Wojciech Tesla

Alergolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pacjentką Pana Doktora była moja córka w 2012 roku, wizyty przebiegały szybko i konkretnie. Problem z pokrzywką u córki minął. Pan Doktor podczas wizyty udzielił rzeczowych rad. Z mojej strony polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pacjentką Pana Doktora była moja córka w 2012 roku, wizyty przebiegały szybko i konkretnie. Problem z pokrzywką u córki minął. Pan Doktor podczas wizyty udzielił rzeczowych rad. Z mojej strony polecam.

  • B

   ludzie to po co chodzicie do tego doktora??? Jeszcze się taki nie narodził,żeby każdemu dogodził. chodzę do doktora z synem od trzech lat. każdy katar kończył się zapaleniem oskrzeli. po leczeniu przez doktora dziecko przez rok nie chorowało wcale. w tym roku miał pierwszy raz styczność z większą grupą dzieci, gdyż poszedł do szkoły. przez rok trzy infekcje. zobaczymy co będzie dalej.Owszem przyznam rację,że doktor jest zawsze zapędzony,ale to już taka natura człowieka. Dla mnie jest ok.

  • J

   Niestety podzielam negatywne opnie na temat Pana doktora.
   Na pacjenta poświęca bardzo mało czasu (klika minut), przy czym ma się wrażenie, że Pan doktor ciągle gdzieś się śpieszy, pędzi, pacjentów załatwia taśmowo. Ostatnia wizyta była nawet niemiła, gdyż Pan doktor pozwolił sobie na pewne złośliwości, co już kompletnie zdyskwalifikowało go w moich oczach. Nie mam wrażenia profesjonalizmu Pana doktora

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   DOKTOR BEZSKUTECZNE" LECZYŁ" MOJEGO SYNA NA ALERGIĘ PRZEZ SZEŚĆ LAT OSTATNIO STWIERDZIŁ POCZĄTKI ASTMY ZALECIŁ TAK SILNE LEKI ŻE DZIECKO BOLAŁO SERCE PO KONSULTACJI U PROFESORA DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE DZIECKO OD DAWNA MA BARDZO POWAŻNĄ ASTMĘ JAK POWIEDZIAŁAM CO PRZYJMUJE PROFESOR KAZAŁ NATYCHMIAST ODSTAWIĆ TE LEKI ZROBIŁ TESTY I ZASTOSOWAŁ CAŁKIEM INNE LECZENIE WIZYTY PRZEZ TYLE LAT U PANA DOKTORA TESLI NIC NIE DAŁY A WRĘCZ PRZECIWNIE ODRADZAM

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Od dr. Tesli usłyszałam, że wymyśliłam sobie że moje dziecko ma duszność! Mój synek miał wtedy niewiele ponad rok, do dr. Tesli przyszliśmy po wyjściu ze szpitala, gdzie na karcie informacyjnej jak wół napisane jest, że dziecko przyjęte do szpitala w stanie średnim ogólnym z postępującą dusznością i saturacja przy przyjęciu 88.
   Pan doktor w ogóle nie słucha co się do niego mówi. Mój synek miał pół roku katar, a od lekarza usłyszałam, że przecież ma alergii tylko pokarmową. Jednym słowem masakra. Od kilku miesięcy na szczęście mamy nowego alergologa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Ja i mój syn leczymy się u doktora Tesli od 5 lat; bardzo nam pomógł - dobrał dobre leki, zalecił unikanie pokarmów, a także wyleczył z paniki i demonizowania.
   Faktycznie wizyta jest ekspresowa, ale nie zauważyłam żeby nas ignorował: zawsze pyta o samopoczucie, bada, zleca dodatkowe testy lub badania(w miarę potrzeby) oraz zmienia leki, jeśli poprzednie nie działają, gdy mi zalecił anapen i dyski, demonstrował/przeszkolił w sposobie używania, gdy zalecił mojemu dziecku dietę wymienił przykładowe potrawy jakie można mu kupić i przygotować (ja oczywiście spanikowałam, że nie będę miała co dać dziecku do jedzenia).
   Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem, polecam uzbroić się w cierpliwość i trochę więcej zaufania do tego człowieka.

  • G

   Lekarz załatwia pacjentów taśmowo. Czas wizyty w gabinecie wynosi około 5 minut razem ze zbadaniem dziecka. Mimo że stan mojego dziecka ciągle się pogarsza, kaszel nieustaje a katar ma od 8 miesięcy doktor na ostatniej wizycie w karcie wpisał że nastąpila POPRAWA!!! Oczywiście kazał brać te same leki co dotychczas mimo iż poinformowałam go, że ostatnio nie działają za bardzo na małego. Ogólnie zero podejścia do dziecka i brak udzielania informacji rodzicom.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • L

   Niestety miałam do czynienia z doktorem. Być może w czasie prywatnych wizyt stara się pacjętów leczyć, ale w przychodni w Zielonce raczej tylko odhacza.
   Leczenie córki (objawy astmy oskrzelowej) polegało przez długi czas tylko i wyłącznie na wypisywaniu tych samych recept. Jak informowałam, że sie poprawiło to poprostu zalecał podawanie pół tabletki Singularu piątki (co dziwiło nawet pediatrę), jak się znów pogorszyło to wracalismy do normalnych dawek. Testy alergicznie nic nie wykazały. Doktor raczej nie był zainteresowany szukaniem problemu, ale jedynie uciszaniem objawów. Na moją informację, że podczas wyjazdów z domu (nieważne czy morze, góry, czy głęboka wieś) stan zdrowia córki poprawia się i być może jej stan ma podłoże środowiskowe, uzyskałam odpowiedź : "To niech się Pani z dziećmi z domu wyprowadzi" (!!). Gdy umówieni byliśmy jako ostatni pacjeci, musiałam zawrócić dr już wybiegajacego z ośrodka (bo przybycie 3 min. przed planowaną wizytą to juz spóźnienie). Wizyta z dwójką dzieci trwała wtedy dokładnie 6,5 minuty, więc chyba nie ma wówczas czasu by lekarz myślał o leczeniu dziecka, ale tylko o wypisaniu kolejnej recepty. Naszczęście była to moja ostatnia wizyta u Pana doktora.
   Innym też odradzam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • N

   niestety mojego syna niechce leczyc!! Bartek ma 2 lata a dr.Tesla twiredzi ze moje dziecko specjalnie wstrzymuje oddech!! i ze jestem przewrazliwiona!! pediatra tylko zobaczył Bartka i zadał mi pytanie czy on ma astme?? niestety co poniekturzy nie potrafia rozpoznac astmy u tak małego dziecka gdyz twierdza ze jest za mały zeby chorowac na tak uciążliwą chorobe!!!!!!!ninia

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Bardzo dobry lekarz. Moje dzieci ciągle chorowały on ich wyprowadził na "prostą" i uodpornił. Od 1,5 roku nie chorują. Polecam.