawach, o plamieniu i o tym, że wg mnie beta nie rośnie prawidłowo ( ze 130 do 330 przez 10 dni). Pan doktor wziął wyniki które przyniosłam, spojrzał tylko na ten 330 i wymachując nim z pretensją pytał o co mi chodzi, skoro beta rośnie, nie ważne jak, ale rośnie, Że po co ja się w ogóle przejmuję, szukam problemów, co będzie to będzie. Kazał mi wracać do domu i się relaksować. Nie chciałam wyjść i powiedziałam, że martwię się, bo to moja pierwsza ciąża i nic nie wiem, ale czuję, ze coś jest nie tak, bo mam plamienia. Po 5 minutach mojego jęczenia Pan doktor z łaską zaprosił mnie na fotel i stwierdził, że no faktycznie, jest plamienie. Przepisał Duphaston i kazał odpoczywać i zgłosić się za dwa tygodnie. To było w poniedziałek wieczorem. We wtorek rano obudził mnie silny ból i większe plamienie. Pojechałam na Żelazną i zostałam przyjęta na oddział. Tego dnia poroniłam. Nie twierdzę, że Pan doktor mógł to zmienić, ale podejście jakie zaprezentował- nie zapoznanie sie z wynikami badań, niechęć do badania ginekologicznego, lekceważenie problemu ( momentami nawet śmiał się ze mnie)- Nie. Nigdy więcej.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Beata Szymańska

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w WarszawieUsługa: Patologia szyjki macicy

   Świetny lekarz. Profesjonalna, bardzo delikatna, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, kieruje na dodatkowe badania żeby mieć pewność co do rozpoznania. Trafiłam do Niej na Karowej z patologią szyjki macicy. Czuję się zaopiekowana. Serdecznie polecam

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Pani doktor jest lekarzem z pasji widac to po tym jak potrfai zająć się pacjentem. Robi dokładny wywiad, bada. Kieruje na potrzebne badania. jestem na prawde pod bardzo dobrą opieką. To jest najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w WarszawieUsługa: diagnostyka niepłodności

   Polecam Pana Doktora!! Dokładnie przeprowadza wywiad, sympatyczny. Badania przeprowadza sprawnie. Dobrze dobiera metody leczenia. Zgłosiłam się z problemami zajścia w ciąże. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam!!

  • A
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Zwykła wizyta

   Chyba najlepszy lekarz ginekolog, do którego udało mi się trafić. Przeprowadza bardzo obszerny wywiad, w razie potrzeby kieruje na niezbędne badania. Lekarz z powołania, który w 100% angażuje się, aby pomóc pacjentkom. Wysoce kompetentny, cierpliwie wyjaśnia i udziela wyczerpujących odpowiedzi na różne, najdziwniejsze pytania. Pacjentki traktuje z dużym szacunkiem. Specjalista od trudnych przypadków. W konkursie na najlepszego ginekologa u mnie zająłby 1 miejsce.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu