Zbigniew Zdrajkowski

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Fizjopunkt

  Polecam! Bardzo serdeczny człowiek i dobry fachowiec. Chodziliśmy do Pana Zbyszka na rehabilitację z malutkim dzieckiem u którego przy porodzie miało miejsce złamanie obojczyka. Pan Zbyszek jest bardzo delikatny w obejściu z maluchem. Ale jednocześnie łatwo nie odpuszcza koniecznych ćwiczeń. Tłumaczy rodzicom jak ćwiczyć w domu, cierpliwie pokazuje ćwiczenia.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista Fizjoterapii (2012)- państwowy egzamin uwierzytelniający
   Kierownik Zakładu Rehabilitacji Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym
   2004-2005 Kaiser Foundtation Rehabilitation Center, Vallejo California)

   Szkolenia podyplomowe z zakresu terapii dzieci jak i dorosłych.
   Prowadzenie zajęć dydaktycznych na AWF Warszawa z zakresu Fizjoterapii w Pediatrii.Specjalizuję się w terapii dzieci ryzyka okołoporodowego oraz dzieci z okołoporodowym uszkodzeniem splotu ramiennego, Mpdz, artrogrypozą oraz z wadami postawy i skoliozą.

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Fizjopunkt

   Polecam! Bardzo serdeczny człowiek i dobry fachowiec. Chodziliśmy do Pana Zbyszka na rehabilitację z malutkim dzieckiem u którego przy porodzie miało miejsce złamanie obojczyka. Pan Zbyszek jest bardzo delikatny w obejściu z maluchem. Ale jednocześnie łatwo nie odpuszcza koniecznych ćwiczeń. Tłumaczy rodzicom jak ćwiczyć w domu, cierpliwie pokazuje ćwiczenia.

  • M

   Szczerze polecam tego Specjalistę!
   Złapał mnie kręcz szyi. Ból był bardzo silny, promieniował na łopatkę i całą rękę. Uniemożliwiał pracę. Nie mogłam się nawet sama ubrać. Środki przeciwbólowe nie dawały ulgi. Dopiero wizyta u Pana Zbigniewa przyniosła rezultaty. Po pierwszej wizycie mogłam już skręcać głowę, a druga, wraz z zaleconymi ćwiczeniami, uwolniła mnie od tego okropnego bólu. Szybko wróciłam do swoich obowiązków, a to tak ważne w dzisiejszych czasach.
   Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce!

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor jest świetny,nasz synek ktory ma prawie 3 miesiace smial sie do niego jak nigdy:-)
   Super podejscie do pacjeta szczerze polecam!!!

   Zbigniew Zdrajkowski2014-03-18

   Dziękuję:)))

  • A

   Pan Zbyszek jest świetnym rehabilitantem. Nasza córka trafiła w czwartym tygodniu po urodzeniu z bezwładną prawa raczka, nasza córka ma (porażenie splotu ramiennego). Już po 3 miesiącach rehabilitacji u pana Zbyszka córeczka zaczęła ruszać raczka i wszystko zaczęło wracać do normy. Teraz nasza córka ma już 5 latek i ciągle jest rehabilitowana przez pana Zbyszka i sprawność roczki powróciła w 90%. Bardzo dobry specjalista, zna się na swoim zawodzie oraz ma wspaniałe podejście do każdego dzieciaczka. Bardzo polecam pana Zbyszka.

  • R

   Polecam Pana Zbyszka, jest doskonałym fizjoterapeutą. Trafiliśmy do niego po wizycie u neurologa, który stwierdził u naszego dziecka zbyt małe napięcie mięśniowe i opóźnienie ruchowe. Synek nie ciągnął główki, nie chciał obracać się na brzuszek i był ogólnie leniwy. Pan Zbyszek nauczył nas kilku "sposobów" jak zachęcić go do ćwiczeń i w ogóle do ruchu. Chodzimy regularnie na ćwiczenia i widać rezultaty, nasz synek już obraca się z plecków na brzuszek i stał się bardziej ruchliwy. Ćwiczymy także w domu bo Pan Zbyszek świetnie umie wytłumaczyć po co i jak ćwiczyć, żeby dało to pożądany rezultat a także umie nauczyć prostych ćwiczeń które można wykonać samemu w domu. Zdecydowanie polecamy Pana Zbyszka z Przychodni Fizjopunkt przy Ostrobramskiej.

  • P

   Pan Zbigniew postawił mnie na nogi w ciągu 3 dni!!! Pracuję w korporacji. Codziennie 10-12 godzin spędzam przed komputerem. W końcu dopadł mnie silny ból pleców. Zostałem całkowicie unieruchomiony. O pracy nie było nawet mowy. W pozycji siedzącej nie mogłem wytrzymać nie dłużej niż 3 minuty. Jedyną pozycją, którą "wytrzymywałem" było leżenie. Ból nie pozwalał się skupić na wykonywanej pracy. Nie pozwalał też wykonywać, zdawałoby się, prostych czynności życia codziennego. Koszmar - czegoś takiego nie życzyłbym nikomu. Na szczęście trafiłem do Pana Zbigniewa. Zajął się mną bardzo profesjonalnie (z resztą trudno się dziwić - jego CV robi wrażenie). Szybko zdiagnozował przyczynę bólu i zalecił odpowiednie ćwiczenia. Początkowo wykonywałem je pod nadzorem Pana Zbyszka, żeby sobie nie zaszkodzić. Od momentu, w którym się nauczyłem wykonywać je samodzielnie i prawidłowo (wystarczyły dwie wizyty), nie naciągał mnie na kolejne (jak pewnie zrobiłby niejeden, żeby jak najwięcej zarobić), ale zalecił ćwiczyć w domu. Od momentu pierwszej wizyty odczułem wyraźną poprawę, a z każdą kolejną serią ćwiczeń czułem, że wracam do zdrowia. W efekcie, po trzech dniach mogłem już siedzieć i zacząłem się poruszać z większą swobodą, a po pięciu dniach mogłem wrócić do aktywności zawodowej, co w moim przypadku było naprawdę ważne. Według mnie Pan Zbyszek jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałem w szeroko rozumianej służbie zdrowia. Gdyby nie on nie wiem ile czasu zająłby mi powrót do pracy i zwykłej aktywności życiowej. Teraz wykonuje ćwiczenia zalecone przez Pana Zbyszka profilaktycznie i od dłuższego czasu ból pleców mi nie przeszkadza ani w aktywności zawodowej ani w życiu codziennym. Wiem, że jeśli kiedykolwiek będę miał jakiekolwiek problemy zdrowotne z pewnością odwiedzę gabinet Pana Zbigniewa. Panie Zbyszku! Jeszcze raz dziękuję i życzę sukcesów na drodze zawodowej!!!

  • J

   Świetny specjalista, bardzo pomógł naszej córeczce, u ktorej neurolog stwierdził asymetrię i napięcie mięśniowe. Byliśmy na kilku wizytach oraz warsztatach pielęgnacyjnych. Pan Zbyszek nie tylko ćwiczył z naszym dzieckiem oraz nauczył jak prawidłowo je nosić ,przewijać itd,ale rownież wytłumaczył na czym polega problem i powiedział jak mamy bawić sie z córka i ćwiczyć w domu. Potem nauczył ja raczkowac i już jest wszystko w porządku . Polecam pana Zbyszka, jest doskonałym fizjoterapeuta.