Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski

Piotrowicka 83

40-724 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aneta Walaszek-Gruszka

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: DermedicalUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Takiej Pani Doktor ten świat potrzebuje.
   Bardzo konkretnie, profesjonalnie a to wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze co jest niezbędne w tej dziedzinie medycyny.

  • E
   Lokalizacja: DermedicalUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, bardzo delikatna i bardzo miła. Bez problemu odpowiada na wszystkie pytania. Polecam serdecznie!!!

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Aleksandra Baranowska-Mosingiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczna, Gabinet USG i Gabinet Diagnostyki Prenatalnej

   Do Pani Oli trafiłam zrezygnowana. Będąc po wielu wizytach u innych lekarzy z Katowic, Bytomia oraz TG którzy nie potrafili postawić właściwej diagnozy i wcale mnie nie słuchali, bo 'Panią nie ma prawa nic boleć" albo "to normalne". PAni Ola od razu robiła szczegółowy wywiad, spokojnie wszystko opowiedziała co i jak. Dzięki niej zostałam w 100% wyleczona z wszystkich dolegliwości a dodatkowo muszę wspomnieć, że Pani doktor jest wyjątkowo delikatna i nawet przy moim tyłozgięciu, gdzie zwykle się cała się spinałam z bólu, tutaj nie odczułam kompletnie żadnego dyskomfortu przy badaniu. Cena wizyty dosyć wysoka ale czy zdrowie nie jest ważniejsze?

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Nie ma lepszego ginekologa w okolicy :) Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Jest zaangażowana w to co robi, delikatna, konkretna, perfekcyjna, odpowiada na każde zadane pytanie i nie ma co się krępować i martwić czy zadane pytanie jest głupie. Widać ciągły rozwój Pani Doktor, nowy sprzęt też jest sporym atutem, czysty gabinet, poczekalnia i toaleta. Jedyny problem to długie terminy ale nie ma co się dziwić - dobry lekarz = długa kolejka.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Marcin Sodowski

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: ciąża

   To już druga ciąża, którą prowadzi pan doktor. Jestem i byłam bardzo zadowolona z każdej wizyty. Zawsze szczegółowe wyjaśnienia dotyczące każdej, nawet najmniejszej wątpliwości. Szczerze polecam! Konkretny, rzeczowy i przejęty stanem mamy i dziecka.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski

   Szczerze polecam. Pan Doktor zawsze bardzo miły i uśniechnięty. Prowadził moją ciążę jakiś czas temu i przeprowadzał mały zabieg w SIMIN. Zawsze dokładny i delikatny podczas badań.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Patrycja Sodowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: InviMed Katowice

   Po kilkumiesięcznym chodzeniu po gabinetach ginekologicznych. Gdzie nie chcieli mi zrobić badań bo „robi się je po zajściu w ciąże” trafiłam do naszej kochanej Pani Sodowskiej. Odkryła PCOS u mnie i wysyłała męża na badania nasienia. Jesteśmy w trakcie leczenia i na szczęście mamy duże szanse na naturalną ciążę :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Do pani doktor poszłam aby pomogła mi zajść w ciążę (nieregularne miesiączki,niedoczynność tarczycy, choroba hashimoto). Dzięki zleconym lekom i zastrzykom udało się już za pierwszym razem. Pani doktor prowadziła również całą ciążę. Jest niezwykle uprzejma, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Szybo zareagowała na problemy w trakcie ciąży - plamienia i wcześniejsze skracanie szyjki. Dzięki temu mogłam spokojnie donosić ciążę i urodzić zdrową córeczkę.
   Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Natalia Dusik

  Położna,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta patronażowa

   Oddana z całego serca. Bardzo pomocna dla matki i dziecka. Anioł nie kobieta. Bez wątpienia polecam p. Natalię.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Opieka poporodowa

   Bardzo miła i sympatyczna osoba, pełen profesjonalizm, zawsze wysłucha i wytłumaczy, wspólnie można znaleźć optymalne indywidualne rozwiązanie. Dostępna pod telefonem i w ośrodku w Kętach.
   Naprawdę, życzę każdej przyszłej mamie takiej opieki.


 • Agata Włoch

  Kardiolog, Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

   Przemiła osoba i kompetentny lekarz. Pomimo, że pacjentki wchodzą jedna za drugą, to dla każdej ma uśmiech i pytanie o samopoczucie, jakby to była jej pierwsza pacjentka tego dnia :) Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor i że wykonała moje badania prenatalne. Gorąco polecam.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Żałuję, że od początku ciąży nie trafiłam do Pani Docent. Zostałam skierowana na echo serca z podejrzeniem wady. Pani Docent szczegółowo obejrzała i opisywała nie tylko serce, ale i całe dziecko. Mimo, że dziecko nie ułożyło się idealnie do badania, to zdołała wszystko dojrzeć. Bije od niej empatia i ciepło.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

   Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor życzliwa, z uśmiechem odpowiadała na pytania wykonując badanie prenatalne. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

   Na moje nieszczęście byłam u tej pani na pierwszych badaniach prenatalnych. Podczas badań zwracała się do mnie w sposób nieuprzejmy. Okazało się, że córeczka miała powiększone NT, zapytałam co to oznacza, na co pani przewróciła oczami i poirytowana odpowiedziała: „dziecko najpewniej ma zespół downa, albo wadę serca, albo po prostu „taką ma urodę”.
   Minęły 4 lata, a to zdanie pamietam do dzisiaj.
   Oczywiście miałam na drugi dzień robioną przez panią biopsje- wynik wykluczył genetyczne wady. Kolejne (już na szczęście robione u innych lekarzy) badania z ogromnym i jak się później okazało zupełnie niepotrzebnym stresem, bo córeczka urodziła się zdrowa.
   Nieraz myślę o tym jak inaczej mogłaby wyglądać moja ciąża gdybym nie trafiła na tą panią. Zero empatii, zero wyczucia/wrażliwości w przekazywaniu ciężkich informacji. Zero informacji na temat alternatywnych nieinwazyjnych badań, zero wyjaśnień, że to jedynie statystyka, zero jakiegokolwiek pocieszenia, współczucia. Po wyjściu z gabinetu byłam rozstrzęsiona, zapłakana, zasłabłam w poczekalni. Podobnie było przed/ po i w trakcie biopsji.
   Żaden inny lekarz robiący mi później badania nie potraktował mnie w równie bezduszny sposób.
   Ciąża była dla mnie traumatycznym przeżyciem. Wierzę, że mogła wyglądać inaczej gdybym pierwsze prenatalne badania miała u empatycznego lekarza, który spokojnie by mi wszystko wyjaśnił, uspokoił i przedstawił rożne opcje dalszej diagnostyki.
   Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Beata Chatys-Kosowska

  Położna,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Cudowny człowiek, najwspanialsza położna o jakiej można zamarzyć. Poród dzięki Pani Beacie przebiegł sprawnie. Pomagała, uspokajała, oddychała ze mną i wspierała cały czas. Każdemu życzę takiej położnej jak Pani Beata

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Cudowna kobieta, najlepsza położna, wspaniały człowiek. Pani Beata była przy moim porodzie i mimo tego że w pewnym momencie wpadłam w panikę pomogła mi bezpiecznie urodzic synka. Zaproponowała zmiany pozycji co mi bardzo pomogło. Dzięki doświadczeniu Pani Beaty udało się również uniknąć szycia krocza za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam z całego serca

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dorota Kuka-Panasiuk

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - Krzysztof SodowskiUsługa: Inny

   Profesjonalistka.Szybko, konkretnie i na temat. Masz pewność, że zawsze odbierze od Ciebie telefon i odpisze na sms’a. Przeszliśmy drogę od niepłodności do porodu i dalej wizyty kontrolne.
   Polecam szczerze!

  • I
   Lokalizacja: InviMed KatowiceUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani dr jest jednym z najlepszych specjalistów na Śląsku w swojej dziedzinie. Konkretna, bez zbędnego gadania i obietnic. Fachowość i profesjonalizm. Zawsze odpowiada na smsy czy telefony. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania