lek.

Zbigniew Szeląg

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Zbigniew Szeląg przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Zbigniew Szeląg to jeden z 7 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Stalowa Wola na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Ortopeda to 7. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny

  Sochy 19
  37-450 Stalowa Wola, podkarpackie

  379
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

16 opinii

 • Bardzo dobry ortopeda, trafiłam na Izbę Przyjęć w Nisku ze skręconą nogą w kolanie i prawdopodobieństwem zerwania wiązadeł krzyżowych. Badało mnie dwóch lekarzy ortopedów i obaj stwierdzili, że z wiązadłami jest wszystko w porządku i nie są zerwane. Na szczęście na sam koniec trafiłam do dr Szeląg i on od razu powiedział, że wiązadła są na pewno zerwane oraz dla potwierdzenia dał skierowanie na rezonans magnetyczny, czego nie chcieli zrobić poprzedni lekarze. Jego diagnoza się potwierdziła. Dr Szeląg jest lekarzem na poziomie, ciesze się, że do niego trafiłam. Miły i sympatyczny. Polecam w 100%!

 • Doktor ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Poza tym wszystko dokladnie wytlumaczy gdy cos nas niepokoi. Zawsze pomocny. Polecam!

 • Najlepszy ortopeda w Stalowej. Ma dobre podejście do dzieci, a dzieci Go lubią. Wie co robi. Nikomu potrzebującemu nie odmówi. Mnie przy ją nawet o godz.22.30 .Jest bardzo mądry. Traktuje każdego pacjenta z należytą uwagą .Wszystko wytłumaczy i pomoże.
  POLECAM!

 • Witam,
  Byłem młodą osobą która trafiła do niego z opuchniętą kostką... a znalazłem się prawie na stole operacyjnym i dzięki niemu na jakiś czas przestałem chodzić. Pan doktor nic nie robił tylko umawiał na kolejne wizyty i podawał różne lekarstwa. Było coraz gorzej i gorzej. Dopiero w Rzeszowie Pani Lekarz jednym lekarstwem postawiła mnie na nogi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dr Szeląg zna się na ty,m co robi moją babcię postawił na nogi swietny fachowiec konkretny miły kulturalny nie jest ordynarny jak inni lekarze w Stalowej Woli nie ma drugiego takiego specjalisty nikomu n ie odmówi pomocy przyjmuje nawet jak się nie było zapisanym człowiek dusz wspaniały nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek bo żeby być dobrym lekarzem trzeba pierwsze być dobrym człlowiekiem i dr Szeląg taki właśnie jest polecam z całego serca nie tylko ja ale i moja rodzina znajomi

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Polecam swietny dr

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • mimo wcześniejszej wizyty w szpitalu i stwierdzeniu przez lekarza że nie potrzeba mi zakłać gipsu na nogę i że "powinno być ok" , postanowiłem się wybrać do wcześniej poleconego przez znajomą dr Szeląga. Powiedział że jestem młodym człowiekiem i że lepiej by było , gdyby ten gips jednak był. Założono go na okres 2 tygodni . Obecnie z nogą wszystko w porządku i nie odczuwam żadnego dyskonfortu.
  Znajoma po znacznie poważniejszym wypadku (narciarskim) miała poważne komplikacje po wizytach i leczeniu przez innych lekarzy. Dopiero dr. Szeląg jej na prawde pomógł i dzięki niemu dzisiaj jest w pełni sprawna.
  Ponad to bardzo sympatyczny człowiek .
  Bardzo polecam :)

 • Konkretny lekarz, swietne podejscie do dziecka, bardzo wesoly, sympatyczny, naprawde godny polecenia

 • Przemiły ,sympatyczny człowiek.Bardzo dobry specjalista,takich to mało w Stalowce. Ma podejscie do pacjęta,wytłumaczy i pomoze .Najlepszy ortopeda

 • Witam,
  Mam roczną córeczkę i przez ten rok nie spotkałąm się z lekarzem który by miał lepsze podejście do dzieci. Zawsze wita nas w drzwiach i wita sie moja córcią. Inni lekarze traktuja dzieci przedmiotowo a ten lekarz nawet pogadał z niemowlakiem :)
  Poza tym świetnie tłumaczy co dziecku dolega, jak leczyć, na co zwrócic uwagę. Takich lekarzy powinno byc wiecej nie tylko w Stalowej Woli!!