Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę również dzięki wieloletniej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferującymi różne ubezpieczenia zdrowotne i opiekę medyczną na terenie całego k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.

Poniatowskiego 97

05-220 , Zielonka , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę również dzięki wieloletniej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferującymi różne ubezpieczenia zdrowotne i opiekę medyczną na terenie całego kraju. Nasi partnerzy także przygotowali dla Państwa ofertę z zakresu badań profilaktycznych, wstępnych i okresowych.

Zabiegi

 • CHIRURGIA OGÓLNA: PRZEPUKLINY BRZUSZNE, ŻYLAKI ODBYTU, HEMOROIDY, Leczymy HEMOROIDY – Metodą LONGO! ŻYLAKI KOŃCZYN DOLNYCH, Leczenie żylaków – Metoda EVLT ®(Endovenous Laser Treatment)!
 • CHIRURGIA PLASTYCZNA: USUWANIE BLIZN, LIFTING TWARZY, PLASTYKA POWIEK, PLASTYKA NOSA, KOREKCJA USZU, LIPOSUKCJA, PLASTYKA PIERSI, PLASTYKA POWŁOK BRZUSZNYCH, GINEKOMASTIA.
 • OTOLARYNGOLOGIA KOREKCJA PRZEGRODY NOSOWEJ USUNIĘCIE POLIPÓW NOSA USUWANIE MIGDAŁKÓW
 • TRAUMATOLOGIA I OTROPEDIA: REKONSTRUKCJA WIĘZADEŁ KRZYŻOWYCH, ARTROSKOPIA KOLANA, ZESPÓŁ CIEŚNI NADGARSTKA, PALEC TRZASKAJĄCY, PRZYKURCZ DUPUYTRENA, ZESPÓŁ KANAŁU ŁOKCIOWEGO
więcej

Badania

 • DIAGNOSTYKA OBRAZOWA: Cytologia (poradnia ginekologiczna), Echo serca (poradnia kardiologiczna), EKG, EKG holter (poradnia kardiologiczna), Gastroskopia (poradnia gastrologiczna), Pomiar ciśnienia, Pomiar ciśnienia – holter RR, Rektoskopia (poradnia chirurgiczna, proktologiczna), Spirometria (poradnia alergologiczna, pulmonologiczna).

Choroby

 • choroby zakaźne i pasożytnicze
 • choroby układu nerwowego
 • choroby oka
 • choroby ucha
 • choroby układu oddechowego
 • choroby układu trawiennego
 • choroby układu kostno-stawowego i mięśniowego
 • choroby układu moczowo-płciowego
 • choroby układu krążenia
 • choroby skóry
 • urazy
 • zatrucia
 • nowotwory
 • inne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Świstak Inny

  Rewelacyjny specjalista, bardzo miły i życzliwy, pomocny i empatyczny, dużo epitetów można wymienić ale i tak nie oddadzą tego jaki doktor jest niesamowity.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ija Sanocka Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Prowadziła moje dwie ciąże. Bardzo profesjonalna i miła. Rzetelnie podchodzi do każdego tematu. Odpowiada na każde zadane pytanie i stara się wszystko wytłumaczyć. Doktor pamięta swoje pacjentki i podchodzi do nich indywidualnie. Dr Sanocka to lekarz z powołania, a ciężko jest kogoś takiego znaleźć.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Wereszczyński konsultacja radiologiczna

  Wizyta bardzo krótka, badanie trwało minutę, zero komunikacji. Lekarz wręczył krótki opis badania i to wszystko. Nie tego się oczekuje po płatnej wizycie. Lekarz oschły w obyciu. Nie polecam

  lek. Mateusz Wereszczyński

  Zawsze staram się pomóc na tyle na ile mogę i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszam na darmowe badanie kontrolne. Jednak proszę następnym razem być lepiej przygotowanym do badania USG jamy brzusznej. Należy być na czczo 4-6 godzin i mieć pełny pęcherz; zalecam espumisan, by pozbyć się gazów. Serdeczne pozdrowienia!

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Świstak Inny

  W idealnym świecie wszyscy lekarze byliby jak dr Świstak.
  Mili, uprzejmi, bez tego często spotykanego zadęcia i samouwielbienia, a jednocześnie mega profesjonalni i zaangażowani. Świetny specjalista i dobry człowiek.
  Dziękuję.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Mateusz Koniarz konsultacja dermatologiczna

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Od lat pokoleniowo moja rodzina korzysta w szerokim zakresie z pomocy tego specjalisty. Trafne diagnozy, odpowiednie terminy zabiegów. Wyjątkowo życzliwy i pomocny człowiek, szczerze polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Rosochacki Inny

  rewelacyjny profesjonalista. Miałam operację usunięcia żył na 2ch nogach. Bez powikłań. Chirurg znający się na tego rodzaju ooeracjach. polecam go innym. Nie wpadł w rutynę chirurgii ale każdą osobę traktuje indywidulanie więc operacja na pewno się kazdemu uda!!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Trepto Inny

  Bardzo dobrze wykonany zabieg przepukliny kresy białej i przepukliny pępkowej. Pępek rok po zabiegu wygląda rewelacyjnie, w opinii fizjoterapeutki tak ładnie zrobiony jakby wykonał to chirurg plastyk.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jędral Inny

  Polecam w 100%, genialny lekarz, świetne podejście do dzieci, Pan Doktor dosłownie zahipnotyzował moją 3-letnią córkę która bardzo grzecznie wykonywała wszystkie polecenia i dała się dokładnie przebadać, rok wcześniej wyleczył również moje kolano które utrudniało mi uprawianie sportu od 7 lat, szczerze mówiąc to nigdy nie spotkałem lekarza tak zaangażowanego i profesjonalnego.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Żelek Inny

  Po pierwsze 30 minutowe opóźnienie, po drugie lekarz na zapalenie krtani nie chciał przepisać żadnych leków, kazał brac tylko ibuprofen, teraz po kilku dniach od wizyty przez brak reakcji lekarza na moj stan straciłam głos i cierpię przez narastająca infekcje, na prośbę o przepisanie silniejszych leków usłyszałam odpowiedz, ze nie przepisze mi leków bo i tak mi nie pomogą. Brak mi słów.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Świstak Inny

  Świetny specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy, cierpliwy, rzetelny i miły. Serdecznie polecam dr Jarosława Świstaka.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania