Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Radiologia, Onkologia, Położnictwo, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Sprawnie, rzeczowo i w przystępny sposób udziela porad, a przy badaniu jest bardzo delikatna. Zdecydowanie polecam!

  • Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: usg ciąży między 11 a 14 tygodniem ciąży

   Byłam u Pana Doktora na badaniu usg w 13 tygodniu ciąży. Był bardzo sympatyczny, z wielkim wyczuciem. A co najważniejsze jest niezwykle kompetentny, wszystko tłumaczy i opowiada szczegółowo o badaniu. Bardzo polecam!

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Znakomity lekarz pod każdym względem. Bardzo dobry specjalista od badania USG, dokładny, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Badanie ginekologiczne i wywiad rzetelny. U Pana doktora pacjentka czuje się swobodnie pomimo poruszanych czasami bardzo osobistych tematów. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Beata Szymańska

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w WarszawieUsługa: Patologia szyjki macicy

   Świetny lekarz. Profesjonalna, bardzo delikatna, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, kieruje na dodatkowe badania żeby mieć pewność co do rozpoznania. Trafiłam do Niej na Karowej z patologią szyjki macicy. Czuję się zaopiekowana. Serdecznie polecam

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Pani doktor jest lekarzem z pasji widac to po tym jak potrfai zająć się pacjentem. Robi dokładny wywiad, bada. Kieruje na potrzebne badania. jestem na prawde pod bardzo dobrą opieką. To jest najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Świetna lekarka, dbająca o dobro pacjentki, rzeczowa, a przy tym niespotykanie sympatyczna i kontaktowa.

  • S
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pani doktor jest niezwykle empatyczną osobą, bardzo indywidualnie podchodzącą do pacjenta. Kobieta nie jest dla niej kolejnym numerkiem karty, tylko osobą z emocjami. Jest bardzo delikatna,otwarta, potrafi rozmawiać nie tylko o dobrych rzeczach, ale i komplikacjach, przy czym nie zostawia pacjentki samej sobie z problemem,tylko angażuje się w jego rozwiązanie. Każdemu życzę, by trafił na takiego lekarza jak Pani Kasia.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Badanie było bezbolesne.Pan doktor dokładnie wyjaśnił mi na czym polega mój problem. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam pana doktora każdej kobiecie.Bardzo dziękuje za pomoc.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

   Na początku wizyty byłam bardzo przerażona, ale Pan Doktor okazał się ciepłą i dobrą osobą. Przeprowadził wywiad, zrobił badanie USG - wszystko bardzo konkretnie i na spokojnie. Wytłumaczył mi kilka rzeczy oraz przepisał leki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam tego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (113) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam! Moja ulubiona Pani Doktor :) miła, sympatyczna, super podejście do pacjenta. Poświęca bardzo dużo czasu podczas wizyty, wykazuje się dużą wiedzą i dużym profesjonalizmem.

  • D
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Pani Anna jest fachową i przesympatyczną osobą. Zgłosiłam się do niej pełna obaw po przebytej cp. Badanie przeprowadziła powoli, dokładnie opisując mi to, co znajdowało się na monitorze. Zachęcona pierwszą wizytą zdecydowałam się na kolejną - również mnie nie rozczarowała. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: USG ciąży po 14 tygodniu

   Jestem jak najlepszego zdania o pani doktor. Chodziłam na USG w ciąży. Badanie trwało zazwyczaj 25-30 min. Pani doktor, mimo bardzo wielu pacjentek, nie spieszyła się i bardzo dokładnie opisywała co widzi i co w danym momencie bada. Do tego zawsze robiła wywiad już w czasie badania, co usprawniało całą procedurę. Zawsze miła, spokojna, odpowiadała na wszystkie pytania. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dzięki pani doktor moja ciąża przebiegała pod okiem najlepszego specjalisty. Pani doktor zlecala wszystkie badania, na bieżąco monitorowala przebieg ciazy oraz rozwoj maluszka każdorazowo wykonujac usg. Pani doktor zadbała równiez o odpowiednie przygotowanie do ciąży, zlecając badania mające pokazac kondycję organizmu i dobierając odpowiedni zestaw witamin. Specjalista godny polecenia! Kolejna ciąże bede prowadzila tylko u pani doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Marcin Wrona

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta ginekologiczna

   bardzo profesjonalny, miły i skrupulatny lekarz. uważnie bada, anlizuje wyniki, rozważa rózne opcje terapii. Polecam

  • E
   Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna

   Lekarz z ogromnym powołaniem, wybitny specjalista a do tego cudowny oraz wyjątkowo ciepły człowiek!
   Pan doktor cierpliwie mnie wysłuchał i rzetelnie przeprowadził ze mną wywiad, udzielił mnóstwo informacji dotyczących mojej ciąży i szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania.
   Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (84) o tym lekarzu