Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

(495 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

Warszawska 2

52-114 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lebiedzińska Inny

  Anioł nie człowiek! Jestem wdzięczna że dane mi było rodzić z Panią Ewa, poród zakończony CC. Człowiek czuje ze znajduje się w najlepszych możliwych rękach do końca życia nie zapomnę Pani Ewy i Jej opieki na oddziale ogrom wsparcia, życzliwości i troski o pacjentów!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sienkiewicz Inny

  Doktor Sienkiewicz jest świetnym specjalista. Jest również cudownym człowiekiem. Bardzo delikatny, empatyczny. Miałam przyjemność spotkać doktora w szpitalu na Brochowie, w bardzo smutnej i trudnej sytuacji życiowej. Dzięki doktorowi, jego empatii, spokoju oraz delikatności, wszystko odbyło się z jak najmniejszym uszczerbkiem zdrowia fizycznego i psychicznego. Bardzo dziękuje.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lebiedzińska Inny

  Cudowna położna, dzięki której poród będę bardzo dobrze wspominać. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i umiejętności rozluźnienia atmosfery. Pani Ewa ma w sobie coś, co sprawilo, że mimo wcześniejszego lęku, wiedziałam że wszystko będzie dobrze


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sienkiewicz Inny

  Doktor jest bardzo cierpliwy i spokojny. Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco. Ma dobre serce i wyczucie. Serdecznie polecam doktora!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lebiedzińska Inny

  Świetna położna. Dobry i empatyczny człowiek z poczuciem humoru. Pomogła mi szybko i sprawnie urodzić synka, wszystko tłumacząc zarówno w trakcie, jak i po porodzie. Polecam wszystkim przyszłym mamom.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sienkiewicz Inny

  Skrupulatnie wykonane badanie, lekarz przeprowadza dokładny wywiad, jest uprzejmy i dokładnie tłumaczy co się dzieje i jakie czynności będzie wykonywał. Polecam wizytę u Tego lekarza.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sienkiewicz poród naturalny rodzinny

  Serdeczne podziękowania za opiekę nad narodzinami naszego synka Jerzego w dniu 20 stycznia 2018 roku w Szpitalu na Brochowie oraz opiekę podczas przygotowania do porodu naturalnego, okazanie wielkiego wsparcia i stworzenie rodzinnej atmosfery :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Laskowska

  Pani doktor bardzo konkretna, widać, że ma wiedzę i można mieć do niej zaufanie. Prowadzila moje dziecko na oddziale neonatologicznym. Jednakże czuć od pani doktor dystans i można byłoby oczekiwać od niej więcej empatii.


  D
  Użytkownik zweryfikowany

  Leżałam w tym szpitalu na patologii ciąży, porodówce oraz oddziale poporodowym. W sumie 9 dni. W tym czasie znajdowałam się pod troskliwą opieką zarówno Pań położnych, jak i lekarzy. Zwłaszcza Panie położne na porodówce były wspaniałe. Dzięki nim oraz lekarzom, którzy podjęli decyzję o cesarskim cięciu, zostało uratowane nasze dziecko. Bardzo polecam ten szpital. Gdybym miała rodzić kolejne dziecko, bez wahania zdecyduję się na tę placówkę.


  O
  Użytkownik zweryfikowany

  Ja moge ocenić tylko oddziały położnicze. A więc po kolei:
  Patologia ciąży:
  Generalnie nie mam zbyt wielkich powodów do narzekania, ale może dlatego, że mimo kłopotów urodziłam zdrową córeczkę. Podsumowując: położne pracujące na dyżurach były miłe i pomocne. Oprócz jednej pani, która pracuje tylko w ciągu dnia i nigdy się nie usmiecha i sprawia wrażenia jakby była tam za karę. Lezałam na sali dwuosobowej i sześcioosobowej. W sumie ta większa była lepsza, bo mozna było pogadać z innymi pacjentkami. Co do lekarzy niestety mam zastrzeżenia, bo na obchodzie rozmawiali właściwie sami między sobą. Na pytania odpowiadali zdawkowo, więc trudno było się czegokolwiek dowiedzieć. Pozostawiali pacjentkę w niepewności i strachu. Dopiero kiedy odwiedził mnie "mój" dr Saczko, pozostali lekarze zaczeli na mnie patrzeć jakoś bardziej ludzko.
  Porodówka:
  Tu byłam tylko chwilę, niecałą godzinę, bo z izby przyjęć biegiem wieziono mnie na górę, bo już rodziłam. Generalnie pozytywnie. Położona p. A. Spychała była bardzo miła. Mówiła co mam robić, kiedy itd. Młoda lekarka, która mnie zszywała też miła, z resztą znałam ją z oddziału patologii. Lekarz, który był na dyżurze mignął mi tylko przez chwilę, nie rozmawiałam z nim, więc nie moge go oceniać. Pewnie dla wielu Pań bardzo ważne jest to, że dają tu znieczulenie do porodu. Ja nie zdążyłam się na nie załapać, ale przeżyłam i bez tego.
  Poporodówka:
  Tez pozytywnie. Położne bardzo miłe i pomocne. Chętnie odpowiadały na pytania związane z karmieniem, pielęgnacją dziecka itd. Az szkoda, że nie wiedziałam jakie pytania zadać, bo z pewnością udzieliłyby mi odpowiedzi. Obchodowi lekarze też w porządku, ale skoro był wśród nich dr Saczko, to inaczej byc nie mogło. Tu leżałam w sali dwuosobowej i byłam z tego powodu zadowolona, bo na większej pewnie było by trudniej się zdrzemnąc czy odpocząc, a po porodzie wiadomo jest to bardzo potrzebne.
  Podsumowując całość: za mało toalet i pryszniców jak na taka ilość pacjentek. Jedzenie wg mnie ok, ale ja nie jestem wybredna i nie mam francuskiego podniebienia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania