Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

EuroMedic Kliniki Specjalistyczne

Kościuszki 92b

40-519, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Nowak

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Szybka i skuteczna pomoc w problemie ze stawem kolanowym. Na pierwszej wizycie wykonano punkcję kolana, skierowano na prześwietlenie, dobrano leki przeciwzapalne. Druga wizyta punkcja oraz iniekcja do stawu. W kolanie wyraźna poprawa. Za dwa tygodnie kontrola. Krótko zwięźle i na temat.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: konsultacje ortopedyczne

   Pierwsza wizyta dokładny wywiad, badanie, następnie przedstawienie mojego stanu zdrowia. Pan Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, kolejne wizyty w trakcie leczenia zawsze bez pośpiechu, wyjaśnienie dalszego przebiegu rekonwalescencji, czuje się, że Pan Doktor chce pomóc a nie tylko odhaczyć kolejnego pacjenta na liście. Serdecznie polecam;)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Krzysztof Ochalik

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: EuroMedic Kliniki Specjalistyczne

   Świetny specjalista, pełny profesjonalizm, osoba o dużej empatii. Doktor Ochalik, to lekarz z powołania, który w życzliwy sposób pomaga pacjentowi. Jeden z lepszych specjalistów w Polsce. Gorąco polecam.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   P.doktor K. Ochalik profesjonalny lekarz okulista, wspaniały, empatyczny człowiek.
   22 stycznia operowal moje oko w Bielsku Białej. Sprawnie, fachowo, bezboleśnie przeprowadził witrektomie oka usuwając błonie nasiatkowkowa. Atmosfera przed i podczas operacji życzliwa , przyjazna, zmniejszyła mój stres w związku z operacja.
   Pan doktor udzielał mi fachowych informacji przed i po operacji.
   Serdecznie dziękuję Panie doktorze
   Urszula G.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Ewa Świstak

  Ginekolog,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ArtesMed

   Pani Doktor jak zwykle była profesjonalna, otwarta, ludzka i bardzo miła Konsultacja i zabieg przebiegły bez problemów Polecam każdemu, kto czuje lek przed ginekologiem Pani Doktor bardzo kulturalnie podchodzi do pacjentek, nie stwarza niepotrzebnego dystansu Jest dokładnie taka, jaka chciałabym żeby była Polecam

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ArtesMedUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wszystko przebiegło bez zarzutu.
   Bardzo miła i fachowa pomoc Ogólnie jestem zadowolona i polecam wizytę u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Urszula Gajdzik-Gajdecka

  Okulista,

  • W

   Znależć wrażliwych ludzi,którzy czują to,co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi,wlaśnie takim człowiekiem jest Pani doktor.Wspaniały lekarz-dziękuję


 • Jerzy Widuchowski

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • J

   Niespełna 14 lat temu, po wypadku samochodowym, trafiłam do szpitala w Piekarach i pod skrzydła samego DOKTORA WIDUCHOWSKIEGO. Słowo "skrzydła" nie jest tu przypadkowe- LEKARZ ten okazał się aniołem!!! Wcześniej, w innym szpitalu, usłyszałam tragiczną diagnozę: noga jest tak poważnie złamana, że muszę przejść co najmniej dwie operacje bez gwarancji powrotu do pełnej sprawności. DR WIDUCHOWSKI stwierdził jednak, że operacja nie jest konieczna. Noga wylądowała w nowym gipsie, a ja- po odbyciu rehabilitacji (w tym samym szpitalu)- w domu, zupełnie zdrowa. I będę MU za to wdzięczna do końca życia. LEKARZ ten nie wziął ode mnie ani grosza.

  • W

   Bardzo dobry lekarz. W czasie wizyty bardzo spokojny, rzeczowy i konkretny. Przyszłam do niego z pełnymi badaniami ale najpierw sam przeprowadził dokładny wywiad i zbadał moje kolano. Lekarz o wielkim doświadczeniu. Bardzo opanowany i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, nie dający odczuć, że ma wiele tytułów. Najważniejszy dla niego jest człowiek i jego problem. Choć wizyta nie jest tania - to warto wydać pieniądze, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych zabiegów i operacji.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Tomasz Ludyga

  Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • J

   Bardzo dobry lekarz. W swojej specjalności jest naprawdę pasjonatem wiedzy i pracy którą wykonuje. Bardzo rzeczowo wyjaśnia sprawy zwjązane z zabiegiem - przygotowanie , przebieg i rekonwalescencja. Jestem bardzo wdzięczny Panu dokrorowi za badania i przeprowadzony zabieg.

  • P

   Rzeczowy,konkretny i cierpliwy nawet dla największych "panikarzy", których zjada stres związany z ich chorobą i zabiegiem. Specjalista przez duże "S". Życzę aby jak najdłużej mógł naprawiać w ludziach to, co się z czasem w nas "zepsuło". Dzięki !!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Adam Chrobok

  Ortopeda, lek.

  • Z

   Doskonaly w kazdym calu. Nienaganna kultura osobista. i prezencja :) Rzeczowy, na wskroś profesjonalny, zaangażowany w każdy przypadek, tak po ludzku przyzwoity.

  • A

   Profesjonalizm ,super wiedza ,rzeczowy ,konkretny ,miły i sympatyczny ,słucha i szczegółowo odpowiada na pytanie ,kultura osobista ,jestem zadowolona że trafiłam własnie do Pana Doktora ,oby tak dalej i będę w pełni zdrowa

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Wojciech Widuchowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Problem z którym trafiłem do dr.Widuchowskiego to zerwany achilles. Kompletnie nic mi nie pomógł , byłem na dwóch wizytach , obie trwały w sumie 2 minuty ( koszt jednej to 200 zł ).Gabinet Pana doktora nie jest wyposażony w usg , więc po wejściu na pierwszą wizytę otrzymałem od razu informację że muszę zrobić badanie i to była cała wizyta , na drugą zjawiam się już badaniem , po krótkim zerknięciu w opis, informacja jaką otrzymałem to że muszę mieć operację i tyle , koniec wizyty.

  • B

   Lekarz z którym nie trzeba sie bać niczego. Najlepszy jakiego spotkałam w ciągu 5 lat zmagań z kolanem i jestem z tego bardzo zadowolona!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Renata Szostek Helbig

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: EuroMedic Kliniki SpecjalistyczneUsługa: Inny

   Świetny specjalista. Leczyłem się u innych lekarzy na choroby oczy które jak się okazało w ogóle mi nie dolegały. Już po 1 wizycie jasno wiedziałem co tak naprawdę się dzieje z moimi oczami. POLECAM!

  • Bardzo gorąco polecam okulistkę Panią dr. Renata Szostek- Helbig osobom, którzy mają problemy ze wzrokiem, ponieważ przekonałam się, że to jest bardzo dobrą specjalistką chorób oczu, jest bardzo miła, przesympatyczna, a co najważniejsze bardzo dobre podejście do pacjentów. Takich lekarzy powinno być więcej, bo jest stanowczo za mało takich lekarzy z tak wielkim doświadczeniem i uprzejmością , która dba o dobro pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Bienek

  Chirurg, Ortopeda,

  • P

   Z Panem doktorem mam do czynienia od kwietnia 2016 roku i moge dać sobie rękę uciąć że w Bielsku tak profesjonalnego ortopedy nie ma. Miałam operację korekty stopy z przeszczepem kości oraz skracane ścięgno Achillesa doktor mówił że nigdy tak poważnej operacji nie robił bo jak by poszło coś nie tak to bym najprawdopodobniej nie chodziła ale zrobił i się udała i takiej zmiany się nie spodziewałam... jeszcze druga noga czeka ale wiem już że doktor wie co robi.

  • K

   Po doznanym urazie nadgarstka wylądowałem na pogotowiu. Wieloodłamowe złamanie kości nadgarstka z przemieszczeniem. Lekarz na pogotowiu powiedział że sytuacja jest beznadziejna i że sprawnego nadgarstka już nie będę miał. Skierowanie do poradni w której miałem dostać skierowanie do szpitala i operacja. Polecono mi dra Bienka. Po konsultacji u niego zdziwił się że od razu nie byłem operowany. Po skierowaniu na swój oddział, byłem przez niego operowany. Po trzech miesiącach jestem w pełni sprawny, włącznie z uprawianiem sportu. Dr Tomasz Bienek jest naprawdę wybitnym specjalistą. Cechuje Go jeszcze Wysoka kultura osobista i poszanowanie człowieka. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Dzięki Panu odzyskałem wiarę w lekarzy!!!!!
   Krzysztof Sz.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu