Tutaj jesteś: 
Placówki
Ginekologia
Ginekologia Warszawa
Szpital Kliniczny Im. Księżnej Anny Mazowieckiej W Warszawie

Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Onkologia, Radiologia, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Położnictwo, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 22 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Trafiłam do doktora 3 lata temu, najpierw w Limie, potem w Instytucie na Ursynowie. Byłam już po jednej operacji wyłuszczenia torbieli, okazało się że to nowotwór - ziarniszczak. Przesympatyczny lekarz, kompetentny, ludzki. Udało się zoperować laparoskopowo, wszystko jest w porządku.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Trafiłam do dr Derlatki na operację wyłuszczenia mięśniaków macicy i szczęśliwie skończyło się na laparoskopii. Wspaniały, roztropny lekarz. Jest bardzo dobrym fachowcem, niemalże codziennie przeprowadza kilka zabiegów operacyjnych, a mimo to, pacjentka pod jego opieką czuje, że jest w dobrych rękach. Polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu

 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • dobry

   Pani doktor bardzo dokładna i delikatna jednak skonsultuję się jeszcze z kolejnym lekarzem , żeby potwierdzić diagnozę.

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest godnym polecenia lekarzem. Tworzy swobodną atmosferę podczas wizyty, ma otwarte i pomocne podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Nada Mouallem

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   NIE POLECAM! Na pierwszej wizycie powiedziałam, że podejrzewam u siebie PCOS, na co Pani się tylko uśmiechnęła, ale skierowała na USG i cytologię jakby robiła mi przysługę. Okazało się, że mam mięśniaka i PCOS. Na pytanie czy możemy zrobić dalsze badania pani doktor powiedziała, że nie widzi podstaw do zlececnia ich. Powiedziałam, że chyba podstawy jednak są, bo mam wiele objawów i wyniki badań, które jednoznacznie wskazują, że coś jest nie tak. Oczywiście wyszłam bez informacji na temat mięśniaka i PCOS, nie mam informacji jak jest to poważne i czy mam się martwić. Poczułam się strasznie i niestety jest to kolejna sytuacja, w której internet jest lepszym lekarzem niż człowiek. Jest to też kolejny lekarz Enel Medu, u którego trzeba się prosić o skierowanie i kolejny, który lubi przerzucać wypisywanie skierowań na kolegów z innej specjalizacji.

  • bardzo dobry

   Pani Nada prowadzi moją ciążę od niemal samego początku. Wcześniej też miałam z nią kontakt. Po kilkukrotnym zetknięciu się z innym lekarzem na początku ciąży stwierdziłam, że może jednak warto wrócić do p. Nady i jak dotąd nie żałuję tej decyzji. Jest przecudowna, troskliwa, delikatna i bardzo pozytywna. Nie wiem jak ale domyśliła się, że coś może być nie do końca w porządku i dała mi skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziło jej przypuszczenia. Kobieta z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje. Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia. Pozdrawiam, Mama Mikołaja

  • bardzo dobry

   Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu

 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Dr Napiórkowski jest bardzo kompetentny, dokładnie wykonuje swoją pracę, a przy tym jest sympatyczny, ma kontakt z pacjentem, wyjaśnia wiele rzeczy i odpowiada na pytania. Polecam!

  • bardzo dobry

   Witam. U doktora Napiórkowskiego byłam na USG połówkowym. Jest to bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Poświęcił dużo czasu na badanie, wszystko dokładnie opowiadał i pokazywał. Dodatkowo radził co robić kiedy pokazują się nowe zapytania. Posiada ogromną wiedzę. Uśmiechnięty, konkretny. Szkoda, że tak daleko mam do jego gabinetu, bo na pewno prowadził by moją ciążę. Oceniam lekarza bardzo dobrze i polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu

 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • słaby

   Bardzo sympatyczny lekarz, choć zdecydowanie zaniepokoiła mnie jedna z wizyt z NFZ, która była wizytą ciążową. Po otrzymaniu ode mnie wyników badań krwi ze wskazaniem na obecność cytomegalowirusa IgG okazało się, że współczynnik jest wysoki bardzo wysoki. Doktor zlecił mi badanie pod kątem awidności przeciwciał, które miało stwierdzić czy złapałam tego wirusa przed zajściem w ciążę (gdyż zachorowanie w trakcie jest bardzo niebezpieczne). Nie czekałam na kolejną wizytę z NFZ, ponieważ nie wytrzymałabym miesiąca życia w strachu, że maleńka jest chora, czekając na następną wizytę państwową. Nawet nie zapisałam się do doktora Drobniaka - poszłam do lekarza, który prowadził ciążę mojej siostry. Jak się później okazało był to bardzo dobry krok , ponieważ kolejny lekarz już nie powiedział mi, że zna przypadki dzieci z cytomegalowirusem, które urodziły się zdrowe - co potrafi przyprawić przyszłą matkę o zawał serca - a co usłyszałam od doktora. Lekarz na wizycie prywatnej odczytał wyniki pozytywnie. Stwierdził, że prawdopodobieństwo zachorowania na cytomegalię w ciąży jest niewielkie, PONIEWAŻ: (i tu bardzo ważna rzecz, której nie usłyszałam od doktora Drobniaka) po pierwsze, w przypadku zachorowania na początku, ciąży straciłabym ją, a po drugie, dziecko jak na 18 tydzień życia płodowego rozwija się książkowo - bo gdyby miało styczność z tym wirusem najprawdopodobniej miałoby jakieś wady zauważalne na USG, np. powiększoną główkę, czy brzuszek. Po tej wizycie zdałam sobie sprawę z tego, że wizyty u doktora Drobniaka to jedna wielka pomyłka, ponieważ w trakcie wizyt państwowych nie zrobił mi ani jednego USG, nie posłuchał serduszka, nie sprawdził czy maleństwo rośnie prawidłowo itd. Jak już napisałam jest to bardzo sympatyczny lekarz, ale nie mogłabym dalej powierzać swojej ciąży lekarzowi, który nie monitoruje dziecka należycie, ponieważ ciąża to nie tylko wyniki badań krwi, czy badanie ginekologiczne.

  • bardzo dobry

   Bylam u Pana doktora na wizycie prywatnej i na NFZ,byly identyczne. Prowadze u niego ciaze i jestem bardzo zadowolona, jest serdeczny, profesjonalny i czuje sie bezpiecznie u takiego lekarza. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo troskliwa Lekarka, która poświęciła bardzo dużo uwagi i zadała bardzo wiele pytań, zanim znalazła rozwiazanie . Odpowiedzialnie podeszła do tematu antykoncepcji. Polecam wszystkim, zwłaszcza dziewczynom , które planują pierwsza wizytę u ginekologa, ta Pani Doktor z pewnością ich nie zniechęci do regularnych wizyt.

  • bardzo dobry

   Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Dodatkowo bardzo pozytywna osoba, która od razu wzbudza zaufanie i sympatię pacjenta. Pełen profesjonalizm.

 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • słaby

   Korzystałam z usług Pana Pawła Milewczyka w jego prywatnym gabinecie w Garwolinie. Niestety z przykrością stwierdzam, że wybór tego lekarza było pomyłką. Wizyta co 3 tygodnie, chociaż było wszystko w porządku z ciążą. Czasami co 2 tygodnie, bo np. Pan Paweł wyjeżdżał na narty. Najbardziej zirytowała mnie zmiana warunków cenowych - do połowy ciąży 150zł, a potem już 180zł. Dodam, że przez 9 miesięcy dostałam tylko 2 paragony. Lekarz bardzo miły i sympatyczny i to jest jego wielka zaleta. Niestety spieszy się podczas wizyty, nie bada piersi, co uważam za duże uchybienie.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz, dzięki któremu po latach nietrafionych lekarzy i leków udało mi się zajść w ciążę. Szybko dobrał właściwe leki, i już po trzech miesiącach, moje dzieciątko zamieszkało w brzuszku :)

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu

 • Marcin Wrona

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Z napisaniem komentarza czekałam ponad 9 miesięcy ;) chociaż miałam ogromną ochotę napisać dużo wcześniej . Z racji tego ze za sobą mam ok 14 spotkań w gabinecie lekarskim myśle że ta opinnia jest rzetelna. Od pierwszej wizyty doktor robi powalające wrażenie jest miły, empatyczny, kulturalny zawsze uśmiechnięty !!! Jednak to nie jest najważniejsze . Najważniejsze jest to że ma ogromną wiedzę popartą doświadczeniem i potrafi rozwiązywać problemy niekiedy też z innych dziedzin (hematologia endokrynologia) towarzyszące w okresie ciąży. Jest prawdziwym wsparciem dla pacjentek !!! Przez co zyskał nie tylko moja sympatie ale również pełne zaufanie. Nigdy nie spotkałam tak dobrego specjalisty !!! Polecam

  • bardzo dobry

   Miły, pomocny i cierpliwy lekarz. W pełni profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny, ze wspaniałym podejściem do pacjentek.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu

 • Andrzej Wichrzycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Cudowny lekarz! Szkoda,że takich mało. Potwierdzam wypowiedzi moich poprzedniczek. Zawsze będę go miło wspominała! Co do Karowej, lekarze i położne na dyżurze być może uratowali moje dziecko, dzięki nim urodziłam zdrową córkę mimo skomplikowanego kleszczowego porodu! Dzisiaj moja córka ma już 7 lat i pewnie w tym szpitalu zaszły jakieś zmiany, ale pewnie na lepsze, bo wtedy sale i łazienki na położnictwie nie były zbyt zachwycające, no może oprócz "bajeranckich" łóżek. Ale dla mnie ważniejsza jest mimo wszystko fachowa opieka i taką tam otrzymałam!

  • bardzo dobry

   Pan docent Wichrzycki prowadził moją ciążę (nie od początku, i bardzo szkoda, bo jest wspaniały). Chyba najlepszy lekarz z jakim się spotkałam: cierpliwy, wytłumaczy wszystko, nie odsyła i nie ignoruje zgłaszanych problemów, a równocześnie nie przesadza i nie usiłuje nastraszyć maksymalnie jak niektórzy lekarze. Bardzo kulturalny i bardzo kompetentny lekarza. Nie wiem czy jeszcze pracuje, bo to już parę lat temu był mocno starszy pan, ale z postów tu zamieszczonych, wynika że tak. Mi pomógł też jak miałam problemy po ciąży, zadzwoniłam do niego do szpitala, wysłuchał, doradził. Na pewno dziki tłum czekający po gabinetem nie jest zbyt zachęcający, ale z drugiej strony- to jednak rekomendacja dla lekarza. Szpitala na Karowej nie polecam, bo przereklamowany, ale pan docent Wichrzycki na pewno wart jest reklamy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu