Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Andrologia, Endokrynologia, Ginekologia, Interna, Onkologia, Pediatria, Położnictwo, Radiologia, Psychologia, Diagnostyka więcej

(99+ opinii)

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski USGUsługa: kotrolne USG

   Wizyta w gabinecie dr Szczeciny była najgorszym dniem w moim życiu. Po godzinnym czekaniu w poczekalni, w której było niespotykanie zimno (wizyta w grudniu ), pan doktor zrobił mi pierwsze USG (poza tym potwierdzającym ciążę ). Stwierdził obrzęk płodu. Powiedział, że mogłam mieć infekcję i niestety nie może powiedzieć, że wszystko jest dobrze, bo nie jest. Na moje dopytywanie i przerażenie huknal "Wolałaby pani nie wiedzieć!?" Powiedziałam, że oczywiście, że wiedzieć, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej,  o jakiego rodzaju wady chodzi, co dalej robić. Widać było, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć, pierwszy raz spotkałam się z tak  lekceważącym stosunkiem lekarza do pacjenta, na dodatek w tak ważnej sprawie, najważniejszej na świecie.  Dr Szczecina powiedział, że mogą to być wady genetyczne  albo funkcjonalne i mam sobie zrobić test pappa  "gdzieś na mieście ".
   Wyszłam z gabinetu w kompletnym szoku, mąż też bardzo się przejął.  Zadzwoniłam do mamy z płaczem (w internecie obrzęk plodu opisany jest jako symptom bardzo poważnych wad plodu, często letalnych). Ja, mój mąż i nasze rodziny przeżyły weekend pełen stresu i przerażenia,  ale zabraliśmy się do działania i w poniedziałek odwiedziłam gabinet według mnie (i według specjalistów, których znam ) najlepszego ginekologa w Warszawie, który stwierdził, że żadnego obrzęku nie ma! Wykazał się autentyczną troską, skonsultował mój przypadek z innym fachowcem, który potwierdził, że obraz USG jest całkowicie normalny . Córka ma dziś pół roku i jest w 100% zdrowa.
   Nigdy nie zapomne jednak ogromnego bólu jaki przeżyłam i tego, że był on całkowicie niepotrzebny.
   Na koniec wizyty dr Szczecina wziął ode mnie 300 zł (paragonu nie otrzymałam) mówiąc "gdybym mógł, to bym nic nie brał", co w jego ustach zabrzmiało wyjątkowo nieszczerze.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: USG ginekologiczne

   Witam,
   Jestem po wizycie u Pani doktor. Przemiła i niezwykle delikatna osoba. Badanie przeprowadzone bezboleśnie,wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Serdecznie polecam.
   AM

  • D
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem pod dużym wrażeniem Pani Doktor. Już bardzo rzadko spotyka się tak sympatycznych, dokładnych i kompetentnych lekarzy jak Pani Doktor.. W trakcie badania tłumaczy co robi i jest bardzo delikatna. Na koniec wizyty nie miałam żadnych pytań, gdyż w trakcie wizyty dowiedziałam się wszystkiego o co bym chciała zapytać. Bardzo serdecznie polecam. Do takich lekarzy się z chęcią wraca.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Drągowska

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Dr BrankowskaUsługa: ciąża

   Zdecydowanie polecam panią Doktor, szczególnie kobietom w ciąży z powikłaniami. Pani Doktor dokładnie przeprowadza wywiad, delikatnie bada, daje konkretne zalecenia, wszystko rzeczowo objaśnia. Posiada gruntowną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu ciąż z nadciśnieniem i cukrzycą. Pani Doktor jest lekarzem, który odnosi się do pacjentki z szacunkiem, zaangażowaniem i sympatią.

  • Z

   Bardzo przeciętny lekarz.Mimo "obciążonego wywiadu położniczego" dr Drągowska nie kierowała mnie na żadne dodatkowe badania.Jednak jest osobą bardzo konkretną i uporządkowaną.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

   Pani doktor bardzo profesjonalna. Wszystko powoli i dobrze wytłumaczyła, zasugerowała jakie badania wykonać. Przy tym bardzo miła :) zdecydowanie polecam!

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u Pani doktor. Badanie przebiegło w przesympatycznej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, przeprowadzony szczegółowy wywiad i wizyta bez żadnego stresu!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Beata Szymańska

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w WarszawieUsługa: wywiad przedoperacyjny

   Byłam ogromnie zestresowana pobytem w szpitalu. Pani Doktor przeprowadziła ze mną wywiad przedoperacyjny. Wstawiła się za mną u profesora. Dzięki trafieniu na panią doktor i temu, że to właśnie ona przyjmowała mnie w dniu kwalifikacji do operacji, spokojnie przeszłam caly pobyt w szpitalu. Bardzo dziękuję!

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem kobietą dojrzałą, bywałam "i tu i tam" ale takiej wizyty, w tak przyjaznej atmosferze jeszcze w swoim życiu nie odbyłam, jestem pod wrażeniem Pani Doktor, profesjonalizm najwyższego stopnia a przede wszystkim, zdiagnozowała, zrobiła "na miejscu" badania i określiła proces leczenia, bardzo dziękuję, polecam z całego serca. EB

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jodzis

  Ginekolog, dr

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, a co równie ważne robi szczegółowy wywiad i wszystkie potrzebne badania. Po przeprowadzce szukałam ginekologa i udało mi się trafić na Panią Doktor. Szczerze polecam

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta w ciąży

   Nie znajduję słów. Cudowny lekarz, niezwykle skrupulatny, dokładny i ma z pacjentem znakomity kontakt. Odkąd dr Jodzis jest moim ginekologiem wizyty przestały przykrą koniecznością. Polecam i pozdrawiam ciepło.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Oksana Szewczuk

  Ginekolog, dr

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: badanie ginekologiczne

   Jestem pacjentką Pani Doktor prawie dwóch lat kiedy robiła mi USG podczas ciąży. Każda kolejna wizyta utwierdza mnie w przekonaniu że znalazłam "swojego ginekologa". Świetny fachowiec od spraw kobiecych, a do tego niezwykle ciepły i życzliwy człowiek. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: USG 3D 4D

   Byliśmy na badaniach USG 3D 4D. Badnie przebiegło bezproblemowo. Zdjęcia wyszły super. Jesteśmy mega zadowoleni. Polecamy.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pani Doktor to wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc, dokładny wywiad, bezbolesne badanie. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Polecam z całego serca i życzę każdemu takiej opieki.

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor jest bardzo doświadczoną i niezwykle ciepłą osobą . Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad, zrobiła badania. Wszystko wnikliwie wyjaśniła. Po wizycie czuje się zaopiekowana, wiem co mam dalej robić. Wierzę, że udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości i teraz będę wracać do zdrowia. Polecam każdemu.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • U
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: prowadzenie ciąży

   Witam. Bylam pacjentką Pani Doktor i chcialabym jej szczerze podziekowac za to w jaki sposob prowadzila maja 2 ciąże. Gdyby nie Pani skończyło by sie pewnie tak zle jak pierwsza ciąża. Dlatego bardzo ale to bardzo Pani dziekuje za profesjonalne podejscie do pocjenta, zainteresowanie oraz empatie. Na pewno będę polecać Panią doktor z czystym sumieniem. Jest Pani super specjalistą

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: USG ciąży w 11-13

   Polecam Panią doktor każdemu. Badanie wykonane bardzo dokładnie i bez pośpiechu. wszystko dokładnie nam opisywała i pokazywała, odpowiadała na każde nawet błahe pytanie. nic dziwnego, że wszyscy mi polecali wykonanie badania u Pani doktor, koleżanki i lekarz prowadzący.
   Ja również będą polecać z czystym sumieniem innym. Same plusy! na kolejne USG również zapiszę się do Pani doktor. Bardzo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu