COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Adama Mickiewicza 48/4, Szczecin
Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka
91 831.....Konsultacja online (opis) • 110 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMSa i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jak wyobrażasz sobie psychoterapeutę? Jeśli w odpowiedzi na to pytanie widzisz przed oczami zamyślonego Freuda lub stateczną panią miarowo kiwającą gł...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • zespół stresu pourazowego
 • fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Wrocław
 • Uniwersytet SWPS Poznań Szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej (IV)

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


110 zł

Online

Specjalna zniżka dla studentów: 110zł/sesja
Sesja standardowa: 120zł
Sesja trwa 50 minut


Psychoterapia poznawczo-behawioralna


Adama Mickiewicza 48/4, Szczecin

110 zł

Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Specjalna zniżka dla studentów: 110zł/sesja Sesja standardowa: 120zł Sesja trwa 50 minut

Pozostałe usługi

Psychotherapy in English


Adama Mickiewicza 48/4, Szczecin

Dowiedz się więcej

Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Online konsultacja online

Ciesze sie, ze trafilam na Pania Agate. Jest zawsze pomocna w wszelkich sytuacjach kryzysowych. Terapia skutecznie podnosi moje sampoczucie. Zawsze chetnie kazdemu polece terapie u Pani Agaty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Zacznę od tego, że w gabinecie zawsze panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że czujesz się komfortowo i nie skrępowany. W poczekalni można zrobić sobie kawę / herbatę, z czego zawsze chętnie korzystałam :) Pani Agata wymaga współpracy i zaangażowania, ale po pierwsze nie jest to męczące, a po drugie pomaga wyrobić w pacjencie pewne mechanizmy, które pomagają utrzymać efekty terapii po jej zakończeniu. Pani Agata nie da Ci gotowej odpowiedzi na pytanie w czym tkwi Twój problem, tylko pomoże Ci odkryć to samemu. Z każdej wizyty wychodziłam z uczuciem, że kamień spadł mi z serca i zbudowana pewnością, że mam w sobie siłę. Terapia zakończyła się szybciej niż się spodziewałam, co świadczy o tym, że Pani Agata podchodzi do pacjentów uczciwie i nie przedłuża sztucznie terapii. Trafiłam do niej przypadkiem, ale to był strzał w 10-kę i jeśli ktoś zapyta mnie czy znam jakiegoś dobrego psychologa, to na pewno polecę Panią Agatę. Ps. Czekałam z umieszczeniem tej opinii 9 miesięcy po zakończeniu terapii, bo chciałam się najpierw upewnić czy jej efekty są długotrwałe. Pani Agato, jeśli Pani to czyta, to pewnie się Pani lekko uśmiecha myśląc, że wcale to Pani nie dziwi :) Pozdrawiam!

Agata Zelek

Oczywiście, że się uśmiecham - i to całą sobą! Bardzo dziękuję, informacja o tym, że efekty terapii nie tylko spełniły Pani oczekiwania, ale także utrzymały się, są spełnieniem marzeń terapeuty. Nie byłoby to możliwe bez Pani autentycznego zaangażowania, za co również serdecznie dziękuję. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.
Agata


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Pani Agatka jest wspaniałym człowiekiem,wyrozumiałym, zawsze czułam się w pełni wysłuchana i zrozumiana.Dzisiaj tryskam radością, chce mi się żyć.Pragnę podziękować z całego serca ????☺️
za okazaną pomoc.Piszę z kilkumiesięcznym opóźnieniem,już po cudownym urlopie, nawet lot samolotem 9 godzin to był"pryszcz"☺️.Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agatko.Wszystkim polecam terapię,nie czekajcie aż problem nabierze rozmiarów.Każde wejście do gabinetu -"czuj się jak u siebie w domu"-i tak się czułam wspaniałe.Dziękuję i pozdrawiam ????????.

Agata Zelek

Świadomość tego, że terapia tak wiele Pani dała są dla mnie jak najpiękniejszy prezent. Bardzo dziękuję za Pani ciężką pracę podczas naszych spotkań i opinię. Wszystkiego dobrego, pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Wizyta na najwyższym poziomie. Duża uważność i empatia. W moim odczuciu profesjonalne podejscie do klienta/pacjenta. Polecam.

Agata Zelek

Serdecznie dziękuję za opinię, pozdrawiam!


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna konsultacja/psychoterapia indywidualna (50 min.)

Kiedyś uważałam, że moje problemy są niewystarczające, aby rozpocząć terapię i bardzo długo zwlekałam, żeby udać się do specjalisty. Pozwoliłam im urosnąć do takich rozmiarów, że zaczęły utrudniać mi normalne funkcjonowanie, całe szczęście poznałam wtedy Panią Agatę. To wspaniały i wyrozumiały specjalista, który pozwolił mi początkowo zmierzyć się z moimi lękami, następnie je oswoić, a na koniec nad nimi zapanować. Dzięki Pani Agacie rozpoczęłam walkę z fobią społeczną, zrozumiałam jej przyczyny, a także poznałam techniki, które pozwoliły mi pozbyć się lęków. Umiejętność słuchania, zadawania trafnych pytań i chęci pomocy w pracy nad sobą to coś za co jestem Pani naprawdę wdzięczna. Dziękuję

Agata Zelek

Bardzo dziękuję, takie słowa radują mnie niezmiernie i pozwalają czerpać niezwykłą satysfakcję z pracy z Państwem! Jednocześnie pragnę również podziękować za Pani ciężką pracę i zaangażowanie. Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Spotkania z Panią Agatą to sama przyjemność. Cudowna osoba z niesamowitą energią i pełna zaangażowania profesjonalistka. Szybko zobaczyłem pozytywne efekty terapii. Dziękuję za pomoc, otrzymane ciepło, zrozumienie, wsparcie! Pani Agata była bardzo pomocna i życzliwa, a Jej porady były/są dla mnie bardzo cenne. Polecam :)

Agata Zelek

Praca z osobą tak wysoce zmotywowaną do pozytywnych zmian to czysta przyjemność. Dziękuję za współpracę i opinię.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna załamanie nerwowe

Fachowa pomoc, profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, pełne zaangażowanie terapeuty. Polecam

Agata Zelek

Bardzo dziękuję. To dla mnie nie tylko niezwykle miłe słowa, ale także motywacja do dalszego działania!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna depresja, myśli samobójcze

To był mój pierwszy kontakt ze specjalistą - psychoterapeutą. Do Pani Agaty trafiłam z depresją, a przynajmniej taka została postawiona diagnoza na drugim spotkaniu, ponieważ sama odsuwałam od siebie taką myśl. Bardzo konkretna terapia, dotarcie do wszystkich problemów, dokładne omówienie i zaplanowanie działań. Jeżeli ktoś szuka prawdziwej pomocy i terapii opartej na aktywizowaniu, podejmowaniu działań, ale też rozmowie to tutaj. Pani Agata to osoba profesjonalna, ale też stanowcza i nie przyjmująca wymówek. Jej celem jest pomóc, a może to zrobić tylko jeżeli nastąpi współpraca. Ode mnie wymagała więc aktywnego uczestniczenia w terapii i kontrolowała postępy na każdym spotkaniu, których było 10. Po terapii objawy ustąpiły i do tej pory, a minęło 5 miesięcy, nie powróciły. Oczywiście nie jest tak, że wszystko wraca idealnie do stanu sprzed choroby, ale korzystanie z przekazanych mi pomocy i wskazówek i trzymanie się w ryzach pozwala praktycznie do zera zminimalizować ryzyko nawrotu. Jeżeli będę w przyszłości mieć jakieś kłopoty to na pewno skorzystam z usług Pani Agaty. Polecam niezdecydowanym.

Agata Zelek

Bardzo dziękuję za opinię. Informacje o tym, że pomoc była skuteczna (także na dłuższą metę) są dla mnie niezwykle motywujące. Sukces terapii zawsze leży jednak po obu stronach, więc Pani również należą się wyrazy uznania.
pozdrawiam ciepło


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Agnosco Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Pani Agata jest osobą bardzo empatyczną oraz zainteresowaną problemem. Sesje nie są tradycyjnym monologiem jednej strony.

Agata Zelek

Bardzo mi miło, dziękuję.


T
Użytkownik zweryfikowany

Zacznę od tego, że nigdy nie sądziłem, że pójdę do psychologa. Był jednak taki moment, kiedy zdałem sobie sprawę, jak bardzo moje życie się skomplikowało.
Z panią Agatą spotkałem się w swojej Jednostce. Przed pójściem zastanawiałem się, czy będę w stanie o tym wszystkim mówić, bałem się oceny. Okazało się, że niepotrzebnie. Pani Agata przyjęła mnie ze spokojem i zrozumieniem.
Po kilku wizytach zacząłem zauważać w sobie zmiany. Zdobyłem tak bardzo mi wtedy potrzebną motywację do działania.
Pani Agata to dobry psycholog, ale przede wszystkim dobry człowiek!

Agata Zelek

Dziękuję, cieszę się, że mogłam pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od jakiegoś czasu mam napady lęku.
  Zaczęło się pewnego dnia kiedy jechałam autobusem. Zrobiło mi się bardzo duszno, przez całe ciało przeszedł ciepły prąd. Miałam wrażenie, że zaraz zemdleje. Od tego dnia zaczęły się pojawiać lęki. Pojawiały się najczęściej w autobusie, w windzie, w miejscach gdzie jest dużo ludzi, gdzie jestem zamknięta w jakimś pomieszczeniu. Byłam u psychologa, który dal mi kilka rad jak sobie z tym radzić. Przyznam, że pomogło im to na jakiś czas.
  Teraz pojawia się lęk w bardzo różnych sytuacjach. Najczęściej w drodze do pracy autobusem kiedy jest dużo ludzi, jest gorąco, ale czasami mam napad lęku w zupełnie otwartej przestrzeni, np. na spacerze. Ostatnio nawet zdarza się w domu, w sklepie. Trwa to kilka minut ale jest bardzo silne. Momentalnie muszę się uwolnić z tego miejsca co czasami jest trudno (np w autobusie), zalewam się potem, cała się trzęsę, chce mi się płakać.
  Proszę o pomoc co zrobić. Może wystarczy jakiś "domowy" sposób i nie będzie potrzebna psychoterapia.
  Pozdrawiam.

  Szanowna Pani, w oparciu o opis Pani objawów można podejrzewać agorafobię z napadami paniki. Proszę nie traktować tego jako diagnozy - diagnozę może postawić specjalista na postawie wywiadu. Wiem, że poszukuje Pani "domowego" sposobu, jednak w podobnych przypadkach najlepszym rozwiązaniem byłaby terapia poznawczo-behawioralna, która dobrze sprawdza się w pracy z zaburzeniami lękowymi. Po kilku- kilkunastu sesjach powinna Pani odczuć różnicę - oczywiście indywidualną ścieżkę terapii, w tym ilość planowanych spotkań ustali z Panią terapeuta przed rozpoczęciem terapii. Pozdrawiam, powodzenia!
  Agata Zelek

  Agata Zelek

 • Mój mąż zaksztusil się marchewka.od tej pory boi się jeść.pije same płyny i zupy. Martwię się bo chudnie w oczach.nie wiem co robić.

  Szanowna Pani, pani obawy są w pełni zrozumiałe. Aby przywrócić mężowi funkcjonowanie sprzed wypadku, potrzebna będzie pomoc psychoterapeuty. Najbardziej skuteczna w takich przypadkach będzie terapia poznawczo-behawioralna. Terapia ta jest ograniczona w czasie, a efekty powinni Państwo zaobserwować dość szybko. Pozdrawiam, powodzenia. Agata Zelek

  Agata Zelek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jak wyobrażasz sobie psychoterapeutę? Jeśli w odpowiedzi na to pytanie widzisz przed oczami zamyślonego Freuda lub stateczną panią miarowo kiwającą gł...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • zespół stresu pourazowego
 • fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Wrocław
 • Uniwersytet SWPS Poznań Szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej (IV)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Klinika Psychiatrii PUM, Szczecin
 • PZP 109. Szpitala WojskowegoZnajomość języków

Polski, Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania