Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
22 273.....

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł

Psychoterapia partnerska • 220 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Psychologii Uniwersytet Warszawski


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

150 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

150 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu


Psychoterapia partnerska


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

220 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Pani Zuzanna to ciepła i wyrozumiała osoba, profesjonalna pod każdym względem. Dzięki kilkumiesięcznej współpracy inaczej postrzegam swoje życie i uczę się nowych sposobów przezwyciężania trudności. Polecam kontakt z Panią Zuzanną każdemu, kto poszukuje profesjonalnej pomocy psychologicznej.

mgr Zuzanna Butryn

Bardzo dziękuję za słowa uznania oraz za pracę włożoną w terapię. Pozdrawiam ciepło! :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Wizyty u psycholog Zuzanny Butryn oceniam bardzo dobrze. Podejście do psychoterapii jest profesjonalne, rzeczowe i inteligentne. Panią Zuzannę cechuje odpowiednie podejście do pacjenta. Każda wizyta jest przeprowadzana z zaangażowaniem. Z pomocą Pani Butryn wyciągam wnioski i przemyślenia, które zachodzą podczas psychoterapii. Uczy wytrwałości, cierpliwości i pracy nad Swoją osobą.
" W konfrontacji strumienia ze skałą
, strumień zawsze wygrywa, nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość"

mgr Zuzanna Butryn

Pani Aldono,bardzo dziękuje za miłe słowa! Jestem pod wrażeniem Pani zaangażowania w naszą współpracę. A cytat zapamiętam..doskonale opisuje pracę nad samym sobą, którą pacjent musi wykonać! Do zobaczenia!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Pani Zuzanna była trzecim (i pewnie ostatnim) terapeutą, do którego trafiłam. Do gabinetu weszłam jako osoba zagubiona, bez chęci do życia, z silnymi zaburzeniami lękowymi, a wyszłam pełna energii, przemyśleń i pomysłów. Odzyskałam spokój, krok po kroku przechodząc na kolejne etapy terapii, bez pośpiechu, czasem nawet robiąc krok w tył. Pani Zuzanna nie tylko pomaga w trakcie terapii - uczy budować solidną bazę, dzięki której już po zakończonej terapii można bez problemu radzić sobie z codziennością, budując wszystko na nowo. Przedstawia problem wielowymiarowo, uważnie słucha, dobiera terapię do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta, ale przede wszystkim tworzy więź, dzięki której spotkanie i rozmowa nie są krępujące.
Z panią Zuzanną odzyskałam wiarę w siebie i we wszystko dookoła, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało. Akceptuję i szanuję przeszłość, patrzę z nadzieją i zaciekawieniem w przyszłość, ale przede wszystkim żyję tu i teraz, a uzyskanie tej umiejętności w dużej mierze zawdzięczam terapii. Polecam z całego serca :)

mgr Zuzanna Butryn

Droga Pani Zuzanno, bardzo dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Praca, którą Pani wykonała była jedną z trudniejszych...bo wymagała zaangażowania i gotowości do zmiany. Pani to zadanie wykonała, za co ja chciałabym Pani podziękować. Cieszę się, że nasze spotkania odbywały się w atmosferze zaufania, w której czuła się Pani dobrze i swobodnie mogła pracować nad swoimi lękami, problemami. Życzę, aby zawsze otaczali Panią życzliwi ludzie,a do tych mniej życzliwych, aby zawsze potrafiła Pani wyznaczać granice! pozdrawiam ciepło Pani Zuzanno! :)


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

5 miesięcy temu zdecydowałem się na terapię z Panią Zuzanną. Każde spotkanie sprawia, że wracam lżejszy o trudne przemyślenia i naładowany pozytywną energią. Pani Zuzanna jest zawsze uśmiechnięta, uważnie słucha i sprawia, że to co wydawało się bardzo trudne wcale takie nie jest. Wszystkim niezdecydowanym polecam terapię z Panią Zuzanną????

mgr Zuzanna Butryn

Panie Łukaszu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa! To bardzo budujące czytać, że nasze spotkania dobrze wpływają na Pana samopoczucie. Mam nadzieje, że nasza dalsza współpraca będzie równie owocna, a efekty sprawią, że poczuje się Pan jeszcze lepiej! pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Pani Zuzanna to bardzo kompetentny terapeuta. Ma dużą wiedzę, cierpliwie i uważnie słucha, jest zaangażowana i podchodzi indywidualnie do pacjenta. Nie nakłania do nadmiernej ilości sesji. Dla mnie praca z Panią Zuzanną była drugim podejściem do psychoterapii, ale pierwszym, które przyniosło efekty. Przekonałam się, że terapia i konsekwentna praca nad sobą naprawdę mogą poprawić jakość i komfort życia prywatnego i zawodowego. Rzeczywiście, wszystko zaczyna się w głowie i kiedy człowiek zmienia sposób myślenia, to zmienia się jego życie. W moim odczuciu, praca nad sobą pod okiem profesjonalnego i zaangażowanego terapeuty, to jedna z najlepszych rzeczy jakie można dla siebie zrobić. Oprócz zawodowych kompetencji, Pani Zuzanna jest też bardzo sympatyczną i pozytywną osobą. Dziękuję bardzo za owocną pracę i pozdrawiam serdecznie.

mgr Zuzanna Butryn

Pani Magdaleno, bardzo mi miło czytając Pani słowa! Każdy..nawet najmniejszy postęp w terapii zależy od zaangażowania pacjenta, za to zaangażowanie oraz wgląd we własne emocje chciałabym podziękować Pani. Życzę wszystkiego dobrego i serdecznie dziękuje za współpracę!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Na Panią Zuzannę trafiłem na początku listopada. Polecił mi ją przyjaciel, który też z nią współpracuje. Miałem nawrót różnych dziwnych stanów i zachowań, wręcz depresyjnych, których nie potrafiłem do końca zrozumieć. Zaniedbałem się, spadła mi samoocena, motywacja, koncentracja... Po prostu czułem się jak wrak człowieka, jakbym przegrał życie. Wszystko to wynikało z serii porażek kilka miesięcy wcześniej, które bardzo mnie zabolały. Zmieniło mnie to na gorsze. Potrzebowałem siebie naprawić i zgłosiłem się do niej. Od samego początku wzbudziła ogromne zaufanie. Czuć było, że mocno wierzy w drugą osobę, w powodzenie walki ze sobą i przeciwnościami losu.

Dzięki Pani Zuzannie zacząłem inaczej patrzeć na swoje życie, łapać balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, dając sobie więcej czasu dla siebie. Wcześniej brałem na siebie jak najwięcej rzeczy i nie wiedziałem, za co mam się zabierać. Wszystko wydawało mi się czasochłonne, a potrzebowałem czegoś na już, jakbym zapomniał o cierpliwości, że wszystko wymaga czasu. Nauczyłem się tej cierpliwości na nowo.

Nauczyłem się na nowo cieszyć się każdą chwilą, oddechem, spotkaniem, doświadczeniem. Wróciłem do aktywności fizycznej - przypomniałem sobie, ile mi to frajdy sprawiało. Wrócił mi dobry nastrój, więcej spokoju uzyskałem, mniej stresu.

Jeszcze bardziej zrozumiałem swoją przeszłość, swoje dzieciństwo, wszystkie przykre zdarzenia. Nie boję się ich, nie ścigają mnie już.

Czułem się też zablokowany w kilku sprawach - rozwojowych, zawodowych, miłosnych - to wszystko też dzięki niej zaczyna odpuszczać.

Pewnie będę jeszcze z Panią Zuzanną współpracował, bo myślę, że dalej powinienem nad sobą pracować, ale z nią na pewno uda się osiągnąć to, czego się od siebie oczekuje. Polecałem już terapię z nią kilku osobom, część się zgłosiła i tego nie żałuje.

Pani Zuzanna to po prostu złota kobieta, chce się z nią pracować i rozmawiać. Czuje się dobrą energię, zaangażowanie, szczerą chęć pomocy. Z każdą wizytą u niej jest diametralna poprawa. Niby to tylko jedna godzina w tygodniu, ale efekty takiej wizyty są bardzo, ale to bardzo dobre.

mgr Zuzanna Butryn

Panie Marcinie, doceniam pracę, którą włożył Pan dotychczas w naszą współpracę oraz trud, który jest z nią związany, bo praca nad samym sobą jest tą najtrudniejszą. Dziękuję za te poruszające słowa, wierzę w doświadczaną przez Pana zmianę i mam nadzieje, że nasza dalsza współpraca będzie dla Pana równie zadowalająca.
Dziękuję bardzo za pozytywną i wartościową opinię, do zobaczenia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia

Terapia z Panią Zuzanną była jedną z lepszych decyzji, jaką podjęłam. Dzięki spotkaniom z Panią Zuzą czuję się coraz lepiej i nawet trudności, jakie napotykam teraz, nie wydają się niemożliwe do przejścia. Przed rozpoczęciem terapii nie dopuszczałam do siebie myśli, że będę w stanie przetrwać zakończenie mojego związku, a kiedy to nastąpiło czułam się "gotowa" i cała sytuacja nie wydawała się tak tragiczna. Teraz wiem, że decyzja o rozstaniu była jedną z lepszych rzeczy, jaka mnie spotkała. Po każdym spotkaniu z Panią Zuzią czułam się wysłuchana, zrozumiana i wychodziłam zawsze z przemyśleniami, które bardzo mi pomogły poukładać moje życie. Pani Zuzanna jest świetnym specjalistą i serdecznie polecam ją każdemu!

mgr Zuzanna Butryn

Pani Kasiu,
Jest mi niezmiernie miło czytając Pani słowa. Bardzo cieszy mnie fakt, że nasze spotkania pomogły Pani w przetrwaniu trudnego czasu i cieszę się że mogłam być dla Pani wsparciem w ciężkim okresie jakim jest żałoba po zakończonej relacji. Dziękuję za Pani zaangażowanie w naszą współpracę i życzę wszystkiego co najlepsze!
Pozdrawiam ciepło!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Do Pani Zuzanny trafiłam, jak pewnie większość osób szukających pomoc Terapeuty, w trudnym dla mnie momencie. Potrzebowałam przeanalizować pewną toksyczną relację, zaakceptować jej konsekwencje i wyciągnąć z niej wnioski. A przede wszystkim zrozumieć, ze nie była moja winą. Pani Zuzanna bardzo mi w tym pomogła. Szukałam kogoś, kto ułatwi mi zrozumienie własnych emocji, uporządkowanie mysli i spojrzenie na przykre wydarzenia z dystansu. Fajnie, ze są terapeuci, którzy dzięki swojej empatii i zaangażowaniu stwarzaja pacjentom warunki do przyjacielskiej rozmowy, w trakcie której nie czują się oni jak podczas wizyty u lekarza. Pani Zuzanno, dziękuje i pozdrawiam :)

mgr Zuzanna Butryn

Jest mi niezmiernie miło czytając Pani słowa. Proszę pamiętać, że to dzięki zaangażowaniu w terapię oraz zaufaniu do terapeuty możliwe są rezultaty, o których Pani piszę, za co dziękuję również Pani.
Życzę dużo dobrego i ciepło pozdrawiam! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Pani Zuza jest osobą, której chce się zaufać już od pierwszych chwil rozmowy, nie ocenia, rozumie, pozwala terapii na toczenie się odpowiednim rytmem.
Jestem bardzo zadowolona.

mgr Zuzanna Butryn

Bardzo dziękuje za ciepłe słowa oraz za zaufanie w podążaniu wspólną drogą terapii!
Pozdrawiam ciepło!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Chodziłem do Pani Zuzanny na wizyty przez 6 miesięcy regularnie raz w tygodniu. Pomogła mi podnieść się po stracie ukochanej osoby oraz pokazała jak kontrolować własne emocje. Każdy mój problem, na którym mi zależało lub zachowanie, które chciałem poprawić dogłębnie analizowaliśmy. Szukaliśmy powodu, źródła dlaczego reaguję tak, a nie inaczej. Często odkrywaliśmy, że przyczyny leżały w przykrych sytuacjach z dzieciństwa czy negatywnych konfrontacjach z innymi ludźmi, które utkwiły w mojej pamięci. Ciężko zliczyć ilość tych sytuacji i wydarzeń, które przedyskutowaliśmy. Za każdym razem Pani Zuzanna bardzo wczuwała się w to co mówię. Miałem poczucie, że moje problemy w trakcie wizyty są problemami Terapeuty. Po wielu wizytach wychodziłem z poczuciem, że znam siebie lepiej i w drodze do domu długo myślałem o tym o czym rozmawialiśmy. Czas, który poświęciłem na rozwój z pomocą Pani Zuzanny jest nieoceniony. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

mgr Zuzanna Butryn

Drogi Panie Jakubie,
Bardzo dziękuję za te słowa oraz za obdarzenie mnie zaufaniem. Cieszę się niezmiernie,że odczuwa Pan pozytywną zmianę po kilku miesiącach naszej wspólnej pracy. To dzięki Pana zaangażowaniu w proces terapeutyczny osiągnął Pan opisane rezultaty. Życzę wszystkiego co najlepsze i przesyłam serdeczne pozdrowienia!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam ogromny problem z rozmawianiem z ludźmi. Boje się tego niesamowicie, jestem tak nieśmiała, że pracując weekendowo przez pół roku nie udało mi się zakolegować ze znajomymi z pracy, ponieważ bałam się wyjść z kąta gdzie było moje stanowisko i z nimi porozmawiać w wolnym czasie, którego było naprawdę sporo. Wszyscy tam są przyjaciółmi, tylko ja zostałam jak taki nieodzywajacy sie kolek. Ma to na pewno związek ze strasznie niska samoocena i strachem przed niekorzystnym zdaniem innych na mój temat. Powinnam się z tym problemem wybrać do psychologa, psychoterapeuty czy moze jeszcze kogoś innego? Pomijam już fakt, że nie wyobrażam sobie otworzyć się i zacząć rozmowę z całkiem obca osobą, i to jeszcze rozmowę o tym czego najbardziej w sobie nienawidzę. Jak sobie z tym poradzić? Już od kilku lat próbuję się zapisać gdzieś na wizytę, ale strach bierze górę.

  Dzień dobry! Obawa przed pierwszą wizytą u psychologa lub terapeuty wydaje się być naturalna, nie co dzień przecież rozmawiamy z obcą osobą o swoich trudnościach, jednak zachęcałabym do podjęcia próby i skorzystania z konsultacji. Przekona się Pani, że taka rozmowa jest przeprowadzana w miłej atmosferze, tak aby Pani dobrze się w niej czuła. Poruszane są tematy, o których jest Pani gotowa mówić. Taka jednorazowa konsultacja nie zobowiązuje do podjęcia terapii długoterminowej. Problem zgłaszany przez Panią: kłopot z relacjami, niską samooceną jak najbardziej jest wskazaniem do pracy z psychologiem/psychoterapeutą.
  Pozdrawiam Panią ciepło!
  Zuzanna Butryn

  mgr Zuzanna Butryn

 • Mam trzy pytania powiązane ze sobą.
  Jak powinna wyglądać zdrowa bliska relacja międzyludzka?
  O czym może świadczyć nawracające poczucie osamotnienia i braku bliskości mimo bycia towarzyską i kontaktową?
  Jak określić, czy potrzeba mi psychoterapii, czy może problem leży gdzieś indziej (lub w kimś innym)?

  Dzień dobry, zalecałabym skorzystanie z wizyty u psychologa/psychoterapeuty, który wraz z Panią zastanowiłby się co leży u podłóża Pani problemów z relacjami.
  Pozdrawiam serdecznie!

  mgr Zuzanna Butryn

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Psychologii Uniwersytet Warszawski

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Mazowiecki Szpital Bródnowski, Oddział Dzienny Psychiatryczny II Klinika Psychiatryczna

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (3)