Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Onkologia, Radiologia, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Położnictwo, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 22 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • dobry

   Pani doktor bardzo dokładna i delikatna jednak skonsultuję się jeszcze z kolejnym lekarzem , żeby potwierdzić diagnozę.

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest godnym polecenia lekarzem. Tworzy swobodną atmosferę podczas wizyty, ma otwarte i pomocne podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Nada Mouallem

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   NIE POLECAM! Na pierwszej wizycie powiedziałam, że podejrzewam u siebie PCOS, na co Pani się tylko uśmiechnęła, ale skierowała na USG i cytologię jakby robiła mi przysługę. Okazało się, że mam mięśniaka i PCOS. Na pytanie czy możemy zrobić dalsze badania pani doktor powiedziała, że nie widzi podstaw do zlececnia ich. Powiedziałam, że chyba podstawy jednak są, bo mam wiele objawów i wyniki badań, które jednoznacznie wskazują, że coś jest nie tak. Oczywiście wyszłam bez informacji na temat mięśniaka i PCOS, nie mam informacji jak jest to poważne i czy mam się martwić. Poczułam się strasznie i niestety jest to kolejna sytuacja, w której internet jest lepszym lekarzem niż człowiek. Jest to też kolejny lekarz Enel Medu, u którego trzeba się prosić o skierowanie i kolejny, który lubi przerzucać wypisywanie skierowań na kolegów z innej specjalizacji.

  • bardzo dobry

   Pani Nada prowadzi moją ciążę od niemal samego początku. Wcześniej też miałam z nią kontakt. Po kilkukrotnym zetknięciu się z innym lekarzem na początku ciąży stwierdziłam, że może jednak warto wrócić do p. Nady i jak dotąd nie żałuję tej decyzji. Jest przecudowna, troskliwa, delikatna i bardzo pozytywna. Nie wiem jak ale domyśliła się, że coś może być nie do końca w porządku i dała mi skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziło jej przypuszczenia. Kobieta z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje. Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia. Pozdrawiam, Mama Mikołaja

  • bardzo dobry

   Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu

 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Dr Napiórkowski jest bardzo kompetentny, dokładnie wykonuje swoją pracę, a przy tym jest sympatyczny, ma kontakt z pacjentem, wyjaśnia wiele rzeczy i odpowiada na pytania. Polecam!

  • bardzo dobry

   Witam. U doktora Napiórkowskiego byłam na USG połówkowym. Jest to bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Poświęcił dużo czasu na badanie, wszystko dokładnie opowiadał i pokazywał. Dodatkowo radził co robić kiedy pokazują się nowe zapytania. Posiada ogromną wiedzę. Uśmiechnięty, konkretny. Szkoda, że tak daleko mam do jego gabinetu, bo na pewno prowadził by moją ciążę. Oceniam lekarza bardzo dobrze i polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu

 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Profesjonalny, ludzki lekarz, z dużym wyczuciem wobec ludzi i posiada umiejętność przekazywania tragicznych diagnoz w sposób pozytywny (jeżeli tak można powiedziec).., polecam

  • bardzo dobry

   Trafiłam do doktora 3 lata temu, najpierw w Limie, potem w Instytucie na Ursynowie. Byłam już po jednej operacji wyłuszczenia torbieli, okazało się że to nowotwór - ziarniszczak. Przesympatyczny lekarz, kompetentny, ludzki. Udało się zoperować laparoskopowo, wszystko jest w porządku.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Jedyne co mogę napisać to: dziękuję. W końcu poczułam się zaopiekowana. Pani doktor prowadzi naprawdę dokładny wywiad, nie mnoży spotkań, tylko jest konkretna, bardzo troskliwa, w ogóle.. najlepsza! Mam 22 lata, od 15 roku życia byłam pod opieką ginekologów, w styczniu tego roku trafiłam pod skrzydła pani doktor Suchty i tylko dzięki temu dowiedziałam się,co mi jest. Polecam każdemu, naprawdę!!!

  • bardzo dobry

   Bardzo troskliwa Lekarka, która poświęciła bardzo dużo uwagi i zadała bardzo wiele pytań, zanim znalazła rozwiazanie . Odpowiedzialnie podeszła do tematu antykoncepcji. Polecam wszystkim, zwłaszcza dziewczynom , które planują pierwsza wizytę u ginekologa, ta Pani Doktor z pewnością ich nie zniechęci do regularnych wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Leczyłam się u doktora zarówno zanim zaszłam w ciążę (problemy hormonalne) a teraz kontynuuję prowadzenie ciąży. Nie widzę żadnej różnicy przy wizytach prywatnych czy NFZ. Doktor zawsze poświęca tyle czasu ile wymaga pacjentka, odpowiada na wszystkie zadane pytania a nawet opowiada o tym czego się wystrzegać, jak reagować w przypadku gdyby pojawiły się jakieś nieprawidłowości. Jest to szczególnie dla mnie ważne, bo przy pierwszej ciąży nie ze wszystkiego zdajemy sobie sprawę. Doktor bardzo życzliwy, badania przeprowadza bezboleśnie i delikatnie. Pacjentka traktowana jest indywidualnie, w końcu mam wrażenie, że nie jestem traktowana 'hurtowo'. Szczerze polecam!

  • bardzo dobry

   Pan Doktor Artur Drobniak jest wspaniałym ginekologiem-endokrynologiem. Mogę nawet śmiało napisać, że według mnie jest jednym z najlepszych lekarzy jakich miałam okazje poznać. Pan Doktor ma bardzo rozległą wiedzę w dziedzinach ginekologii i endokrynologii a także fenomenalne podejście do pacjentki, które ułatwia komunikację na linii pacjent - lekarz dzięki ogromnej empatii i życzliwości Pana Doktora. Miałam okazje leczyć się u Pana Doktora zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu na Karowej i muszę przyznać, że w obu miejscach wizyty przebiegały identycznie bez żadnego pośpiechu, zawsze był czas na zadanie pytań i uzyskanie wyczerpujących odpowiedzi. Dziękuje bardzo Panie Doktorze za całą pomoc, kontakt i zainteresowanie w trakcie pobytu w szpitalu a także dalszej diagnostyki. Monika Chojnicka

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Marcin Wrona

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   To była moja pierwsza wizyta u dr Marcina Wrony. Miły lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zleca dużo badań aby zidentyfikować przyczynę "problemu". Po pierwszej wizycie jestem zaskoczona, że tak może wyglądać wizyta u ginekologa. Zobaczymy jak będzie dalej...

  • bardzo dobry

   Miałam dopiero drugą wizytę u Pana Doktora, ale jego podejście do mojego "problemu" i do mnie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Mogłam pytać o każdą kwestię, która mnie interesowała, a dostawałam pełne i konkretne odpowiedzi. Mam nadzieję, że przy następnych wizytach moje "problemy" się wyjaśnią i będę mogła mieć z mężem piękną dzidzię :) Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia!!!

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu

 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • bardzo dobry

   Bardzo doświadczony lekarz.Jak zawsze trafia z diagnoza w sedno sprawy. Bada z dużym szacunkiem i delikatnością. Empatyczny i serdeczny.

  • bardzo dobry

   Dr Milewczyk to bardzo dobry specjalista, na wizycie u niego czuje sie swobodnie, atmosfera jest bardzo miła. Z czystym sumieniem moge tego lekarza polecić każdej kobiecie.

  Zobacz wszystkie opinie (96) o tym lekarzu

 • Andrzej Wichrzycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Cudowny lekarz! Szkoda,że takich mało. Potwierdzam wypowiedzi moich poprzedniczek. Zawsze będę go miło wspominała! Co do Karowej, lekarze i położne na dyżurze być może uratowali moje dziecko, dzięki nim urodziłam zdrową córkę mimo skomplikowanego kleszczowego porodu! Dzisiaj moja córka ma już 7 lat i pewnie w tym szpitalu zaszły jakieś zmiany, ale pewnie na lepsze, bo wtedy sale i łazienki na położnictwie nie były zbyt zachwycające, no może oprócz "bajeranckich" łóżek. Ale dla mnie ważniejsza jest mimo wszystko fachowa opieka i taką tam otrzymałam!

  • bardzo dobry

   Pan docent Wichrzycki prowadził moją ciążę (nie od początku, i bardzo szkoda, bo jest wspaniały). Chyba najlepszy lekarz z jakim się spotkałam: cierpliwy, wytłumaczy wszystko, nie odsyła i nie ignoruje zgłaszanych problemów, a równocześnie nie przesadza i nie usiłuje nastraszyć maksymalnie jak niektórzy lekarze. Bardzo kulturalny i bardzo kompetentny lekarza. Nie wiem czy jeszcze pracuje, bo to już parę lat temu był mocno starszy pan, ale z postów tu zamieszczonych, wynika że tak. Mi pomógł też jak miałam problemy po ciąży, zadzwoniłam do niego do szpitala, wysłuchał, doradził. Na pewno dziki tłum czekający po gabinetem nie jest zbyt zachęcający, ale z drugiej strony- to jednak rekomendacja dla lekarza. Szpitala na Karowej nie polecam, bo przereklamowany, ale pan docent Wichrzycki na pewno wart jest reklamy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu