lek.

Wojciech Wichłacz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
321 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 1979 r. Specjalista II stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w SPSK Nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do młodego pacjenta. Jest życzliwy, troskliwy i na spokojnie wszystko tłumaczy, zarówno młodemu pacjentowi jak i rodzicom. Mamy od dłuższego czasu problem ze stopami płasko-koślawymi i wreszcie trafiliśmy na lekarza, który przedstawił konkretny plan pracy z dzieckiem, zalecił zdjęcia rtg stóp i odpowiednie wkładki do obuwia.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry lekarz ortopeda. Prowadzi córkę od urodzenia (stopy końsko-szpotawe) leczenie przebiega poprawnie, mimo konieczności interwencji chirurgicznej, którą również przeprowadzil. Bardzo konkretny, a przy tym miły i z dobrym podejściem do małego pacjenta. Odpowiada na wszysykie pytania, chętnie służy pomocą. polecam.

 • W
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG stawów biodrowych

  Kontrola przebiegła sprawnie. Wszystko ok. Pan dr bardzo konkretny i rzeczowy. Następna wizyta kontrolna za rok.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ortopedyczne dzieci

  Bardzo dobry lekarz, miły, kontaktowy, super podejście do dzieci. Nie naciąga na zbędne badania i zbędne wydatki. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, mimo, iż przyszłam z innym problemem, zajął się kompleksowym badaniem dziecka, a nie tylko problemem, który sama poruszyłam dzięki czemu dowiedziałam się, że syn ma rozpoczynającą się skoliozę. Ponadto Pan Doktor ma wspaniałe wyczucie w kontakcie z dzieckiem. Pan Doktor tłumaczy rzeczowo, dokładnie i co najważniejsze, nie spieszy się. Dziękujemy.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: Inny

  Lekarz bardzo dobry ale tylko dla osób, które chcą ćwiczyć i chodzić na rehabilitację i wiedzą że to od nich samych zależy najwięcej a nie, że przychodzą tylko po "cudowną tabletkę" żeby ich przestało boleć na zawsze a sami nic nie zmienią w swoim życiu. Kiedy pierwszy raz trafiłam do Pana doktora z bólem pleców miałam niestety nastawienie roszczeniowe, że dlaczego ja taka młoda i co mnie boli i poproszę o tabletkę i ma przejść. Był pierwszym lekarzem który w prosty sposób wytłumaczył mi że jeżeli siedzę krzywo od 10 lat to żadna tabletka tu cudów nie zdziała, tylko mam zmienić krzesło, wziąć jego leki, iść na rehabilitację, a jak już przestanie boleć to dodatkowo od tego momentu ćwiczyć jego ćwiczenia potem na co dzień w domu. Potem doszły inne problemy ale teraz już nie chodzę do nikogo innego (inny lekarz chciał mnie zoperować od ręki). Podsumowują bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Bardzo chętnie odpowiada na pytania. Córka do tej pory bardzo niechętnie wykonywała zalecenia innych lekarzy. Po rozmowie z doktorem uwierzyła, ze ona sama ma ogromny wpływ na korygowanie wady postawy poprzez ćwiczenia i systematyczną rehabilitację. Polecam doktora za jego profesjonalizm.

 • B

  Doświadczony lekarz. Wskazuje na przyczyny problemów i proponuje konkretne ćwiczenia, które mogą przynieść poprawę. Wyjaśnia i rozmawia z pacjentem. Ma dobry kontakt z dziećmi. Rzeczowy, uprzejmy i wzbudzający zaufanie lekarz starej daty.

 • I

  Do doktora zgłosiłam się z 3 tygodniową córeczką, która urodziła się z przekoślawioną stópką. Każdy lekarz, który badał moje dziecko zwracał na to uwagę (począwszy od neonatologa w szpitalu, przez neurologa i pediatrę w przychodni), i nie tylko lekarz, bo różnicę między jedną i drugą stopą widać od razu. Jedynie Pan doktor nie widział problemu, który teoretycznie się w tym specjalizuje. Po badaniu, trwającym dosłownie kilka sekund, stwierdził, że jak dla niego obie stopki są identyczne. PODSUMOWUJĄC: NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!

 • K

  Trochę zakręcony, ale na prawdę pomógł zarówno mi jak i mojemu synkowi. W 6 tyg. wyprowadził młodego z dysplazji jednego biodra, a mi zalecił odpowiednie ćwiczenia, żeby zmniejszyć ból kręgosłupa. Potrafi ochrzanić ( bez krzyku, po prostu mówi co o tym myśli) za niestosowanie się do jego zaleceń, ale to powoduje, że zbieram się w sobie i choćby się paliło, to ćwiczę. Oczywiście poza tym zleca badania typu rtg i ku mojemu zaskoczeniu intuicja p. doktora nie myli i zawsze zdjęcia rtg potwierdzają jego przypuszczenia. Szczerze polecam, moim zdaniem profesjonalista!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 1979 r.
  Specjalista II stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii.
  Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w SPSK Nr CMKP w Otwocku na oddziałach ortopedycznych i urazowych dla dzieci i dorosłych, w I Oddziale urazowo-ortopedycznym dzieci
  pod kierunkiem prof. B. Sotirowa, przez 10 lat na stanowisku zastępcy ordynatora.
  Przez wiele lat prowadził kursy specjalistyczne Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
  Specjalizuje się szczególnie w leczeniu operacyjnym i zachowawczym wrodzonych i nabytych wad kończyn u dzieci i dorosłych, takich jak stopy końsko-szpotawe, płasko koślawe, wrodzony niedorozwój stawów biodrowych, złamań i innych, wydłużanie kończyn dolnych
  Posiada certyfikat USG w zakresie USG stawów biodrowych u dzieci.\

  BABKA MEDICA: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej