dr n. med.

Zbigniew Saczko

Ginekolog

171 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

  Dr Saczko to lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentki podczas wizyt, wszystko wyjaśnia, nie niepokoi pacjentek, wszystko wyjaśnia na spokojnie. Poza tym jestem bardzo zadowolona z cesarskiego cięcia, które u mnie wykonał, mimo że pierwotnie chciałam rodzić siłami natury. Blizna po cięciu wygląda bardzo dobrze, szew był tylko 1 - zdejmowany bezboleśnie. Polecam do prowadzenia ciąży i dziękuję za fachową pomoc medyczną!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICAUsługa: problemy z zapłodnieniem

  Miły, kompetentny, profesjonalny, godny zaufania. Moja żona chodziła do niego z uśmiechem. Zawsze służył pomocą i radą czy osobiście, czy przez telefon. To był doskonały wybór. Polecam wszystkim doktora Saczko!! To dzięki niemu na świecie jest moja ukochana córeczka! Razem z żonką jesteśmy najbardziej szczęśliwymi ludźmi na świecie :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

  Dr Saczko to przecudowny człowiek i nie wyobrażam sobie, by mógł się mną zajmować inny lekarz. Prowadził moje dwie ciąże i obie skończyły się szczęśliwym rozwiązaniem, za co będę mu wdzięczna do końca życia. Jest kompetentny, rzetelny, bardzo delikatny. Nie ściemnia i nie naciąga. Naprawdę bardo dobry specjalista, a przede wszystkim dobry człowiek. Z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

  Z całego serca polecam Doktora Saczko! Bardzo uprzejmy, kompetentny specjalista. Umiejący rozmawiać z pacjentką. Wszystko omawia od początku do końca. Analizuje historie pacjentki i każde wyniki bardzo szczegółowo. Uczęszczałam do wielu ginekologów, jednak moja podróż zakończyła się kiedy trafiłam na Pana Doktora! Lekarz zajął się mną kompleksowo. Szczególnie polecam zabieg laserem - bezbolesny i przede wszystkim rewelacyjny rezultat!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

  Z całego serca polecam tego lekarza wszystkim kobietom . Jestem pacjentka Doktora Saczko od kilku lat. Doktor również prowadził moją ciąże - kompleksowe prowadzenie od A do Z :) , bez niepotrzebnych myśli, zmartwień.Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm.
  Po wejściu do gabinetu cały stres i dyskomfort znika. Przy Panu doktorze nie czułam się skrępowana. Każde badanie przeprowadza bardzo dokładnie i delikatnie. Uważnie słucha, udziela konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania ,nawet te,które wydają nam się ''głupie'' .
  Jest sympatycznym ,miłym, spokojnym mężczyzną. Uspokaja,wyjaśnia. Bardzo doceniam małe gesty Pana Doktora, które utwierdzają mnie w przekonaniu, ze jest właściwym Człowiekiem, na właściwym miejscu. Jest profesjonalizm w kontakcie z pacjentką, poświęcanie jej odpowiedniej ilości czasu i zwykła empatia, sprawiają, że pacjentka czuje się komfortowo i bezpiecznie.
  Poleciłam doktora moim koleżankom,były na wizycie i wszystkie podzielały moją opinię, również stały się stałymi pacjentkami Doktora Saczko.
  Polecam w 100% .Świetny Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Oby więcej lekarzy z takim podejściem i zrozumieniem jak Doktor Saczko !

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Dziękujemy temu fantastycznemu lekarzowi za super prowadzenie ciąży narzeczonej Edyty. Na pana doktora zawsze można liczyć, wykazuje spokój, cierpliwość i życzliwe podejście, a przede wszystkim profesjonalizm i wiedzę. W ogóle personel brochowskiego szpitala bez zarzutu. Kobiety przed i po porodzie mogą czuć się zaopiekowane. Dziękujemy za całokształt prowadzenia i opieki: Łukasz & Edyta K.

 • 12 lat temu w biedniutkim szpitalu na Brochowie najprzystojniejszy lekarz na świecie dr. Saczko dał mi mojego syneczka.
  Spokojny, opanowany, profesjonalny, ogarnął sytuację która mogła się skończyć tragicznie dla mnie i dziecka.
  Cały personel cudownie zajmował sie młodymi mamami i dziećmi.
  Mimo kłopotów zdrowotnych i spędzenia w szpitalu 2 tygodni nigdy nie było żadnej sytuacji gdzie ujawniłby się brak profesjonalizmu.
  Polecam dr. Saczko z całego serca.

 • A

  Pomimo wielu wizyt za duże pieniądze u innych lekarzy podczas ciąży to zajął się nami solidnie dopiero doktor Saczko. A jak się zajął to z całą odpowiedzialnością, od początku do końca. Skierował do szpitala gdyż stwierdził hipotrofię płodu i w szpitalu nadzorował cały pobyt 3 tyg na patologii ciąży, a na końcu po odejściu wód w cudowny sposób znalazł się na bloku operacyjnym i przeprowadził cesarkę.
  Nie jest mocno rozgadanym człowiekiem, raczej flegmatykiem, stoikiem, z zacięciem filozoficznym, jeśli komuś to przeszkadza to możecie się nie dogadać. Ja postanowiłam mu zaufać i była to doskonała decyzja. Najlepsza. Dzięki niemu ja i Bombel jesteśmy cali i zdrowi :)

 • A

  Trafiłam do dr Saczko z polecenia. Wcześniej chodziłam do lekarzy którzy bagatelizowali moje problemy zdrowotne. . Mieliśmy problem związany z niepłodnością ,byliśmy u wielu lekarzy ,nawet w bardzo znanej klinice we Wrocławiu. Niestety nikt nam nie pomógł, dopiero gdy trafiliśmy do Pana doktora Saczko zyskaliśmy nadzieje. Bardzo szybko i trafnie rozpoznał mój problem i postawił diagnozę Profesjonalnie przeprowadzone badania USG, KTG itd to moje doświadczenia wszystkich miesięcy ciąży. Same wizyty w gabinecie u dr Saczko to dobra atmosfera i komfort wynikający z zaufania do kompetencji lekarza. Doktor potrafił mnie przyjąć gdy potrzebowałam, nawet gdy miał komplet pacjentów. Z szacunkiem i zrozumieniem podchodzi do pacjentki. Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie. Polecam, taki lekarz to skarb:) Dr Saczko wykazał pełen profesjonalizm i mam świadomość że dzięki jego działaniu możemy teraz cieszyć się zdrowiem i patrzeć jak teraz obok nas w łóżeczku śpi wymarzony, wyczekany maluszek. NASZE SZCZĘŚCIE :) Dziękujemy Panie doktorze ! Już dziś wiem że doktora nie zmienię nigdy a i drugą ciążę nie wyobrażam sobie żeby prowadził kto inny. Zdecydowanie polecam. Bardzo wdzięczni Agnieszka,Paweł i Zosia

 • K

  Trafiłam. Di dr saczko na brochowie podczas usg. W 34tc na usg wyszło mu ze główka dziecka ma wymiary z 38tc. Na moje pytanie po badaniu cóż główka jest nie tak (badał sama główkę z 10minut) odpowiedział ze czasem tak bywa...pytając dalej czy to łoże oznaczać wcześniejszy porod...a kto tak powiedział może urodzić pani w terminie 7kg dziecko...kiepski żart i poczucie humoru dla pacjentki która leży na patologii ciąży i dowiaduje się ze dziecka o tyle większą głowę i wychodzi z gabinetu zielona nic nie wiedząc...

Doświadczenie i kwalifikacje