dr n. med.

Zbigniew Saczko

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Dziękujemy temu fantastycznemu lekarzowi za super prowadzenie ciąży narzeczonej Edyty. Na pana doktora zawsze można liczyć, wykazuje spokój, cierpliwość i życzliwe podejście, a przede wszystkim profesjonalizm i wiedzę. W ogóle personel brochowskiego szpitala bez zarzutu. Kobiety przed i po porodzie mogą czuć się zaopiekowane. Dziękujemy za całokształt prowadzenia i opieki: Łukasz & Edyta K.

 • 12 lat temu w biedniutkim szpitalu na Brochowie najprzystojniejszy lekarz na świecie dr. Saczko dał mi mojego syneczka.
  Spokojny, opanowany, profesjonalny, ogarnął sytuację która mogła się skończyć tragicznie dla mnie i dziecka.
  Cały personel cudownie zajmował sie młodymi mamami i dziećmi.
  Mimo kłopotów zdrowotnych i spędzenia w szpitalu 2 tygodni nigdy nie było żadnej sytuacji gdzie ujawniłby się brak profesjonalizmu.
  Polecam dr. Saczko z całego serca.

 • A

  Pomimo wielu wizyt za duże pieniądze u innych lekarzy podczas ciąży to zajął się nami solidnie dopiero doktor Saczko. A jak się zajął to z całą odpowiedzialnością, od początku do końca. Skierował do szpitala gdyż stwierdził hipotrofię płodu i w szpitalu nadzorował cały pobyt 3 tyg na patologii ciąży, a na końcu po odejściu wód w cudowny sposób znalazł się na bloku operacyjnym i przeprowadził cesarkę.
  Nie jest mocno rozgadanym człowiekiem, raczej flegmatykiem, stoikiem, z zacięciem filozoficznym, jeśli komuś to przeszkadza to możecie się nie dogadać. Ja postanowiłam mu zaufać i była to doskonała decyzja. Najlepsza. Dzięki niemu ja i Bombel jesteśmy cali i zdrowi :)

 • A

  Trafiłam do dr Saczko z polecenia. Wcześniej chodziłam do lekarzy którzy bagatelizowali moje problemy zdrowotne. . Mieliśmy problem związany z niepłodnością ,byliśmy u wielu lekarzy ,nawet w bardzo znanej klinice we Wrocławiu. Niestety nikt nam nie pomógł, dopiero gdy trafiliśmy do Pana doktora Saczko zyskaliśmy nadzieje. Bardzo szybko i trafnie rozpoznał mój problem i postawił diagnozę Profesjonalnie przeprowadzone badania USG, KTG itd to moje doświadczenia wszystkich miesięcy ciąży. Same wizyty w gabinecie u dr Saczko to dobra atmosfera i komfort wynikający z zaufania do kompetencji lekarza. Doktor potrafił mnie przyjąć gdy potrzebowałam, nawet gdy miał komplet pacjentów. Z szacunkiem i zrozumieniem podchodzi do pacjentki. Kompetentny, profesjonalny, wzbudzający zaufanie. Polecam, taki lekarz to skarb:) Dr Saczko wykazał pełen profesjonalizm i mam świadomość że dzięki jego działaniu możemy teraz cieszyć się zdrowiem i patrzeć jak teraz obok nas w łóżeczku śpi wymarzony, wyczekany maluszek. NASZE SZCZĘŚCIE :) Dziękujemy Panie doktorze ! Już dziś wiem że doktora nie zmienię nigdy a i drugą ciążę nie wyobrażam sobie żeby prowadził kto inny. Zdecydowanie polecam. Bardzo wdzięczni Agnieszka,Paweł i Zosia

 • K

  Trafiłam. Di dr saczko na brochowie podczas usg. W 34tc na usg wyszło mu ze główka dziecka ma wymiary z 38tc. Na moje pytanie po badaniu cóż główka jest nie tak (badał sama główkę z 10minut) odpowiedział ze czasem tak bywa...pytając dalej czy to łoże oznaczać wcześniejszy porod...a kto tak powiedział może urodzić pani w terminie 7kg dziecko...kiepski żart i poczucie humoru dla pacjentki która leży na patologii ciąży i dowiaduje się ze dziecka o tyle większą głowę i wychodzi z gabinetu zielona nic nie wiedząc...

 • J

  Pan Saczko zajmował się mną w szpitalu na Brochowie. Jest nieuprzejmy, traktuje pacjentki z góry. Na pytania odpowiada z łaską i odwrócony do nich plecami, ewentualnie wychodząc z sali. Każdą informację trzeba z niego wyciągać siłą. Zero delikatności przy badaniach ginekologicznych, jedno z nich było tak bolesne, że moje krzyki słyszały inne pacjentki na korytarzu. Nigdy żaden ginekolog nie zbadał mnie w taki sposób. Odradzam.

 • M

  Dr nie prowadzi dokumentacji pacjentek, przychodząc na wizytę musiałam mówić mu co było na poprzedniej. Opłatę za wizytę brał do kieszeni, nigdy nie dostałam paragonu. Wielkie opóźnienia, czekanie na wizytę niejednokrotnie było ponad godzinę. Może i robi długo usg, ale co z tego, jak nie można mieć do tego dr zaufania.

 • Do Dr.Saczko trafiłam w 16 t.c. Bardzo uprzejmy,miły i delikatny. Lekarz umiejący rozmawiać z pacjentką, nawet z tą która nie wie o co zapytać. Wszystko omawia od początku do końca. Analizuje każde wyniki szczegółowo. Wszelkie zdenerwowanie i stres mijają po przekroczeniu progu. Teraz jestem w 24 t.c i uwzględniając moje wyniki z glukozy po 2h (140mg) dał skierowanie do poradni diabetologicznej w celu wykluczenia cukrzycy ciążewej. Po mimo tego iż jestem na granicy lepiej jest to skontrolować niż później miało by być za późno. Cenię postawę Dr. Saczko i polecam z cełego serca tego lekarza.

 • Trafilam pod opieke Doktora, kiedy zostalam skierowana do szpitala z podejrzeniem hipotrofii plodu ( skierowanie od innego lekarza prowadzacego). Doktor- poniewaz nie bylam jego pacjentka, traktowal mnie bardzo niesympatycznie, jakby dajac mi do zrozumienia, ze Szpital na brochowie, to miejsce dla jego pacjentek, albo dla pacjentek lekarzy z brochowa i ze nie powinnam tu lezec.
  Po jednym dniu obserwacji, wypisal mnie do domu i zmienil mi weis w karcie ciazy ,wmawiajac mi,ze jestem w 34 a nie w 36 tygodniu ciazy ( na 34tydzien moje dziecko nie bylo juz hipotroficzne i problem sie rozwiazal).
  Jeszcze sowbe glupio zartowal, kiedy w gre wchodzilo zdrowie mojego maluszka, ze moge sobie " walnac jedno piwko albo dwa w upaly"( okurat bylo lato Jak rodzilam). Jak zapytalam co moge zrobic, aby moje malenstwo bylo zdrowe.
  Dzieki innemu lekarzowi urodzilam zdrowego synka.

 • Korzystając z tego portalu, chciałabym w imieniu swoim i męża, bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za to, co dla nas zrobił, co zrobił dla całej naszej rodziny. Teraz czuję się tak, jakby ktoś podarowł mi drugie życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym pacjentkom. Moja ciąża była podwyższonego ryzyka, ze względu na mój wiek oraz wywiad ginekologiczny. W pierwszej ciąży wystąpiło u mnie zatrucie ciążowe, które nie zostało zdiagnozowane przez prowadzącego mnie wtedy lekarza. Moja druga ciąża przebiegała już zupełnie inaczej, chociaż cały czas istniało ryzyko, że zatrucie ciążowe może się pojawić. Pan Doktor na wizytach poświęcał mi tyle czasu, ile one wymagały. Robił bardzo szczegółowe USG, mierzył moje dziecko, skierował na dodatkowe badania. Pilnował wszystkiego i wykazywał się dużą cierpliwością. Mając niezbyt miły bagaż poprzednich doświadczeń, byłam dość "męczącą" pacjentką. Wypytywałam o wszystko, a Pan Doktor ze stiockim spokojem odpowiadał na moje pytania.

  To jest naprawdę bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.
  Pozdrawiamy Pana Doktora bardzo serdecznie.

  Sylwia i Mariusz.