Agata Włoch

Kardiolog, Pediatra

52 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

  Gorąco polecam Panią doktor. Przygotowuje się do badania sprawdzając wyniki wcześniejszych badań, bardzo dokładnie przeprowadzą badanie, wszystko tłumaczy, a dodatkowo jest bardzo życzliwą osobą. Pełen profesjonalizm.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  52 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

   Gorąco polecam Panią doktor. Przygotowuje się do badania sprawdzając wyniki wcześniejszych badań, bardzo dokładnie przeprowadzą badanie, wszystko tłumaczy, a dodatkowo jest bardzo życzliwą osobą. Pełen profesjonalizm.

  • Ł

   Trafiliśmy do Pani Doktor ze złożoną wadą serca płodu. Otrzymaliśmy pełną, profesjonalną diagnostykę na najwyższym poziomie (mamy porównanie z innymi wiodącymi ośrodkami w Polsce). Świetna lekarka, ciepły i życzliwy człowiek. Badanie płatne przez NFZ - skierowanie od ginekologa prowadzącego. Rzadko spotykane połączenie profesjonalizmu i i zwykłej ludzkiej serdeczności.

  • K

   Wspaniała i uprzejma Pani Doktor z powołania ;) bardzo dokładna,cierpliwa widać doświadczenie i zaangażowanie dlatego polecam z całego serca.

  • Bardzo mila pani doktor . wyjasnia i odpowiada na wszystkie pytania . juz umowilam sie do pani doktor na badania ptenatalne w 30 tygodniu. Polecam wszystkim pania doktor. Przemila osoba .

  • J

   Najwyzszej klasy specjalista, a przy tym bardzo cieply i otwarty człowiek. Nigdy wczesniej nie mielismy z mezem do czynienia z lekarzem, ktory tak dokladnie i jasno tlumaczy obrazy i pomiary USG. Posiada ogromna wiedze i doswiadczenie i jest niezwykle zaangazowana w to, co robi. Sluzy rada i odpowiada wyczerpujaco na wszystkie pytania, wzbudzajac przy tym ogromne zaufanie. Pani doktor podczas jednej wizyty wykluczyla wiekszosc wad stwierdzonych przez innego lekarza u naszego nienarodzonego jeszcze dzieciatka i przywrocila nam radosc z ciazy. Pani doktor jest aniołem wsrod lekarzy!

  • Pani Doktor bardzo miła otwarta kompetentna udziela odpowiedzi na pytania z uśmiechem podchodzi do pacjenta. Na badaniach prenatalnych w 30 tygodniu wykluczyla wadę serca naszej córeczki. Życzyła powodzenia i wszystkiego co najlepsze. Gorąco polecam! Szacunek

  • S

   Pani doktor wykryla u naszej córeczki ciężką wade serduszka pod postacią artrezji plucnej z vsd. Dokładnie wytlumaczyla nam na czym polega wada serca i omówiła z nami sposoby leczenia. Dzięki niej nasza córeczka mogła przyjść na świat w najlepszym szpitalu w jakim bylo nam rodzić (tez w Rudzie Slaskiej). Pani Agata wszystko za nas zalatwiala, wizyty u niej pomimo wady serca naszego maleństwa były napawane optymizmem. To ciepła, cudowna i przemiła kobieta na wlasciwym miejscu. Dziękujemy Pani Agato za wszystko i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy. Sandra Kremska z córką Hania(Artrezja płuca z Vsd i mapcas, ur. 22.05.2015 waga 3180,59cm i 10pkt)

  • A

   Skuszona bardzo dobrymi opiniami Pani doktor, i ja udałam się na badania prenatalne w 20tc do Genomu w RŚ. Jestem bardzo zadowolona zarówno z fachowości i kompetencji, ale także podejścia p.Agaty i atmosfery tam panującej (no może oprócz pani położnej, która towarzyszyła w gabinecie i która to troszkę się zirytowała, kiedy nie umiałam odpowiedzieć, jakie to ja mam wskazanie do wykonania badań, "a przecież musi coś wpisać:-) " tak więc panie, pilnujcie swych ginekologów, aby pisali dokładnie skierowania ;) ;) tu mała uwaga- skierowanie musi być zatytuowane "do poradni genetycznej", ja musiałam poprawiać, bo miałam "do poradni USG". Jedyną nieprawidłowość, jaką mojemu młodemu wykryto, to ognisko hyperechogeniczne w sercu, aczkolwiek Pani doktor uspokoiła, że to nic groźnego, że u 5% noworodków taksię zdarza i że to najpewniej zaniknie samo w dalszym okresie ciąży, nie dostałam żadnych dalszych zaleceń ani skierowań. Badanie trwało około 20-25 minut. Bardzo polecam Panią Agatę i jestem szczęśliwa, że udało mi się tam trafić :-) Trzecie badanie, nierefundowane, też najpewniej zrobię u niej. Dziękuję Pani doktor ;)

  • Bardzo dobry lekarz, na dodatek przemiła i ciepła kobieta. Poświęca sporo czasu pacjentom. Bardzo dokładnie zbadała serce córki (która przebywała wtedy jeszcze w moim brzuchu), wyjaśniła na czym polega nieprawidłowość i kazała się nie martwić. Okazało się, że echo serca płodu (zalecone przez lekarza wykonującego badania prenatalne) nie wykazało żadnych niepokojących zmian, a te które występowały są dość częste. Pani doktor dodatkowo uspokoiła nas również w zakresie interpretacji badań prenatalnych, co jest nie bez znaczenia, bo po wizycie u niej mogłam spać spokojnie.

  • Cudowna Pani Doktor uratowała moje życie jak i życie największego skarba na świecie jakim jest DZIECKO! Pani doktor przyczyniła się do tego że nasze dziecko żyje i jest dziś z Nami! Jeździła do Nas do Szpitala wiele km mimo iż nie miała umowy z tym Szpitalem z NFZ, odwiedzała, dzwoniła przez tel do innych lekarzy i dowiadywała się jak się mamy !! Który lekarz by się tak zachował w dzisiejszych czasach.. ??! Pozdrawiam Panią Doktor i z całego serca polecam
   A. K

  Jesteś tym lekarzem?

  370

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  320

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.