Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

Ginekologia, Pediatria, Endokrynologia, Onkologia, Radiologia, Diagnostyka, Andrologia, Interna, Położnictwo, Psychologia więcej

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Szpital przy ul. Karowej jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności, gdzie opiekę znajdą pacjentki z ciążą zdrową, ale też powikłaną chorobami zdiagnozowanymi przed i w trakcie ciąży. Szpital specjalizuje się w prowadzeniu pacjentek z cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem, zakażeniami, problemami nefrologicznymi, chorobami autoimmunologicznymi, wątroby i krwi, z zagrażającym porodem przedwczesnym oraz z ciążą mnogą. Szpital oferuje szeroki zakres operacji ginekologicznych, również z zastosowaniem laparoskopii. W Oddziale onkologicznym leczone są pacjentki z chorobami nowotworowymi narządu rodnego. Oddział endokrynologii ginekologicznej jest jedynym o tym profilu wysokospecjalistycznym ośrodkiem w regionie.
W szpitalu funkcjonują wysokospecjalistyczne oddziały neonatologiczne, gdzie prowadzone jest leczenie chorych i urodzonych przedwcześnie noworodków z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i światowych schematów leczenia.
Na bazie szpitala działają: II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Endokrynologii Ginekologicznej oraz Klinika Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital prowadzi Specjalistyczną Poliklinikę, ma pełne zaplecze diagnostyczne i laboratoryjne.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Gabinety

 • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie

  Karowa 2, Śródmieście

  00-315, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nada Mouallem

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   NIE POLECAM!
   Na pierwszej wizycie powiedziałam, że podejrzewam u siebie PCOS, na co Pani się tylko uśmiechnęła, ale skierowała na USG i cytologię jakby robiła mi przysługę.
   Okazało się, że mam mięśniaka i PCOS. Na pytanie czy możemy zrobić dalsze badania pani doktor powiedziała, że nie widzi podstaw do zlececnia ich. Powiedziałam, że chyba podstawy jednak są, bo mam wiele objawów i wyniki badań, które jednoznacznie wskazują, że coś jest nie tak.
   Oczywiście wyszłam bez informacji na temat mięśniaka i PCOS, nie mam informacji jak jest to poważne i czy mam się martwić. Poczułam się strasznie i niestety jest to kolejna sytuacja, w której internet jest lepszym lekarzem niż człowiek.
   Jest to też kolejny lekarz Enel Medu, u którego trzeba się prosić o skierowanie i kolejny, który lubi przerzucać wypisywanie skierowań na kolegów z innej specjalizacji.

  • bardzo dobry

   Pani Nada prowadzi moją ciążę od niemal samego początku. Wcześniej też miałam z nią kontakt. Po kilkukrotnym zetknięciu się z innym lekarzem na początku ciąży stwierdziłam, że może jednak warto wrócić do p. Nady i jak dotąd nie żałuję tej decyzji. Jest przecudowna, troskliwa, delikatna i bardzo pozytywna. Nie wiem jak ale domyśliła się, że coś może być nie do końca w porządku i dała mi skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziło jej przypuszczenia. Kobieta z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Roman Szczecina

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wybitny lekarz który uratował i mnie i mojego synka. Podjął trudną decyzję na podstawie niewielu danych. Zdecydował dobrze i ani chwili się nie wahał. Jest może trudny w komunikacji i nie zawsze miły, nie traktuje tez ciąży jako chorobę a stan fizjologiczny i nie użala się nad pacjentkami, ale to dobrze bod dzięki temu zamiast starać się im poprawiać humory, bada diagnozuje i leczy. A czasem nawet ratuje.
   Dzisiaj mój Mikołaj ma 11 lat i jest zdrowym ślicznym chłopakiem, gdyby nie pan Doktor nie byłoby go przy mnie i za to dziękuję temu lekarzowi każdego dnia.
   Pozdrawiam,
   Mama Mikołaja

  • bardzo dobry

   Pan Doktor jest wybitnym specjalistą od USG, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym i szczegółowym opisem ustnym ciąży, pokazaniem dziecka od każdej możliwej strony wraz z opinią na temat prawidłowego stanu szyjki macicy również w badaniu USG a nie przez pochwowym! miły, uprzejmy, kompetentny, wyjaśnia wszystko obszernie i powoli, nie patrząc na czas wizyty. Takich lekarzy powinno być więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu

 • Katarzyna Milanowska

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Byłam pierwszy raz na wizycie u ginekologa, więc może nie mogę Pani doktor porównać do innych lekarzy, ale była ona bardzo wyrozumiała, tłumaczyła wszystko, odpowiadała na każde pytanie i starała się być bardzo delikatna. Na pewno zachęciła mnie do badania się częściej.

  • bardzo słaby

   Pani Doktor jest bardzo niedelikatna i niemiła. Badała mnie na izbie przyjęć w szpitalu na Karowej, byłam w 30 tyg. ciąży, trafiłam z ostrym bólem podbrzusza. Na moją uwagę, że badanie ginekologiczne boli, usłyszałam, że bolał to będzie poród i, że powinnam to chyba wiedzieć, zanim zdecydowałam się zajść w ciążę i że powinnam o tym teraz myśleć intensywnie, bo ona przyjemnego porodu mi nie wróży i nikt się nie bedzie cackał ze mną. Myślę, że wiele tłumaczy fakt, że badanie nie mogło być przyjemne nie tylko samo w sobie: Pani Doktor miała długie paznokcie, włosy niespięte, ale rozpuszczone, były wszędzie, kiedy pochylała się, żeby mnie zbadać. Dodam, że nie należę do przewrażliwionych pacjentek, zdaję sobie sprawę, że badanie ginekologiczne, to nie jest przyjemność, ale sam fakt, że pacjentka w pierwszej ciąży, pierwszy raz lądująca na izbie przyjęć w szpitalu ginekologicznym, z ostrym bólem i obawą, że nie będzie w stanie uleżeć nawet chwili bez ruchu, z obolałym brzuchem i kroczem, z obawą o to, co dalej z dzieckiem, przerazonym mężem na poczeklani, dostaje zamiast fachowej porady porcję informacji, które mają ją zdołować. Pani Doktor zaprosiła mnie do gabinetu, w którym badanie ginekologiczne odbywało się mimo obecności drugiej pacjentki (osłaniała nas tylko zasłonka, która była za krótka i z jednej strony widac było wszystko), Pacjentka przebywająca w tym pomieszczeniu słyszała wszystko i widziała bardzo duzo. To pewnie nie wina Lekarza, ale warunków Izby Przyjęć, choć fotele ginekologiczne i aparatura były w każdym innym, wolnym!!! w tym czasie, pokoju zabiegowym. Całą wizytę wspominam koszmarnie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Katarzyna Suchta

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Wizytę oceniam bardzo dobrze .Doktor jest bardzo konkretna i wypytuje szczegółowo o inne dolegliwości zdrowotne .W podejściu do pacjentów bardzo cierpliwa i miła ,spokojna .Polecam i oby wszyscy lekarze byli tacy dla swoich pacjentów..

  • bardzo dobry

   Polecam, bardzo miła Pani Doktor. Wysłuchuje wszystkich pytań i dolladnie odpowiada na każde z nich. Od początku wizyty sprawia wrażenie cieplej, otwartej osoby - tak, że zażenowanie znika.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Paweł Derlatka

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Byłam operowana przez dr Derlatkę w Warszawie i jestem bardzo zadwolona z tej operacji i bardzo dziękuje z pozdrowieniami wdzięczna pacjentka Edyta Jaskółecka.

  • bardzo dobry

   Byłam operowana przez dr.Derlatkę 27.01.2016r we Włocławku,i to co zrobił było dla mnie cudem,myślę że mimo dalszego leczenia(napewno inni też się do tego przyczynili) to doktorowi zawdzięczam,że tu jestem i to piszę,dziękuję że spotkałam takiego Lekarza .Wdzięczna pacjentka Barbara Matuszak.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Grzegorz Napiórkowski

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Pan doktor jest bardzo miły, kompetentny, wyjaśnił każdy moment badania i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry ginekolog. Opisywal wykonywane USG na biezaco, odpowiadal na pytania. Polecam Wam gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu

 • Artur Drobniak

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Wizyta przebiegła na wysokim poziomie, potrzebne badania wykonane na miejscu, sytuacja zdrowotna wytłumaczona, kurs leczenia określony.

  • bardzo dobry

   Bardzo polecam dr Drobniaka. Bardzo sympatyczny i rzeczowy. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, zleca potrzebne badania.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu

 • Marcin Wrona

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor zasługuje na 6+ ! Pierwszy raz spotkałam tak bardzo kompetentnego, a przy tym empatycznego i szarmanckiego lekarza - żałuję, że tak późno. Pan Dr jest bardzo delikatny przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na wszelkie możliwe badania. Jest certyfikowanym ultrasonologiem i dodatkowo w trakcie specjalizacji z endokrynologii - lepiej trafić nie mogłam. Mam nadzieję, ze leczenie wkrótce zakończy się sukcesem :-) Polecam z całego serca!

  • bardzo dobry

   Najlepszy lekarz na świecie,nie wiedziałam ,że wizyta u lekarza może tak wyglądać.Mało takich lekarzy profesjonalny,miły , nieznudzony swoją pracą.Polecam Pana Marcina .

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu

 • Paweł Milewczyk

  Ginekolog, Endokrynolog, Androlog, dr

  • bardzo dobry

   Wspaniały Specjalista - Doktor o ciepłym sercu !Polecam! Najlepszy w Polsce!
   Gdyby nie on to do dziś miałabym problemy z jajnikami bo wielu lekarzy prywatnie chodząc błędną diagnozę mi wystawiali , on jedyny się poznał i mnie od paru lat już leczy. Polecam !

  • bardzo dobry

   Wspaniały specjalista. Kiedy zjawiłam się u doktora po raz pierwszy, ponieważ nie moglam zajść w ciążę, doktor bardzo szybko zdiagnozował przyczynę i dobrał odpowiednie leki. Wcześniej byłam na wizytach u innych lekarzy, co okazalo się później stratą czasu. Po czterech miesiącach leczenia przez Dr Milewczyka, wymarzone 2 kreski. Teraz moją ciążę oczywiście nadal prowadzi doktor. Kompetentny, emapatyczny, oby więcej takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (100) o tym lekarzu

 • Andrzej Wichrzycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Cudowny lekarz! Szkoda,że takich mało. Potwierdzam wypowiedzi moich poprzedniczek. Zawsze będę go miło wspominała! Co do Karowej, lekarze i położne na dyżurze być może uratowali moje dziecko, dzięki nim urodziłam zdrową córkę mimo skomplikowanego kleszczowego porodu! Dzisiaj moja córka ma już 7 lat i pewnie w tym szpitalu zaszły jakieś zmiany, ale pewnie na lepsze, bo wtedy sale i łazienki na położnictwie nie były zbyt zachwycające, no może oprócz "bajeranckich" łóżek. Ale dla mnie ważniejsza jest mimo wszystko fachowa opieka i taką tam otrzymałam!

  • bardzo dobry

   Pan docent Wichrzycki prowadził moją ciążę (nie od początku, i bardzo szkoda, bo jest wspaniały). Chyba najlepszy lekarz z jakim się spotkałam: cierpliwy, wytłumaczy wszystko, nie odsyła i nie ignoruje zgłaszanych problemów, a równocześnie nie przesadza i nie usiłuje nastraszyć maksymalnie jak niektórzy lekarze.

   Bardzo kulturalny i bardzo kompetentny lekarza. Nie wiem czy jeszcze pracuje, bo to już parę lat temu był mocno starszy pan, ale z postów tu zamieszczonych, wynika że tak.

   Mi pomógł też jak miałam problemy po ciąży, zadzwoniłam do niego do szpitala, wysłuchał, doradził.

   Na pewno dziki tłum czekający po gabinetem nie jest zbyt zachęcający, ale z drugiej strony- to jednak rekomendacja dla lekarza. Szpitala na Karowej nie polecam, bo przereklamowany, ale pan docent Wichrzycki na pewno wart jest reklamy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu