Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Radiologia, Onkologia, Położnictwo, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nada Mouallem

  Ginekolog, lek.

  • A

   NIE POLECAM!
   Na pierwszej wizycie powiedziałam, że podejrzewam u siebie PCOS, na co Pani się tylko uśmiechnęła, ale skierowała na USG i cytologię jakby robiła mi przysługę.
   Okazało się, że mam mięśniaka i PCOS. Na pytanie czy możemy zrobić dalsze badania pani doktor powiedziała, że nie widzi podstaw do zlececnia ich. Powiedziałam, że chyba podstawy jednak są, bo mam wiele objawów i wyniki badań, które jednoznacznie wskazują, że coś jest nie tak.
   Oczywiście wyszłam bez informacji na temat mięśniaka i PCOS, nie mam informacji jak jest to poważne i czy mam się martwić. Poczułam się strasznie i niestety jest to kolejna sytuacja, w której internet jest lepszym lekarzem niż człowiek.
   Jest to też kolejny lekarz Enel Medu, u którego trzeba się prosić o skierowanie i kolejny, który lubi przerzucać wypisywanie skierowań na kolegów z innej specjalizacji.

  • L

   Pani Nada prowadzi moją ciążę od niemal samego początku. Wcześniej też miałam z nią kontakt. Po kilkukrotnym zetknięciu się z innym lekarzem na początku ciąży stwierdziłam, że może jednak warto wrócić do p. Nady i jak dotąd nie żałuję tej decyzji. Jest przecudowna, troskliwa, delikatna i bardzo pozytywna. Nie wiem jak ale domyśliła się, że coś może być nie do końca w porządku i dała mi skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziło jej przypuszczenia. Kobieta z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Omelian Kwarcianyj

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lekarz jest bardzo miły i profesjonalny. Na wstępie przeprowadza dokładny wywiad. Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania.

  • na wizyte do pana Emila trafiłam w przychodzi Lux Med na Jana Pawla .Sama wizyta była miłym zaskoczeniem , lekarz był bardzo miły zagadywał więc nie odczuwało się dyskomfortu jaki zawsze jest przy odwiedzinach ginekologa .Skierowania na potrzebne  badania dostałam bez problemu. Jeśli kiedyś uda mi się zajść w ciąże na pewno zwrócę  się o prowadzenie ciąży właśnie do doktora Kwarcjanego  .Polecam z czystym sumieniem

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Sprawnie, rzeczowo i w przystępny sposób udziela porad, a przy badaniu jest bardzo delikatna. Zdecydowanie polecam!

  • Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Poradnia USG AgatowaUsługa: USG ciąży w 11-13,6 tygodniu z kalkulacją ryzyka

   Pełen profesjonalizm! Dotychczas nie spotkałam drugiego takiego lekarza. Trafiłam do pani dr na badanie usg w 11 tyg ciąży. Badanie zw względu na potrzebę trwało prawie dwie godziny- ciąża bliźniacza. Szczegółowo dowiedziałam się o wszystkich zagrożeniach jak i ew. leczeniu. Pani doktor zadbała również o naszą dalszą opiekę, mimo iż nie miała takiego obowiązku gdyż nie jest lekarzem prowadzącym. Wszystkie badania USG ( było ich wiele) były przeprowadzane bardzo szczegółowo dzięki czemu trudną ciążę udało sie utrzymać możliwie jak najdłużej a dzieci urodziły się zdrowe i silne, rozwijają się prawidłowo. Polecam serdecznie z całego serca panią doktor.

  • Lokalizacja: Idealist Ginekologia & Spa WarszawaUsługa: USG ciąży 2D/3D/4D (od 14 tygodnia)

   Doskonały lekarz. Byłam u niej w gabinecie Idealist na usg połówkowym i mam poczucie, że moja córeczka została przebadana najlepiej, jak to tylko możliwe. Bardzo rzeczowe komentarze Pani Doktor i jej niezwykła wnikliwość korespondują z jej miłym podejściem. Polecam serdecznie, profesjonalizm w każdym calu!

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • A
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Zgłosiłam się do doktora Milewczyka po prawie roku nieudanych prób zajścia w ciążę. Pierwsza wizyta to skierowanie na badania dla mnie i mojego męża. Druga to już diagnoza, dobranie leków, rozpoczęcie leczenia. Pierwszy miesiąc i od razu dwie słabiutkie kreski na teście. Ciąża okazuje się biochemiczna, tracimy ją bardzo szybko. Kolejny miesiąc, kolejne dwie kreseczki. Tym razem mocne, wyraźne. Pan doktor prowadził całą naszą ciążę, która zakończyła się szczęśliwym narodzeniem synka.
   Szczerze polecam lekarza, bo jest w moim odczuciu bardzo dobrym specjalistą: profesjonalne podejście, z dużą wiedzą, rzeczowy, potrafi w jasny sposób wytłumaczyć medyczne zagadnienia, do tego jest życzliwym, uprzejmym i miłym człowiekiem. Jego wielkim atutem jest również to, że posiada specjalizację w endokrynologii. U nas to był klucz do sukcesu. Jeden lekarz, jedna wizyta, kompleksowe leczenie, oszczędność czasu i pieniędzy. Zgodzę się, że może trochę małomówny, ale ja akurat nie lubię gadaniny o niczym, wolę konkret. Dobrze jest więc spisać sobie pytania przed wizytą i gwarantuje, że doktor wyczerpująco odpowie na każde z nich.
   Podsumowując, dwa miesiące leczenia u p. Milewczyka i byliśmy w upragnionej donoszonej ciąży. To mówi samo za siebie.

  • A

   Bardzo rzeczowy, delikatny i uprzejmy lekarz. Widać, że ma ogromną wiedzę merytoryczną i w dodatku umie ją zrozumiale przekazać. Mam nadzieję, że leczenie u niego się powiedzie.

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Zwykła wizyta

   Nie lekceważy tego, co pacjent mówi. Analizuje dogłębnie historię przypadłości. Widać zainteresowanie problemem i kompetencję w rozwiązywaniu. Przy tym jest to doktor delikatna i subtelna. Mam zaufanie i pozostanę jej pacjentką.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła i kompetentna osoba - uważnie słucha pacjentki i nie spieszy się, nie zleca również niepotrzebnych badań.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam dziś na wizycie u Pani doktor jestem bardzo mile zaskoczona podejściem i profesjonalizmem jakim wykazuje się Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowo wywiad, podczas badania wszystko wyjaśnia. Napewno wrócę na wizytę do Pani doktor.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor prowadziła całą moją ciąże. Jest bardzo miła i kompetentna. Stara się poświęcić pacjentce dużo czasu. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Profesjonalnie i delikatnie wykonuje wszystkie badania i jest zaangażowana w sprawy pacjentki. Dzięki niej 11 marca przyszło na świat nasze ukochane dzieciątko.. Nie ma słów którymi można by było wyrazić podziękowania. W razie jakichkolwiek problemów jest w ciągłym kontakcie z pacjentką co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Zawsze "dmucha na zimne" żeby nie było żadnych wątpliwości i podpowiada jakie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze dla mamy i dziecka. Zleca wszystkie potrzebne badania. Bardzo się cieszę że zdecydowałam się prowadzić ciąże u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

   Moja pierwsza wizyta w dniu dzisiejszym u dr Artura Drobniaka.Jestem w szoku że lekarz ma takie podejście do pacjentki. Po kilku latach nieudanych diagnoz i sposobów leczenia wreszcie trafiłam do lekarza , który zna się na rzeczy i proponuje konkretne rozwiązanie. Polecam w 100 %

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Zwykła wizyta

   Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Doktora. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor rzeczowo i zrozumiale odpowiadał na wszystkie moje pytania oraz w sposób przejrzysty przedstawił mi zalecenia. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu