Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

EuroMedic Kliniki Specjalistyczne
Kościuszki 92b, 40-519 Katowice
EuroMedic Kliniki Specjalistyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Posluszny-Rutkowska Inny

  Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza , obsługa super, pełen profesjonalizm. Polecam Panią Katarzynę z całego serca!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Wróbel Inny

  Spóznienie lekarza ponad pół godziny, mimo, że byłam pierwszą pacjentką na umówioną wcześniej wizytę. Pani dr podczas wizyty kwalifikującej do zabiegu usunięcia zaćmy, była niecierpliwa, podenerwowana, mało kontaktowa i nieskora do odpowiedzi na moje pytania, zupełny brak empatii i niechęć do udzielenia mi wyjaśnień.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Ochalik Inny

  Świetny specjalista, a w tym wszystkim bardzo ciepły, empatyczny i życzliwy czlowiek!
  Pan Doktor przywrócił mi wzrok w operowanym oku, a tym samym radość z życia!
  Panicznie balam się samego zabiegu jak i jego efektów.. jak się okazało zupełnie niepotrzebnie.. czasu zabiegu nie pamietam, bo cały przespałam, a efekt przerósł moje oczekiwania, chciałam tyko znowu widzieć, a tym czasem widze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!!!
  Panie Doktorze dziękuję!!!
  Do tej pory nie wiedziałam, że kolory mogą być tak żywe i intensywne!
  Od zabiegu minęło 1.5 miesiąca, a jakość widzenia nadal się poprawia.
  Z pełnym zaufaniem powierzę Panu Doktorowi drugie oko, bo niestety tez wymaga operacji.
  Jeszcze raz dziękuję!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Ludyga Inny

  Opinię piszę rok po zabiegu, który został przeprowadzony przez pana doktora W trakcie pierwszej wizyty kwalifikującej do zabiegu pan doktor był miły i uprzejmy, bez zniecierpliwienia wysłuchał mnie. Uprzedził o ewentualnych powikłaniach związanych z zabiegiem. Z uwagi na konieczność monitorowania efektów zabiegu, pan doktor polecił mi lekarza specjalistę, do którego regularnie chodzę od czasu zabiegu Dziękuję za pomoc i przeprowadzenie udanego zabiegu. Polecam lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Leszek Sedlak Inny

  Pan Leszek jest uprzejmym profesjonalistą. Wyjaśnia, tłumaczy, i skutecznie leczy. Trafiłem do niego z zakrzepicą w lewej nodze w 2014 i następnie w 2017. Serdecznie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Ludyga Inny

  Do tej pory nie spotkałam się z taką obojętnością lekarza. Pierwszy raz byłam na wizycie u dr Tomasza Ludygi i nigdy już nie pójdę. Pierwszy raz na wizycie u Angiologia nie wykonano mi badania Dopplera (mimo faktu, że aparatura stała włączona pod ręką), ocena moich nóg odbyła się z za biurka, jednym krótkim spojrzeniem. Lekarz w wyniku konsultacji napisał: brak pajączków (widać je u mnie na obu nogach), ucieplenie bez odchyleń ( zastanawiam się czy jest możliwa taka ocena z odległości 1 m) rozpoznano jednak przewlekłą niewydolność żylną z jednoczesnym brakiem konieczności stałego leczenia. Na odchodne usłyszałam, że powinnam schudnąć bo zdecydowanie mam nadwagę (72 kg) co może sprzyjać puchnięciu nóg - To się nazywa rada specjalisty dr n. med. Jestem zawiedziona poziomem wizyty, pośpiechem jej przebiegu, odebraniem telefonu z uwagą " już kończę, ostatnia pacjentka" nic dodać nic ująć.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Ochalik Inny

  Gorąco polecam! Specjalista z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta.
  Do Pana Doktora trafiłam po nieudanej operacji przyklejenia siatkówki wykonanej w szpitalu we Wrocławiu (straciłam widzenie operowanym okiem). Już na pierwszej wizycie Pan Doktor dał mi nadzieję, że jest szansa bym cokolwiek widziała tym okiem. I tak się stało po zabiegu witrektomii, z każdym miesiącem lepiej widzę.
  Panie Doktorze, dziękuję z całego serca za uratowanie mojego oka.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med., prof. uczelni Wojciech Widuchowski Inny

  Jak dla mnie najlepszy ortopeda z jakim w życiu miałam jakakolwiek styczność. Od 4 lat chodziłam po lekarzach z bólem kolana i z „wyskakiwaniem” rzepki i każdy z nich kazał mi robić przysiady , robili różne zastrzyki które jak można się domyślić nic nie dały aż w końcu w 2017 roku jako 17 letnia dziewczyna trafiłam do Pana Doktora który prawidłowo pokierował mnie i powiedział ze bez operacji nie da się obejść tego problemu. Operacje miałam w Piekarach Śląskich niecałe 3 miesiące po wizycie. Teraz po prawie 3 latach po operacji nie mam żadnych zarzutów , kolano ani razu nawet delikatnie nie zablolało. Aktualnie jestem po tej samej operacji drugiego kolana , operacja przeszła pomyślnie i wszystko goi się jak trzeba. Jeżeli ktoś poszukuje konkretnego lekarza który dobrze pokieruje to polecam z całego serca

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jan Franiel Inny

  Minęło już przeszło półtora roku po mojej ostatniej operacji barku, a wszystko zaczęło się ok 5 lat temu. Pan doktor Jan Franiel operował mnie dwa razy i myślę, że przez ten czas zdążyłem go dobrze poznać jako lekarza. Cierpię na pourazowe nawrotowe zwichnięcia barku. Pierwsza operacja polegająca na plastyce i "przyszyciu" obrąbka nie przyniosła zamierzonego efektu, bark ponownie wypadł. Doktor wyznaczył mi błyskawicznie kolejny termin zabiegu za 2 miesiące (NFZ!) i tym razem zastosował skomplikowaną ale bardzo skuteczną metodę Latarjet. Przez okres ok 9 miesięcy uczyłem się ręki na "nowo", powoli i cierpliwie ćwicząc. Dziś po półtora roku potrafię ćwiczyć na siłowni, pływać, zakres ruchu to ok 95%, siła ok 85%, jest też uczucie większej stabilizacji barku niż po pierwszym zabiegu. Wierzę, że to już koniec moich problemów, z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Dr. Franiel to fachowiec, który został mi polecony i ja chcę go polecić każdemu kto ma problemy z ręką. Stawia trafne diagnozy, tłumaczy, jest dobrym operatorem, a ponad to jest bardzo sympatycznym człowiekiem o nietuzinkowym usposobieniu. Wydaje mi się, że jest całkowicie poświęcony swojej pracy, lekarz z powołania. Dzięki doktorze!

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Sierociński Inny

  Ponad dwa lata temu Pan Doktor wykonał u mnie otoplatyke uszu. To, że nie udało się osiągnąć zamierzonego efektu to jedno , ale drugie to okropne powikłania. Wystają szwy które mnie kłują i wiele razy budzę się w nocy z powodu bólu.Przez kilka miesięcy po zabiegu nie ustępował ból i nie chciało się zagoić. Bolała mnie głowa, a z czasem pojawiły się somatyczne objawy na całym ciele. To wszystko przyczyniło sie do tego, że cierpiałam przez kolejne lata na stres pourazowy i depresje lękową. Rozumiem, że może się coś nie udać ...ale to, że lekarz wszystko lekceważy i zachowuje się nieprzyjemnie tego nie da się zrozumieć .To prawda, że lekarz proponował poprawkę, ale po takich przeżyciach cieżko zdecydować się juz na ten krok u takiej osoby. Pomijam fakt , źle wydanych pieniędzy ( zbierałam na to kilka lat) , ale zmarnowanych dwóch lat się nie odzyska ani zdrowia. W tej klinice nie liczy się człowiek .... pisze tą opinie dopiero teraz bo wcześniej nie byłam na to gotowa. Nie marnujcie zdrowia na takich lekarzy. Dobry lekarz powinnien brać odpowiedzialność za swoje czyny.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania