Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Radiologia, Onkologia, Andrologia, Położnictwo, Diagnostyka, Interna, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Sprawnie, rzeczowo i w przystępny sposób udziela porad, a przy badaniu jest bardzo delikatna. Zdecydowanie polecam!

  • Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: KLINIKA IVIMED

   Pani Kasia jest świetnym lekarzem a zarazem bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą osobą. Delikatna, wszystko dokładnie omawia i konkretnie odpowiada na pytania. Obecnie moja druga wizyta u Pani Doktor i jestem zachwycona.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Świetna lekarka, dbająca o dobro pacjentki, rzeczowa, a przy tym niespotykanie sympatyczna i kontaktowa.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały lekarz, słucha pacjenta, dopytuje, już na pierwszej wizycie po przeprowadzeniu wywiadu był w stanie postawić diagnozę. Polecam z całego serca!

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Pierwsza wizyta, wrażenie bardzo dobre, jestem pod olbrzymim wrażeniem podejścia do pacjenta. Jest czas na zdefiniowanie problemu z jakim się przyszło, dokładne badanie i dokładne wyjaśnienie planów leczenia. Jestem dobrej myśli że w końcu trafiłam na lekarza który będzie w stanie pomóc. Dodatkowo dużym plusem jest obecność położnej, która uzupełnia dokumentację przez co Lekarz może się całkowicie skupić na pacjencie.

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja położnicza

   Świetny lekarz! Wyczerpująco i jasno tłumaczy wszystko, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Oby więcej takich lekarzy.

  • S
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pan Doktor to profesjonalista pelen empatii. Prowadzil moja dwie ciaze. Wszystkie wizyty/badania byly przeprowadzone rzetelnie, czulam sie doinformowana i zaopiekowana. I najwazniejsze: urodzilam dzieciaki o czasie (w obu ciazach zagrozenie porodem przedwczesnym). Polecam z calego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadziła moją ciążę w klinice Unicare na ul. Rembielińskiej. To moje pierwsze dziecko, więc zależało mi na lekarzu, któremu będę mogła zaufać i który poinformuje mnie o wszystkim, czego ze względu na brak doświadczenia mogę nie być świadoma. I nie zawiodłam się. Pani doktor na każdej wizycie przeprowadzała dokładny wywiad o moim samopoczuciu czy zauważonych zmianach, badała, a nawet przekazała wiele cennych informacji dotyczących połogu czy laktacji. Dzięki niej w porę zapisałam się do szkoły rodzenia (myślałam, że mam jeszcze na to czas, a okazało się, że to ostatnia chwila), a także wybrałam szpital, z którego jestem bardzo zadowolona. Po każdej wizycie wychodziłam spokojna i pewna, że jestem w dobrych rękach. Jeśli ponownie zajdę w ciążę, na 100% zgłaszam się do Pani doktor.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

   Pani Doktor jest bardzo rzetelna. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego dany przypadek. Wszystko dokładnie tłumaczy. I zwraca uwagę na najmniejszy szczegół.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: kontrola

   Przyjaźnie nastawiona, nie krytykuje , dokładnie wyjaśnia sytuację i różne możliwości, uczula na profilaktykę.

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pankni Doktorwykazała się dużą dozą empatii co jest rzadko spotykane. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Pro Familia Przychodnia Zdrowia Rodziny

   Trafiłam do Dr Artura Drobniaka przez przypadek, ale wiem że zostanę Jego wierną pacjentką. Podczas pierwszej wizyty Dr z uwagą wysłuchał wszelkich moich problemów oraz cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Po pierwszej wizycie Dr zalecił niezbędne badania i z uśmiechem zaprosił na kolejną wizytę, podczas której to po zapoznaniu się z dostarczonymi prze zemnie wynikami wdrożył odpowiednie leczenie.
   Polecam gorąco każdej pacjentce

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   bardzo profesjonalny lekarz. cierpliwie odpowiada na pytania dotyczace zdrowia. zawsze mily i kulturalny .

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jodzis

  Ginekolog, dr

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

   Pani dr Agnieszka Jodzis jest niesamowita. Ogromnie cierpliwa, dopytuje o szczegóły, uważnie czyta opisy przyniesionych badań i wyniki. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile trzeba, niezależnie od tego ile ze sob przyniosę papierów i ile mam do powiedzenia. Jest przy tam niesamowicie ciepła miła, że kobieta czuje się komfortowo. Na koniec dokładnie wyjaśniła przebieg dalszego leczenia. Prowadziłam u p. dr ciążę, teraz mam leczenie nietrzymania moczu. Mogę ją gorącą polecić każdej kobiecie.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

   Zostałam skierowana do dr Jodzis z problemem nietrzymania moczu. Wizyta przebiegła bez pośpiechu. Pani doktor przemiła, dokładnie mnie zbadała, przejrzała teczkę moich badań, zrobiła USG i wyjaśniła dalsze kroki. Widać że zna się na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalizmu pani doktor. Polecam ją gorąco każdej kobiecie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu