Adresy (3)

ul. Topolowa 35/1, Katowice
Sport & Med. Ośrodek Medycyny Sportowej

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Kościuszki 92b, Katowice
EuroMedic Kliniki Specjalistyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Problem z którym trafiłem do dr.Widuchowskiego to zerwany achilles. Kompletnie nic mi nie pomógł , byłem na dwóch wizytach , obie trwały w sumie 2 minuty ( koszt jednej to 200 zł ).Gabinet Pana doktora nie jest wyposażony w usg , więc po wejściu na pierwszą wizytę otrzymałem od razu informację że muszę zrobić badanie i to była cała wizyta , na drugą zjawiam się już badaniem , po krótkim zerknięciu w opis, informacja jaką otrzymałem to że muszę mieć operację i tyle , koniec wizyty.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z którym nie trzeba sie bać niczego. Najlepszy jakiego spotkałam w ciągu 5 lat zmagań z kolanem i jestem z tego bardzo zadowolona!


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który pozostał człowiekiem. I tak dobrym jakim jest lekarzem, jest i człowiek. Miałem ubytek chrząstki rzepki a teraz dzięki Niemu nie odczuwam nic, nawet przy dużym wysiłku. Przysiady ze sztanga czy ekstremalne biegi nie sa dla mnie przeszkoda. Polecam z czystym sercem.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo słaby..
Pęknięcia wieloszczelinowe łąkotek, uraz ACL , chondromalacja rzepki - wszystko to wykazały dwa RM . Na wizycie u Pana doktora usłyszałam , że nic mi nie jest i mam zostawić kule i normalnie chodzić ( odniosłam wręcz wrażenie, że symuluję) . Teraz czekam na zabieg za ok 3 miesiące, który bez interwencji lekarzy z Krakowskiego Centrum Rehabilitacyjnego byłby dopiero w 2018 r. Aha... zapomniałabym dodać : 10 minutowa wizyta - 150 zł


Użytkownik zweryfikowany

Jak najlepsza opinia dla Pana Wojciecha po przeprowadzonej operacji w dniu 02.04.2014 rekonstrukcji więzadła ACL. Szybko, sprawnie bez powikłań teraz wracam do zdrowia i sprawności fizycznej. Pozdrawiam i dziękuję Damian Nowak Oświęcim


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Specjalista jakich mało.Miałem operację kolana lewego tzw.atroskopię.Lekarz Wojciech Widuchowski przeprowadził operację perfekcyjnie. Tego samego dnia wieczorem wróciłem do domu a w dodatku prowadziłem samochód. Lewa noga w kolanie w ogóle mnie nie boli. Lekarz godny polecenia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza.Trafiliśmy do niego z podejrzeniem u córki pękniętej łąkotki,taki był opis radiologa po badaniu MRI. Po słabo przeprowadzonym wywiadzie,tylko z córką, bo nas nie chciał wysłuchać i badaniu palpacyjnym(nawet nie ma w gabinecie USG),od początku traktował nas jak zło konieczne ,w pospiechu, w dodatku podważając wiarygodność badania MRI oraz opis radiologa, sugerował nam że fizjoterapia to taka trochę szarlatanina ,na nasze jakiekolwiek pytana co z córką i co dalej robić odpowiadał niemiło ,w efekcie tej wizyty nie uzyskaliśmy rzeczowej diagnozy,jedynie powiedzał że na pewno nie jest to łąkotka tylko coś innego(ale co, to już nie powiedział) tak wygląda u niego badanie! Kiedy próbowałam uzyskać informacje co mamy dalej robić, odpowiedział że córka ma chodzić, ćwiczyć na WFie, a jak juz nie będzie mogła wytrzymać z bólu, to wtedy się zrobi artroskopię i się zobaczy co tam jest.Podsumował że on więcej nic nie ma nam do powiedzenia sugerując że mamy sobie już pójść i nie zawracać mu głowy.Potrafił powiedzieć do mojej córki że tak w ogóle to ty masz bardzo brzydkie ,koślawe i płaskie stopy i ogólnie budowę sylwetki koślawą. Ale nic nie poradził czy w związku z tym może robić jakieś ćwiczenia na te stopy! Może i chirurgiem jest dobrym,nadaje sie do krojenia i zszywania ale jeśli chodzi o kontakt bezpośredni z pacjentem(i to prywatnie,za co ktoś musi mu zapłacić!), to dla mnie jest nierzetelny ,zbywa pacjenta. Dla porównania na drugi dzień pojechaliśmy z córką do Dr. Deca ze Sport-kliniki,różnica diametralna! Nie dość że wizyta kosztuje tyle samo, to jeszcze w ramach wizyty robi USG! Dokładnie odczytał badanie MRI, wszystko pokazywał i tłumaczył nam cierpliwie tak na zdjęciach jak i na usg ,mile podejście i co najważniejsze wyszliśmy od dr. Deca z konkretną diagnozą!!! I da się?!


P
Użytkownik zweryfikowany

12.12.2011 r. znalazłem się u doktora, który na początku przeprowadził szczegółowy wywiad oraz badanie. Po czym stwierdził, że klasyfikuje się do operacji. Na całe moje szczęście wiele nie musiałem na nią czekać. Pomimo, że jestem uczniem udało się ją przeprowadzić w czasie który nie kolidował z moją nauką. Operacja przebiegła bardzo szybko oraz perfekcyjnie. Już po miesiącu czasu byłem w stanie samodzielnie chodzić, a miałem rekonstrukcję wiązadła ACL w kolanie prawym. Najważniejszą rehabilitacją była ta, że musiałem ją przeprowadzać sam w domu, a nie wspierać się rehabilitantami, czyli dodatkowymi kosztami. Dziś już jestem w pełni zdrów i jestem bardzo wdzięczny lekarzowi za pomoc którą mi udzielił.


M
Użytkownik zweryfikowany

Od początku tego roku już 3 razy byłem u dr. Widuchowskiego (różne dolegliwości). Jestem bardzo zadowolony!

Dr Widuchowski robi najpierw bardzo dokładny wywiad, potem badanie "uszkodzonych" kończyn. Wszystko dokładnie tłumaczy.

Bardzo mi pomogły zalecone wkładki do butów - co prawda drogie (250) - ale to chyba uniwersalna cena za te wkładki (znajomy w Krakowie - płacił tyle samo).

Po drugie - zalecone metody leczenia - sprawdzają się - co najważniejsze.

Po trzecie - w gabinecie doktora czuję się jak Klient - a nie petent - co też dla mnie ważne.

Cena wizyty 150 jest dość przystępna - w szczególności, gdy mówimy o stosunku cena/jakość

W kwestii operacji / zabiegów - się nie wypowiadam - bo jeszcze (odpukać) nie miałem...


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam:) Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt i operacji u tego lekarza. Jest milutki, słodki i rzeczowy...Wszystko wyjaśnia w taki dość prosty sposób. Kiedy trzeba to zmobilizuje do pracy:) Ja uwielbiam wizyty u niego i polecam tego ortopedę. Od dziecka męczyłam się z moim schorzeniem a on za pierwszą operacją( w przeciwieństwie do innych ortopedów) pomógł mi. Jestem wdzięczna temu lekarzowi i najchętniej to bym go za to uściskała :DDDDD Jeśli Pan to czyta to baaaaaaardzo dziękuję:*


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie