Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

(393 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

Warszawska 2, Krzyki

52-114, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rubin Diner

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: Podejrzenie ciąży

   Lekarz bez wyczucia, nieuważny (patrzeć czy jest pieczątka na recepcie!), nie przejmuje się pacjentką. Była to moja pierwsza ciąża. Na pierwszej wizycie doktor nic nie widział, ale wynikami też sie nie przejął. Trzeba mu sugerowac ze byly średnie..to wtedy spojrzy..Nie tak to powinno wyglądać. Druga szansa-druga wizyta, doktor stwierdził, że puste jajo i tyle.."No trudno..Poczekamy parę dni i do szpitala". Zero empatii, jakiegoś komentarza co dalej..jak przy kolejnych próbach o ciążę?..przecież to tak przykre dla pacjentki szczególnie że to pierwsza ciąża..Ogromnie to przezylam i nie wróciłam nigdy...Inny lekarz pomógł mi podjąć odpowiednią decyzję, wytłumaczył wszytsko i również omówił szczegolowo wyniki po zabiegu lyzeczkowania. Nie polecam doktora Rubina z całego serca a szczególnie pacjentkom w pierwszej ciąży i wrażliwym.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Lekarz najpierw nie chciał zlecić mi badania na potwierdzenie ciąży - tydzień spóźniajacy się okres przy regularnych cyklach. Kiedy wyblagalam badanie na beta hcg i cìąża została potwierdzona, nawet mnie nie dotnął, nie zrobił żadnego badania, nie założył karty. Kazał czekać. Mimo że mam wskazania do jak najszybszych zastrzykow w celu rozrzedzenia krwi z powodu ryzyka utraty kolejnej ciąży. Doktor zobaczył moje wyniki badań genetycznych i spuentowal, że wg teorii nie powinnam żyć...! Niestety doktor nie dał żadnej adnotacji że trzeba prowadzic ciążę - nie mogłam zapisać się na specjalną wizytę by zrobic jakiekolwiek badania. Jestem po dwóch stratach ciąży a lekarz na moje pytanie o specjalną opiekę dla mnie odpowiedział że to moje ryzyko że zdecydowałam się na kolejną ciążę... Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Agnieszka Różańska-Kohsek

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badania ginekologiczne

   Bardzo polecam panią doktor że względu na kompetencje I rzetelność, ale także bardzo przyjemną atmosferę. :)))

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICA

   Jestem zadowolona z wizyty. Pani Doktor była bardzo profesjonalna i sympatyczna. Badania przebiegały sprawnie. Wizyta odbywała się w nowoczesnym, komfortowo urządzonym gabinecie.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Zbigniew Saczko

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

   Świetny lekarz. Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm Pan doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad.Podczas badania informował mnie o jego przebiegu.Jest bardzo konkretny,a przy tym niezwykle taktowny i życzliwy.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny UROMEDICA

   Do Pana Doktora trafiłam w 7. Tygodniu ciąży. Od początku zostałam otoczona należytą opieką. Pan Doktor jest niezwykle ciepłą osobą, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpowiada na każde pytanie. Ze względów medycznych ciąża rozwiązana została cesarskim cięciem, po którym blizna wygląda jak draśnięcie (zabieg wykonywał Pan Dr Saczko). Szew zdjęty bezboleśnie w szpitalu im. Falkiewicza. Serdecznie polecam Pana Doktora każdej kobiecie, która chce trafić w ręce profesjonalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (175) o tym lekarzu


 • Joanna Puławska

  Pediatra, Reumatolog, dr n. med.

  • A

   Duża wiedza, bardzo przystępna, w prosty sposób wyjaśnia problemy zdrowotne zwłaszcza małym pacjentom.
   Jeżeli traficie do Pani Doktor z dzieckiem które nagle z przestaje chodzić to Ona będzie mogła pomóc.

  • J

   Panią Doktor znam jeszcze ze Szpitala na 1- Maja . Miła, rzeczowa kobieta . Bardzo mi pomogła wyleczyć moją córeczkę. Teraz jest zdrową 11- latką. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Poitr Lachowski

  Ginekolog,

  • Bardzo dobry lekarz sympatycznyi rzeczowy jak na pierwszą wizytę w Invimedzie jestem zadowolona i zamierzam dalej kontynuować u niego leczenie.


 • Ewa Lebiedzińska

  Położna,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poród

   Miałam szczęście, że trafiłam na Panią Ewę przy porodzie, bardzo mi pomogła, mówiła krok po kroku co robić, bardzo pozytywna osoba potrafiła rozluźnic atmosferę, polecam Panią Ewę z całego serca mam nadzieję ,że przy drugim porodzie też na nią trafię.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odebranie porodu

   Złoty człowiek !

   Ewa jest bardzo ciepłą osobą, przy której można czuć się bezpiecznie.
   Pomocna, pełna ciepła i wiedzy położna.

   Ze szczerego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Sienkiewicz

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we WrocławiuUsługa: poród naturalny rodzinny

   Serdeczne podziękowania za opiekę nad narodzinami naszego synka Jerzego w dniu 20 stycznia 2018 roku w Szpitalu na Brochowie oraz opiekę podczas przygotowania do porodu naturalnego, okazanie wielkiego wsparcia i stworzenie rodzinnej atmosfery :)

  • A

   Ogromne podziękowania za wspaniałą opiekę podczas porodu oraz za profesjonalną pomoc w przyjściu na świat mojej córeczki dnia 13.12.2016 w Szpitalu na Brochowie . Angelika -mama małej Ali

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Maciej Puławski

  Pediatra,

  • J
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Pediatryczny

   Pan Doktor leczy naszą córeczkę tak samo, jak swoje dzieci, a to juz samo s sobie jest najlepszą oceną. Przesympatyczny, rzeczowy, przepisuje niezbędne leki i nasza córka uwielbia jeździć na wizyty. Gorąco polecamy!

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet PediatrycznyUsługa: szczepienia

   świetny lekarz. bardzo kompetentny i wiarygodny, a poza tym ma wspaniały kontakt z pacjentami, Pan Doktor okazuje pełny szacunek i zainteresowanie pacjentom i rodzicom, potrafi słuchać, udziela jednoznacznych wyjaśnień, a przy tym w gabinecie panuje atmosfera sympatii i zaufania. doskonały pediatra!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Piotr Lachowski

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna PulsantisUsługa: ciaza

   Idealny lekarz do prowadzenia ciąży. Robi to pofesjonalni odpowiada na wszystkie pytania doradza. Można to nogi dzwonić odbiera tel gdy coś się dzieje niepokojącego. Można na niego liczyć.

  • Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna PulsantisUsługa: prowadzenie ciąży

   Kompetentny i rzeczowy, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Przy tym sympatyczny z super poczuciem humoru, wizyta nigdy nie jest stresująca???? Profesjonalny w każdym tego słowa znaczeniu. Polecam z czystym sumieniem!

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Renata Laskowska

  Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: choroba dzieci

   Polecam polecam poleca... tyle moge napisac po 2 latach wizyt u pani doktor. Profesjonalna i konkretna. W kwestii dzieci ufam tej kobiecie bezgranicznie. Rzadko trafia sie na takiego lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: niespokojne dziecko

   Cieszę się, ze trafiłam na ta kobietę. Dzięki niej nasz synek miał szybko zdiagnozowane i wyleczone dolegliwości! Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu