Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Radiologia, Onkologia, Położnictwo, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nada Mouallem

  Ginekolog, lek.

  • A

   NIE POLECAM!
   Na pierwszej wizycie powiedziałam, że podejrzewam u siebie PCOS, na co Pani się tylko uśmiechnęła, ale skierowała na USG i cytologię jakby robiła mi przysługę.
   Okazało się, że mam mięśniaka i PCOS. Na pytanie czy możemy zrobić dalsze badania pani doktor powiedziała, że nie widzi podstaw do zlececnia ich. Powiedziałam, że chyba podstawy jednak są, bo mam wiele objawów i wyniki badań, które jednoznacznie wskazują, że coś jest nie tak.
   Oczywiście wyszłam bez informacji na temat mięśniaka i PCOS, nie mam informacji jak jest to poważne i czy mam się martwić. Poczułam się strasznie i niestety jest to kolejna sytuacja, w której internet jest lepszym lekarzem niż człowiek.
   Jest to też kolejny lekarz Enel Medu, u którego trzeba się prosić o skierowanie i kolejny, który lubi przerzucać wypisywanie skierowań na kolegów z innej specjalizacji.

  • L

   Pani Nada prowadzi moją ciążę od niemal samego początku. Wcześniej też miałam z nią kontakt. Po kilkukrotnym zetknięciu się z innym lekarzem na początku ciąży stwierdziłam, że może jednak warto wrócić do p. Nady i jak dotąd nie żałuję tej decyzji. Jest przecudowna, troskliwa, delikatna i bardzo pozytywna. Nie wiem jak ale domyśliła się, że coś może być nie do końca w porządku i dała mi skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziło jej przypuszczenia. Kobieta z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista. Umie rozmawiać i przekazywać trudne wiadomości. Jednocześnie mając głęboką wiedze medyczna. Zdecydowanie polecam.

  • Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Sprawnie, rzeczowo i w przystępny sposób udziela porad, a przy badaniu jest bardzo delikatna. Zdecydowanie polecam!

  • Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: usg ciąży między 11 a 14 tygodniem ciąży

   Byłam u Pana Doktora na badaniu usg w 13 tygodniu ciąży. Był bardzo sympatyczny, z wielkim wyczuciem. A co najważniejsze jest niezwykle kompetentny, wszystko tłumaczy i opowiada szczegółowo o badaniu. Bardzo polecam!

  • M
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Znakomity lekarz pod każdym względem. Bardzo dobry specjalista od badania USG, dokładny, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Badanie ginekologiczne i wywiad rzetelny. U Pana doktora pacjentka czuje się swobodnie pomimo poruszanych czasami bardzo osobistych tematów. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Anna Calik-Ksepka

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG płodu

   Pani Anna jest fachową i przesympatyczną osobą. Zgłosiłam się do niej pełna obaw po przebytej cp. Badanie przeprowadziła powoli, dokładnie opisując mi to, co znajdowało się na monitorze. Zachęcona pierwszą wizytą zdecydowałam się na kolejną - również mnie nie rozczarowała. Polecam

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam dziś na wizycie u Pani doktor jestem bardzo mile zaskoczona podejściem i profesjonalizmem jakim wykazuje się Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowo wywiad, podczas badania wszystko wyjaśnia. Napewno wrócę na wizytę do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Omelian Kwarcianyj

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Udałam się do Pana doktora, ponieważ zwolnił się do niego termin w Enel-med, a potrzebowałam pilnej konsultacji po otrzymaniu wyników ---> ciąza między 5, a 7 tygodniem, na usg tylko pęcherzyk i pojawiły się plamienia, beta nie rosła prawidłowo. Czułam, że już nic z tego, ale chciałam żeby mimo wszystko zobaczył mnie lekarz. Pod gabinetem czekałam jakieś 30 minut, słysząc odgłosy kłótni, ale Pani wyszła uśmiechnięta, więc uznałam, że to dobry znak. W gabinecie powiedziałam doktorowi o obawach, o plamieniu i o tym, że wg mnie beta nie rośnie prawidłowo ( ze 130 do 330 przez 10 dni). Pan doktor wziął wyniki które przyniosłam, spojrzał tylko na ten 330 i wymachując nim z pretensją pytał o co mi chodzi, skoro beta rośnie, nie ważne jak, ale rośnie, Że po co ja się w ogóle przejmuję, szukam problemów, co będzie to będzie. Kazał mi wracać do domu i się relaksować. Nie chciałam wyjść i powiedziałam, że martwię się, bo to moja pierwsza ciąża i nic nie wiem, ale czuję, ze coś jest nie tak, bo mam plamienia. Po 5 minutach mojego jęczenia Pan doktor z łaską zaprosił mnie na fotel i stwierdził, że no faktycznie, jest plamienie. Przepisał Duphaston i kazał odpoczywać i zgłosić się za dwa tygodnie. To było w poniedziałek wieczorem. We wtorek rano obudził mnie silny ból i większe plamienie. Pojechałam na Żelazną i zostałam przyjęta na oddział. Tego dnia poroniłam. Nie twierdzę, że Pan doktor mógł to zmienić, ale podejście jakie zaprezentował- nie zapoznanie sie z wynikami badań, niechęć do badania ginekologicznego, lekceważenie problemu ( momentami nawet śmiał się ze mnie)- Nie. Nigdy więcej.

  • Lekarz jest bardzo miły i profesjonalny. Na wstępie przeprowadza dokładny wywiad. Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

   Konkretna,sympatyczna poprostu świetny specjalista.Od razu po dokładnym wywiadzie dostałam skierowanie na badania.Diagnoza trafiona jestem w trakcie leczenia insulinyodporności,która stanowiła problem w zajściu w ciąże.Polecam z całego serca

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Zwykła wizyta

   Nie lekceważy tego, co pacjent mówi. Analizuje dogłębnie historię przypadłości. Widać zainteresowanie problemem i kompetencję w rozwiązywaniu. Przy tym jest to doktor delikatna i subtelna. Mam zaufanie i pozostanę jej pacjentką.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marcin Wrona

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: Konsultacja położnicza

   To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Jestem zachwycona podejściem do pacjentki. Lekarz umie słuchać. Przyszłam z problemem niepłodności. Lekarz dał skierowanie na wszystkie badania, dokładnie wyjaśnił wszystko po kolei. Polecam.

   PS. Dziś mogę napisać, że dzięki doktorowi udało nam się zajść z mężem w ciążę. Oczywiście nie wyobrażam sobie, żeby w tym wypadku ktoś inny prowadził moja ciążę. Nigdy jeszcze nie miałam takiego zaufania do lekarza jak do dr Wrony. Uważam, że jest to wspaniały specjalista oraz wysokiej kultury osobistej człowiek. Badania są bezbolesne i w atmosferze pozbawionej krępacji. Polecam go wszystkim moim koleżanka pragnącym zostać mamami, ale nie tylko.

  • M
   Lokalizacja: Idealist Ginekologia & Spa Warszawa

   Dr Marcin to najlepszy ginekolog u jakiegokolwiek byłam - pełen empatii, zaangażowania i profesjonalizmu. Pomógł nam bardzo w realizacji największego marzenia jakim było dziecko. Doktora znamy od prawię trzech lat, stąd wspólnie z mężem możemy wystawić pozytywną wręcz wzorową opinię. Pan Marcin zawsze wspierał, kierował na niezbędne badania, zawsze służył radą w przypadku wątpliwości czy komplikacji. Pan Marcin sprawił, że okres ciąży przebiegał w spokoju i radosnym oczekiwaniu chociaż ciąża była ciążą wysokiego ryzyka. Jest niesamowicie delikatny, badania nie są niekomfortowe czy bolesne jak zdarzało się u innych ginekologów. Poleciłam doktora Marcina już kilku moim koleżankom i będę to robić nadal bo uważam, że każda kobieta zasługuje na tak profesjonalną opiekę :)
   Dziękujemy Pani Marcinie :) Dzięki Panu dziś możemy radośnie patrzeć jak rozwija się nasza, już prawię 5-cio miesięczna, Madzia :)

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu


 • Anita Hamela-Olkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor jest niezwykle dokładna i szczegółowa. Pilnuje wszystkich badań. USG wykonuje rownież bardzo dokładnie, "zagląda" w każdy "kąt". Nic sie przed nią nie ukryje!

  • E
   Lokalizacja: Poradnia USG AgatowaUsługa: USG ciąży w 11-13,6 tygodniu z kalkulacją ryzyka

   Pełen profesjonalizm! Dotychczas nie spotkałam drugiego takiego lekarza. Trafiłam do pani dr na badanie usg w 11 tyg ciąży. Badanie zw względu na potrzebę trwało prawie dwie godziny- ciąża bliźniacza. Szczegółowo dowiedziałam się o wszystkich zagrożeniach jak i ew. leczeniu. Pani doktor zadbała również o naszą dalszą opiekę, mimo iż nie miała takiego obowiązku gdyż nie jest lekarzem prowadzącym. Wszystkie badania USG ( było ich wiele) były przeprowadzane bardzo szczegółowo dzięki czemu trudną ciążę udało sie utrzymać możliwie jak najdłużej a dzieci urodziły się zdrowe i silne, rozwijają się prawidłowo. Polecam serdecznie z całego serca panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu