Adres

Planetowa 23A, Wawer , Warszawa
Fizjo.fit Adam Wrzesiński

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem szkoły medycznej na kierunku Fizjoterpia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako rehabilitant w klinikach takich jak...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Planetowa 23A, Warszawa

120 zł

Fizjo.fit Adam Wrzesiński

Pozostałe usługi

Rehabilitacja domowa


Planetowa 23A, Warszawa

150 zł

Fizjo.fit Adam Wrzesiński


Rehabilitacja neurologiczna


Planetowa 23A, Warszawa

120 zł

Fizjo.fit Adam Wrzesiński


Rehabilitacja ortopedyczna


Planetowa 23A, Warszawa

120 zł

Fizjo.fit Adam Wrzesiński


Wkładki ortopedyczne


Planetowa 23A, Warszawa

300 zł

Fizjo.fit Adam Wrzesiński

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ćwiczenia ogólnousprawniające

Profesjonalista w swojej pracy, bardzo przejmuje się pacjentem i pomaga wrócić do zdrowia. Rozmawia a następnie wszystko jasno tłumaczy. Dobiera odpowiednie ćwiczenia, skuteczne masaże. W razie pilnej potrzeby znajdzie czas aby przyjechać do chorego bez zapisu. Polecam jak najbardziej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Adam jest bardzo rzetelny, poświęcił dużo czasu i nie wyszedł dopóki nie zajął się wszystkim o czym zostało mu wspomniane. Już po pierwszej wizycie diametralna różnica i ogromna poprawa. W terapii wykorzystuje różne techniki, a jest przy tym niedrogi jak na standardy stolicy. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kręgosłupa /podejrzenie dyskopatii

Polecam Pana Adama,profesjonalista w swoim fachu.Mam skoliozę od dziecka.Na pierwszej wizycie przedstawiłam Panu Adamowi zdjęcie RTG(na którym stwierdzono dodatkowo podejrzenie dyskopatii).Pan Adam dokładnie mnie zbadał (obserwował dokładnie postawę ciała, ból przy skrętach itp.) i podczas wykonywanych ćwiczeń wytłumaczył/"pokazał" iż dyskopatii nie mam. Pan Adam zastosował igłowanie już po drugiej wizycie poczułam się duużo lepiej..Dlatego też polecam ten zabieg jest naprawdę skuteczny i bezbolesny. Dodatkowo, Pan Adam zalecił mi wykonywanie ćwiczeń na rozciąganie(które wykonuje sumiennie codziennie),dzięki którym problem z bólem pleców minął.
Jest Pan wspaniałym człowiekiem i napewno będę z czystym sumieniem polecać Pana dalej.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle kręgosłupa

Pan Adam to profesjonalny i sumienny diagnostyk i fizjoterapeuta. Skutecznie diagnozuje problem/przyczynę bólu i świetnie pomaga w niwelowaniu dolegliwości. Przez około pół roku męczyły mnie bóle w odcinku lędźwiowym. Wykonane zdjęcie RTG według lekarza prowadzącego wskazywało na dyskopatię i kręgozmyk, natomiast mój lekarz ortopeda nie pochylił się nad prawdziwą przyczyną bólu; zlecił prądy interferencyjne (które pomogłyby na krótko), i tylko tyle. Dopiero Pan Adam na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadał (nikt inny wcześniej nie zadawał tylu pytań i nie obserwował tak dokładnie postawy ciała, bólu przy skrętach itp.). Okazało się, że przez siedzący tryb życia, ból akurat u mnie jest związany z więzadłami i miogelozami (a nie z samą dyskopatią, ta w zasadzie nie daje u mnie objawów). Pan Adam zastosował skuteczne metody leczenia, w tym igłowanie, co pomogło usunąć w całości ból już po kilku wizytach. Dodatkowo, Pan Adam wszystko dokładnie tłumaczy i stara się jak najszybciej pomóc pacjentowi. Skutecznie pomógł również mojemu mężowi, któremu neurochirurg zalecał operację. Mąż cierpiał z powodu bólu i chodził mocno skrzywiony. Pan Adam odwiedzał nas przez kilka miesięcy raz w tygodniu i ‘postawił męża na nogi’, zatem widmo operacji poszło w niepamięć. Dziękujemy Panu Adamowi za jego zaangażowanie i skuteczną pomoc. Jesteśmy nieporównywalnie szczęśliwsi żyjąc bez bólu????


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kręgosłupa

Pan Adam jest bardzo punktualny oraz po wizytach było widać poprawę. Ból pleców ustał i już po jednej wizycie czułam zmianę na lepsze.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja pooperacyjna

Pełen profesjonalizm, pan Adam stosuje różne techniki i używa wielu rekwizytów i urządzeń pomocniczych (chińskie banki, stymulacja elektryczna i kilka innych „narzędzi tortur”). Wizyty odbywały się u mnie w domu lub w biurze, bo akurat miałem taką możliwość, zawsze punktualnie i często przeciągały się ponad umówiony czas. Poza profesjonalnym wykonaniem także profesjonalny komentarz i opis sytuacji. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja pacjenta w śpiączce mózgowej

Cudowny człowiek i wspaniały fizjoterapeuta. Przyjeżdżał do mojego męża będącego w śpiączce mózgowej w celu zapewnienia ciągłości rehabilitacji. Sposób w jaki zwracał się do męża, zaangażowanie, rehabilitacja ma najwyższym poziomie. Empatyczny, cierpliwy, pracowity, pomocny. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała rehabilitacji, z pewnością zadzwonię do Pana Adama! Pełen profesjonalizm, wielka empatia i wysoką kultura osobista. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam!
Marzena


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu back pain

Mr. Wrzesiński came to see me during my visit to Warsaw. He was suggested to me by a relative and I wanted to give it a try since I had various treatments so far and nothing really worked for me. Mr. Wrzesiński is a kind person and works very professionaly. He has very good diagnostical skills as he saw me once and was able to evaluate the situation correctly. I suffered from severe back pain and his treatment helped me a lot. He takes his time for every patient and his major goal is to help people (which he really does). If you need a physiotherapist Mr. Wrzesiński is the address you are searching for.

Adam Wrzesiński

Ms. Sylvi thank you for your opinion, I am glad that I could help. Greetings


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja po rozległym udarze

Pan Adam jest bardzo dobrym specjalistą. Po pierwszej wizycie już poczułem efekty. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę korzystał z usług Pana Adama w przyszłości.
Pan Adam ma super podejście do pacjenta i niezwykłą cierpliwość, a przy tym bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę.i szczegółowo tłumaczy co i kiedy robi. Z całego serca polecam Pana Adama!

Adam Wrzesiński

Panie Michale, bardzo dziękuję za opinię, cieszę się że mogę pomóc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja kolana

Pan Adam jest fachowcem w każdym calu.
Rozpoczęliśmy rehabilitację po wtórnej rekonstrukcji ACL i wycięciu łąkotki (wcześniej medializacja guzowatości kości piszczelowej i pierwsza rekonstrukcja ACL) kolano było bardzo bolesne, duże problemy przy codziennym funkcjonowaniu, dzięki zastosowaniu profesjonalnej terapii efekty były rewelacyjne,
udało mi się zmniejszyć ból i wrócić do normalnego funkcjonowania. Godny polecenia fachowiec, bardzo merytoryczny, wszystko dobrze wytłumaczone, indywidualne podejście i nowoczesne metody.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem szkoły medycznej na kierunku Fizjoterpia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako rehabilitant w klinikach takich jak...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Geriatria
  • Medycyna sportowa