Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski

Piotrowicka 83

40-724 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Sodowska Inny

  Mam mieszane uczucia. Pani doktor bardzo kompetentna i sympatyczna, ale czułam się niekomfortowo w gabinecie ze względu na brak odzieży jednorazowej (przyznam, że ze stresu nie zapytałam, ale też Pani Doktor mi nie powiedziała, czy mają coś takiego) - na pewno zwiększyłoby to mój komfort. Brak parawanu przy fotelu ginekologicznym też wprowadzało poczucie "bycia na widoku". Gabinet mało intymny, natomiast sama Pani Doktor bardzo na plus!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Sodowska prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam Panią doktor!!!! Osoba kompetentna, zaangażowania w proces leczenia. Atmosfera jaka panuje w gabinecie jest idealna, Pani doktor ma niepowtarzalny szczery uśmiech.Stosuje nowoczesne bardzo skuteczne metody leczenia, uważnie wysłuchuje pacjenta i odpowiada na wszelkie pytania.Gabinet jest nowocześnie wyposażony. Pani doktor pomogła mi zajść w upragnione ciąże. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę. Badania prenatalne wykonuje bardzo szczegółowo, wszystko dokładnie tłumaczy. Do Pani doktor przyjeżdżam aż z Bielska-Białej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Milejska-Lewandowska Inny

  Nie polecam,wizyta w niemiłej,wyniosłej atmosferze. Pani doktor w trakcie badania przeszkadzało wszystko. Zaczynając od mojego BMI i rozstępów na brzuchu,co rozumiem jako osoba medyczna że jest utrudnieniem do przeprowadzenia USG,ale sposób wyrazania swojego niezadowolenia ponizej krytyki,poprzez ułożenie dziecka,które leżało nie tak jak powinno żeby było ładnie widac,kończąc na ułożeniu mojego ciała,przestawiana byłam chyba z 10 razy, za nisko,za wysoko,nie ten bok... Generalnie z wizyty wyszłam szczuplejsza o 330 zł, zapłakana i poczułam się upokorzona...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryka Jolanta Sodowska Inny

  Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna dla pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Polecam z całego serca


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Chatys-Kosowska Inny

  Całym sercem i z czystym sumieniem polecam Panią Beatę. Dzięki Niej przez cały poród czułam się bezpiecznie, wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Ponadto Pani Beata poświeciła mi tez sporo czasu przed porodem, wykonywała mi badania, byłyśmy w ciągłym kontakcie. To jest Osoba, która kocha swoją pracę i to widać w każdym geście i w każdym wypowiedzianym zadaniu. Świetnie przeprowadziła mnie przez poród i będę zawsze i wszędzie Panią polecać


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agata Włoch Inny

  Polecam z całego serca. Pani dr bardzo miła, że spokojem wszystko wytłumaczyła i rozwiała wszelkie wątpliwości w przemiłej i spokojnej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Milejska-Lewandowska Inny

  Polecam. Amniopunkcja profesjonalnie wykonana. Bezbolesna.
  Wcześniej na 1 badaniach prenatalnych badanie USG dobrze omówione.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agata Włoch Inny

  Pani doktor objęła nas profesjonalną opieką, posieda olbrzymią wiedzę, już na pierwszej wizycie wiedzieliśmy co dolega naszemu maleństwu. Do końca ciąży regularnie nas badała. Pani Doktor o wielkim sercu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Milejska-Lewandowska Inny

  Trafiłam do Pani Doktor na dwa badania prenatalne - po różnych opiniach, które tu czytałam udałam się na badanie z lekką niepewnością.
  Uważam, że Pani Doktor przeprowadziła w sposób profesjonalny badania, spokojnie, bez pośpiechu. Nie jest osobą szczególnie wylewną, ale uzyskałam wszystkie informacje na których mi zależało. Pani Doktor nie mogła dostrzec wszystkiego na badaniu z powodu ułożenia dziecka, nie robila niczego na siłę - zaprosiła mnie ponownie na badanie, abyśmy mogli wszystko dobrze zbadać.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agata Włoch Inny

  Cudowna, przesympatyczna Pani doktor w pełni zaangażowana w swoją pracę. Przemiło wspominam każdą wizytę. Polecam i polecać będę każdemu. Dziękuję .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania