dr n. med.

Wojmir Ziętkowiak

Ginekolog, Androlog, Seksuolog

105 opinii +dodaj

Umów wizytę 1 406 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA!!! Istnieje możliwość umówienia INNYCH terminów niż w kalendarzu. TELEFON DOSTEPNY NA PROFILU PLACÓWKI. W sprawach pilnych proszę o telefon bezpośredni dostępny na profilu mojego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: badanie ginekologiczne, potwierdzenie ciąży

  Byłam na swojej pierwszej wizycie u jakiegokolwiek ginekologa i gdybym mogła nie zmienilabym na innego. Podejście Pana doktora naprawdę mnie zaskoczyło, nie sądziłam że lekarz może być tak uprzejmy i podejść do pacjentki również z humorem :) gdyby nie to że nie stać mnie na wizyty nie zdecydowalabym się na prowadzenie ciąży przez innego lekarza. Naprawdę warto..!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczno-andrologiczna

  Zgłosiliśmy się do Pana Doktora z poważnym problemem. Chcieliśmy go omówić od razu, co wypadło w sobotę wieczorem. Wizyta, mimo, ze doktor uprzedzał, ze się spieszy i prosił o wcześniejsze przyjście, trwała prawie godzine. Bardzo szczegółowo podszedł do tematu, zasypał nas wiedza i odpowiedział na wszystkie pytania, a przede wszystkim przedstawił nam plan działania dający nadzieje wyleczenia. Latami byłam pacjentka sławnych lekarzy, którzy jak się okazało zbagatelizowali sygnały ostrzegawcze.. Wierze, ze teraz trafiliśmy w dobre ręce i Pan Ziętkowiak poradzi sobie z tym co nas do niego sprowadziło

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: wizyta VIP!

  Rzetelny specjalista, który odpowiedzial na wszystkie pytania i wątpliwości. Wizyta sprawna a pacjent wychodzi z poczuciem ze zostal potraktowany z nalezyta uwaga i gruntownie poinformawany o swoim stanie zdrowie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja i badanie ginekologiczne

  Dostałam smsową prośbę o wystawienie opinii, więc wystawiam.

  Do tego lekarza trafiłam przypadkiem. Byłam na jednej wizycie.

  Wizyta trwała jakieś 10-15 minut. Kosztowała 300zł. Jedyne co lekarz zrobił to wysłuchał mnie (sam nie zadawał zbyt wielu pytań - głównie ja mówiłam), zbadał minutę i powiedział, że mam iść na dalsze badanie. Polecać, odradzać? Nie mam zielonego pojęcia.
  W cenniku jest wyraźnie napisane: "Zwykła wizyta 150 zł". Lekarz mnie nawet nie poinformował jakie niezwykłe cuda poczynił w te 10 minut, że musiałam zapłacić 2x więcej. Nie zauważyłam niczego szczególnego w tej wizycie poza ceną.

  Wojmir Ziętkowiak2018-03-27

  Dziękuję Pani za komentarz oraz cenne dla mnie uwagi. Faktycznie cenniki od dłuższego czasu nie zostały zmienione. Nie ma już u mnie wizyt w cenie 150pln. Ceny wizyt zaczynają się od 200pln. Często np. w soboty, niedziele oraz święta cena zaczyna się od 300pln. Także szybkie terminy przyjęć są z reguły droższe. Zawsze natomiast można do mnie zadzwonić i zadać pytanie przed wizytą ile będzie ona kosztowała. Unikamy wtedy jakichkolwiek nieporozumień.
  Natomiast odpowiadając na Pani komentarz pragnę zauważyć, że diagnostyka laboratoryjna stanowi nieodłączną część diagnostyki i po prostu często trzeba wykonać wiele badań także poza gabinetem aby postawić trafną diagnozę.
  Pozdrawiam Panią serdecznie i zapraszam do dalszego kontaktu.
  dr med. W. Ziętkowiak

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetenty i konkretny przy tym z poczuciem humoru i doskonałym podejsciem do pacjentki,wszystko wytłumaczył na spokojnie i szczegółowo.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od kilku lat wędruję od lekarza do lekarza tak naprawdę i żaden z nich nie był w stanie spełnić moich oczekiwań. Przez ten czas leczono mnie pod kątem PCOS, które nie było pewne, bo nawet nie skierowano mnie na badania hormonalne. Wieczne problemy z nawracaniem się torbieli gruczołu Bartholina, wieczne zabiegi i żadnych rezultatów. Nigdy nie bylam w stu procentach zadowolona z wizyty u lekarzy. Zawsze przejawiała się niepewność, że znów się niczego nie dowiem, albo dowiem się czegoś jeszcze innego. Nie wspomnę o wydanych pieniądzach, bo każda taka wizyta była co tydzień i kosztowała od 200zl wzwyż. Pokusiłam się w końcu na Pana Doktora, bo czytałam dużo pozytywnych opinii i nie pomyliłam się. Pierwszy raz byłam zadowolona z wizyty. Nie była ona może tania, ale na zdrowie i na sprawy związane z płodnością i problemami z jakimi się borykam wydam każdy pieniądz. Nie jestem w stanie w stuprocentach ocenić Pana Doktora, ponieważ nasza współpraca dopiero się zaczęła, ale sądzę, że warto będzie ją kontynuować. Lekarz jest bardzo sympatyczny, dowcipny, połowę wizyty się śmiałam i nie myślałam o tym co mi dolega. Wyrozumiały, potrafił nakierować, od razu zaczął działać, wysłał na badania, przepisał leki, powiedział co zrobić i gdzie. Jak na pierwszą wizytę jestem na prawdę mocno zaskoczona pozytywnie, bo zwykle takie wizyty kończyły się u mnie płaczem i nerwami. Lekarz dokładnie bada. Mówi co robi, co gdzie się znajduje, jaka jest przyczyna. Nie jest obojętny. Poinformował mnie o rzeczach, o których żaden inny lekarz mi nigdy nie wspomniał i niestety nie była to dobra wiadomość dla mnie, ale sam fakt znaczył dla mnie dużo. Wiadomo, że jest to jego praca, ale jeśli chodzi o ocenę człowieka, to na pierwszy rzut oka, uważam że jest to naprawdę osoba, która ma w sobie mega dużo pokładów empatii i wiedzy. Myślę, że można czuć się przy Nim bezpiecznie i mam ogromną nadzieję, że swojego zdania nie zmienię.
  Pozdrawiam. :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja i badanie ginekologiczne

  Pan doktor ma niesamowita wiedze i jest bardzo profesjonalny, Sprawil, ze czulam sie swobodnie i nieskrepowana badaniem. Konkretnie tlumaczy problem i jego mozliwe rozwiazania, jest bardzo rzeczowy. Wizyty u Pana Wojmira sa wg mnie drogie (ok. 250zl za zwykle badanie), ale przynajmniej wiem za co place. Istnieje mozliwosc umowienia szybkiej wizyty u Pana doktora, rowniez o niestandardowych porach (spotkalam sie z nim tego samego dnia kiedy umowilam wizyte o godzinie 21.00).

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Profesjonalnie, ale na luzie. Polecam tym, ktorzy sie wahaja, ja na pewno wroce do doktora Zietkowiaka!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny człowiek, wygadany, uśmiechnięty, budzi zaufanie. Trochę drogi ale za to dyspozycyjny, wizytę umówiłam jeszcze tego danego dnia, co jest ogromnym plusem. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy, odpowiedział na wszystkie pytania, ogólnie widać, że kompetentny i konkretny facet, z fajnym podejściem do pacjentów :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam doktora Ziętkowiaka. Jestem dopiero po pierwszej wizycie, na której lekarz szczegółowo opisał proces badania oraz leczenia. Doktor Ziętkowiak to przemiły człowiek z profesjonalnym it wyrozumiałym podejściem do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!! Istnieje możliwość umówienia INNYCH terminów niż w kalendarzu. TELEFON DOSTEPNY NA PROFILU PLACÓWKI. W sprawach pilnych proszę o telefon bezpośredni dostępny na profilu mojego gabinetu.


  W 1994 roku po zakończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu rozpocząłem specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. Od tego momentu pracowałem najpierw jako asystent w Klinice Onkologii Ginekologicznej a od 1997 roku w Klinice Ginekologii Operacyjnej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

  Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskałem w 1996 roku. W 1998 roku uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych broniąc pracy naukowej pt. "Częstość występowania infekcji HPV w szyjce macicy u kobiet leczonych w Klinice Onkologii Ginekologicznej A.M. w Poznaniu".

  W kolejnych latach zdobywałem dalsze doświadczenia zawodowe także poza granicami Polski, między innymi na Uniwersytecie w Kilonii, w Niemczech, gdzie doskonaliłem się w najnowszych na świecie technikach operacyjnych.

  W zakresie technik operacji endoskopowych w ginekologii przez kilka lat szkoliłem się pod kierunkiem profesora Stefana Sajdaka – pioniera operacji histeroskopowych w Polsce.

  W 1999 roku po zdaniu wymaganych egzaminów uzyskałem tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii. Od tego czasu aż do roku 2006 jako starszy asystent nadal doskonaliłem swoje umiejętności w zakresie ginekologii i położnictwa w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

  W 2006 roku podjąłem pracę na stanowisku Konsultanta do Spraw Ginekologii i Położnictwa w Centrum Medycznym "ArtMed-Max" w Poznaniu.

  W ciągu mojej pracy zawodowej prowadziłem także liczne badania naukowe – zostałem autorem i współautorem ponad 50 artykułów i doniesień, część z nich została opublikowana w renomowanych periodykach naukowych na świecie.

  Od 1997 roku prowadzę Ginekologiczno-Położniczy Gabinet Lekarski przy ul. Litewskiej 5 w Poznaniu. W związku z rosnącym zainteresowaniem moimi usługami od 2001 roku przyjmuję w nim także pacjentki w ramach "pogotowia ginekologicznego" - w ciągu całego tygodnia i 24h/dobę.

  Obecnie główne moje zainteresowania związane są z zachowawczym i operacyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych, technikami wspomaganego rozrodu, a także problemami zaburzeń hormonalnych u kobiet.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski 1994r.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Staże

 • 1997 r.- Klinika Ginekologii Uniwersytetu im. Christiana Albrechtsa w Kilonii, w Niemczech – dwumiesięczny staż na oddziale ginekologicznym oraz kurs szkoleniowy w zakresie endoskopii ginekologicznej, w szczególności – operacji laparoskopowych. Opiekun naukowy kursu – prof. dr L. Mettler.
 • 1999 r. - Certyfikat Polsko-Niemieckiej Szkoły Ultrasonografii – potwierdzający zdanie egzaminów i posiadanie umiejętności samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie, Dyrektor Szkoły – prof. dr hab. T. Pisarski
 • 2000 r. - szkolenie w diagnostyce i leczeniu osteoporozy w ramach kursu zorganizowanego przez Klinikę Chorób Wewnętrznych CMKP w
 • 2002 r.- szkolenie w zakresie wykonywania badań urodynamicznych – Medyczne centrum Diagnostyki Urodynamicznej – URODYN, Warszawa
 • 2006 r.- szkolenia w zakresie obsługi sprzętu do elektrochirurgii oraz kriochirurgii – w C.M. EnelMed Poznań
 • 2008 r. - wysokospecjalistyczne szkolenie w zakresie leczenia niepłodności Kliniki Invimed Warszawa, Wrocław
 • 2010 r. - szkolenie specjalistyczne w zakresie technik in-vitro Rzym, Włochy
więcej

Certyfikaty