Umów wizytę 315 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nazywam się Agata Poręba-Chabros, jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz nauczycielem akademickim. Ukończyłam Instytut Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Pani Agata pomogła mi w ciężkim momencie mojego życia. Dzięki jej wsparciu odnalazłam swoją drogę na nowo. W trakcie spotkań czułam się słuchana i rozumiana. Serdecznie polecam Panią Agatę, jako rzetelną psychoterapeutkę, ale przede wszystkim ciepłego i dobrego człowieka!

 • K
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Decyzja o podjęciu psychoterapii była trudna. Przed pierwszym spotkaniem miałem sporo obaw, ale na szczęście w trakcie było w porządku. Chodzę na spotkania kilka miesięcy i widzę, że powoli jest mi lżej. Czuje, że lepiej panuje nad swoim życiem. Polecam Panią Agatę.

 • M
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Rozpoczęcie terapii z Panią Agatą było najlepszą decyzja w moim życiu. Spotkałam się z dużą wyrozumiałością i wsparciem. Na początku myślałam, że trudniej będzie mi zaufać i opowiedzieć o swoich problemach, ale Pani Agata wprowadza tak ciepłą i przyjazną atmosferę, że staje się to bardzo łatwe. Pani Agata nie krytykuje, za to zawsze stara się doradzić i pomaga zrozumieć przyczynę problemów. Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy psychologa. Bardzo dziękuję za wspólną pracę. Mariola

 • A
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Kiedy trafiłam do Pani Agaty na terapie byłam w cieżkiej sytuacji. Dużo myśli, wycofanie z życia i ogromny smutek. Dzięki terapii dzisiaj mogę powiedzieć, że czuję się o wiele lepiej. Wiele momentów było trudnych, ale muszę przyznać, że moje życie nabrało zupełnie innych kolorów. Dziękuję za wsparcie i okazane zrozumienie.

 • S
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Miałam ogromne szczęście, że Pani Agata pojawiła się w moim życiu. Jest nieocenioną terapeutką, którą szczerze polecam. Dzięki jej ciepłu, empatii i ogromnej mądrości przeszłam bez szwanku przez bardzo dla mnie trudne sytuacje. Zdobyłam doświadczenia, które sprawiły że stałam się innym człowiekiem...a raczej tym samym człowiekiem, któremu wreszcie jest ze sobą dobrze! Dziękuję!

 • P
  Lokalizacja: Psycho-Soma Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

  Psychoterapia z Panią Agatą to pozytywne doświadczenie. Wszystkie komentarze były celne i pomocne, choć czasem trudne do zmierzenia się z tym.Bardzo Pani dziękuję za wsparcie. Polecam terapię u Pani Agaty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Agata Poręba-Chabros, jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz nauczycielem akademickim. Ukończyłam Instytut Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na kierunku psychologia. Poszerzanie swojej wiedzy w zakresie psychologii kontynuuję w ramach studiów doktoranckich. Ukończyłam 2,5-letnie kwalifikacyjne szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowym, organizowane przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid. Obecnie jestem uczestnikiem uzupełniającego 2,5-letniego kursu psychoterapii rekomendowanego przez Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Oferuję swoją pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną na terenie miasta Lublin.

  Przyjmuję w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie. W mojej pracy zawsze najważniejsze jest dobro Klienta. Dużą wagę przykładam do stałego rozwoju własnych kompetencji. Aktualnie pozostaję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową prowadzoną przez certyfikowanych specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Psychologicznego.

  Współpracuję z firmami z wielu województw w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, programów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu rozwoju psychologicznych kompetencji miękkich dla młodzieży i osób dorosłych. Pomagam w poszukiwaniu własnej ścieżki oraz w zmaganiu się z problemami dnia codziennego. Będąc członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty, uznając, że proces terapii to szczególnego rodzaju relacja między osobą pozostającą w terapii a terapeutą.

  Zapraszam na moją stronę:
  http://agataporeba.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoonkologia

Ukończone szkoły

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski (studia doktoranckie) - 10/2013 - obecnie
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski (studia magisterskie) 10/2018 - 06/2013